Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Lisandro Blackmore EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Lisandro Blackmore EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Lisandro Blackmore EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Lisandro Blackmore EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Lisandro Blackmore EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Lisandro Blackmore EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Lisandro Blackmore EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Lisandro Blackmore EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Lisandro Blackmore EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Lisandro Blackmore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lisandro Blackmore
Híresség
Híresség
Lisandro Blackmore


HSZ SZÁM : 13

Lisandro Blackmore Empty
TémanyitásTárgy: Lisandro Blackmore   Lisandro Blackmore EmptyVas. Nov. 25, 2012 3:04 pm

Lisandro Blackmore

Lisandro Blackmore 656092nle0rnfp55

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    [Lisandro] és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    [Drónak]. Születtem
    [1988. november 25.] ebből adódóan [24] éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett [CANON] karakter vagyok és 100%-ban [heteroszexuális]! Foglalkozásom [Zenész, gitáros].


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. Vörös, és mindig máshogy áll, legtöbbször hagyom szabadon lógni, nem hosszú éppen hogy az államig ér.
    SZEM. Sötétzöld
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 176 cm, és 65 kilós gebercs vagyok
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. Van minden, tetkók az alkaromon, nevetős koponya, egy rózsa kgyóval, egy kard amibe a deadstar van vésve, fél alkarig borítanak a karkötők, és két piercing is befigyel. Orr és nyelv.
    STÍLUS. Kifejezetten goth. Szeretem a vörös-fekete dolgokat, és a zöldet is, mert az meg megy a szememhez. A nem túl vonzó külsőmhöz, még jön a magas szárú bakancs és a vastag smink, amit szinte mindig hordok, ha nem vagy az anyám, nem láttál még nélküle. Szemeim húzom ki mindig, és a számat, vékony fehér alapozó rétegre, de az sem mindig. Kifejezetten szeretem a vad dolgokat, és ritkán látsz a nyakörvem nélkül, amit a testvéremtől kaptam.
    HANGSZER. Gitár és vokál néha
    CSOPORT. Híresség
    PLAY BY.The Dro a Deadstar Assembly-ből
    EGYÉNI TITULUS. Gothica Prince

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.Kávé, cigi, órás tollászkodás a tükör előtt, naplóírás
    ERŐSSÉGEK.gitározás, dalszöveg írás, lazának tűnni, a dolgok mögé látni
    GYENGESÉGEK.türelem, a picsogástól felmegy az agyvizem, pánikbeteg vagyok, hamar fel tudom kapni a vizet de hamar meg is nyugszom, elég haragtartó tudok lenni
    SZERET.a bandám, zenélni velük és ökörködni fellépés után, ha idegenek békén hagynak, a hawai pizzát, nyaralni menni, a koncert elötti backstage hangulatot, a legnagyobb szerelmem pedig a gitárom
    NEMSZERET.nagyképűség, nyáladzás, az ömlengős rajongók, bezártság, gomba, csípős dolgok
    TELJES SZEMÉLYISÉG. Szóval, nem mondom magam gonosznak, de jónak sem. A kettő között rekedtem, ilyen darkosabb jellem vagyok, imádok másokat idegesíteni, és húzni, de nem riadok vissza attól sem ha ütni kell. Általában jól taktikázom, és mindig azt veszem figyelembe, hogy nekem mi a jó ebben, így hát igen, eléggé én-központú is vagyok. Nyugodt, valamint kissé ironikus, szarkasztikus humorommal bárkit kihozok a sodrából, de ennek története van… Ismerkedni nem nagyon szoktam, és nem is nagyon megy, zárt, és titkolózó jellem vagyok, uuuutálom ha valaki a múltammal nyaggat, azt meg szoktam ütni általában, ha túl rámenős. Ha meg lány az illető, hát, nos akkor is. Nem érdekel. Khm, lobbanékony lennék és agresszív? Nem mindig, de néha ki tudják hozni belőlem, az emberi ostobasággal.
    TITOK.Rajongással tudok lógni anyámon, pánik beteg vagyok, és erős klausztrofóbiám van, rettegek hogy olyan baleset ér, ami után nem tudok majd zenélni

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Los Angeles
    SZÜLŐK. Gregory Blackmore, 40, menő ügyvéd, Clarissa Walters, 39, grafikus mérnökasszony
    TESTVÉREK. Candy Blackmore, 15 éves, vagány kis punk amúgy tanuló még.
    TÖRTÉNET. Nem tudja hol van, és mi folyik körülötte, és hirtelen még a farkas is eltűnik valahová, egy fekete felleg marad csak nyomában. Talán csak képzelődött volna? Hogy tűnhet el egy farkas csak úgy, nyom nélkül? Ezt sosem tanítottál sehol. Fáradtan térdel fel a leveleken, hogy a szörnyű rémképet elűzze magától, és tudatában sincs, hogy lázas. Hiszen az lehet, ha már olyasmiket lát amiket nem kellene, főleg hogy Will, Anor az egész Leaderes história feldereng előtte. Fejéhez emeli a kezét, és hidegnek érzi, mindenét hidegnek érzi, fázik egy kicsit, vagy melege van?

    Egy hang szólal meg, nem farkasüvöltés, és nem is Will hangja, a fiú odakapja nagy őzbarna szemeit, riadtan tekint az idegen férfira, akinek kicsit emos beütése van, de őt a külsőség nem szokta érdekelni. A kimeredő szempár barátságos fénnyel tekint felé, nem úgy mint az a narancsszín szempár, ami olyan gyakran kísértette éjjelente. Lassan eljut az agyáig amit mond, tisztul a kép, egy biztos hang, egy hang amibe belekapaszkodhat.
    - Ssssz Szédülök, és...fáj - emeli fel a kezét ismét a fejéhez, próbálván közölni hogy iszonyú fejfájás és rémképek gyötrik. Aligha nem meghalna, ha most itt hagynák egyedül.
    - Ne- Nem. Will... maga nem... nem ő, Ő nincs itt... ugye? Uyge nincs? - pillant fel ismét a nagy, barátságos szemekbe, és szívszaggatóan reményteljes nézése még egy ördögöt is megtérítene egy pillanat alatt. Kezd megnyugodni, de még így is erősen remeg, mikor megérzi az erős kart. Ellenállás nélkül dől neki, annyira nincs ereje hogy tovább menjen, olyan jó lenne csak pihenni, és nem felkelni.

    - Maga nem.. nem tanít az iskolában, nem ismerem magát - szólal meg csendesen, és kezd összefüggően beszélni, nem össze-vissza, és egyre kevésbé dadog, ahogy megnyugszik. Alaposabban megnézi a férfit, és eszébe sem jut, hogy ő lehet az a farkas, amiben átesett. Az egy három méteres szőrös szörnyeteg volt, nem egy kedves, megnyugtató hangú férfi.
    - Sitka? Nem, nem ismerem magát. Én Kim vagyok, Kim Kaguya és... és nem tudom hogy kerültem ide, és hol vagyok - közli kétségbeesetten a tényeket, amiket a legfontosabbnak vél. Nem tesz hozzá több mindent, de lassan erőt vesz rajta az ólmos fáradtság, sokat ment, eltévedt, félt és rettegett és még mindig Will rémképeit látta maga előtt.
    - Én... már... Vagyis most már senkim sincs - jegyzi meg elszoruló torokkal, ahogy eszébe jut szeretett nevelőanyja Suzenne halála, és Matt aki elzavarta az istépolyból, hogy ő nem foglalkozik vele. Aggódik-e érte valaki? Az iskolában keresik-e? Akaratlanul is könnyek öntik el a szemét.

    Forrás: Namless Town


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? Vel
    TAPASZTALAT? Sok
    KOR?20+


A hozzászólást Lisandro Blackmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 26, 2012 6:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Lisandro Blackmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisandro Blackmore   Lisandro Blackmore EmptyHétf. Nov. 26, 2012 6:11 am

Dro, nem volt semmi bajom a karilapoddal, egy a gondom, hogy a tartózkodási helyedet írd be légyszíves, és akkor már teljesen jó lesz. Elfogadom, most az egyszer, avifoglalás játék.

Elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
 
Lisandro Blackmore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lisandro Blackmore lakása
» Candy Blackmore - Furi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Híresség-
Ugrás: