Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Cavill játszótér EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Cavill játszótér EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Cavill játszótér EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Cavill játszótér EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Cavill játszótér EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Cavill játszótér

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Black Rose
Mesélő
Mesélő
Black Rose


HSZ SZÁM : 42

Cavill játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Cavill játszótér   Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 21, 2012 9:50 am

A Rogers street mellett elterülő gyermek, és diák barát játszótér, kicsi és nagy hintákkal egyaránt rendelkezik, valamint pókhálóval, és ugrálóvárral is, minden korosztály számára. Csúszka, illetve heverő hinta is akad szép számmal. Elkerített parkosított terület, állatoktól mentes.
Vissza az elejére Go down
Caleb Rogers
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Caleb Rogers


HSZ SZÁM : 4
KOR : 29

Cavill játszótér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cavill játszótér   Cavill játszótér EmptyVas. Okt. 21, 2012 9:52 am

To; Armie <3


Azt sem tudtam hírtelen, melyik bolygón éledem reggel. Felőlem lehetett volna a Mars is, amilyen mocsokul kinézhettem, olyannyira éreztem magam annak. Ráadásul nem az ágyamban ébredtem, sajnos nem is máséban, hanem a szoba kellős közepén. Mindenhol retek, és az atombomba támadás utáni rumli fogadott. Most komolyan szétcsaptuk magunkat, vagy betört hozzánk egy tornádó? Nyökögve emelkedtem fel a földről, kapartam össze emberi mivoltomat, és laza két órára eltűntem a fürdőben. Igazándiból bealudtam a falnak dőlve, senki nem gondolhat semmi rosszat.. esküszöm, csak horkoltam.
Felriadtam sikeresen arra, hogy a zuhanytálcában ücsörögve dőlök oldalra. Kellemes egy érzés, nagyon kellemes, sok szép szó jutott az eszembe, miközben feltápászkodtam. A fejem nem hasogatott –szerencsére – de mégis azt éreztem, hogy hat úthenger vonult át rajtam. Mint egy öregember, úgy húzkodtam magamra a gönceimet, úgy indultam meg kifelé, és kerestem az élet nyomait a szobában. Sehol senki, gondolom csak én találtam vissza, vagy ők jobban érzik magukat ezen a szép reggelen. A szobából kifelé vettem az irányt, a napirend, aminek történnie kell a kukában landolt, azt sem tudom, milyen nap van, nemhogy azt keressem, milyen órára kéne bemennem. Megszokhatták. Egyes helyeken Isten vagyok.. mindenki tudja, hogy létezem, de sose látott senki sem. Szar ügy. Az egyetlen hely, amit el tudtam ebben a pillanatban képzelni, az a szabadlevegő volt. Sebes léptekkel haladtam kifelé, egy nagypapa megirigyelte volna az önkibe való sietség közben. Kiérve első dolgom volt egy cigaretta meggyújtása, hangos sóhajokkal kísérve, mint akinek ez a mozdulat az életét jelentette volna. Fogalmazhatunk úgy is, hogy volt benne része. De innentől megállt a tudomány, nem tudtam mit mozdulni. Ötletem végképp nem volt, hogy mihez kezdjek, merre induljak, de nem állhattam egy helyben, mint a faszent. Vakon indultam előre, rábízva magam arra, hogy majd kilyukadok valahol, és csak reménykedtem, hogy nem egy árok lesz a szerencsés nyertes. Nagyokat ásítva haladtam a cél felé, szeltem át a várost a rövidebb útvonalon persze, mert minek menjek kétszer annyi? Lassan, de biztosan körvonalazódott előttem lassan a játszótér sziluettje, és nyögve törődtem bele, hogy oda vágyódik rejtett énem. A közelébe érve hajítottam el a csikket, morogva kerestem meg az első hintát, és belevágódtam. Ne érdekelt, hogy kicsit sem az én méretemnek lett kitalálva, kényelmesen szétterültem, és lökdöstem magam hébe-hóba. Szemeim már nem akartak leragadni, de erőm még mindig nem volt. Zombi-mód bambultam magam elé, semmiféle használható dolog nem volt az agyamban, csak bambultam. Mintha kimostak volna odafent mindent. Pedig sok dolgon kellett volna elagyalnom, de nem ment. Ilyenkor örültem volna egy társaságnak magam mellett, de mintha épp most halt volna ki a föld. Senki semerre. Egyedül voltam. Elismerem, ez, itt, most igencsak szar lépésként jött ki. Érzek odabent egy űrt, és nem tudom miért. Üresség tátong, de nem jövök rá, miért, és hogyan került oda. Kérdések, melyekre most nem tudok választ, és ez megőrjít, már lassan a hajamat tépem. Inkább ismét rágyújtottam, hallgattam csendben, ahogyan a hinta nyikordult minden egyes mozdulatnál, és őrlődtem. Nem tudok mit kezdeni, leblokkoltam..
Vissza az elejére Go down
 
Cavill játszótér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Játszótér
» Armie Cavill-Devereux
» Laura Cavill-Devereux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Külváros-
Ugrás: