Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Luna Rosalie Moon EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Luna Rosalie Moon EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Luna Rosalie Moon EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Luna Rosalie Moon EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Luna Rosalie Moon EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Luna Rosalie Moon EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Luna Rosalie Moon EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Luna Rosalie Moon EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Luna Rosalie Moon EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Luna Rosalie Moon

Go down 
SzerzőÜzenet
Luna Rosalie Moon

Luna Rosalie Moon


HSZ SZÁM : 1
KOR : 29

Luna Rosalie Moon Empty
TémanyitásTárgy: Luna Rosalie Moon   Luna Rosalie Moon EmptyKedd Feb. 19, 2013 5:26 am

LUNA ROSALIE MOON

Luna Rosalie Moon Mileycyrusthelastsongmi

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    Luna Rosalie Moon és ne merd elfelejteni! Ha már összehaverkodtunk, hívj Lunának. Születtem 1995. január 13-án ebből adódóan 18 éves vagyok. Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett eredeti karakter vagyok és 100%-ban heteró! Foglalkozásom tanuló. Tízes skálán az iskolában, én ösztöndíjazott vagyok. Negyedik be járok. Zene szakos vagyok.

prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. Hosszú hullámos barna hajam van. Kicsit tépetten van levágva, bár ez lehet, azért van, mert én vágtam le utoljára. Általában kibontva hordom.
    SZEM. zöldeskék
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 173 cm vagyok és kb 55 kg
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. 17 tetoválásom van, a testem különböző pontjain és egy orr piercingem.
    STÍLUS. Általában szakadt cuccokban járok, farmerban és tornacipőben. Megvetem a nőies öltözködést. Karkötők, nyaklánc és gyűrű nélkül egy lépést sem teszek.
    HANGSZER. Gitár
    CSOPORT. Diák
    PLAY BY. Miley Cyrus

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.
    - Sokat beszélek, de nagyon
    - Nem vagyok túl kedves, amíg meg nem ismerem az embereket
    - Egy pillanatra sem bírok leállni, mindig matatok valamit, vagy beszélek valamit mindig muszáj csinálnom

    ERŐSSÉGEK.
    - Énekhang
    - Kitartás
    - Fáraszthatatlanság

    GYENGESÉGEK.
    - Türelem
    - Nyugtalanság
    - Lobbanékonyság

    SZERET.
    - Őszinteség
    - Zene
    - Pörgés

    NEMSZERET.
    - Várni
    - Szüleit
    - Hazugság

    TELJES SZEMÉLYISÉG. Kicsit hiperaktív vagyok, ez sokakat idegesít engem nem zavar legalább mindennel időben kész vagyok. Sok idő kell ahhoz, hogy valaki igazán a bizalmamba férkőzzön, addig pedig nem vagyok túl kedves, amíg ezt nem sikerül elérni. Így próbálom meg kiszűrni a hamis barátokat. Mindig teljesen őszinte vagyok, sosem hazudok, csak van, amikor visszatartok némi információt. Gyakran kerülök bajba, a hirtelen természetem miatt, de próbálok erről leszokni.
    TITOK. A családom. Senki nem tudja kik a szüleim, csak az iskola. Nem akarom, hogy megtudják, azt szeretem, ha a személyiségem alapján ítélnek meg, nem pedig a szüleim alapján.

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Los Angeles
    SZÜLŐK.
    Angelica Mallory, 40, teljes munkaidős talpnyaló/orvos
    Jasper Mallory, 42, teljes munkaidős tuskó/orvos

    TESTVÉREK.egy nővérem és egy bátyám
    TÖRTÉNET.
    Mikor megszülettem még minden rendben volt, én voltam Los Angeles híres orvos párosának harmadik, tehát legkisebb gyermeke. Mennyit beszéltek rólam, hogy gyönyörű vagyok és okos. Hát igen, ha a szüleid orvosok és piszkosul gazdagok, akkor már fél évesen a egy vadidegen ember vigyáz rád, akit nem azért fogadnak fel, hogy játszon veled, már akkor az emberi test rejtelmeivel tömik a fejed. Amikor még azt sem tudod, hol a saját orrod, ilyen ez a világ. Anyád nem tud rád vigyázni, esetleg ne adj isten foglalkozni veled, hiszen le kell fogynia és vissza kell mennie, dolgozni. Itt a gyerekeknek nincsen szavuk, és nem csak pár hónaposan, hanem soha.
    Életem első pár éve jó volt, legalábbis mondhatjuk így, mindenem megvolt, amit akartam, és ők csak annyit kértek cserébe, hogy legyek mindig kifogástalan. Amit eszem, amit felveszek, amit mondok, amit csinálok, nekem kellett a tökéletes gyereknek lennem, ahogy a testvéreimnek is, de őket szemmel láthatóan nem erőltette meg a feladatat, hogy bábok legyenek. Valahogy nekik mindig is jobban ment a hazugság. Nem számít, én nem vagyok egyikőjük sem, és éppen ezért büszkék rám a nagyszüleim.
    Amikor betöltöttem a 15-öt és megmutattam a felvételi papíromat a szüleimnek akkor kitagadtak. Igaz már évek óta, csak egy hajszálon függött a családom, de akkor elegük lett. Amíg még az általuk fizetett magániskolába jártam elviselték, hogy állandóan zenét hallgatok és, hogy nem a megfelelő ruhákban járok. Azt remélték csak lázadok egy kicsit és ugyan olyan tökéletes leszek, mint a testvéreim. De nem lettem, és soha nem is akarok olyan lenni, mint ők, számomra ők nem többek emberi roncsoknál.
    Szerencsére ösztöndíjjal vettek fel így nem volt szükségem a számlámon az évek alatt összegyűlt pénzre. Nálunk az volt a szokás, hogy mindenkinek van, egy saját bankszámlája ahova kapja a zsebpénzét és a különböző jutalompénzeket. Mivel a jegyeim attól függetlenül jók voltak, hogy lázadtam a szüleim ellen, jó kis összeget gyűjtöttem össze. Ennek hála azóta sem kellett beszélnem velük, és még a nevemet is meg tudtam változtatni.
    Hát ez lenne az én történetem…

luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? Szasza
    TAPASZTALAT? 4
    KOR?18
Vissza az elejére Go down
 
Luna Rosalie Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Félkész előtörténetek-
Ugrás: