Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Loranys Tiffchin EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Loranys Tiffchin EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Loranys Tiffchin EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Loranys Tiffchin EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Loranys Tiffchin EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Loranys Tiffchin EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Loranys Tiffchin EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Loranys Tiffchin EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Loranys Tiffchin EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Loranys Tiffchin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Loranys Tiffchin
Sajtó
Sajtó
Loranys Tiffchin


HSZ SZÁM : 4

Loranys Tiffchin Empty
TémanyitásTárgy: Loranys Tiffchin   Loranys Tiffchin EmptyVas. Dec. 09, 2012 3:47 am

LORANYS TIFFCHIN

[img][/img]

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    Loranys Tiffchin és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    Lora-nak, vagy Lori-nak.
    Születtem
    1990. december 6.-án, ebből adódóan 22 éves vagyok. Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett eredeti karakter vagyok, és 80%-ban heteroszexuális! Foglalkozásom: Újságíró. Tízes skálán az iskolában,
    én ösztöndíjazott voltam.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. Eredetileg barna voltam. Az igazat megvallva mindig is megvetettem a természetellenes dolgokat, de annyira snassz volt, hogy amint tehettem, szőkére festettem. Ez van. Amúgy alapvetően kezelhető, annak ellenére, hogy dús. Hosszúságából kifolyólag szeretem variálni, így hát nincs ellenemre a sima, és a göndör fazon sem.
    SZEM. Zöld. Nincs benne semmi különös, bár én lapvetően büszke vagyok rá - ritka adottság.
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. Ilyen szempontból mindig is elégedett voltam magammal. A csupán 170 centimmel akadálytalanul hordhatok magassarkút is. Súlyom 54 kg.
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. A zöld szemem?! Oké, viccet félre téve... van egy köldök pc-m, bár nem mutogatom fűnek-fának.
    STÍLUS. Előnyben részesítem a kényelmesebb darabokat, és a praktikusokat. Sosem vetettem meg a fiús pólókat, vagy a bőbb fazonú ruhákat sem. Mindennek ellenére mikor milyen napom van, úgy öltözködöm, bár többnyire elegáns darabokban látni, a munkám miatt is.
    Ugyanúgy szeretem a kifinomult, és a bohókás dolgokat is - szeretem a színeket, és élek-halok a látványért, amikor egy fiú inget visel. Gyengém.

    CSOPORT.Sajtó
    PLAY BY. Amanda Seyfried
    EGYÉNI TITULUS.-

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.
    • Ajakharapdálás, ha ideges vagyok, vagy nagyon koncentrálok valamire
    • Ha van valami feladat, amit végre kell hajtani, inkább mindent magamra vállalok, mintsem hogy másra hagyjam. Jobb szeretek mindent magam elintézni, még ha ez azzal is jár, hogy minden a nyakamba szakad. Talán egyfajta bizalmatlanság van bennem
    • Haj igazgatás, birizgálás
    • Ha meghallom az egyik kedvenc számom, azonnal énekelni kezdek, még ha ez néha kínos jelenetekbe is torkollhat

    ERŐSSÉGEK.
    • Gyors gépelés, hadarás, rögtönzés
    • Főzés, sütés; imádok kísérletezni a gasztronómiában
    • Írás minden mennyiségben
    • Törődés

    GYENGESÉGEK.
    • Szeretek énekelni, viszont nem tudok
    • Nehezen viselem, ha kritizálnak, sértegetnek
    • Szeretteim bántalmazása
    • Szerelem

    SZERET.
    ♥ Tejes, krémes édességek
    ♥ Őszinteség
    ♥ Ha valakivel jól lehet csevegni
    ♥ Írni, írni, írni írni..!
    ♥ Olvasni
    ♥ Kávé, Cappucino
    ♥ Ha szeretnek
    ♥ Őszintének lenni ( ez sokszor konfliktushoz vezet)
    ♥ Romantikus dolgok
    ♥ Gyengédség
    ♥ Törődés
    ♥ Karácsony
    ♥ Hó hullás
    ♥ Levendula
    ♥ Krémlikőr


    NEMSZERET.
    × Hazugságok
    × Ha valaki b*nkó
    × Éretlenség
    × Kritizálás
    × Viszonzatlanság
    × Rendetlenség, rendezetlenség
    × Fukarság

    TELJES SZEMÉLYISÉG.Magabiztos és büszke, de kevésbé sem öntelt. Többnyire nehezen nyílik meg másoknak, ettől függetlenül próbál mindenkivel normális és őszinte lenni, de semmiképp sem bunkó. Szókimondósága viszont az utóbbit tükrözheti. Azonban gyakran - sőt, szinte mindig - átveszi a környezete hangulatát. Olyan hangnemet és viselkedést vesz fel, amit ő is kap, így gyakran lehet, hogy bunkó és rideg, de van, hogy teljesen jól el lehet vele beszélgetni. Szereti a csínyeket és a bolondságokat, így általában minden ilyesmiben benne van. Nagyon szeret tanulni és új dolgokat felfedezni. Nem szereti, hogyha hazudnak neki, lenézik vagy éppen nem becsülik meg, amit csinált. Legbelül igen gyengéd, vágyik a törődésre. Tisztelettudó, de nem nyájas vagy behízelgő, távol áll tőle a nyalizás. Nem játssza meg magát senki előtt, csakhogy bevágódjon az illetőnél. A végtelenségig érdeklődő, sosem fogy ki a kérdésekből, kalandvágya is hasonló méreteket ölt. Kissé vadóc teremtés, ugyanakkor megfontolt és gyakorlatias is tud lenni. Eleinte csendesnek tűnhet, de aztán ha kinyílik a csipája, nincs menekvés.
    Őszinte leányzó, ám tapintatos is. Hogyha két szóval kellene jellemezni, akkor: tudásvágyó kalandor.
    TITOK. A vendégszobában vesztettem el a szüzességem egy gimis szerelmemmel, miközben a szülei a földszinten a Ben Hurt nézték a tévében...
    Mikor a munkatársnőm úgy istenigazából felbosszant, narancslével öntözöm meg a cserepes virágait (nagyjából naponta).
    A márkás táskám hamisítvány...
    Gőzöm sincs arról, mi a NATO, vagy mi a célja...


richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Los Angeles
    SZÜLŐK.
    Anya - Emma Tiffchin, 26, Újságíró - Elhunyt
    Apa - Frank Tiffchin, 28, Nem tudok róla - Elhunyt

    TESTVÉREK.
    Nincs



    TÖRTÉNET.
    ...A telefon csörgésére ébredek, sokáig keresem felülve az ágyban. Hol vagyok – ezt majdnem tőled is megkérdem, amikor felveszem, és megismerem a hangod. Egyébként alig értem, mit mondasz, halk és ócska ez a telefon (annak idején erről akartam megüzenni, hogy szeretném, ha meghalnál – nem volt rajta pénz). Elhallgatlak, bármit is mondasz, a készülék miatt szerelmes suttogásnak hallatszik, ettől fölébredek. Azt hiszem, csak csevegni próbálsz egyébként – sok tét nélküli kedvesség, nekem ez sose ment, én nem vagyok kedves (csak néha blöffölök). Közben az ablak felé nézek, kinn kánikula, itt benn elég hűvös van. Egyszer majd azt írhatom erről, nem igazán érdekelt, mit mondtál, vagy hogy föl se ébredtem. Bár tényleg kimerült vagyok mostanában, nem tudok aludni, mióta nem hallom a lélegzésed, csak tudom, hogy van. Rendszeresen sétálok viszont hajnalig, néha eszem, vagy nézem a neten idegenek otthoni sz€xvideóit (ők teszik közzé) – így unatkozom. A szerelem mint a környezetszennyezés. Lehet rá nem gondolni. De azt hiszem, veled sosem leszek hűvös (majd néha blöffölök). Ha letetted a telefont, visszafekszem – világosban viszonylag jól alszom, mert sötétedés után még sokáig szerettél. És jöhetnek az üres, szereplők nélküli álmok – addig viszont hallgatlak, hogy suttogsz, mint az őrláng...


    A betűk már-már úgy beleégtek az emlékezetembe, hogy ha akartam, csukott szemmel is fel tudtam őket idézni. Tudom, hiszen sokszor tettem így az éjszaka sötétjében elmélkedve, magányosan, mikor nem jött álom a szemeimre. Ez sajnos gyakorta előfordult, főleg az elmúlt hónapokban, mióta a nagyi elhunyt.
    Édesanyám is elvesztettem - bár ennek már 22 éve. Megismerni sem volt időm. Ami apámat illeti... Őt sem igazán ismertem, s már szintén nincs az élők közt.
    Ez egy viszonylag hosszú történet - de hát azért vagyok itt, hogy elmeséljem, nem?!
    ~
    Egy óvatlan szombati napon kezdődött minden, mikor édesanyám már várandós volt velem. Apám a haverjaival volt... szórakoztak. Az alkoholnak köszönhetően elvesztette a fejét, és megcsalta édesanyámat - nem is egy nővel.
    Pedig azelőtt évekig jóban voltak, és már egy éve volt annak, hogy összeházasodtak.
    Jogos a kérdés, hogy mindezt honnan tudom, ha egyik szülőmmel sem volt közvetlen viszonyom, sőt, semmiféle, bár erre is van egy roppant egyszerű magyarázat. Az anyámra ütöttem.
    Imádott írni, az írás volt a mindene. Ő is újságíró volt, ebből kifolyólag napló(ka)t vezetett, amiket a nagymamám át is adott nekem, mikor már úgy vélte, elég érett vagyok mindehhez. Az a kis írás, amivel kezdtem a történetemet, szintén az ő tollából való, még akkorról, amikor állapotos volt velem.
    Vissza térve a témára... Édesanyám el hagyta őt. Apám hónapokig könyörgött, mindhiába, egészen addig, amíg anyum el nem hunyt szülés közben.
    Nagymamám vett magához, az ő oldalán nőttem fel. Apámról még egy fecni sem maradt rám, s az arcát is csak egy, a naplóba beragasztott képen láttam.
    Nagymamám szerint a bánatát alkoholba fojtotta, majd ez is volt az, ami az életét vette. Akár egy öngyilkosság. Nem is kerestem, bár talán jobb is volt így.
    Nagyim viszonylag sok évet tudhatott maga mögött, és roppant talpra esett nő volt.
    A múltam ellenére vidám személyiségnek mondhatom magam, kár lenne szomorkodnom a jövőben is. Nem hagyom, hogy rányomja a pecsétjét a szerencsétlenségem az egész életemre. Minél hiányosabb, és fájóbb volt a gyermekkorom, annál szebbé, és tartalmasabbá próbálom tenni az előttem lévő éveket.
    ~
    Ami az tanulmányaimat illeti, mint mondtam, Újságíró lettem. Életem legjobb döntése volt. Nemrég költöztem Los Angelesbe, remélem itt új életet tudok kezdeni, egy szebb, és színesebb jövővel. Noh meg, az sem ártana, ha végre rám találna a szőke herceg is!




luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? A.
    TAPASZTALAT? 2-3 év
    KOR? 15


A hozzászólást Loranys Tiffchin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 10, 2012 3:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Loranys Tiffchin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Loranys Tiffchin   Loranys Tiffchin EmptyVas. Dec. 09, 2012 11:33 am

Rendben Lora, nem találtam kivetnivalót Smile
foglalj avit és irány a játéktér!

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Loranys Tiffchin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Sajtó-
Ugrás: