Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Metal Shop EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Metal Shop EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Metal Shop EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Metal Shop EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Metal Shop EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Metal Shop EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Metal Shop EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Metal Shop EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Metal Shop EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Metal Shop

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Black Rose
Mesélő
Mesélő
Black Rose


HSZ SZÁM : 42

Metal Shop Empty
TémanyitásTárgy: Metal Shop   Metal Shop EmptySzer. Dec. 05, 2012 5:02 am

Rockerek és metál mániások boltja, mindenféle ruha, felső, bakancs, kiegészítő kapható.
Vissza az elejére Go down
Candy Blackmore
Diák zeneszak első év
Diák zeneszak első év
Candy Blackmore


HSZ SZÁM : 11
KOR : 26

Metal Shop Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal Shop   Metal Shop EmptySzer. Dec. 05, 2012 1:19 pm

*Miután őrjöngtem egy sort örömömben a bátyámnak, hogy tényleg vesz nekem egy kutyát, elmondtam neki, hogy inkább másik számát tanulnám meg, aztán beültünk a kocsiba és ő elhozott engem egészen idáig, hogy bevásárolhasson nekem. Nagyon örültem neki, már épp ideje volt, hogy új felsőket és mindenféle ékszereket szerezzek be, vagyis szerezzen be nekem.
Már voltunk itt korábban is Dro-val, meg hát őt mindenki ismeri híresség lévén, szóval már mosollyal az arcukon üdvözöltek az eladók. Bár lehet, hogy annak örültek, hogy most tuti Dro sok pénzt fog itt hagyni... Na mindegy.
Én belevetettem magam a ruhás sorok közé, gondolom Dro is, csak én a női részlegen, aztán körülbelül 5 perc múlva már egy halom ruhával a kezemben vágtattam a próbafülkék közé és kiválasztottam egyet, ahová befészkelhetem magam egy időre. Körülbelül percenként jöttem ki és zaklattam a bátyámat, hogy szerinte jól áll-e, ami épp rajtam volt.*
-Nézd, nézd Dro! Ez drágább, de sokkal jobban néz ki. Ez nem annyira drága, de kevésbé tetszik! Szerinted melyiket válasszam? *kérdeztem, miközben mindkét kezemen egy-egy fekete ujjatlan felső lógott.*
-Vagy inkább hagyjam mindkettőt? *nem tudtam dönteni, de nem vártam bátyustól kielégítő választ.*
-Te már találtál magadnak valami jót? *kérdeztem, amikor végre döntöttem a két ujjatlan felső között.*
Vissza az elejére Go down
http://www.watsonlovasfarn.hungarianforum.com
Lisandro Blackmore
Híresség
Híresség
Lisandro Blackmore


HSZ SZÁM : 13

Metal Shop Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal Shop   Metal Shop EmptyKedd Dec. 11, 2012 7:53 am

Csak mosolygok és legyintek a kérdésre, nekem mindegy melyik számot tanulja meg, ha kánonban elő tudja adni velem, akkor én is betartom az ígéretem, és kap kutyát. Na persze ennek örömére, lehet én is meglepem magam egyel, bár ez még nagyon távoli terv. Cygnus így is kihajít már néha a hülye hóbortjaim miatt, pl nem veszünk fel soha stopposokat. Leparkolok nem messze a bolttól, és kiszállunk, én bezárom a nem kevéssé feltűnő kocsim, és bemegyünk a boltba. Candy azonnal rávetődik a női részlegre, hagyom hadd válogasson, legyen gyereknap. Ha elkezdünk stúdiózni úgysem lesz időm a közös vásárlásra az én drága hiperaktív húgocskámmal. Lassan elindulok nézelődni a sorok között, leginkább a nadrágok kötnek le, meg a hozzájuk tartozó öv, ki is választok kettőt, amit majd felpróbálok, a próbafülkénél futok bele Candybe.
- Amelyiket szeretnéd. Bár én a helyedben egyiket sem venném, sima fekete fölsőd van egy csomó, miért nem nézel valami mintásat? Valami vadabbat? - javaslom neki, és én is eltűnök öt percre a nadrágokkal, és mindkettőben kijövök hogy lássa melyik áll jobban. Szerintem mindkettő ami azt illeti.
- Ahha, épp most ezt a két nadrágot, meg majd keresek még pár pólót, meg egy új kesztyűt - jegyzem meg és visszasétálok a sorok közé, felsőket keresni. Ha éppen megint keres, akkor odanézek, és igyekszem nem észrevenni hogy megint összesúgnak a hátam mögött, felismernek és csodálkoznak hogy én, pont itt, egy egyszerű rock shopban fordulok elő...


/Na ez nem olyan hosszú Very Happy/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Metal Shop Empty
TémanyitásTárgy: Re: Metal Shop   Metal Shop Empty

Vissza az elejére Go down
 
Metal Shop
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Belváros-
Ugrás: