Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
L.A.  - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
L.A.  - Page 2 EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
L.A.  - Page 2 EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
L.A.  - Page 2 EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
L.A.  - Page 2 EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
L.A.  - Page 2 EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
L.A.  - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
L.A.  - Page 2 EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
L.A.  - Page 2 EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 L.A.

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Natasha Carrington
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Natasha Carrington


HSZ SZÁM : 14

L.A.  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: L.A.    L.A.  - Page 2 EmptySzomb. Május 25, 2013 12:20 pm


L.A.  - Page 2 Fotoflexerphoto4o

Andy & Natasha

+18



Azt hiszem, egyszer sem volt még semmi ennyire jó. Körbenézek a hálóban, még mindig nem jut el igazán a tudatomig, kinek is a házában vagyok, pedig itt áll előttem és az a dolog, amire készülünk... Hát nem gondoltam volna, hogy mostanában fogom megtenni, arra meg főleg nem, hogy a kedvenc sztárommal. Mondhatni odadobom magam neki, pedig nem vágytam még különösebben erre, de ezt a lehetőséget nem lehet kihagyni. Talán érzi rajtam, mennyire kezdő vagyok, mi lesz itt még később. Talán meg kéne említenem, mielőtt összevérzem azt a szép lepedőt, de akkor meg lehet, hogy kitesz innen, szóval inkább csendben maradok.
- Ebben igazat adok neked, jól látod azt a csillogást, mert tényleg nagyok vágyok rád – vallom be és talán el is pirulok kicsit, ilyet még senkinek nem mondtam, de az biztos, hogy zavaromban az alsó ajkamba harapok. Lekerül rólam a fűző is, ettől nagyon meztelennek érzem magam, pedig hol vagyok még attól. Amit mond, attól minden apró létező szőrszálam vigyázzba áll az izgatottságtól. Andy minden érintése szinte perzseli a bőröm, nem hiába, nem csak azért, mert nem volt még ilyenben részem, hanem, mert mindig is róla álmodtam. Nagyon kevés csajnak adatik meg, hogy tényleg azzal legyen az első, akiért ennyire odavan. Ugyanakkor az az egy mondat többet jelentett annál, mint hogy kíván. Majd máskor gyönyörködik benne... Ezekszerint lesz máskor? Gyorsan próbálok másra gondolni, hiszen neki ez csak szex, amiben nem leszek túl jó, ugyan miért akarna mégegyszer találkozni velem. Felsóhajtok és érzem, ahogy az idegességtől megfeszül a testem, ahogy Andy letérdel elém és megszabadít a nadrágomtól. Már csak egy bugyi van rajtam, ami nem sokat takar. Mi lesz még itt? Na jó tudom, de egyre kevésbé tudom titkolni, mennyire kezdő vagyok. Ahogy hozzámér, annyira jó. Remegni kezd a testem, ahogy végignyalja alsó ajkait. Annyira izgató.
- Hát már nem sok csomagolás van rajtam – nyögök ki valamit zavaromban, egyszerűen nem tudok megmozdulni, nem tudom mit kellene csinálnom vagyis tudom, csak nem merem. Szerencsés vagyok, amiért nem egy hotelben, hanem itt vagyok a lakásán. Magával húz az ágyra, majd amikor már félmeztelen fölém fordul, elveszek a szemeiben.
- Ha te mondod... Az is biztos, hogy jó érzés az ágyadban lenni – nem osztom meg vele a kétségeimet, nem is lenne lehetőségem. Megfogja a kezem és határozottan a férfiassága felé húzza. Ez volt az a mozdulat, ami átlendített a határon. Tudom, hogy tennem kell valamit, mielőtt megunja a bizonytalanságom. Ahhoz túlságosan akarom.
- Nem csak látni akarom, hanem érezni is, hogy mennyire kívánsz – suttogom bele egy csókba, aztán határozottnak tűnő mozdulattal markolászni kezdem a nadrágján át. Már most érezhető, mennyire élvezni és nekem már így is nagynak tűnik. Kissé bizonytalan mozdulatokkal gombolom ki a nadrágját és megkeresem a befelé vezető utat, hogy végre a kezemben foghassam. Meglepően könnyen megy, már a kezemben feszül a férfiassága.
- És te tudni akarod mennyire kívánlak? Mennyire elképesztően kívánlak – nyögöm bele a csókba, de meg sem várom a válaszát, lecsúszok az ágyról és térdre helyezkedek Andy előtt, miután a nadrágjával együtt a boxertől is megszabadítom. Most már ő az, aki kevésbé túlöltözött hozzám képest. Mélyen a szemeibe nézek, aztán olyan teszek, amit eddig még nem. Lassan ajkaim közé csúsztatom.

Vissza az elejére Go down
 
L.A.
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: