Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Candy Blackmore - Furi EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Candy Blackmore - Furi EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Candy Blackmore - Furi EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Candy Blackmore - Furi EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Candy Blackmore - Furi EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Candy Blackmore - Furi EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Candy Blackmore - Furi EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Candy Blackmore - Furi EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Candy Blackmore - Furi EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Candy Blackmore - Furi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Candy Blackmore
Diák zeneszak első év
Diák zeneszak első év
Candy Blackmore


HSZ SZÁM : 11
KOR : 26

Candy Blackmore - Furi Empty
TémanyitásTárgy: Candy Blackmore - Furi   Candy Blackmore - Furi EmptySzer. Nov. 28, 2012 11:05 am

CANDY BLACKMORE

Candy Blackmore - Furi Lets-rocK-300x200

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    CANDY BLACKMORE és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    CANDY-nek,DÍ-nek, FURI-nak. Születtem
    1997.november.13 ebből adódóan 15 éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett KERESETT karakter vagyok és 100%-ban HETERO! Foglalkozásom DIÁK. Tízes skálán az iskolában,
    én ELIT vagyok. ELSŐbe járok. ZENE szakos vagyok.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. Hajam eredeti színe sötétbarna, ám ezt ritkán láthatja bárki is, ugyanis festetem. Méghozzá vörösre, sokszor fekete melírral. Szinte sosem fogom össze, állandóan borzas, de olyan jól állóan borzas és alul kicsit tépett. Olyan rockeres. Egyébként elég hosszú, a hátam közepéig biztosan leér.
    SZEM.Szemem színe gesztenye barna, tekintetem pedig állandóan mindent elárul rólam. Legtöbbször vidám, ám sokszor olyan szúrós a tekintetem, hogy ölni is lehetne vele.
    SÚLY ÉS MAGASSÁG.160 centi körüli a magasságom és olyan 45 kiló lehetek. Egyszóval soványka vagyok és nem túl izmos, de ez nem azt jelenti, hogy törékeny is.
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL.Egy farkas tetoválás a jobb vádlimon, egy sárkány a bal alkaromon, belül és két nagy ördögszárny a hátamon.
    STÍLUS. Öltözködésem nem túl változatos, ugyanis napjaim nagy részét fekete színű ruhákban töltöm el. Lehet szoknya, nadrág, póló, top, az végül is mindegy. A lényeg, hogy ne legyen annyi fodor meg csipke rajta. Legyen egyszerű, de nagyszerű és kényelmes és persze ne túl színes.
    HANGSZER.Elektromos szóló gitár, emellett dobolni is elkezdett megtanulni.
    CSOPORT.Diák, zene szakos
    PLAY BY.A kép a deviantart.com-ról származik.
    EGYÉNI TITULUS.A vörös ördög / A kis furi

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.Cigizés, kávézás, szabályok megszegése, mások megőrjítése, éneklés a zuhany alatt
    ERŐSSÉGEK.Gitár, ének, szócsatázás, vitázás, rajzolás
    GYENGESÉGEK.Tánc, hazudás, nyugodtnak lenni, türelem
    SZERET.Gitározni, énekelni, pörögni és ÉLNI, mindent kipróbálni és az extrém sportok
    NEMSZERET.Egy helyben lenni és unatkozni, szabályokat betartani, ha lenéznek, ha uralkodni akarnak rajtam, ha irányítani akarnak
    TELJES SZEMÉLYISÉG.Egy állandóan pörgős, vadóc, mindig vidám lánynak mondanám magam. Utálok unatkozni és egy helyben lenni, úgy érzem mindig csinálnom kell valamit. Ha már nincs más, akkor leülök és rajzolok valamit. Vadóc vagyok, igen. Bátyám tudja ezt a legjobban. Önfejű, makacs és a saját káromon is csak nehezen tanulok, mert egyszerűen nem szeretem beismerni, hogy hibáztam vagy valamit helytelenül csináltam. Sosem húzódók vissza, mindenre támadással reagálok és ha én egyszer mérges leszek valakire, akkor az meneküljön. Nem félek senkitől és semmitől. Bátyus úgy is megvéd, ha arról van szó, mindig mellettem áll. Szóval szeretek mások idegeire menni, főleg akkor, ha az illető megbántott valamivel. Na de azért nem csak ezek a negatívumok (kinek negatív?) jellemzőek rám, hanem a vidámság, az önfeledtség. Ebbe persze beletartozik az is, hogy nem szeretem, a szabályokat, nem viselem el, hogy bárki megmondja mit csináljak. Bátyámnak is ritkán fogadok szót. Hangulatom egyébként olyan, mint az időjárás, egyik pillanatról a másikra változik. Azt javaslom, légy óvatos velem!
    TITOK.Van. Nem is egy. De nem árulom el, még nektek sem! Razz

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY.Los Angeles
    SZÜLŐK.Gregory Blackmore, 40, menő ügyvéd, Clarissa Walters, 39, grafikus mérnökasszony
    TESTVÉREK.Lisandro Blackmore, 24 éves, zenész, gitáros
    RÉGI HSZ-EM*Nagyjából három napja, hogy Lú megtudta a szörnyű hírt, Kedvese meghalt. Azóta egyszer sem kelt ki az ágyból, nem evett és nem ivott semmit. Álmaiból legalább óránként felriad, Will után üvölt és sír, keservesen sír. Legtöbbször a takaró alá bújik, közben egy párnát szorongat és alig mozdul. Ha nem akar, akkor is Szerelmére gondol és arra, hogy milyen jó lenne, ha most itt feküdne mellette és átölelné, majd csókokkal ringatná el. És minden egyes ehhez hasonló gondolatra elsírja magát. Lú nagyon legyengült. Jóformán nem lát a sok sírástól és a szeme törölgetésétől, ki van száradva és a folytonos gyász tönkreteszi a lelkét is. Korgó gyomrát nem veszi észre, talán nem is érzi, hogy éhes, valahogy elszállt az utolsó cseppnyi ereje is. Még mindig William pulcsija van rajta, így folyton érezheti a fiú illatát és így egy fokkal talán közelibbnek érezheti azt az áhított ölelést...
    Elaludna, de ahogy behunyja a szemét azonnal Will képe jelenik meg előtte. Will, akit annyira szeret. Még mindig szereti. Szerelmes belé! És szavak nincsenek rá, hogy mennyire hiányzik most Lúnak. Akkor is örülne most a fiúnak, ha az vad és eszetlen hangulatában lenne...
    Se az ébrenlét nem hagyja nyugodni, se az álmok. Ha ébren van, fáj minden porcikája, remeg és gondolatai folyton Liamen járnak. Ha elalszik is Szerelmét látja, amint Lú elárulja őt és a fiú meghal... miatta....
    Igen... az elmúlt két napon ezen jártak a gondolatai. Hogyha Lú nem megy bele abba, hogy választhat egy másik diákot, akit Will nem bánt... ha Luthia nem épp Sindyt választja... Liam még élne... Ebben biztos és ezt a gondolatát senki nem tudja kitépni belőle... ahogy a múltat sem.
    Aztán zsibbadni kezd jobb oldala és fordulna egyet, de puff, Luthia leesik az ágyról. Majd két napja alig mozdult meg, első fordulásával pedig leesik az ágyról. Fájdalmasan felnyög és elernyed a földön pár percre, karjaiból kidől a párna, amit eddig szorongatott és csak a plafont bámulja. Aztán érzi, hogy fázni kezd a hideg padlón és felfogja, hogy akkor eddig nem a hidegtől reszketett. Pedig fázott... csak eddig egyedül a lelke fázott...
    Nagyot sóhajt, most legalább tíz perce nem kezdett sírásba a folyamatos gondolkodás közepette. Még nem mozdulna meg, semmi ereje rá, de az újabb didergés arra készteti, hogy visszamásszon az ágyba. Felkapaszkodik az ágy szélére és megpróbálja felhúzni magát. Keserűen tapasztalja, hogy alig bír lábra állni, de azért nagy nehezen sikeredik. Bedől újra az ágyba a párnák és takarók közé. Ahogy elhelyezkedik és végre magára húzza az egyik takarót, agyában felvillan a felismerés... éhes. Megérzi hihetetlen éhségét és szomjúságát. Nem akar felkelni, de nem bírja, a hányinger kerülgeti... felül hát lassan az ágy szélére, majd erőt vesz magán és feláll. Óvatosan lépkedni kezd, mezítláb, ami biztosan nem tesz majd jót legyengült immunrendszerének. Aztán valahogy lebotorkál a lépcsőn, többször meginog, remeg a lába, néha-néha furán lép, alig tartja magát, de a falhoz támaszkodás segít talpon maradnia. Lent örömmel veszi (már amennyire tud örömöt lelni bármiben is mostanában), hogy itt pont ugyanolyan sötét homály uralkodik, mint az első emeleten. Az egész házban, mindenhol le vannak engedve a redőnyök és be van zárva minden ablak. Bár így a levegő áll és egy idő után elkezd dohosodni, porosodni, a lányt ezt most kifejezetten jó néven veszi.
    A konyhába lépked, majd fél perc küszködés után kinyitja a hűtő ajtaját. (Az ajtó zárja erősebb volt, mint Lú ilyen legyengült állapotban.) A hűtőszekrényből kiárad a hideg, közvetlen a lányra, aki iszonyatosan elkezd remegni, mellette teljesen kisírt szemét majdhogynem égeti a hűtőszekrény erős fénye. Nézi az ételeket, mi a választék. Ezeket még Liam vásárolta... halála előtt... Aztán egyszerűen csak belöki az ajtót. A csapra néz és a poharakra. Éhes és szomjas, nem is kicsit, de nem tud enni... egyszerűen, ha erőltetnék se lenne képes rá. Kicsoszog a konyhából, majd a legközelebbi kanapéra dől, mert már érezte, hogy nem bír sokáig talpon maradni.
    Fekete macskája egy apró, laza mozdulattal ugrik fel a kanapéra, majd telepedik le közvetlen Luthia teste mellett. A lány ránéz, elmereng és a pár napja történtekre gondol...*
    -Bocsáss meg... *a macskának suttogja, alig érthetően, nehezen formálja a szavakat. A semmibe mered, az is lehet, hogy elméjének egy része Williamhez címezték ezeket a szavakat. A cica csak felnéz rá, rászegezi zöld szemeit, mintha csak annyit mondana "Semmi baj" és hozzá bújik. Luthia átöleli, közben pedig a vele szemben lévő üres falat bámulja.*
    ~Mit szólna, ha így látna? Erősnek kell lenni, biztosan nem örülne, ha látná, hogy ennyire elhagyom magam... nem... NEM! Ezt nem szabad!~ *ilyesmi gondolatok járnak a fejében, miközben újra könnyezni kezd....*

    Forrás: Wilian Mágusképző


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV?Luthia - Lú
    TAPASZTALAT?Már nem számolom...
    KOR?20+


A hozzászólást Candy Blackmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 28, 2012 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.watsonlovasfarn.hungarianforum.com
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Candy Blackmore - Furi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Candy Blackmore - Furi   Candy Blackmore - Furi EmptySzer. Nov. 28, 2012 11:17 am

Dro már biztos nagyon vár, úgyhogy sipirc játszani Smile
ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Candy Blackmore - Furi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» L.A. Candy Volume 2
» Lisandro Blackmore
» Lisandro Blackmore lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Diák-
Ugrás: