Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Használaton kívüli terem EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Használaton kívüli terem EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Használaton kívüli terem EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Használaton kívüli terem EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Használaton kívüli terem EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Használaton kívüli terem EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Használaton kívüli terem EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Használaton kívüli terem EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Használaton kívüli terem EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Használaton kívüli terem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Használaton kívüli terem Empty
TémanyitásTárgy: Használaton kívüli terem   Használaton kívüli terem EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:06 am

Egy eldugott kis helyen -amit szinte alig veszel észre- található. Az ajtó is eléggé megviselt már, szinte esély van rá, hogy ha benyitsz, kidől. Ha sikerül belépned, akkor teljes sötétség lesz úrrá, hiszen csak egy kis ablakocska adja a fényt az egész teremben.
A romos helységben található egy asztal, szekrény aminek az üvege be van törve, valamint egy pár szék és néhány leterített holmi. Minden pókhálós, látni, hogy tényleg használaton kívüli terem.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Andrew Collins
Tanár
Tanár
Andrew Collins


HSZ SZÁM : 6

Használaton kívüli terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli terem   Használaton kívüli terem EmptyPént. Szept. 28, 2012 1:01 am

Használaton kívüli terem Tumblr_ltatrpFbqb1r2tereo1_500_www.kepfeltoltes.hu_

To Emandorie



Már nem tudom mióta nem láttam Dorie-t. Jó látom az iskolában, órákon, de így kettesben már vagy 2 hete semmi nem volt. Pedig már nagyon is hiányzik. Ő is. A csókjai, az ölelése, mindene. Megbeszéltünk egy találkozót a régi használaton kívüli terembe. Sötét, poros, senki sem jár ide, tökéletes hely ahoz, hogy találkozzunk. Senki sem tudhat róla. Ha valamelyik diák megtudja, az valamelyik tanár fülébe jut, onnan az igazgatóhoz és akkor nekem is és Dorie-nak is vége az iskolának, valamint a munkámnak.
Gyújtottam egy-két gyertyát, hogy azért lássunk is. Raktam az asztal közepére, a szekrény tetejére, az ablakhoz is. Hoztam neki egy kis ajándékot is. Remélem örül majd neki.
Idegesen járkáltam a poros, koszos terembe és vártam, hogy jöjjön az én szerelmem.



Megjegyzés: Remélem tetszik és bocsi a késésért :/
Vissza az elejére Go down
Emandorie Wayne
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Emandorie Wayne


HSZ SZÁM : 3

Használaton kívüli terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli terem   Használaton kívüli terem EmptyKedd Okt. 09, 2012 1:15 am

&& Drew.

Az iskola kezdett elhalni. Mindenki a szobája vagy az ebédlő felé vette az irányt. Én ma kihagytam a vacsorát csak azért, hogy találkozzak Vele. Előadtam, hogy iszonyatosan hányingerem van és az ételt sem kívánom így a szobatársaim nem nyaggattak annyira, hogy miért nem megyek velük. Mikor az utolsó lány is elhagyta a szobát rögtön ugrottam a szekrényhez, hogy átöltözzek. Egy fehér pólót vettem fel, ugyanilyen színű tornacipővel, farmerral és egy égkék pulóverrel. Imádtam. Jó vastag volt és hatalmas kapucni volt a hátán. A szökéshez tökéletes. A hajamat kiengedve hagytam de a fésülködés kimaradt s erre csak akkor döbbentem rá mikor a kapucnit már a fejemre húztam.
- Francba. – mormoltam magam elé. Mindegy. Akárhogy már lassan egy éve tartott a románcunk szerettem tökéletesen kinézni ha vele voltam. Pedig már látott smink nélkül és kócosan mivel volt már, hogy a szobájában aludtam vagy hajnalban lopództam ki hozzá a hátsó kertbe. Furcsa szerelem volt a miénk, bár egyben iszonyatosan vad és szenvedélyes is. Nem tudhatott rólunk senki így sokkal jobban vágytunk a másik társaságára… hisz amit tiltanak mindig sokkal édesebb.
Szinte futva szedtem a lépcsőket az üres terem felé. A folyosókon még néhol szállingóztak az emberek, de senki nem foglalkozott velem. Nem is baj.
Letértem egy folyosón ahol már egy ember sem mászkált. Nem szokásuk. Lezárták már egy ideje és egy sárga szalag jelezte, hogy nem szabadna belépni ugyanis az épületnek ez a része eléggé össze volt zuhanva.
Végre az ajtó. Az ajtó. A kilincsre tettem a kezemet de előtte még hátra néztem, hogy senki nem-e követ vagy látja, hogy bemegyek… de senki.
- Óh Drew!- néztem körbe a teremben. Koszosabb volt mint emlékeztem. Lassan már törzshelyünké vált. Főleg a tanári asztal… óh ha az mesélni tudna. Levettem a kapucnit fejemről s fülemre simítottam szőkésbarna tincseimet s már libbentem is Andrew felé. Nyakára helyeztem egyik kezemet onnan feljebb csúsztattam arcára s végig simítottam kissé borostás álláig.
- Hiányoztál!- búgtam csöndesen.
Vissza az elejére Go down
Andrew Collins
Tanár
Tanár
Andrew Collins


HSZ SZÁM : 6

Használaton kívüli terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli terem   Használaton kívüli terem EmptyHétf. Okt. 22, 2012 1:02 am

Használaton kívüli terem Tumblr_ltatrpFbqb1r2tereo1_500_www.kepfeltoltes.hu_

To Emandorie


Mindenki az ebédlő fele ment, de én nem oda tartottam. Az iskola egyik lezárt részéhez, azon belül is a régi, romos, használaton kívüli teremhez. Ugyanis ott lesz találkozóm Dorie-val.
Régóta tart már közöttünk ez a titkolt románc és ezt nagyon is szeretem. Sokszor találkozunk itt valahol az iskolában, pl a romos teremben, szertárban vagy valahol máshol. Volt olyan is, hogy az éjszaka közepén kiszökött hozzám a házamba, mert közel van. Az iskola mellett van pont.
Direkt közelre vettem, hogy tudjunk találkozni, ha nem engednék ki.
A szekrényeknél álltam és vártam, hogy megjelenjen szerelmem. Hirtelen nyílott az ajtó és megszólalt egy édes, bársonyos hang.
-Itt vagyok! - mondtam neki
Levette a kapucnit fejéről s fülére simította szőkésbarna tincseit , s már libbentem is én felém. Nyakamra helyezte egyik kezét onnan feljebb csúsztatta arcomra, s végig simította kissé borostás államig.
-Te is hiányoztál nekem! - mondtam, majd megfogva álltát, hosszasan megcsókoltam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Használaton kívüli terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Használaton kívüli terem   Használaton kívüli terem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Használaton kívüli terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Számtech terem
» Tükör terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Előcsarnok-
Ugrás: