Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
blaise s. kennedy EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
blaise s. kennedy EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
blaise s. kennedy EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
blaise s. kennedy EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
blaise s. kennedy EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
blaise s. kennedy EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
blaise s. kennedy EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
blaise s. kennedy EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
blaise s. kennedy EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 blaise s. kennedy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Blaise S. Kennedy
Híresség
Híresség
Blaise S. Kennedy


HSZ SZÁM : 1

blaise s. kennedy Empty
TémanyitásTárgy: blaise s. kennedy   blaise s. kennedy EmptyHétf. Dec. 31, 2012 8:03 am

KENNEDY, BLAISE SEBASTIAN

blaise s. kennedy Tumblr_mfaw1bAMjL1rmbrwmo1_500

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    BLAISE SEBASTIAN KENNEDY és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    BLAISE-NEK. Születtem
    1991. 12. 01-ÉN ebből adódóan 21 éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett EREDETI karakter vagyok és 100%-ban BISZEXUÁLIS! Foglalkozásom ÉNEKES, DALSZÖVEGÍRÓ.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. feketébe hajló sötétbarna, egyenes, és általában kócos, mert lusta vagyok reggel azért felkelni, hogy rendberakjam
    SZEM. barna
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 170 cm, 59 kg
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. néhány tetoválás
    STÍLUS. a legtöbben emo-nak mondják, én azt mondom, hogy szeretem a fekete színt
    HANGSZER. zongora
    CSOPORT. hírességek
    PLAY BY. kellin quinn
    EGYÉNI TITULUS. suicidal badass kitten

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.Reggeli helyett cigivel indítom a napot, mindig összekeverem a redbullt a kávémmal és a gyalogosátkelőhelyen sosem lépek a fehér csíkra.
    ERŐSSÉGEK.kreativitás, jól zongorázok, sosem fáradok el - elég csak egy redbull hogy egész nap talpon maradjak
    GYENGESÉGEK.macskák, redbull, lustaság
    SZERET.redbull, cigi, semmittevés, dalszövegírás
    NEMSZERET.csótányok, nyár, hannah montana
    TELJES SZEMÉLYISÉG. Önfejű, lökött, minden lében kanál. Ha röviden kéne leírnom magam, ennyit mondanék. Állandóan pörgök, a nap 24 órájában energiatúltengésben szenvedek és kilométerhiányban. Nem lehet tőlem megszabadulni; ha valamibe belekezdek, addig nem nyugszom meg, amíg be nem fejezem. Nikotin-, és koffeinfüggő vagyok, ebből értetődően mindig kávéval és cigivel fogsz látni. Még valami? Nem hiszem.
    TITOK. lefeküdtem az unokatestvéremmel, félek a kanalaktól, 4 éves koromban bokán harapott egy pincsikutya, elütöttem a szomszéd macskáját anyám robogójával

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. los angeles
    SZÜLŐK. dorian kennedy, nem él || marie laroux, 50, divattervező
    TESTVÉREK. akasha kennedy, 23, modell
    TÖRTÉNET. Már a sokadik órát töltöttem a szobámban, párnákat szorítva a fülemhez. A földszintről üvöltött a zene, csakúgy, mint minden alkalommal, amikor a szüleim elutaztak otthonról, és a bátyámra bízták a házat. Minden alkalommal, amikor egyedül voltunk, őrült bulival végződött minden, ami után persze mindig én takarítottam, nehogy a szüleink megtudják, mit művel Tyler, miközben ők házon kívül vannak.
    Utáltam ezeket a bulikat. A bátyám ismerősei, mind egytől-egyik drogosok, rossz hírű mocskok, akikkel még nappal, józanon is rettegtem találkozni, nem hogy éjszaka, amikor hullarészegek. Mégis, valami oknál fogva úgy döntöttem, hogy itt az ideje véget vetni a jókedvnek. Félredobtam a párnákat, amiket eddig a fülemhez szorítottam, felrángattam magamra a farmerom, és kiléptem a szobám ajtaján. A földszint felé vettem az irányt, miközben gondolatban próbáltam összerakni, mit is fogok igazából mondani. Sosem voltam az a túlzottan vakmerő típus, legalábbis soem annyira, hogy be merjek szólni egy nagyobb bandányi fazonnak, akiktől futkos a hátamon a hideg. Gyáva lennék? Megeshet. De kurvára rettegek tőlük, esküszöm.
    A negyedik lépcsőfok magasságán muszáj voltam áugrani a korláton, ugyanis az onnantól lentebbi lépcsők le voltak foglalva egy csókolózó párocska által. Mi az isten...? Ha tudtam volna, hogy ilyen dolgok fognak itt várni, le se jövök. Persze akkor meg egész éjjel nem tudtam volna aludni, úgyhogy azt hiszem... Ideje lenne cselekedni. Határozott léptekkel indultam el a nappali felé, hogy megkeressem a bátyá.. Az ott Absynthe? Itt ilyenek is vannak, és nekem senki sem szólt?
    Illene rólam tudni, hogy általában nem iszok, nem drogozok, és cigizni is csak ritkán szoktam, de amióta először megkóstoltam, gyengeségem az absynthe. A zöld tündér, akiről nem is tudtam, miféle veszélyeket hordoz magával... Amíg bele nem kóstoltam.
    Kezdjük ott, hogy eszem ágában sem volt inni ma este. Egyszerűen véget akartam vetni ennek az egész szarakodásnak, amit a bátyám kultúráltan házibulinak nevez, kizavarni innen mindenkit a picsába és végre elhúzni aludni, mert holnap reggel fontos találkozóm van. De az az üveg ott, a konyhaasztalon nagyon csábító volt...
    Három...
    Kettő...
    Egy...
    - Megvagy! - amint a karmaim közé kaparintottam az üveget, egyből elvigyorodtam. Enyém vagy, cicuka, és már senki...
    - Nocsak, nocsak, mit látnak szemeim... Tony Skylar, a suli jófiúja és az absynthe? - Villant a vaku, egy pillanatra megfosztva engem ezzel a látásomtól. Csak mikor újra visszanyertem azt, vettem jobban szemügyre, ki fotózott le... és akkor azt hittem, ott fog elvinni a szívroham. Alex Scott, az iskolai focsicsapat kapitánya az én házamban?! Ajajj, ebből még bajok lesznek...
    - Talán probléma? - provokatívan rávigyorogtam, mire csak megvonta a vállát. Pár pillanattal később már két pohárral állt előttem, amiket nem is tudom, honnan szedett elő. Értetlenül bámultam rá, mire kivette a kezemből az üveget (ne, ne, ne! add vissza!) és majdnem peremig töltötte mindkét poharat, majd az egyiket felém nyújtotta.
    - Egészségedre! - Felhajtotta az egész pohárral; én pedig, mivel nem akartam lúzernek tűnni, ugyanígy tettem. Aztán mire észbekaptam, már a hálószobámban voltunk, és ő vadul csókolt, mire én sem maradtam adósa. Igen, az alkohol eléggé a fejembe szállt, bár azt tegyük hozzá, hogy elég sokat ittam...
    - To... Tony.. - a körmei a hátamba vájtak, vékony patakokban engedve szabadjára a vérem. Akkor valahogy nem tudtam erre nagyobb figyelmet fordítani; sokkal inkább lekötöttem a srác ajkai, amik követelőzve tapadtak az enyémekre. A csókjait egyre vadabbul és agresszívabban adtam vissza, azt akartam, hogy sose felejtse el ezt az éjszakát...
    Az alkohol teljesen más embert csinált belőlem. Nam törődtem azzal, hogy igazából mit is csinálok, kivel csinálom, és mi történik körülöttem. Csak mi ketten léteztünk, én és Alex, meg a zöld tündér mámorító hatása.
    Nem is emlékszem, hogy történt, hogy hozzákötözött az ágykerethez. A bilincs jéghideg vasa a csuklómba vágott, de nem próbáltam szabadulni. Amúgy sem sikerült volna. Akkor meg minek próbálni?
    - Alex... Mire készülsz? - Bármennyire is igyekeztem, hogy a hangom ne remegjen, és ne hallja meg benne azt a vágyat, amit éreztem, de nem jött össze. De válasz helyett csak sejtelmesen rám mosolygott. Azt hiszem, az volt az a pillanat, ami egyből kijózanított. Én ezt nem akartam. Nem itt, nem most, nem vele. - Alex... engedj el.
    - Ó nem, cica, ha már belekezdtél, fejezd is be. - Basszus. Basszus, basszus! Mi a fasz van velem, komolyan?! Mi a picsáért kellett nekem hozzáérnem ahhoz a kibaszott üveghez!
    a tehetetlen düh elöntötte az agyam, már nem tudtam élvezni Alex csókjait, bármennyire is profi volt abban, amit csinált. Kínzó lassúsággal gombolta ki az ingem gombjait, miközben gyengéden csókolgatta a nyakam. Na jó, lehet, hogy dühös voltam magamra, meg rá is, hogy legszívesebben kitekertem volna a nyakát, de nem mondhattam azt sem, hogy nem élveztem, amit velem csinált.
    - Alex... - Megremegett, amikor kimondtam a nevét, de szelíd mosollyal az arcán rám nézett, félbeszakítva az eddigi cselekedeteit.
    - Igen? - Ajkai félszeg mosolyra húzódtak, mintha már tudta volna, mit akarok mondani.
    - Ha most eloldozol, saját kezűleg foglak megölni. - Elvigyorodott, majd visszatért ahhoz, amit félbehagyott. A keze egyre lejjebb vándorolt, míg végül megállt valahol a nadrágom övének a táján. Hirtelen bitangul melegem lett, szinte kedvem lett volna felugrani az ágyról és kinyitni az abalakot. Ki vette feljebb a fűtést?
    Alex gyakorlott mozdulatokkal csatolta szét az övem, gombolta ki a nadrágom majd rángatta azt le rólam. Mire észbe kaptam, eloldozta a bokáimat, de rögtön vissza is voltam kötözve. Ezt meg hogy csinálta? Ha jobban figyeltem volna, akkor... Mi is lenne? Nem tudom. De nem akartam menekülni. Nem most.
    Az enyémhez képest az ő bőre jéghideg volt, ami miatt minden alkalommal megborzongtam, amikor csak hozzám ért. Volt benne valami, aminek nehéz volt ellenálni, de ugyanez a dolog valamiért megijesztett benne... Félni vagy megijedni, lenni vagy nem lenni, élni vagy meghalni... Te jó ég, miken gondolkodok...?!
    A tűz felemésztett, lassan és kínzóan, és azt hiszem, abban a pillanatban bármit megadtam volna azért, hogy ez az éjszaka örökké tartson. Sosem tudtam igazán, mit akarok, mindenre vágytam egyszerre, de a szex az iskolai focicsapat kapitányával, hát... sosem volt ezen a listán. Sosem gerjedtem a srácokra, egyikre sem, bár sokan gondolhatták így. Mindig is jobban szót értettem a lányokkal, nem voltam a focicsapat tagja, nem jártam bulikba, nem...
    Ráharaptam az alsó ajkamra, mind az élvezettől, mind a fájdalomtól; megéreztem a számban a vérem ízét, miközben Alex üvöltve jutott a csúcsra. Ezután már minden villámgyorsan történt: a nadrágja zsebéből előkerült egy kés, majd mire észbe kaptam, az alkaromba már bele volt vágva két szó: "Alex's bitch".
    Alex kurvája.
    Hova jutottunk...?
    Eloldozta a bokáimat, megszabadított a bilincsektől, majd felöltözött, és még mielőtt távozott volna a szobámból, megállt az ajtóban, és visszanézett rám. Az ágy tetejében, a párnák közt kuporogtam, az alkaromhoz szorítva a lepedőt, amin már most hatalmas vérfolt éktelenkedett.
    - Legközelebb vigyázz a zöld tündérrel, kedves... - majd még utoljára egy csókot dobott felém, majd elnyelte őt a hangos földszinti forgatag, én meg ott maradtam a szobámban, elhagyottan és megalázva.
    Alex's bitch.
    Basszameg.
    from LYWF


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? fuckitkiro.
    TAPASZTALAT? 6
    KOR? xx
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

blaise s. kennedy Empty
TémanyitásTárgy: Re: blaise s. kennedy   blaise s. kennedy EmptyKedd Jan. 01, 2013 1:41 am

Nem szaporítom a szót, csak foglalj avit és irány játszani!

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
blaise s. kennedy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Híresség-
Ugrás: