Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Dave Stoner EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Dave Stoner EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Dave Stoner EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Dave Stoner EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Dave Stoner EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Dave Stoner EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Dave Stoner EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Dave Stoner EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Dave Stoner EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Dave Stoner

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dave Stoner
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Dave Stoner


HSZ SZÁM : 1

Dave Stoner Empty
TémanyitásTárgy: Dave Stoner   Dave Stoner EmptySzer. Jan. 23, 2013 2:26 am

David Stoner

Dave Stoner 2802492721_1

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    David Stoner és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    Dave-nek. Születtem
    1994. 07. 15. ebből adódóan 18 éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett EREDETI karakter vagyok és 99%-ban hetero! Foglalkozásom diák, mellette eladó vagyok egy hangszerboltban. Tízes skálán az iskolában,
    én ösztöndíjazott vagyok. harmadik-ba járok. ZENE szakos vagyok.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ.Taraj, legalább egy nagy arasznyi hosszú, változatos, élénk színekben pompázik. Hogy beállítja-e a sérót, csak a hangulatától függ.
    SZEM.Tekintete zavarba ejtő, ugyanis szemei különböző színűek. A jobb mogyoróbarna, a bal pedig fakózöld.
    SÚLY ÉS MAGASSÁG.kb. 190 cm magas, és nagyjából 75-80 kg. Izomzata szálkás, bár direktbe gyúrni sose járt, amit felszedett, az pusztán a sportnak köszönhető
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL.Tetoválás akad bőven, mindegyikhez emlékek kötik. A kedvence az, amelyik a hátán terül el. Ez volt az első, az anyjától "kapta" születésnapjára, és a legjobb barátja tervezte. A szájában és a szemöldökében bal oldalt két-két, az orrában egy piercing, illetve a fülében ott lifeg egy biztosítótű. Mindet maga szúrta. Sebekkel, hegekkel tele van a teste, és szinte mindhez kötődik valami őrült story.
    STÍLUS.Punk, rock, vagy valami olyasmi. Férfi létére nem veti meg a varrást, rengeteg ruhadarabja készült a saját kezei között, hiszen hitvallása, hogy így lehet valaki igazán egyedi. Magával a felöltözéssel nem sokat törődik, ami elsőre a keze közé akad, azt húzza magára. A láncok mellett leharcolt, fekete acélbetétes bakancsa is állandó társa. Jellemzők még rá a letépett ujjú zenekaros pólók, a kockás ingek, a foltozott-szakadt-hipózott nadrágok, illetve az, az összefirkált, kiszegecselt málha, ami mindig ott függ a jobb vállán..
    HANGSZER.Gitár, dob
    CSOPORT.
    PLAY BY.Chazz Hill-Hayr
    EGYÉNI TITULUS.

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.Szájrágás, dob bármin, ami ütés hatására hangot ad, reggeli cigi-kávé combo nélkül használhatatlan
    ERŐSSÉGEK.gitár, dob, rajz, programszervezés, megfigyelés, dalszövegírás, motorozás.
    GYENGESÉGEK.rendszerezés, napirend, szabályok betartása
    SZERET.Zene, cigi, pia, elvétve drog, koncert, buli, berúgás bárhol bármikor. De könnyedén kapható az eszmecserére, filozofálásra, mély beszélgetésre. Szeret énekelni is, bár ez nem feltétlenül jár együtt a tudással. Rekedtes hangja inkább furcsa, mint különleges.
    NEMSZERET.Képmutatás, kegyes hazugságok, tenyérbemászó emberek, hiszti, ha valaki meg akarja mondani, hogy mit csináljon. Ha valaki a taraját pöckölgeti, piszkálja, esetlegesen szét is borzolja. Előítéletek, rasszizmus, butaság.
    TELJES SZEMÉLYISÉG.Dave megjelenésre tipikus kívülálló. Higgadt, nyugodt, kissé talán zárkózott és apatikus személyiség, nem sokat törődik azzal, hogy ki mit gondol róla, ugyanakkor ha valaki felkelti az érdeklődését, akkor igenis tud nyitott, kommunikatív és érdeklődő lenni. Felfogása a világról elég egyedi, anarchista nézeteket vall, így nem is tűri el, hogy valaki csak úgy utasítgassa őt. Az agresszívnek tűnő külső nem feltétlenül rejt agresszív belsőt. Aki összebarátkozik vele, az láthatja, hogy egy igazi őrült a srác, aki benne van minden ostobaságban, és mindig kapható egy kis rendbontásra, tréfára, bulira. A szebbik nemmel való kapcsolata általában megragad az fajfenntartási ösztönök kielégítésénél, ám ha valakinek mégis sikerül befurakodnia magát a szívéhez, azzal hamar eljut a "se veled, se nélküled" állapotra. Viselkedése összezavaró, egyszer borzasztóan kedves és figyelmes, másszor pedig kifejezetten bunkónak hat.
    TITOK. 16 éves korában meghalt a barátnője drogtúladagolásban. Nem csinál belőle nagy titkot, de azért nem mondja el akárkinek.

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY.Alois Rock School, Los Angeles
    SZÜLŐK.Kate és Jack Stoner, 40-43, háztartásbeli - vállalkozó (nem támogatják fiukat, mert szerintük egyedül kell elérnie a céljait.)
    TESTVÉREK. Margaret, Leila, 4-12 évesek
    TÖRTÉNET. A punk-rock-betegség egészen korán megfertőzte őt, hiszen anyja sosem nőtt ki ebből a korszakából, így Dave már óvodás korában kívülről fújta a Sex Pistols összes dalát. Hét évesen kezdett gitározni, tíz évesen dobolni. Tizenöt évesen már saját kis világnézete volt, a legtöbb szülő elborzadva nézte cseperedését, míg saját szülei büszkén ráztak kezet, hogy jól nevelték porontyukat. Az első évet egy másik zeneiskolában töltötte, New Yorkban. A Nagy Almának köszönhetően ugyanebben az évben történt, hogy rossz társaságba keveredett. Itt ismerte meg szerelmét, Nickyt, illetve itt csöppent bele a cigi, a heroin, a pia és a rock 'N' roll világába. Nicky szerelem volt első látásra, és utolsóra is, amikor egy évvel később görcsös vitustánccal véget ért az élete. Ez után egy év rehab következett, s bár Dave mindig próbálta, sosem sikerült letennie a tudatmódosítókat. Ezt az egy évet magántanulói titulusban töltötte, és miután letette a megfelelő vizsgákat, kerülhetett át a Los Angeles-i Alois Rock Schoolba. Szülei sajátos felfogása, hogy nem támogatják pénzbeli juttatással gyermeküket, mert annak a maga erejéből kell elérnie céljait. Csak végső esetekben segítették ki Dave-t a slamasztikából. Mindenesetre, úgy tűnik, a punk srác így is viszi valamire az életben. Szabadidejében motorozik, sportol, rajzol, és persze zenélget, dalokat ír, hétköznap délutánonként egy hangszerboltban dolgozgat, hiszen drága a hedonista élet. Furcsa, rekedtes hangja a saját, underground köreiben viszonylag keresett, és neki nem is kell ennél több.

luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? az titok ;)
    TAPASZTALAT? 5
    KOR?19
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Dave Stoner Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dave Stoner   Dave Stoner EmptySzer. Jan. 23, 2013 8:04 am

Sziaa Dave!
Háát, az előtörid nincs meg 300 szó, de elnézem a szexi kinézeted miatt, most az egyszer Very Happy
Amúgy tetszett a karakterlapod, kifogást nem nagyon találtam benne Smile
Foglalj avit, és mehetsz játszani Smile Csak aktívan!

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Dave Stoner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Diák-
Ugrás: