Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Venice part EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Venice part EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Venice part EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Venice part EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Venice part EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Venice part EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Venice part EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Venice part EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Venice part EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Venice part

Go down 
+2
Harrison Woodrow
Dorina McField
6 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Venice part   Venice part EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 4:40 am

Venice part Venice_Beach


Venice part 300px-Venice

Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Harrison Woodrow
Híresség
Híresség
Harrison Woodrow


HSZ SZÁM : 11
KOR : 33

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzomb. Okt. 06, 2012 9:20 am

give me a chance, sweetheart
Az egész délelőttömet Tish-sel töltöttem, bár nem konkrétan kettesben voltunk, mivel az egész stáb, plusz Ethan is bővítette körünket. Nem mondom, hogy zavartak, de kifejezetten boldoggá tett volna néhány óra szereplőtársam társaságában, még ha ezt olykor nem is a legkedvesebb formában mutatom ki. Sőt mi több, szeretem nyersen és negatívan kifejezni tetszésemet... pedig mostanság teljesen véletlenül teszem azt.
Erős túlzás lenne azt állítani, hogy féltékeny vagyok Ethan-re, mert ő sokkal jobban bejön - látszólag - Tish-nek, mint én. A legjobb barátom, elhordom magammal a felvételekre és engedem, hogy pár szót váltson a mi "Lolánkkal", titokban viszont imádkozom azért, hogy ne akarjon semmit a csajtól. Sajna, már átbeszéltem ezt az egészet vele. Azt mondta, komoly szándékai vannak vele, csak szégyenlős és nehezen tud nekiindulni. Nem. Ethan egyáltalán nem szégyenlős csak bizonytalan és szerintem fél, hogy Tish-nek barátja van. Én viszont tudom, hogy nincs, de eszem ágában sincs szólni erről a barátomnak. Illő lenne, de valami belső, mélyről jövő erő arra késztet, hogy ne tegyem. Csak magam alá vágnám a fát, ahogy minden egyes szóval is, amit Tish-hez intézek.
Megeshet, hogy mérges lesz rám, mert még délben, mikor végeztünk, a kedves rendezőnk, Brian McCorback telefonjáról küldtem neki egy SMS-t, hogy délután négyre jöjjön a Venice partra, mert ott fogjuk folytatni a munkálatokat. Nem tudtam megállni, hogy ne tegyem meg, főleg mert ha én kérném, biztos nem fáradna le ide. Muszáj beszélnem vele, még akkor is, ha csak a megszokott formámat hozom majd. Igyekszem majd tisztázni az érzéseimet meg rendbe rakni a fejében azokat a dolgokat, amiket rossz "dobozba" pakolt rólam. Nem utálhat. Engem senki sem utálhat! Szeretni, meg imádni nem muszáj, de utálni képtelenség... túl jóképű, művelt, intelligens, gazdag és humoros vagyok hozzá. A bunkóság csak a mellékhatás, ami minden tehetős embert megkörnyékez, akárcsak a sznobság.
Egy sötétkék farmert vettem fel, a pólóm pedig világoskék. Csak egyetlen egy árnyalat választja el attól, hogy babakéknek lehessen nevezni. Kiborulnék, ha valaki olyannak titulálná, mert eszem ágában sincs gázos szerkókban megjelenni. Fekete bakancsomra pillantok, ami természetesen nem a régebbi, elnyűtt fajtából, hanem a mai divat szerintiből való. Anyám vette kérésemre abból a boltból, ahol egy héttel ezelőtt jártam. Máig tartott kitalálni, hogy elhozzam-e vagy sem. Bizonytalan voltam, most viszont már örülök, hogy nem engedtem át más vásárlónak. Fekete napszemüvegemet fejem tetejére tolom, hátha Tish-t zavarja, ha nem látja a szememet, Rolex karórámat pedig megigazítom. Jól nézek ki, ez tény és való.
Megcsörren a mobilom, ezért előhúzom zsebemből. Ethan hangja dörren bele a kagylóba, nekem pedig hirtelen bűntudatom támad. De mi a francért?
- Szeva'! Na, mi újság a csajjal? - kérdi, hangjában mosoly bujkál. Egyértelmű, hogy elárultam neki a találkozót, csak azt nem, hogy Tish-sel történik majd.
- Még semmi, de szerintem lassan ideér. Akarsz valamit vagy csak el szeretnéd baszni a találkozómat? - röhögök, de igazából nem teljesen kizárt a feltételezésem.
- Isten őrizz! Csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán elmegy-e. - nevet. - De akkor lerakom, tényleg nem akarlak zargatni. Csá, haver! - köszön el, mire én is szintén.
A mobilt visszacsúsztatom helyére, kezeimet pedig zsebre vágom. Csak most üt szöget fejemben, hogy talán Tish meglát egy szál magamban és nem fog idejönni. Hát, az oltári nagy pech lenne. Főleg, mert sokat készültem erre a francos találkozóra... amiről ő egyáltalán semmit sem sejthet, hacsak nem a jövőbe lát, esetleg a fejembe.
starship ranger becky , @ atf
Vissza az elejére Go down
Beatrice Walters
Híresség
Híresség
Beatrice Walters


HSZ SZÁM : 3
KOR : 32

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzomb. Okt. 06, 2012 11:11 pm





Egész délelőtt forgattunk, méghozzá elég keményen. Alig kaptunk néha egy kis pihenőt. Mikor végre hazaértem egy kis pihenőre volt szükségem, erre kaptam egy üzenetet Brian McCorback-től, a rendezőnktől, hogy négyre menjek a Venice partra, mert ott folytatjuk a forgatást. Oh, hogy én ennek mennyire örültem. Az egész napom erre a szarra fog elmenni, mert folyton csak forgatunk. Mikor színésznő akartam lenni, nem tudtam, hogy ez ennyi fáradsággal jár. Na, de most már mindegy. Szeretem a munkám és olykor nem zavar, hogy ennyit kell rohangálnom, de sosem szerettem, ha az utolsó pillanatokban szólnak valamiről. Persze most nem mondhattam azt, hogy nem megyek, hiszen mégis csak a rendező és mindenkinek azt kell tennie, amit ő mond. Gyorsan lezuhanyoztam és hajat is mostam, hogy ne az egész napos parfüm illatot lehessen rajtam érezni. A kedvenc samponommal mostam meg a hajam és a kedvenc tusfürdőmet is használtam. Utáltam ha valaki a dolgaimat piszkálta, persze, azért nem öltem emg senkit. Miután készen voltam kimentem a fürdőből és bementem a szobámba felöltözni. Az egyik kedvenc ruhámat vettem fel és a kedvenc cipőmet is vettem hozzá. Miután kiléptem a lakásból eszembe jutott, hogy az ilyen forgatások mindig elég sokáig elhúzódnak és lehet, hogy hazafelé jövet fáznék, így lekaptam a bőrkabátom az akasztóról és elindultam a part felé. Mikor odaértem nem láttam senkit, kivéve Harryt. Ekkor leesett a tantusz. Oh, hogy az a.... Szépen át lettem verve. Nem is Brian írt, hanem Harry, de miért?! Mit akar tőlem? Miért nem hagy békén? Oké tudom, együtt dolgozunk meg minden, se miért nem szál le rólam?! Jó ez így neki? Már meg is fordultam és elindultam hazafelé, de ott motoszkáltak bennem ezek a kérdések, amikre talán csak most kaphatok választ és nem máskor. Megfordultam és odamentem hozzá. Úgy döntöttem most kedvesen közelítem meg ezt az egészet, mert ha csak bunkóm kezdem el ezt, akkor ő is tuti az lesz, bár szerintem ő így is, úgy is az lesz. Odalépek hozzá és elmosolyodok.
-Szia! Elmesélnéd, hogy mit is keresünk itt, csak mi ketten?-ha picit bunkó lett a kérdés az nem direkt volt, mert most nem akartam az lenni. Remélhetőleg nem veszi sértésnek azt, ahogy mondtam.




Harry | 353 | outfit



Vissza az elejére Go down
Harrison Woodrow
Híresség
Híresség
Harrison Woodrow


HSZ SZÁM : 11
KOR : 33

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyVas. Okt. 07, 2012 2:02 am

give me a chance, sweetheart
Pár perc, érzem. Nem sokára ideér és én majd' meghalok az izgalomtól, ami egyáltalán nem megszokott dolog részemről. Én vagyok az az ember, aki halál nyugodt, halál laza minden szituációban. Erre jön ez a csaj, én meg elveszítem a józan eszemet, bár az elején még egész ügyesen hoztam a formámat. Béna vagyok a szerelemben, mindig is az voltam és ezt csak tetőzi, hogy nem tudok normális barát módjára viselkedni, mikor barátnőm van. Meglehet, hogy ennek fejében döntöttem el, hogy nem fogok kapcsolatokba bonyolódni, de közrejátszott az is, hogy senkit sem találok magam mellé elég jónak. Kivéve Tish-t. Tish tökéletes már csak önmagában is. Hát még mellettem milyen jól mutatna!
Már messziről kiszúrom a csajt, ajkaimra mosoly kúszik fel, karjaimat pedig önelégülten fonom össze mellkasom előtt. A szívem hevesen kalapál, de nem foglalkozok vele. Gáz lenne zavarba jönni egy nő előtt. Messziről szuggerálom, megállapítom, milyen csinos és még jobban vigyorgok, mikor találkozik tekintetünk, tehát megpillant engem. Aztán hátat fordít. Egy pillanat erejéig megrémülök, vagy inkább csak elbizonytalanodom a tervem tökéletességét illetően, végül újra biztos lábakra állok, mikor elindul felém. Meggondolta magát és inkább idejön. Jó kislány.
Még mindig nem tudom felfogni, hogy miért utál. Nagyképű vagyok egy kicsit... meg fennhéjazó, de ez nem ok arra, hogy folyton lekoptasson meg olyan megjegyzéseket tegyen, amiket később meg fog bánni. Lehet, hogy ha megváltoznék kellenék neki... de miért akarnék megváltozni?! Enyém lehet bármelyik nő a Földön, hát akkor minek foglalkozzak épp Beatrice Walters-szel? Az az igazság, hogy ha lehetsz Harrison Woodrow, akkor ne akarj valaki más lenni! Jó életem van, bolond lennék sutba dobni egy éretlen kiscsajért.
- Mi történt? Nem jutott dinnyeföld, Hercegnő?! - vigyorgok, mert kissé morcosnak tűnik. Brian az első alkalomtól kezdve - azt hiszem - Hercegnőnek becézi és valahogy átvettem tőle ezt a megszólítást, pedig tudom, mennyire utálja Tish, mikor így hívom. Szerintem vicces... hm, lehet, hogy jobb volna áttérni a Tish-re. Nem. Akkor megint próbálnám kiűzni az eredetiségemet magamból. - Úgy tűnik, mégsem lesz próba. Nem értesített senki? - húzom el számat csalódottan, mint aki tényleg szomorú, amiért Tish fölöslegesen idefáradt.
Nem vagyok rest végignézni rajta, s megállapítani, hogy mint mindig, most is piszkosul jól néz ki, ráadásul a stílusa is bejön. A legtöbb nő nem tud öltözködni, plusz igénytelenek, de Tish... az ízlése a lehető legjobb. Nekem legalábbis bejön. Szívesen megnézném egyszer ruha nélkül is. Talán lesz is alkalmam, ha visszaveszek az arcomból. HA!
- De ha már úgy is itt vagyunk, nincs kedved inni valamit? Valami koktél, vagy üdítő? - mondom és farzsebembe nyúlok, amiben fekete pénztárcámat tartom. Meg akarok bizonyosodni afelől, hogy van nálam pénz és nem fogok beégni a csaj előtt. - Tudom, hogy utálsz, de... vedd úgy, hogy a munka miatt van! Átbeszélnénk a következő jelenethez szükséges... dolgokat, meg ilyenek. Elvégre, rád fér a gyakorlás. - mondom nemes egyszerűséggel és észre sem veszem, hogy szavaim talán sértőek számára. Nem tűnik fel, így csak homlokráncolva, reménykedve várom, hogy pozitív választ kapjak és ne hessegessen el, vagy ami még rosszabb, hagyjon itt egymagamban.
starship ranger becky , @ atf
Vissza az elejére Go down
Beatrice Walters
Híresség
Híresség
Beatrice Walters


HSZ SZÁM : 3
KOR : 32

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyHétf. Okt. 08, 2012 5:08 am





Úgy éreztem, hogy lehet, hogy megbánom, hogy visszafordulok és odamegyek hozzá, de érdekelt, hogy minek is hívott ide. De persze, ha tényleg csak átvert és p hívott ide, bár nem kétlem, hogy így történt. Úgy éreztem néha, hogy teljesen lekezel engem, főleg mikor ilyeneket mond. Nem is értem miért bunkó velem? Nem hiszem, hogy én lennék a hibás, hisz elejétől fogva, teljesen normális voltam vele, addig amíg ő nem kezdett velem bunkózni. Nem vagyok valami bosszúálló némber, de ha bunkók velem, általában én is az vagyok.
-Nem lehetne ezt a Hercegnősdit elfelejteni? Az agyamra mész már vele te is, meg Brian is.-az első naptól kezdve ez lett a becenevem, vagy inkább a gúnynevem. Az agyamra mennek ezzel és oké, hogy Brian-től elnézem, de Harry-től már nem. Nekem ez is lekezelésnek tűik, még ha Harry nem is annak szánta. Amikor elhúzta a száját, mint aki szomorú, miattam, tudtam, hogy ez nem igaz. Nem szomorú amiatt, hogy én itt vagyok, mert valami miatt idehívott és akkor lenne csak szomorú, ha most lelépnék, vagy el sem jöttem volna.
-Egyáltalán lett volna próba?-kérdeztem és kissé morcosabb lettem, mikor végig nézett rajtam. Nem zavart, ha a pasik megnéznek, de sosem értettem, hogy ezt Harry miért teszi. Nem hiszem, hogy érdekelném is őt akár egy percre is. Csak egy strigula lennék neki a falon, csak egy lány a sok közül, mivel ő bárkit megkaphat. Minek néz meg engem? Minek töri magát? Mit akar tőlem? Jaj egyre csak több a kérdés, de választ még mindig nem tudok. Amikor meg akar hívni egy italra szóra nyitom a szám és amit mondani akarok, az egy szép kis elutasítás lenne, de inkább becsukom a szám. Itt a remek alkalom, hogy a kérdéseimre választ kapjak erre elszalasztanám?! Na nem. Most az egyszer elfogadom, a meghívását, de csak is azért, hogy megkapjam a kérdéseimre a választ, még ha nem is teszem fel őket neki. Azzal, hogy azt mondja nekem, hogy rám fér a gyakorlás, azzal kissé megbánt. Nem is értem, hogy miért érdekel, hogy mit gondol rólam. Én tudom milyen vagyok és ez a lényeg. Bár mégis csak ő a tapasztaltabb, de nekem akkor se mondjon ilyeneket!
-Elfogadom a meghívást, de nem azért teszem, mert ennyire lekezelő vagy megint velem. Ezt úgy mondtad, mintha neked nem lenne szükséged gyakorlásra. Ja igen, tényleg! Te vagy a Nagy Harry Woodrow, te tökéletes vagy és nincs szükséged gyakorlásra! Talán ha nem lennél ennyire nagyképű nem utálnálak.-az túlzás, hogy utálom, mert én senkit sem utálok, de nem is szívlelem annyira. Ha kicsit visszavenne a képéből, szerethetőbb ember lenne, legalább is az én szemszögemből. Mondjuk azért kissé bunkó volt tőlem amit mondtam, mert ezt azért nem kellett volna és most, hogy így kissé észbe kaptam, egyből bocsánatot is kérek.
-Ne haragudj! Ezt nem kellett volna. Ez azért durva volt még tőlem is. Sajnálom.-mentegetőztem pedig némi igazság volt is abban amit mondtam, de nem szokásom másokat megbántani, még akkor sem ha az a valaki, Harry Woodrow.




Harry | 484 | outfit



Vissza az elejére Go down
Harrison Woodrow
Híresség
Híresség
Harrison Woodrow


HSZ SZÁM : 11
KOR : 33

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyKedd Okt. 09, 2012 5:07 am

give me a chance, sweetheart
Az agyára megyek. Azt mondják, ha a nők ellenszenvesek veled és egy szemétládának állítanak be, akkor 90%-os valószínűséggel bejössz nekik és csak a büszkeségük nem engedi, hogy igent mondjanak neked. Biztos vagyok benne, hogy ez így van és hogy Tish igazából csípi a búrámat. Mégis, valamilyen oknál fogva a tökéletes ellentettjét próbálja kifejezni, több-kevesebb sikerrel. Nem esnek rosszul a szavai, mert tudom, hogy csak hirtelen haragból mondja, a komolyság pedig jelenleg felszínen sincs, de ettől függetlenül szúrja a fülemet minden durván ejtett szó. A legjobb, amit tehetek most az az, hogy mosolygok és úgy csinálok, mint akiről lepattogzanak a sértő megjegyzések. Így is teszek. Vigyorgok, mint a vadalma, s csak szám sarka rándul meg finoman, mintha arcizmaimat bántaná az éles hangszín.
- Azt hittem, tetszik ez a becenév. Sőt, azt hittem Brian is bejön egy kicsit. Egyébként meg, általában a rendezők összejönnek a színészeikkel… milyen aranyos egy huszonéves csaj egy ötven éves faszi oldalán! Nem csodálnám, ha holnap már rólatok jelennének meg kínos fotók egy kis hancúr után… - töprengve vakarom meg államat, pár napos borostám halkan felsercen, de kizárt, hogy ezt bárki észlelje rajtam kívül.
Tish-re pillantok, kíváncsian várva, hogy miként reagál gondolatmenetemre, aminek felét sem gondoltam komolyan. Az kéne még, hogy ő meg Brian egy párt alkossanak! Brian most tölti a negyvennyolcat, Tish pedig tudtommal húsz körül van. Fúj!
Meggondolom, hogy hazudjak-e ismét vagy se. Most már úgy sem számít, hiszen rájött maga is, hogy nincs próba és hogy kizárólag mi ketten tartózkodunk a parton. Sejtelmesen elmosolyodok, tekintetemmel is csak annyit üzenve, hogy „na, mit gondolsz?!”. Végül csak sóhajtok egyet és bűnbánóan elhúzom számat.
- Nem. Csak nem bírtam már tovább nézni, ahogy a forgatásokon szerencsétlenkedsz és elhatároztam, hogy jó szívű leszek… Izé, segítek kicsit gyakorolni. – több ízben hazudtam neki, mivel egy az, hogy Tish piszkosul tehetséges – bár nálam nem tehetségesebb -, kettő meg, hogy egyáltalán nem ezért hívtam ide. Látni akartam. Beszélni akartam vele. Arról meg nem tehetek, hogy a lealacsonyító, semmibe néző mondatok csak úgy kicsúsznak a számon. Ez van, ilyen vagyok. Különben is tudom, hogy jobb vagyok nála. Ugye?
Szemöldökeim szinte homlokom közepére szöknek fel, mikor meghallom a hangnemet és a szavakat, amik sértik dobhártyámat, lelkemet egyaránt. Nem is gondolták volna, hogy van lelkem, mi? Én sem tudtam, de a szívem olyan heves dobogásba kezdett, amit kizárólag a lelkiismeret furdalás okozhatott. Nem értem én ezt. Tish-t sem értem. Akármennyire kezd el jogosan magyarázni meg kiborulni, szerintem nincs igaza… azt leszámítva, hogy Harry Woodrow vagyok, a tehetséges, a jóképű, a pénzeszsák… a legjobb. A megtestesült Tökély. Hát, ez kedves. Kár, hogy nem gondolja komolyan!
Enyhíteni már csak úgy tud ezen az egészen, hogy bocsánatot kér és tényleg megteszi. Visszatér közénk az a lány, akibe kezdek minden porcikámmal beleesni és akinek elkápráztat a mosolya. Az a mosoly, ami nem tűr magában megvetést és gúnyt. Miért voltam vele egy vadparaszt az elején? Milliónyi kérdés gyűlik ajkaimra, amik igazából önnön magamnak szólnának, de hangosan nem mondhatom ki. Hülyének néznének és amúgy sem kapnék értelmes választ… senkitől.
- Ja, kicsit durva volt. – mondom mosoly és vidám hangszín nélkül. Megköszörülöm a torkomat. Kezd gyászos hangulatot felölteni ez a beszélgetés. Isten ments, hogy engedjem! – Mindegy. Borítsunk rá fátylat! Megbocsájtok, ha iszol velem valamit! Választhatsz bármit, én állom a cechet. Láttam arra egy menő koktélos standot… - bökök fejemmel a bódé felé, ahol egy szőke srác kevergeti az italokat, koktélokat. Elég jól néztek ki, a mosolyom pedig újra felragyog arcomon.
starship ranger becky , @ atf
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyKedd Nov. 13, 2012 10:58 am

A JÁTÉKOT LEZÁROM!
_________________
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 10:51 am


AMY & CHACE

356 szó / ruha / Elég rövidke lett, bocsi :/



Mit is várhat az ember egy jó buli után? Tegnap este nagyon szétcsaptam magamat, ma pedig elmentem az orvoshoz és azt mondtam neki, hogy beteg vagyok. Amúgy is most mindenki benne van ebben a… vírusban, torokfájás, hányás, stb… Szóval ennyi magyarázat körülbelül elég is lesz.
Mielőtt elindultam úgy döntöttem, felkapok egy dzsekit is a póló alá. Oké, hogy tengerpart mellett sosincs olyan hideg, mint várná az ember, de azért vízparton, akárhol is vagyunk, novemberben már eléggé… hűvös van. Vannak, akik még ilyenkor szörföznek meg egyebek. Én egy istenért nem mennék bele abba a vízbe!
Ahogy sétáltam a sétányon, arra gondoltam, hogy menni kellene megint edzőterembe. Mindenki fut, biciklizik, görkorcsolyázik vagy éppen kutyát sétáltat. Nem mintha panaszkodhatnék, mivel nem kell, hiszen… elég nagyok a bicepszeim, de ezekből sosem elég. Mindig többet és többet akarok. Jelenleg a még kockább has a célom, a nők erre nagyon beindulnak.
Zsebbe dugom a kezemet, aztán elkezdek bámészkodni. Kicsit másnapos érzésem van, azt sem tudom tegnap este mit nem ittam össze. Mindent megkóstoltam, és elég jól benyaltam abból a vodkába áztatott gumimaciból. Először meg sem éreztem. De amikor fel kellett kelni! Hohó, azt sem tudtam, hogy hol a fejem. Teljesen biztos vagyok benne, hogy egy vagy két olyan üvegcsével megittam. Grrr…
Szóval a tengerpartot szemlélem, félig meddig, másrészt pedig a röplabdázó nőket, és akik szörfözni indulnak. Nem bírom ki, hogy ne nézzek meg egyszer- egyszer egy ilyet. Pasiból vagyok, mit várnak tőlem az emberek? Aztán hirtelen nekimegyek valakinek. Nem annyira, hogy az a másik elessen csak egy kicsit. Azért kezemet emelem, hátha meg kell fogni őt.
-Ó, nagyon sajnálom, elbámultam!
Amikor odanézek, hogy vajon kit kell most majd kiengesztelnem, meglátom Amy-t, a másodikos csajt a sulimból, akivel együtt szívtam a múltkor. Rá emlékszem, ő megmaradt az emlékezetemben. Hogy is felejthettem volna el? Annyira jót nevettem vele! Izgi volt.
-Te vagy? Túlélted a múltkorit?
Akaratlanul is elvigyorodtam. Szívesen hazakísértem volna akkor, de nem tettem meg, mert nem végig vele voltam. Utána még elrángattak after-re a haverok és az ilyen hagyományos kötelező program nálunk. Akkor olyan furán éreztem magamat –mily meglepő- de… valahogy a legjobb részek megmaradtak bennem. És a jó benyomás Amy-ről, szintén.









MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyPént. Nov. 23, 2012 5:01 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Reggel nagyon nehezen ébredtem fel, nem tudom miért. Egész éjjel aludtam, és most még is úgy érzem magam, mintha végig partiztam volna. Bementem a fürdőbe és elintéztem a napi teendőimet. Felráncigáltam magamra a kedvenc farmerem, és belebújtam az egyik kis toppomba, felvettem még egy másik pólót is. Hamar megkajáltam, és elindultam a suli felé, persze az előtt még bemegyek a boltba, mivel elfogyott a cigim és muszáj vennem egy dobozzal. Amikor kiléptem az ajtón, megcsapott a hideg levegő, ezért hamar vissza is fordultam, hogy fel tegyem a kedvenc sapkámat. Kellőképpen felöltöztem, most már biztos nem fogok megfagyni. Útközben zenét hallgattam és azon, gondolkoztam, hogy milyen volt a legutóbbi parti, annyira be voltam szívva, hogy arra sem emlékszem, hogy keveredtem haza, de valahogy mégis otthon ébredtem, tisztára kóma voltam. A kisboltban rengetegen voltak, ami kissé meg is lepett, de nem érdekelt mivel nekem kell cigi, így inkább kivárom a sorom, ahogy mindenki más teszi. Lassan 15 perce itt állok és hallgatom, ahogy a szomszéd néni kifecsegi magát.
-Elnézést, de szeretnék már végre sorra jutni, ha nem gond! -mondtam kissé flegmatikusan, mivel már mindjárt becsengetnek, nem mintha olyan nagyon be akarnék érni a suliba, de itt is meguntam már. Végre valahára engem is kiszolgáltak, és elindulhattam a suli felé, de egy kis kitérő még belefér. A Venice part felé megyek, imádom nézni az embereket szörfözés közben. Ahogy mindig, most is tátott szájjal bámultam őket, amíg egy figyelmetlen járókelő nekem nem jött. Idegesen néztem rá, de dühöm hamar elillant, amikor megismertem a illetőt.
-Ja izé, semmi gond, én is figyelmetlen voltam. -mondtam zavaromban. Most, hogy jobban szemügyre vettem, sokkal helyesebbnek tűnt, mint ott a buliban. Lehet azért, mert akkor mind ketten be voltunk állva.
-Ja persze, kicsit nehézkesen de túl. Amint látom te is. Épp rápillantottam a telefonom kijelzőjére és láttam, hogy mindjárt becsengetnek
- A suli felé jössz? Nem volna kedved elkísérni?


A hozzászólást Amy Jonas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 24, 2012 8:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzomb. Nov. 24, 2012 1:08 am


AMY & CHACE

327 szó / ruha / Remélem tetszik Smile



A teljes belemerülés közepette sikeresen belemegyek valakibe az utcán. Csak egy szőke hajzuhatagot pillantok meg elsőre, de aztán az arc és a test is kiformálódik előttem, amire persze igazából, csak mosolyogni tudok. Jó emlékek fűznek ahhoz a bulihoz, még akkor is, ha be voltunk állva. Ki nem kakilja azt le? A mi dolgunk… jól éreztük csak tőle magunkat. Vagyis jobban.
Nekem már akkor is bejött. Nagyon szép, meg, ahogy hallottam, táncos. Abban pedig biztos vagyok, hogy akkor hajlékony is. Szeretem a hajlékony csajokat. És egy fix: tutira szeretném Amy-t jobban megismerni. Ebben szerintem nem lesz gond, mert már elkezdtünk beszélgetni. Hurrá.
-Okéé.
Pimaszul elvigyorodtam, amikor ő is bocsánatot kért. Nem tudtam, mit gondolhat, de lehet, hogy nagyon is tudni akartam. Fúrta az oldalamat a kíváncsiság. Viszont nem leszek most olyan udvariatlan, hogy megkérdezzem. Ne-ne. Nem így kezdünk egy flörtölést. Aztán amikor meg akartam kérdezni, hogy merre tart, elkezdi mondani. Így legalább azt sem kell majd megkérdeznem, hogy elkísérjem – e hiszen fel is ajánlja. Juhé!
-Jaja, túléltem! Úgy két napig másnapos vagy… harmadnapos voltam, már nem is tudom, hogy mondjam.
Forgattam meg a szemeimet, aztán bólintottam egyet. Kicsit elmerengtem rajta, hogy most pimasz legyen továbbra is és válasszam a hosszabb utat vele a suliig vagy menjünk a rövidebben. Ahh, mindegy. Ígyis-úgyis majdnem csak öt perc az eltérés. De azzal az öt perccel is többet beszélünk és azzal az öt perccel is tovább lesz ilyen kellemes társaságom. Hm…
-Nekem nincs első órám, de szívesen elkísérlek. Amúgy is csak unnám itt kint a fejemet, legalább veled tudok beszélgetni.
Pillantottam a szemeibe, legalábbis a tekintetét kerestem. Ha megtaláltam, kacsintottam egyet, aztán karomat nyújtottam felé, hogy hátha belekarol.
-Hölgyem, indulhatunk?
Ma elég vicces kedvembe vagyok, és szeretnék mindenkinek, akivel találkozom jó kedved hozni. Az igazság az, hogy hirtelen nem is tudom, mit kérdezzek meg Amy-től, milyen témáról kezdjek el vele beszélgetni. Velem csak ez az egy gond. Sosem tudom elkezdeni a beszélgetést. Aztán már belejövök… de így, az elején… ilyenkor sokat habozom.










MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzomb. Nov. 24, 2012 8:32 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Nem tudom miért, de ez a srác megbabonázott. Imádom amikor rám mosolyog. Valahogy azt érzem, hogy csak nekem mosolyog ilyen elbűvölően. Komolyan mondom, beleszerettem a mosolyába. A volt barátaimnak is szép volt a mosolya, de az övé mindent felülmúl.
-Hát ezt nem csodálom. Jól be voltunk állva. De te azért gondolom jobban felöntöttél a garatra a haverjaiddal. Nem? - válaszoltam vigyorogva, miközben azon gondolkodtam, hogy igazából nem is lenne olyan fontos bemenni az első órára, hiszen semmi érdekeset nem tanítanak irodalom órán. Néha annyira tud idegesíteni a tanárnő. Azt hiszi, hogy mindent tud, holott az esze felér egy tinédzser szintjével. Na de most értelmetlen a sulin és a tanárokon rágódni... hiszen jelen pillanatba egyik sem érdekel... csak Chase. Fura, hogy ilyen mély benyomást tett rám ez a srác... hiszen én nem ilyen vagyok. Vagy legalábbis egészen addig, amíg nekem nem jött, még nem voltam ilyen. Valami itt nem stimmel. Az is lehet, hogy csak a sok hülye rémálmom miatt viselkedek ilyen furán, amik az éjjel gyötörtek és nem hagytak aludni.
- Vagy tudod mit? Mivel már így is késésben vagyok, én sem megyek be az első órára. - feleltem, majd próbáltam kerülni a tekintetét, elég kevés sikerrel. Épp amikor találkozott a tekintettünk, rám kacsintott, én meg mint valami kisgyerek vörösödni kezdtem. Na igen.... ezt utálom abban, hogy fehér a bőröm. Néha túlságosan is látszik rajtam a pír, ami nem mindig a legkellemesebb. Az egyszer biztos, hogy nem sok szükségem van a pirosítómra, amit, nemrég kaptam a barátnőmtől.
Szégyenlősen levettem a tekintetemet az övéről, majd a földre pillantottam, és belerúgtam egy kőbe, ami éppen az utamban volt. A kő egyenesen a vízig repült, aztán egy halk csobbanással belepottyant. Remek... most aztán törhetem azon a fejemet, hogy mennyire néz hülyének. Mert valószínűleg annak néz. Na igen... ez történik akkor, ha az embert ilyen könnyen zavarba tudják hozni. Pedig csak... az ég szerelmére... csak rám kacsintott! Már rengeteg pasi csinálta ezt és mégsem éreztem magam ennyire... furán. Akkor mi ez az egész?!
- Hmm... - a kérdésére hirtelen nem tudtam mit felelni. Pedig ez elég ritkán fordul elő velem. Nem hiába van az, hogy a legtöbb ember, aki igazán ismer, azt kívánja, hogy bárcsak elmenne a hangom, és egy ideig vissza se jönne.
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyVas. Nov. 25, 2012 12:58 am


AMY & CHACE

400 szó / ruha / Kicsit jobb Smile



Valamiért úgy éreztem, hogy furcsa az amit tesz. Mármint furcsán néz rám. Nem értettem mért, de… az igazság az, hogy ez nem meglepő. Vagy csak tőle meglepő. Nem ilyennek ismertem meg. Nem mintha baj lenne, ezt egy pillanatra sem említettem. Az igazság az, hogy megszoktam már az emberektől, a nőktől, hogy így néznek rám. Mindenki jönne utánam, de csak kevésnek adatik meg az, hogy velem legyen. Úgyhogy néhány szerencsés még mindig jobban jár, mint a többi.
Nem vagyok egy mindig kedves alak. Nem szeretek mindenkivel kedves lenni, nem vagyok seggnyaló. Egyszerű ember vagyok, aki megválogatja az ismerőseit és a barátait. Meg a nőjeit is, mert elég sokszor kibasztak már velem az életben és most nem erre vágyom. Vagy egy olyan nő kell nekem, aki egy éjszakára jó, vagy egy olyan nő aki tud szeretgetni. Aki finoman hozzám tud érni. Már nem…
-Ja, kicsit jobban ráöntöttünk. Eléggé másnapos voltam utána, ne mondjak inkább semmit. Mi ha megyünk akkor nagyon iszunk. Nincs olyan, hogy csak egy pohárral!
Rázom meg a fejemet és a kezemmel is nemet intek. Nálunk tényleg ilyen a társaság. De… én nagyon bírom őket. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy totálisan beleillek ebbe a társaságba. Szerintem… de amúgy mások még nem emlegettek ilyet nekem. Ez lehet, hogy beleegyezés?
-Az szuper. Akkor ha van kedved, sétálhatunk egy nagyot…
Oldalvást pillantok rá, és amikor találkozik a tekintetünk én rákacsintok ő pedig elvösörödik. Mint egy kis elsős. Nem mintha baj lenne, persze nagyon aranyos ez a lányoktól. Mivel Amynek meg alapon fehér az arca, még jól is áll neki az a kis pír.
Csak mosolyogni tudok rajta, nem kérdezem meg tőle, mi volt ez a vörösödés, nem akarok túlzottan tolakodónak tűnni.
-Ideges vagy?
A kő után néztem, amit elrúgott, majd ismét csak egy apró vigyor jelent meg az arcomon. A tekintetemet még mindig nem vettem le róla, de mellesleg nem néztem egyáltalán hülyének. Csak furcsa volt tőle ez a viselkedés. Nem mutatom, mit gondolok vagy inkább, hogy min gondolkodom. Egyszerűen csak mosolygok kedvesen rá. Remélem ettől nem jön még jobban zavarba.
-Nem foglak megenni.
Mondtam neki kicsit viccelődve amikor a földet kezdte el kémlelni és nem válaszolt a kérdésemre. Nem tudom, mit gondol rólam. De biztos meg fogom kérdezni, amint tehetem majd. Csak kicsit várok még, hagyom, hagy csillapodjanak le a zavarban vagyok kedélyek. Kicsit fel kell szabadítani a beszélgetést akkor bizonyára minden jól fog menni. Legalábbis nagyon reménykedem benne. Talán így.










MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyHétf. Nov. 26, 2012 3:22 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Úgy éreztem, hogy a különleges viselkedésemmel egy kicsit elrontottam a légkört kettőnk között. Mármint éreztem valami furcsát, amit nem igazán tudnék megfogalmazni. Ilyen még sosem történt velem, de az is lehet, hogy csak egy ilyen apróbb fellángolás. Vagy a fene tudja... de az egyszer biztos, hogy valami nagyon nem stimmel.
- Hát azt nem csodálom... Ami az egy poharat illeti... hát minket sem kell búsulni. Mi is tudunk inni eleget. - Naná, hogy tudunk! Az a legnagyobb gond velem, hogy ha egyszer inni kezdek, akkor nehezen tudom abba hagyni. Nem... nem vagyok alkoholista. Az igaz, hogy szeretem a piát, de nem vagyok alkesz. Jól meg vagyok én a pia nélkül is... csak vele még jobban. Meg a buli milyen lenne pia nélkül? De most komolyan... azért kár elmenni szórakozni, hogy üdítőt igyál. Már úgy értem, hogy nem lehet úgy bulizni, ha nincs benned egy kicsi alkohol vagy valami ahhoz hasonló.
Elmosolyodtam azon, ahogyan nemet mutatott. Annyira aranyos volt. Mint egy kisfiú. De tényleg. Pedig én általában nem szoktam díjazni a gyerekes viselkedéseket, de neki kifejezetten jól állt. Bár ha már a gyerekes viselkedésnél tartunk, mióta találkoztunk, nekem is volt néhány olyan viselkedésem, amit még a kölykök is felülmúlnának.
- Hát persze... sétáljunk. - Mosolyogtam rá olyan bájosan, ahogyan csak tőlem telt. Észrevettem rajta, hogy tetszett neki ahogyan elpirultam. Hát ez remek. Lehet, hogy viccesen hangzik, de azt reméltem, hogy nem vette észre rajtam, hogy kivörösödtem. Nem tudom, hogy hogy is képzelhettem ilyet. Hiszen még a vaknak is feltűnt volna.
A kérdése nem ért annyira váratlanul, bár mégis meglepődtem. Ha lehetett még jobban zavarba jöttem. Ó, hogy az a... Minek kell ilyen ostobán viselkednem?
- Jaa... öhm... én nem. - Vontam vállat, majd ismét rámosolyogtam. - Csak útban volt... - Néztem a tenger felé, ahová a követ rúgtam. Közben pedig próbáltam úgy tenni, mint aki nem veszi észre, hogy engem bámul, holott pontosan tudtam, hogy engem néz. Talán épp azon járhat a feje, hogy mit is csináljon, hogy ne röhögje el magát. Mert az ő helyében én biztosan azt tettem volna.
- Tudod... jobb félni, mint megijedni! - Próbáltam én is elviccelni ezt az egészet. Nem bírtam ki, hogy közben ne vigyorogjak. Annyira aranyosan mondta. Na jó Amy! Abbahagyni! Hová lett az a lány, aki nem jön zavarba egy pasi előtt, sőt, aki a pasikat hozza zavarba?! Mi lett vele? Mert ebben a pillanatban biztosan eltűnt. Csak tudnám miért...
- Hányadikos is vagy? - Kérdeztem, egy rövid csend után. Lehet, hogy már mondta, de én komolyan nem emlékszem rá. Sőt, fogadni mernék, hogy ő sem tudja, hogy én hányadikos vagyok...
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyHétf. Nov. 26, 2012 11:07 am


AMY & CHACE

409 szó / ruha / mmmm Very Happy



Nekem kicsit vicces az egész helyzet. Persze nem mintha elfancsalodtam volna, vagy hasonló… ha valami vagy valaki nem tetszik nekem, azt tuti a személy tudatára adom minél előbb. Így kerülnek el a csúnya lányok is. Legalábbis a nekem nem szépek.
-Tudod, hogy hogy van… én csak két sört ittam meg. Az elsőt meg az utolsót.
Ezt mindig el kell sütnöm. Elnevetem magamat, majd kíváncsi pillantással Amyre nézek. Nem veszem most le róla egy ideig ezt a pillantást. Érdekel, mi van vele, hirtelen mért lett ilyen „fura”. Amúgy én sem vagyok egy nagy alkoholista alak, de ha nekiállok inni, akkor, iszok addig, ameddig tele nem leszek. Az pedig úgy körülbelül a részegség határán van. Mindig így járok. De ilyenkor haza tudok találni. Ja meg, ha persze barátnőm van vagy éppen nővel jöttem/mentem akkor sosem iszok… annyit. Kevesebbet. Úgy… félúton megállok, hogy tudjak magamról. Na meg az még megint csak más eset, hogy mi van akkor, ha te vagy a legidősebb a társaságba. Te felelsz mindenkiért. Az nagyon jó. Kerülöm az ilyen dolgokat. Fúj.
Az igazság az, hogy már többen is mondták, milyen gyerekes vagyok. Szerintem nagyon illik ez hozzám. Egy nagy gyerek. Soha nem akarom kinőni ezt a korszakomat, valahogy úgy érzem, nekem ez az igazi énem. Tökéletesen megfelelek így magamnak. Aztán meg ha valakinek nem teszik, keressen mást.
Aztán a kő után nézek. Mellesleg örülök, hogy belement a sétába, de remélem nem lesz végig ilyen zavarban. Mégis… végülis szeretem, ha a nők mellettem zavarban vannak, csak… néha nekem is már furcsa. Oké, jóképű vagyok meg minden, de ennyire? Egó.
-Ez igaz, de akkor sem foglak megenni!
Ismét sikerült egy jókora vigyort kifacsarnom. Tényleg megfordult a fejemben, hogy vajon fél tőlem? Megeshet. Nem tudom… nem szoktak ennyire feldúltak (?) lenni a lányok a közelemben. Ő mégis másnak tűnik. Kicsit elvetem a pillantásomat, a tenger felé, majd a kérdésére eszmélek fel. Ja, hogy ezt még nem beszéltük le. Jobb túl lenni rajta előbb, hiszen ezek világrengetően unalmas kérdések. Ezt az egyet nem bírom az ismerkedésbe. A többi az jöhet.
-Három. Te?
Nem egy évfolyamon vagyunk, az tuti, mert akkor ismerném. Hacsak nem táncos. Az megeshet. Egykorúnak tűnik velem, de majd kiderül útközben. Kicsit közelebb lépek hozzá, miközben az arcát figyelem, a reakciót. Valahogy úgy érzem, mintha ezer éve ismerném már. De nem, közben csak alig pár napja. Vagyis még nem is ismerem igazából. Úgy… félig meddig. Viszont erős késztetést érzek valamire, amit nem biztos, hogy ki fogok hagyni a közeljövőben. Hamarosan…










MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:58 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Na jó, nem csinálok úgy mint egy kis liba. Megpróbálok érett nőként viselkedni, végül is az vagyok nem? Kicsit most úgy érzem magam mint egy csitri, aki minden hülye kijelentésen és mozdulaton elvigyorodik és olyan vörös lesz mint a rák. Pedig ez nem én vagyok. Mély levegőt veszek, és megpróbálok vörösödés nélkül ránézni a srácra. Az tény és való, hogy nagyon bejön nekem, de azért kicsit szabályozhatnám magam. Itt és most megfogadom, hogy felelősségteljesen viselkedem. Válaszára csak felvonom a vállam és összehúzom a szemöldököm. Nem tudom mit feleljek rá, ezért inkább elengedem a fülem mellett és vidáman mosolygok. Így, hogy megpróbálok nem csak rá, hanem magamra is figyelni sokkal felszabadultabb és kevésbé görcsösebb vagyok. Ezentúl tehát ezt kell csinálnom, nemcsak rá, hanem önmagamra is figyelni. Lassan bandukolunk egymás mellett néhány percig semmit nem beszélünk egymással. De ez a csend még nem kínos, legalábbis én még nem érzem rosszul magam.
Alig várom, hogy az ismerkedés szakászában eljussunk addig, hogy nem kell egymástól olyan kérdéseket feltennünk, hogy mindkettőnk haja égnek álljon tőle. Persze, tudom, hogy ezt most én kezdeményeztem, de ha nem akarok egész séta alatt hallgatni, akkor valamit kérdezek. Most pont ezt teszem. Bár én tudom a válaszát. Ő harmadik évfolyamra jár, ha nem halasztok egy évet, akkor évfolyamtársak lennénk. Azóta a bizonyos buli óta, bár nem beszéltünk egymással néha mégis szemmel tartottam. Ha megláttam a folyosón akkor utána kérdeztem. Az is igaz, hogy ha napokig nem láttam nem jutott eszembe, viszont, máskor meg hosszú órákig az eszemben volt. Arra a szórakozóhelyre is csak azért járok, hogy hátha még látom, de eddig még nem jött össze. Kérdésére egy kis idő elteltével válaszolok.
- Én második éves vagyok, de csak azért, mert egy évet halasztottam. Vagyis később kezdtem az első osztályt. Tudod... elég problémás gyerek voltam. - motyogom és az utolsó mondatomnál lehalkítom a hangom. Némán sétálok egy ideig, mert eszembe jut az a sok balszerencse, ami kiskoromban ért.
- Na, de játszunk valamit? Kérdezz, én pedig felelek. - mondom visszautasítást nem tűrő hangon és felé dobok egy bájos mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 7:26 am


AMY & CHACE

xxx / ruha / Bocsi a késésért :/



Nem vagyok az a csendes gyerek. Inkább jártatom a számat hülyeségeken, minthogy hallgassak egész végig. De most viszont az a gond, hogy nem akarok vele hülyeségekről beszélni. Sőt, azt sem tudom, hogy miről beszéljek vele egyáltalán. Jó lenne valami témát találni, biztos van közös témánk... csak úgy tűnik, mindketten zavarban vagyunk kicsit. Én legalábbis igen, csak jól takargatom. Még szerencse, hogy ez igen jó tulajdonságom.
Elmosolyodok az arcára, út közben kicsit figyelem. Na jó, nem kicsit, végig őt bámulom. Nem tudom hirtelen mi ütött belém. Úgy tűnik, átcsapott rám ez az egész dolog... ami rajta is meglátszik. Valahogy úgy érzem, mintha apró szikrák röpködnének felettünk. Ez már lehet, hogy nyálas duma, de mindegy. Nem érdekel. Más úgysem tudja meg.
Megvárom még válaszol. Gondoltam, hogy vagy egy évvel alattam - vagy felettem jár, mivel az évfolyamomon még sosem láttam. De azt sem tudom róla, hogy mit csinál valójában.
-Ó, értem. Ez megesik sokakkal. Amúgy, mit csinálsz? Mármint zene szakos vagy ugye? Mintha onnan rémlenél. De ha nem akkor bocsi!
Mentegetőztem kicsit a fejemet rázva. Kezeimet is felemeltem, nem akarom megbántani. Azért furcsa lenne, ha ilyenen kiakadna, de hát... ez van. Nembaj. Majd kiderül mindjárt, mi lesz a vége. Aztán jön hozzám még egy kérdés, amelyre akaratlanul is elvigyorodom. Nem rossz, jobban megismerjük egymást, és még téma is lenne. Nem akarok rögtön a mély vízbe ugrani, de amúgy tökre olyan pasi vagyok. Ismernek már...
-Okéé! De akkor egyet én, egyet Te! Úgy az igazi, ha nem csak én tudok meg rólad dolgokat, hanem Te is!
Bólintottam egy nagyot, miközben egy pillanatra a földre pillantottam, majd Amy tekintetét kerestem. Ha a szemembe néz, akkor egy kis ideig a pillantásom rajta marad. Olyan szép... istenem. Ezt mért nem láttam eddig így? Pedig néha úgy megutálom magamat, hogy itt van a lehetőség, én meg elszalasztom. Most nem fogom. Most tutira nem! Hajrá Chace.
-Szóval... akkor nézzük csak. Hogy érted azt, hogy problémás gyerek voltál?
Remélem nem rossz helyen tapogatózom és megkapom a választ majd rá. Kíváncsi vagyok. Én mindig az vagyok. Nincs olyan, amikor nem. De ha egyszer érdekel? Minden szaftos részletet meg akarok tudni róla jelen pillanatban. Közben szépen lassan haladunk végig az úton, ami még hosszú, hosszú ideig fog tartani. Nem mintha bánnám. Sőt! Kifejezetten csak örülni tudok neki. Most jó így. Tökéletes.




MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 9:52 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Ahogy sétálgattunk,végig magamon éreztem a tekintetét, és közben azon, gondolkodtam, hogy vajon ő is zavarban van? Bár szerintem nincs, tuti nincs. Hallottam róla dolgokat, és azt még soha nem hallottam, hogy ő zavarba jött volna valamikor is. Azt is hallottam, hogy sosincs csendbe, állandóan mond valamit. De most valamiért, pont az ellenkezője történik. Lehet, hogy miattam történik ez mind. Nem kedvel vagy valami, habár, ha nem kedvelne, akkor biztos nem sétálnánk most. Oké, akkor ez is letudva, kedvel gondolom, vagyis remélem...áh tuti kedvel. De akkor vajon miért ilyen most? Én akkor vagyok ilyen, ha zavarban vagyok, akkor lehet, hogy ő is? Ha zavarban van, akkor tök aranyos, már pedig abban kell, hogy legyen. Annyira, bírom, azt amikor egy srác zavarban van és próbálja leplezni, olyankor nagyon édesek, bár elég csak rá nézni, ő már így eleve édes. Minden csaj megfordul utána a suliban, ahogy én is amikor látom. De ez nem csak a suliban van így, hanem az úton is.
– Kicsit rossz helyen keresgélsz - mondtam neki viccesen – Amúgy meg tánc szakos vagyok, és semmi gond, nem volt honnan tud. – válaszoltam. Nincs amiért mentegetőzőn, tényleg nem volt honnan tudja. De azért rendes tőle, hogy így próbál kedveskedni. – Te zene szakos vagy ugye? tippeltem, és remélem, hogy jól.
- Oké, ez így pont jó! – mondtam. – Na és kikezdjen? – kérdeztem kíváncsian, abban reménykedve, hogy majd ő fog kezdeni, de mindegy ha nem ő kezd akkor is kitalálok valami jó kis kérdést. Egy pillanatra éreztem, hogy le vette rólam a tekintetét, és én rá néztem, abban a pillanatban, ahogy oda néztem bele néztem azokba gyönyörű szemekbe. El akartam kapni a tekintetem, de nem tudtam, mintha valami megfogta volna az arcom, hogy nehogy elfordítsam a fejem. De nem bántam jó sok ideig egymást néztük. A szemeiben mintha láttam volna, valami kis fura dolgot, amit nem tudnék megmagyarázni. De egy biztos, az a fura valami jót jelenthet.
- Szóval az egész akkor kezdődőt amikor megszülettem. Ahogy én világra jöttem, anyám meghalt. Apám ezt nem tudta felfogni, hogy az a nő akit szeretett mindennél jobban, életét vesztette, egy csecsemő miatt, azaz miattam, ezért jobbnak látta, ha magamra hagy. Az orvosokra bízott akik értesítették az egyik nénémet, aki szívesen elvállalt, mivel neki is nemrégiben született egy kislánya. Ő nevelt fel, engem. Egyik nap, pont a helyi kisboltban voltunk, mikor belépet az apám. Egész végig abban a tudatban éltem, hogy ő is meghalt, hogy elütötte egy autó. A nénémet megismerte és ő is az apámat. Akkor jött rá, hogy az egyik kislány én vagyok, oda jött hozzám és leguggolt. Kezdet nekem mesélni, az életéről, hogy volt egy nő, aki megajándékozta őt egy kislánnyal de ő ezt nem értékelte, és, hogy megbánta azt, hogy eldobta magától. Nekem fogalmam sem volt, hogy miért mondja ezeket mind el, de megsajnáltam, és nyomtam egy puszit az arcára, ő sírni kezdet és elment. Én későre futottam utána, és amikor megláttam, hogy a földön fekszik és nem mozog, nagyon megijedtem - itt egy nagyot sóhajtottam, mert már éreztem, hogy, ha nem állok meg egy kicsit, akkor nálam eltörik a mécses. Ismét vettem egy nagy levegőt,majd folytattam. – 6 éves voltam, akkor mondta el nekem a néném, hogy ő volt az apám. Nagyon nehezen tudtam ezt mind feldolgozni, ezért azt javasolta, hogy maradjak otthon még egy évet és majd akkor később kezdem a sulit. Én persze egész nap csak ültem és sírtam. fejeztem be a kis történetemet. – Ne haragudj, hogy túl sokat mondtam, csak jól eset kiönteni a szívemet másnak is. - mondtam neki.
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyHétf. Dec. 10, 2012 8:24 am


AMY & CHACE

xxx / ruha / siralmas lett -.- bocsi Smile



Az igazság az, hogy tényleg bolondulnak utánam a nők. De csak így néha... van amikor nagyon megszalad, de van amikor egyáltalán nem. És még menjek el rajtuk. Ez érdekes tud ám lenni. Szeretem a női nemet tanulmányozni, érdekesek. Valahogy minél több időt töltök egy nővel, annál inkább ki tudom tapasztalni azt, amit a különféle személyiségek adhatnak. Nem mindegy, mert nem egyformák. És nem szabad egy nőnek sem ugyan azt mondani, mert ki tudja, lehet, hogy éppen barátnők. Így már majdnem megjártam egyszer... MAJDNEM.
Aztán persze elrontom. Mindig valamit elcseszek. Nem tudtam, hogy rossz felé tapogatózom, de hát most már mindegy. A fejemet verném jelenleg a falba. De szerencsére nem bántottam meg. Volt már rá eset... Nekem mindenre volt már esetem. Fura. Ha jobban belegondolok.... tényleg.
-Bocsi bocsi. Akkor tánc... Igen, én zene és dobolok.
Ujjaimmal egy kis doboló mozdulatot mutatok be, majd elvigyorodom. Amúgy ez a dolog eléggé kivehető, mivel az izmaimon igen is meglátszik. Minden dobos kigyúrt állat. Jó, én még messze vagyok ettől a kifejezéstől, de akkor is, látszik rajtam határozottan a dolog. Azt hiszem.
Szóval aztán sikeresen összefutott a tekintetünk, ami csak jó, mert nagyon szép szemei vannak és szeretem őket nézni. Elmosolyodtam ,egy kis fény csillant meg a szememben, valami fura, valami kis sunyi. Aztán feltettem a kérdést. Nem tudtam, mennyire feszélyezteti ezt őt, de mindjárt kiderül...
...áú. Mégsem volt túl jó döntés. A történetet végighallgatva kicsit elérzékenyültem én is. Nem gondoltam volna, hogy ezért... halasztott és ezért voltak gondjai. Ha tudtam volna... De végülis egyszer úgyis meg kellett tudjam. Kicsit elbizonytalanodtam, de amikor láttam rajta, hogy majdnem elkezdett sírni, akkor közelebb léptem és átöleltem. Hosszan, nem engedtem el, majd halkan mondtam:
-Sajnálom. Nem tudtam, hogy érzékenyen érintő témába megyünk bele. Nem akartam felhozni...
Nekem is tutira így fájna, mint neki, szóval totál megértem. Öleltem, hagytam, hagy nyugodjon le egy kicsit mielőtt még elengedném. Nem tudtam, mit csináljak most. Csak vártam és öleltem. Közben picit arrébb léptem, nehogy valaki elüssön minket biciklivel vagy valami hasonlóval.





MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyKedd Dec. 11, 2012 4:53 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace


Most már nem zavar annyira, ha rám néz. Kezdek megbátorodni, valahogy, nem bántam volna, meg,ha egy kicsit hamarabb jött volna elő ez az izé. De így se bánom, jobb később, mint soha. Mióta sétálunk, ne fázom, pedig elégé hideg van, mert mindenki nagyon fel van öltözve. Attól eltekintve, hogy ennyire hideg van, mégis sokan járnak biciklivel. Páran nagyon meg is néztek minket, fogalmam sem volt, hogy miért, de szerencséjük van azzal, hogy most itt van Chace, mert hanem biztos szóltam volna hozzájuk egy-két szép szavacskát. De türköztettem magamon és vissza fojtva az enyhe dühömet sétáltam tovább mellette. Ez az egyik legjobb bennem, ha mérges vagy dühös vagyok, csak azok veszik észre akik már elég régóta ismernek. Közben hol rá, hol a tengerre néztem. Bár az útobira már nem nagyon, inkább őt néztem, és amikor láttam, hogy elmosolyodik, mert a szemembe tudott nézni, jó érzés fogott el. Ha minden reggelem ilyen jól indulna, soha nem lenne rossz kedvem. Az tuti.
– Én meg gitározom – vágtam vissza neki, a kis „dobszólója” láttán. Hú, most, hogy mondta, hogy dobol a szemeimet automatikusan a karjaira szegeztem. Tényleg látszik az izom rajta, volt pár pasim, aki dobolt, és nekik, volt egy kis bicepszük. Így tudom, hogy van egy kicsi különbség, a dobos és a gyúrós kar között. Chace-nek, annyira nem vettem figyelembe, de most, hogy jobban szemügyre vettem, láttam a különbséget. Első ránézésre nem vehető észre. - A karodon is látszik, hogy dobolsz - mondtam neki, hogy ne csak hallgassak. Majd amikor megkapta választ arra a bizonyos kérdésére láttam rajta, hogy átélte a helyzetemet. Ez nagyon jól esett, lehet kívülről nem látszott, de a szívemben a szomorúság, kezdet felszívódni és helyette melegség járta át. Az arcom láttán átölelt, egy kicsit a hideg is kirázott a meglepettségtől, de vissza öleltem. Pár kosza könnycsepp így is kicsordult. Hagytam, hadd folyón le, most semmi nem érdekelt, csak, hogy megölelt. Fel néztem rá, amikor suttogni kezdet.
- Nem baj, előbb – utóbb úgy is megtudtad volna. És az ilyeneket, jobb hamar letudni, szerintem – mondtam én is halkan, mert most nem tudtam volna hangosabban beszélni. Hosszú ideig még álltunk és öleltük egymást. Majd letöröltem a könnyeim és próbáltam össze szedni magam. A tekintetét kerestem. – Oké, most akkor mesélj te valamit, magadról és a családodról, így kettőt ütünk egy csapásra, vagyis a játékunkat is folytatjuk, meg rólad is megtudok ezt- azt.
Tereltem el a témát
Vissza az elejére Go down
Chace Williams
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Chace Williams


HSZ SZÁM : 16

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:57 am


AMY & CHACE

395 / ruha / Razz



Én kicsit még mindig zavarodott vagyok. Egy rakés kérdés jött most össze a fejemben, amit nem tudom, hogy tegyek fel vagy egyáltalán feltegyek-e. Nem akarok rögtön a közepébe vágni, de viszont… nem vagyok az a fajta, aki sokáig húzná a dolgokat. Sőt… tényleg nem. Szeretnék önmagam maradni, de majd kiderül mi lesz belőle. Valahogy, ő másnak tűnik. Nem tudom… lehet, hogy csak tűnik? Ahh, semmit sem tudok már ma.
Közben megemlítettem neki hogy dobolok. Amikor a karomra nézett, hirtelen nekem is odaesett a pillantásom. Jah, tökéletesen izmos vagyok, egyelőre megálltam itt. Én nem szedek semmi… izomnövesztő lufiszert, amit mások, akik kondiznak. Én egyszerűen csak dobolok és a sok éves dobolás már meghozta gyümölcsét. Bólogatni kezdek.
-Ahha, hát nem most kezdtem már. Meg… azért volt benne munka, az fix.
Mosolyodtam el halványan, fél mosollyal, de macsósan, mint ahogy szoktam is. Ám ez a mosoly nem tartott sokáig, hiszen feszegetni kezdtünk egy igen érzékeny témát, amire lehet, hogy nem kellett volna kitérni. Láttam, hogy mindjárt sírva fakad, én pedig utálom azokat a lányokat, akik sírnak. Főleg ha azok a lányok szépek és általában mosolyogni látom őket. Átöleltem. Nem tudtam, mit kockáztatok ezzel, de nem lett belőle gond. Visszaölelt. Kellemes ölelés volt, nem túl hosszú… közben meghallgattam mit mond nekem, addig el sem engedtem.
Nem mertem még tovább lépni. Elengedtem, és ránéztem. Ő feltette a következő kérdést/kijelentést, amire kicsit felsóhajtottam és elmosolyodtam, ismét. Válaszolni is elkezdtem persze, hiszen… mért ne válaszolnék?
-Nos… anyám… divattervező, apám bankár. Van egy bátyám, aki szintén ide jár… az aloisba. Nem nagyon bírom, mert mindig kiközösített, mindig mindent elhappolt előlem. Róla ennyi elég is. Amúgy, szeretem a társaságot, főképp ha a középpontban lehetek, de ezt szerintem már észrevetted. Elég sokszor vannak hangulatváltozásaim, talán ez elég rossz dolog bennem. Amúgy mindig itt vagyok, csak ünnepekkor nagyon ritkán megyek haza, mert külön akarok élni a szüleimtől, egyfolytában… izélnek a suli miatt… nem vagyok túl jó tanulásban.
Kicsit elmerengek. Ugyan mit mondhatnék még rólam? Aztán hirtelen eszembe jut valami… valami ami biztos tetszene neki. Elvigyorodtam hirtelen.
-… de ebben remélem sokkal jobb vagyok.
Odahajoltam hozzá hirtelen, de aztán finoman, puhán csókoltam meg, ha persze nem vágott pofon és küldött el a fenébe. Gyengéd vagyok, könnyen elcsábítható. Ezt a részt kihagytam. Ja és persze érzéki és ha kell, olyan romantikus tudok lenni, mint senki más. Csak még ezt nem sokan érezhették tőlem. Reménykedem abban, hogy hamarosan… valaki…





MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Amy Jonas
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Amy Jonas


HSZ SZÁM : 23
KOR : 28

Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part EmptySzer. Dec. 19, 2012 9:52 am

Venice part Teresa-Palmer-demolitionvenom-19560964-350-250
Amy and Chace

Lehet furcsán fog hangzani, de jól vagyok. Sőt, nagyon is jól érzem magam. Hiába, hogy egy igen érzékeny témába csöppentünk bele, nem akarom sajnáltatni magam. Mindenkinek akinek elmeséltem ezt rögtön sajnálni kezdet. Oké ennek is van egy határa, sajnáljon öt percet, vagy még annyit se és ne is többet. Ez a baráti kapcsolataimra is kihatott. Akikkel nagyon szoros kapcsolatom van, azok már tudják, hogy, hogy is kell viselkedni amikor én is ott vagyok Ők felfogják, hogy a történtek ellenére én is tudok szórakozni, bulizni.. Nem vagyok én egy olyan csaj aki tűri, hogy sajnálják. Sőt utálom az ilyeneket. Chace biztos nem ilyen. Remélem.
- Elhiszem- mondtam a dobolásos témánkhoz. Félszemmel láttam, hogy mosolyra húzódott a szája, de ez a mosoly is hamar el tűnt, az én kis történetem miatt. Hát persze, mi más miatt? Nagyon nem tetszett ez nekem, miattam lesz mindenkinek rossz kedve. Szó mi szó, ez most egy kicsit engem is jobban megviselt. Még senkinek nem mondtam, ilyen beleéléssel és érzelemmel tele. Annyira jól eset, amikor át ölelt. Nem volt hosszú, de nekem attól eltérően, még nagyon sokat jelentett. Mikor mondtam, hogy most ő meséljen a családjáról, sóhajtott egy nagyot. Először láttam, hogy nem nagyon akar erről a témáról beszélni, meg is akartam, mondani, hogy ha nem akar akkor nem kell beszélni róluk. De aztán végül mosolygott egyet, és beszélni kezdett. Sajnáltam, amikor a testvérével kapcsolatos dolgokat mondta, nem lehetett neki könnyű.
- Igen azt észrevettem, de nem baj neked ezt elnézem. - pár másodperc múlva ismét megszólaltam. - Ha gondolod, segíthetek a tanulásban – mosolyogtam rá. Kicsit elhallgatott, majd hirtelen vigyor lett az arcán, nem tudtam mire gondolni. Nem is volt időm, mivel váratlanul közzel hajolt, hozzám és... és..megcsókolt. Meglepődtem. De ez sem tartott tovább mint egy másodperc. Agyam az ilyen helyzetekben hamar kapcsol. Vissza csókoltam. Nem erre számított. Tuti arra gondolt, hogy ellököm magamtól De ez eszem ágába se jutott. Már vártam erre a pillanatra. Átöleltem a nyakát,hogy még közelebb húzzam magamhoz. Bele túrtam a hajába. Tudom, hogy minden pasinak jól esik az ilyen. Van tapasztalatom az ilyenekben. Csókunk befejezésével, a tekintetét kerestem és suttogni kezdtem, hogy „sokkal”, majd egy puszit nyomtam a szájára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Venice part Empty
TémanyitásTárgy: Re: Venice part   Venice part Empty

Vissza az elejére Go down
 
Venice part
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Tengerpart-
Ugrás: