Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
James John "Johnny" Dotson EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
James John "Johnny" Dotson EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
James John "Johnny" Dotson EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
James John "Johnny" Dotson EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 James John "Johnny" Dotson

Go down 
SzerzőÜzenet
Johnny Dotson

Johnny Dotson


HSZ SZÁM : 1

James John "Johnny" Dotson Empty
TémanyitásTárgy: James John "Johnny" Dotson   James John "Johnny" Dotson EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am

DOTSON, JAMES JOHN  

James John "Johnny" Dotson Tumblr_inline_mn0xx5GtUD1qz4rgp

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK

    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    James John Dotson és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    Johnny-nak. Születtem
    1979. szeptember 14.-én Bay St. Louis-ban, Mississippi államban, ebből adódóan 34 éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett eredeti karakter vagyok és 100%-ban heteroszexuális! Foglalkozásom zenész és üzletember.

prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS

    HAJ. hajam (és arcszőrzetem is) sötétbarna színű, erős szálú és dús, két oldalt rövidebbre nyírva, a fejtetőn kissé hosszabbra hagyva viselem. Hajvonalam magasan helyezkedik el, füleim enyhén elállóak. Szakállam az államon rövidre nyírva hordom, bajszom még rövidebben hagyom meg, leginkább csak mint borostát.
    SZEM. szemeim mélyen ülőek, mandulavágásúak és kék színűek. Körülötte már látszanak a szarkalábak, illetve az arcomon és homlokomon a kezdeti ráncok.
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 181 cm-es magasságú, 86 kg-os férfi vagyok izmos, kissé teltebb alkattal. Nyakam, karjaim és lábaim vastagok, vállaim és mellkasom széles. Bőröm normális, arcom ovális alakú, markáns és férfias vonások jellemeznek. Orrom kisebb és keskeny alakú.
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. különleges ismertetőjegyem számtalan tetoválásom a testemen: mindkét karom és vádlim teljesen, kézfejeim részben beborítottak, valamint vállaim és mellkasom nagy része is tetovált. Piercingem nincs, azt a kis porbafingók divatjának tartom.
    STÍLUS. a hétköznapokban többnyire farmert, pólót, vagy atlétát, esetleg inget hordok, lábbeliként pedig tornacipőt. Kedvelem a szegecselt, vagy nagy fém övcsattal rendelkező öveket, nadrágtartókat és csuklószorítókat. Szeretem a régi, amerikai gengszter-stílusú öltönyöket és mellényeket is kifejezetten szívesen viselek - de csak nagyon ritkán öltözöm így. Szeretem az ódon zsebórákat, nekem is van egy ezüst-ötvözet óra, melyet dédapámtól kaptam, de sosincs nálam (annál nagyobb becsben tartom, elzárva otthon, hogy baja ne essék).
    HANGSZER. gitár & szájharmonika, de legerősebb "fegyverem" a hangom, az tett híressé.
    CSOPORT. híresség
    PLAY BY. Michael Poulsen
    smarter than thou
    SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG

      SZOKÁSOK.nem élek valami egészségesen, főleg ami a dohányzást, ivást és az étkezést illeti (de legalább rendszeresen sportolok); a saját magam ura vagyok, nem tűröm a parancsokat, vagy ha megmondják nekem, mit hogyan csináljak és nem fogadok el tanácsokat másoktól; fiaim szabadelvűen nevelem, ezzel nem kevés bosszúságot okozva Rosemary-nek; nem szeretek házimunkát végezni, rendetlennek mondanak.
      ERŐSSÉGEK.nagyon jó zenész vagyok, tehetséges és kreatív; könnyen szót értek a gyerekekkel, játékos vagyok; jó a humorom; laza vagyok, nem karótnyelt, könnyen barátkozom és nem aggodalmaskodom felesleges dolgokon.
      GYENGESÉGEK.nehezemre esik nem berúgni, ha iszom; nem tudok takarékoskodni; kicsit gyerekes vagyok, családom nőtagjai szerint nekem magamnak is még nevelésre lenne szükségem; nem vagyok valami következetes szülő, fiaimnak sok mindent megengedek.
      SZERET.fiaim Mikey-t és Dewey-t, velük lenni, kutyákat (főként sajátom, Danny-t), dédapám, az idősebb James John Dotson-t, illetve az emlékét (2004-ben, 98 évesen halt meg); cigarettát, whiskey-t, sört, steaket, édességet; vicces filmeket, meséket, játékokat; zenét: bluest, countryt, rock 'n rollt, metált és a zenélést: énekelni, gitározni, szájharmonikázni, bulizni és koncertezni; Amerikát és mindent, ami egy embert igazi amerikaivá tesz, szabadságot; úszni, súlyzózni, edzeni.
      NEMSZERET.volt nejem, Rosemary-t; egészséges kajákat, salátákat, meleg sört; zsebkutyákat, görényeket; rap és elektronikus zenét; fiaim tanárnőjét, Mrs. Elizabeth Marsh-t.
      TELJES SZEMÉLYISÉG. barátságos, közvetlen, laza és humoros személyiség vagyok, ugyanakkor utóbbi tulajdonságom (főleg, ha ez alkohollal vegyül), eléggé megosztja az embereket. Bizonyos dolgokban gyerekesnek és nemtörődömnek tartanak, ezt mutatja a rendetlenségem, nem 100%-osan felelős nevelésem fiaim irányába, valamint, hogy képtelen vagyok fékezni magam, ha italról van szó... legalábbis ezt mondják. Na nem vagyok alkoholista és nem iszom állandóan, de ha egyszer buli van és elkezdek, képtelen vagyok visszafogni magam. Sosem iszom eszméletvesztésig, vagy rosszullétig, mikor a beszédem már akadozni kezd és a mozgásom is kissé koordinálatlan dülöngéssel vegyül, akkor egy kicsit behúzom a féket.
      Igazi rocksztár típus vagyok, aki szeret élni, bulizni, fittyet hány mások véleményére, ugyanakkor szerethető figura és azokért, akiket szeret, simán tűzbe tenné a kezét. Igazán melegszívű és kedves embernek tartom magam, ha jobban megismernek erre mások is rájönnel. Fiaim feltétlenül és végtelenül szeretem és ők is nagyon ragaszkodnak hozzám. Mindent megengedek nekik, képtelen vagyok nemet mondani, bár többnyire nem is nagyon akarok. Elég egyetlen vágyakozó pillantás Mikey vagy Dewey szeméből és máris kapnak egy új játékot... vagy akár egy kutyát.
      Nagyon fontos volt nekem a dédapám, aki már majd' egy évtizede hunyt el, de előtte rengeteg időt töltöttünk együtt. Szívesen gondolok rá, rengeteg szép, közös emlékem van vele, bár nem feltétlenül szokványosak ezek az emlékek. Dédapám nevén kívül jellemének egy részét is szeretném megőrizni magamban, ezért gyakran viselkedek úgy, mint egy igazi, érinthetetlen gengszter, sőt annak is gondolom magát, de valójában még fegyverem sincs és bár erős vagyok (az edzéseknek köszönhetően felépített izomtömeggel keményen oda tudok csapni, ha kell), apróbb szabálysértéseken kívül sosem követtem el komolyabb bűntényt.
      Imádom a bulikat, jól érezni magam és persze a zenét, mely életemnek egy nagyon meghatározó része. Szeretem az embereket és a kelleténél épp csak egy picivel jobban, de többnyire megbízom bennük. Ez főleg annak köszönhető, hogy a világ rengeteg pontján megfordultam és mindenhol kedvesen fogadtak - mert ugye egy valódi rocksztár vagyok, akinek a neve egyszer még legenda lehet. Ugyanakkor, sosem lettem ettől nagyképű, vagy bunkó, a sztárélet mellett ugyanúgy mindennapi emberként élek és dolgozom. legnagyobb félelmeim, hogy elveszíthetem a fiaim, többé nem zenélhetek, örök életemre börtönbe kerülök... vagy újranősülök.

      TITOK. a dédapám valójában D. B. Cooper volt egyik álnevén, de a világhíres bűntettéért sosem kapták el. Bár ült végül jó néhány évet s a börtönben lelte halálát, többnyire adócsalásért, sikkasztásért, rablásért mint visszaeső bűnözőt ítélték el. Csak a család tudja, ki volt ő igazából.

    richer than thou
    TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM

      JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Los Angeles
      SZÜLŐK. apám Fred Dotson, 62 éves, gyári munkás (egy nem messze lévő szeszfőzdében); anyám pedig Olivia Dotson, 58 éves, könyvelő.
      TESTVÉREK. nővérem Emma Dotson, 35 éves, rendezvényszervező; öcsém Jacob Dotson, 31 éves, szakács valami lepukkant helyen.
      TÖRTÉNET. egy legalább 300 szavas előtörténet vagy 400 szavas hozzászólás, ami lehet hozott is! Tüntesd fel, hogy honnan hoztad.

    luckier than thou
    A TAG, A TAG, A TAG

      NÉV? Biri néni
      TAPASZTALAT? 5+
      KOR? 102
[/list]
Vissza az elejére Go down
 
James John "Johnny" Dotson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Tucker
» Victorie James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Félkész előtörténetek-
Ugrás: