Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Victorie James EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Victorie James EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Victorie James EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Victorie James EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Victorie James EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Victorie James EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Victorie James EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Victorie James EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Victorie James EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Victorie James

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Victorie James
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Victorie James


HSZ SZÁM : 10

Victorie James Empty
TémanyitásTárgy: Victorie James   Victorie James EmptySzer. Szept. 12, 2012 7:06 pm

JAMES, VICTORIE CAROLINE

Victorie James Tumblr_lklau1Hy021qiyk0yo1_500

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    [VICTORIE JAMES] és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    [VIC-NEK]. Születtem
    [1994. 05. 14. ] ebből adódóan [18] éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett [CANON] karakter vagyok és 100%-ban [HETERO]! Foglalkozásom [TANULÓ]. Tízes skálán az iskolában,
    én [ELIT] vagyok. [NEGYEDIK] -ba/be járok. [TÁNC] szakos vagyok.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. váll alá érő, kedvétől függően göndör vagy sima. Vöröses barnás színű-
    SZEM. Tengerkék őzikeszemek, amelyeket általában laza smink vesz körül.
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 175 cm magas, modell alkat. Úgy 55 kg körül van.
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. egyértelműen nála a szeplők, hisz tele van velük az arca, de különben van neki köldök piercingje, amiről nem sokan tudnak.
    STÍLUS. Elegáns. Mindig valami szépet, valami elegánsat vesz fel, akárhová is megy. Az anyagi háttere megvan hozzá, szülei elég jól pénzelik őt. Nem használja ki ezt mint ahogy sokan mások. Csak arra költi, amire legnagyobb szüksége van. Vörös haját általában leengedi, ehhez igazítja sminkjét és ruházatát is. Éppen amihez kedve van. Rengeteg ruhája és cipője van, szinte minden napra jutna egy. Visszafogott, valódi stílusa igazság szerint nincs, mindent szeret. Mindenből egy kicsit. Imádja a balettal kapcsolatos dolgokat.
    PLAY BY. Cintia Dicker
    EGYÉNI TITULUS. modest girl

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.
    + ha egyedül van, mindig táncolva közlekedik
    + a szendvicsnek a héját mindig levágja
    + mindig mikor kimegy az utcára, kilép a folyosóra, találkozik valakivel belenéz a tükörbe

    ERŐSSÉGEK.
    + balettismeretek
    + családi háttér
    + megbízhatóság
    + erős jellem
    + ígéretek betartása

    GYENGESÉGEK.
    + szerelem
    + betegségek (ilyenkor belebetegszik még abba is hogy nem táncolhat)
    + néha túlhajszolja magát
    + hiszékeny
    + könnyen sértődékeny
    + szürke kisegér

    SZERET.
    + balett
    + csinos ruhák
    + kellemes zene
    + csokis tej
    + barátnője
    + kiscicák

    NEMSZERET.
    + ha kihasználják
    + érdekbarátságok
    + ha leállítsák csak úgy az iskolában beszélgetni
    + ha nem balettozhat
    + cigaretta és drogok
    + száguldás
    + kétszínűség

    TELJES SZEMÉLYISÉG.
    Biztos vagyok benne, hogy észre sem veszel. Szóba sem állsz majd velem, mint ahogy sokan mások is. Nem vagyok túl feltűnő jelenség, elveszem a többiek között. Magányos farkasként élem mindennapjaimat, saját törvényeim és szokásaim vannak, amit nem sokan értenek meg. Talán túlzottan is belém nevelték a jómódúságot kiskoromban. Nem tudom. Egyetlen egy legjobb barátnőm van, akivel szinte mindent megosztok. Amúgy hol vannak a többiek? A balett... a balett a többi. Igazság szerint nem értettem soha, miért nem akar velem senki sem barátkozni. Nem mintha hiányzott volna a tömeg, meg az annyi ismerős, hogy már a nevüket sem jegyzem meg... csak... rossz volt. Nincs aki több figyelmet tudna fordítani rám, ezt a személyt még mindig keresem.
    Megbízható vagyok, hiszen nem lenne kinek elmondanom bármit is. Egyetlen egy barátnőm van, akivel mindent megosztunk, és ezt pontosan tudja ő is. Nincs kinek elmondjam a dolgait, de ha lenne, akkor sem tenném. Amit ígérek, mindig betartom. Tudjátok... az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó. Ezzel a mondással élek. A jellemem elég erős ahhoz képest és mindent megteszek azért, hogy én, én maradjak. Nem akarok változni. Senki és semmi miatt.
    Egyszer volt egy pasim. Még azt hiszem elsőben. Hittem neki, -nagyon hiszékeny vagyok - és totál belezúgtam. Megbántott. Nagyon magamba zuhantam, és azóta nem is akarom, hogy bárki is így közeledjen hozzám. Nem keresnek a férfiak, nem tudom, nem vagyok vonzó? Nem mintha vágynék rá, tényleg...
    Sokszor túlhajszolom magamat. Mindent a legjobban akarok csinálni, és addig csinálom ameddig a legjobb nem lesz. Ha lebetegszem véletlenül -influenza vagy hasonló - akkor még az is rátesz egy lapáttal erre, hogy azokon a napokon nem táncolhatok. Kiesek a ritmusból és elvesztem a fonalat. Belebetegszem, ha a karrierem, amit eddig felépítettem ledől. Mint már mondtam, szürke egérke vagyok az iskolában. Viszont ha valaki rosszat mond rám, nagyon hamar meg tudok sértődni és még a mai napig nem tudok kiheverni rengeteg dolgot. Kicsit kicsi az önbizalmam is. Ezen már évek óta próbálok javítani.
    Hogy sikerül-e? Nem tudom, de bízok benne, hogy egyszer, majd észrevesznek.

    TITOK.Legbelül mindig azt kívánom, hogy bár több ismerősöm lenne. Nem vagyok mindig teljesen őszinte, senkivel sem. Évek óta keresem az embert, aki vigyáz rám és megbecsül.

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Alois Rock School
    SZÜLŐK.
    + Anya: Abigail Caroline (Nelson) James, 38, háztartásbéli és néha apámnak segédkezik
    + Apa: Roger Aadam James, 39, üzletlánc tulajdonos

    TESTVÉREK.
    + Felix Aadam James, 19, újságíró, örökbefogadott.

    TÖRTÉNET.
    1994-ben láttam meg a napvilágot a sürgősségi osztályon. Furcsa módon mellesleg. Pár kivételes embernél nem lehet észrevenni, amikor terhes. Na, anyám benne volt ebben a kérdőjeles százalékszámban. Először azt sem tudták, hogy időre jöttem-e vagy sem. Később kiderült, koraszülött voltam, de csak egy pár héttel. Benntartottak a kórházban megfigyelésen. Az anyukám teljes sokkban volt, hiszen nem lehetett gyereke. Az orvosok szerint, de úgy tűnik, tévedtek. Ezért fogadtak örökbe előttem egy évvel egy kisbabát, akit Felix-nek neveztek el. Így két babával kellett boldogulniuk. Engem körülbelül két héttel a szülés után vihettek haza, mikor megállapították hogy annak ellenére, hogy az anyám dohányzott és ivott is a terhesség alatt, makk egészséges vagyok. Nem gondolta volna senki, hogy ilyen lehetséges, viszont... mégis megtörtént.
    Az apámnak akkoriban kezdett beindulni a biznisz, és csak úgy dőlt a lé, úgyhogy nem volt gond két gyermeket és egy anyukát eltartani. Oké, az tuti kicsit megterhelő volt, hiszen felváltva sírtunk, felváltva voltunk éhesek. Mikor hagytuk őt aludni? Kérdéses.
    Anyám mániájának eleget téve, két éves koromban egy csomó szépségversenyen vettünk részt, úgy körülbelül 5 éves koromig egyfolytában. Ezzel nem sok mindenkinek dicsekedtem még. Egy pár díjat nyertem azért -körülbelül egy egész szoba tele van olyanokkal - aztán abbahagytuk, mivel az anyukámnak sok dolga kezdett lenni és nem ért rá. Nem sajnáltam, viszont azért szerettem. Ez után kezdtem el életem nagy sportját, a balettot.
    Már akkor megimádtam. Igaz, hogy még csak a tütük és a rózsaszín cuccok miatt szerettem belé, de amikor idősödtem, egyre jobban megértettem a lényeget, és ő lett az első szerelmem. Mondanom sem kell, hogy azóta is ezt űzöm. Hajlékony lettem, és a csoportomba én voltam a legjobb. Mikor a tizenötöt töltöttem, hallottam az Alois iskoláról, és akkor döntöttem úgy, hogy én IDE akarok jönni, akárki akármit is mond. Persze ezzel nem volt gond. A szüleim mindig azt akarják, ami nekem a legjobb. Nekem pedig ez az életem.
    Az első két évemben modellkedtem, ebből lett egy kis hírnevem, de aztán visszazuhantam a szürke kisegérbe. Felix időközben befejezte az iskolát, ügyvédnek tanult, majd egy évet szakosodott újságírásra és azóta már munkát is kapott. A mai napig szívesen olvasom a cikkeit. Az igazság az, hogy sosem veszekedtünk. Mindig jól megértettük egymást és még ma is rengeteg közös programot csinálunk együtt.
    Azt hiszem, tökéletes az életem. Volt persze egy két baki nálam is, de lenyeltem őket, némelyiket nehezen, másikokat pedig könnyen. Immáron végzős vagyok, igazából már tudom, hogy a balettal szeretnék továbbra is foglalkozni a jövőben. Lehet, hogy az iskolában maradok, tanárnak... még nem tudom.


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? Vic
    TAPASZTALAT? soksok Smile
    KOR? mint a kari
Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Victorie James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victorie James   Victorie James EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 5:38 am

Kedves Vic, imádtam a karilapod, tényleg, az elejétől a végéig, avifoglalás, aztán irány a játéktér, és csak ügyesen! Tehát:

Elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
 
Victorie James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Tucker
» James John "Johnny" Dotson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Diák-
Ugrás: