Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Pure Pub EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Pure Pub EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Pure Pub EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Pure Pub EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Pure Pub EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Pure Pub EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Pure Pub EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Pure Pub EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Pure Pub EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Pure Pub

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Pure Pub   Pure Pub EmptyKedd Nov. 13, 2012 10:41 am

Pure Pub Pub
Vissza az elejére Go down
Perrie Roberts
Felnőtt
Felnőtt
Perrie Roberts


HSZ SZÁM : 7
KOR : 32

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptyKedd Nov. 13, 2012 11:11 am

i can lift you up
i lift you up i never stop you know i'll take you to another world




>>Penelope!<< Ha van valami, amit jobban gyűlölök annál, amikor a legédesebb álmomból vernek fel az az, amikor a tömény izzadtságszagot árasztó munkáltatóm rángatja a karomat a virsli ujjaival. Ha nem a süvítő malachang, a fröcskölő nyál, ami beborít minden körülötte, akkor a szag, amitől a muslicák körbelepik, biztosan felébresztett volna.
’Nem Penelope-nak hívnak’ sziszegem az arcába. Pont úgy néz ki, ahogyan Dudley Dursley és egy vemhes anyakoca egyszem elkényeztetett gyerekét elképzelem. Hányingerem van.
>>Nem érdekel mi a neved, csak emeld meg a nagy seggedet és segíts felseperni!<< Nincsen nagy seggem. Ezt onnan tudom, hogy minden éjszaka egy apró tangába rejtve illegetem és eddig még nem volt rá panasz. Felseperni pedig nincsen kedvem. Sokkal szívesebben bújnék vissza a hevenyészett ágyamba, hogy tovább álmodjak arról, amit már régen elfelejtettem.
A Penelope egyébként a művésznevem, ha hívhatjuk így. Ez az, amit Arial-al hevenyészve rányomtattak a névjegykártyámra, amikor idekerültem és ez díszeleg azon a győzelmi szalagokat idéző pomponon is, amit a bugyimra szoktam tűzni esténként. Azt már nem tudom, hogy direkt neveztek-e el így, vagy egyszerűen csak elírták a nevem, de ez ma már nem is számít.
A lehető legfásultabban bújok a puha melegítőmbe és hihetetlenül kellemes érzés végre nem közszemlére tenni minden bájamat. A legtöbb alkalommal egyébként sem szeretem ezt a fajta magamutogatást, de aki egyszer bekerül a gépezetbe, annak nehéz onnan kimásznia, főleg, ha a főnöke egy gusztustalan, gerinctelen alak, mint az enyém.
Az életkedvem valahol a béka feneke alatt hét méterrel, de valaki a kezembe nyom egy seprűt, és arra utasít, hogy takarítsak fel a bárpult mögött. Megteszem, mert ez a dolgom, de közben cseppet sem izgat, hogy mit és hogyan csinálok. Csak létezek a térben, ahogy általában és jó indokot adok arra, hogy buta libának tartsanak. Még csak gondolkozni sincsen kedvem: a listaságom határtalan.
Véletlenül találok egy ötdollárost a földön és becsületes megtaláló módjára dugom zsebre. Az nem létezik, hogy a kelleténél is kötelességtudóbb legyek. Igaz, ezzel nem megyek sokra, de megnyugtatja a kis lelkemet, hogy ha ilyen mondvacsinált, erőltetett módon is, de kicsit kibasz*k a főnökkel. Néha elgondolkozok azon, hogy az éjszakai pillangóktól éppen csak egy hajszál választ el, de aztán mindig megnyugtatom magam, hogy rajtam legalább a fehérnemű mindig fenn marad. Nem mintha ettől sokkal jobb lennék náluk, de az embernek keresnie kell egy kapaszkodót, ami elhiteti vele, hogy nem ő a legmocskosabb személy a világon.
A délelőttön így telik: unalmasan és rutinszerűen. Az érdekes dolgok mindig akkor történnek, amikor a lámpák kialszanak és megszólal az a nyálas, gusztustalan zene, amitől hányni tudnék. Én kisminkelem magam, olyan színesre és élénkre, hogy a papagájok megirigyelnél, műszempillákat ragasztok és csábosan csücsörítgetek a tükörbe. Gusztustalannak találom az egészet. Vetkőznöm többet kell, mint öltöznöm, és tudom, hogy úgysem fog senkit érdekelni, hogy éppen arany vagy kék melltartóm van, mert mindenki azon van, hogy anélkül képzeljen el. Sokszor megy is nekik, olyankor kapok egy extra húszast. Végül magassarkúba bújtatom a lában és kibilleget a rúdhoz. Pörgök, forgok, pucsítok, próbálok megfeledkezni arról, hogy milyen obszcén szavakat vágnak hozzám és milyen mocskos fantáziáknak adnak hangot. Az agyam kikapcsol, a testem rákapcsol, a szívem pedig a zene ütemére ver. Magamban dúdolom a dalt, átkozom az istent és még inkább bedőlök. A vendégeken inkább végig sem nézek, félek, hogy olyasmit is látnék, amire nem vagyok kíváncsi.
Mikor véget ér el első húsz percem magamra kapok egy bugyirózsaszín, tolldíszes köpenyt, ami még véletlenül sem tetszik, de jól jön. Kilépek a szűk mellékutcára egy reményeim szerint gyors cigire. Kell a nikotin, anélkül nem élném túl a megaláztatást és a szégyent, amiért itt táncolok. A gyújtó ismerősen és barátságosan kattan, a tüdőmet azonnal megtölti a vaníliaízű füst. Ez az igazi szerelmem.
Hideg van, és hiába húzom magamon szorosabbra az undorítóan csúnya köpenyt, a vékony selyem semmit sem melegít. Próbálok minél nagyobbakat szippantani a cigimbe, de félek, hogy ettől szédülni fogok a színpadon, hovatovább elesek. Inkább remegek tovább és fázom. A mai egy különösen unalmas este.




machpoint
rock me mama @ blurredcolors
Vissza az elejére Go down
Richard H. Sheen
Felnőtt
Felnőtt
Richard H. Sheen


HSZ SZÁM : 7

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptyKedd Nov. 13, 2012 11:18 pm




You are ready?

A mai nap nem indult túl fényesen. A nagybátyám kijelentette, hogy ebédet szervez, anyámmal is, aki megígérte, hogy eljön végre meglátogatni engemet. Elkomorodtam. Mi? Minek? Azok után, amit tette? Fenéket… nem kell nekem ez…
Persze kötelező program volt. Nem tehettem mást, így hát akkor befuccsolt a délelőtti programom is, szóval… inkább nem mentem sehová. Persze nem a nagybátyám főzött, még csak az kellett volna. Az egyik ismerőse jött át. Gáz. Na, mindegy, én elmentem lezuhanyoztam és utána pedig levetettem magamat a számítógép elé. Nem tudtam ott se sokat kezdeni magammal. Csak unatkoztam előtte és valami motoros játékot játszottam úgy egy órán keresztül, aztán felcsesződtem. Ennyit erről.
Lassan, de biztosan eljött a dél. A hosszú ebédlőasztalnál ültünk a nagybátyámmal és az öregapámmal, aki persze minden nap találkozik az anyámmal. Kezdtem ideges lenni. Nem szokott késni. Ha késik, akkor gáz van. Akkor nem fog eljönni.
-Mikor jön?
Kérdeztem türelmetlenül a mellettem ülőket, majd amikor megrázták a fejüket, akkor szinte kirúgtam a széket alólam, ami nekiszállt a hátam mögött lévő falnak –szépen le is jött a vakolat- és elhúztam. Felkaptam a bőrdzsekimet, majd az ajtóból még hallottam, hogy a nagybátyám a nevemet kiálltja. Nem álltam meg, kiléptem az ajtón, majd felültem a motorral és elhúztam.
Körülbelül kettőszázzal mehettem, az autókat kerülgettem. Nem foglalkoztam senkivel és semmivel, tudtam, hogy rendőrökkel sem fogok itt találkozni. Közben bevillantak események, amelyek régebben történtek. Anyám mindig annyira kedves volt hozzám, mindig jól megvoltunk. Aztán rengeteget eljárt otthonról, én sosem tudtam, hová megy. Egyszer utána mentem és egy piti bűnözővel volt együtt… a bűnözőt szétvertem, ezért egy rakás meghallgatásra kellett járnom. Nem volt a legkellemesebb időszak. Aztán otthagytam a sulit, anyám elhagyott minket, elment a drága bűnözőjével és én meg a nagybátyámhoz költöztem. Azóta nem láttam.
Nem tudtam hová menjek, de végül úgy döntöttem, a haveromnál töltöm a délutánt. Ott legalább jól fogunk szórakozni. Így is lett… gyorsan elszállt a délután, már este lett, amikor úgy döntöttem, hogy elmegyek szórakozni kicsit. A pub-ban úgyis rég jártam és mivel ma nincs verseny, ezért tökéletesen megfelel kikapcsolódásnak. A motoromat leparkoltam a pub előtt, majd még mielőtt bementem volna, úgy döntöttem elszívok kint egy cigit. De mivel egy sárgát is kellene dobnom, ezért hátra indultam, az épület mögé, a kisutcába. Persze nem bírtam, mivel már foglalt volt a hely. Megálltam és a nőre meredtem. Tudom, hogy ő a táncos. Láttam már itt. Pimaszul elmosolyodtam, majd közelebb léptem hozzá.
-Jó a rucid.
Nem mondtam mást, csak elmentem mellette és a háta mögött elvégeztem a dolgomat az egyik kuka mellett. Aztán meggyújtottam a cigimet és ismét megálltam mellette. Biztos nem bánja… aztán úgyis ki fogom segíteni egy pár dollárral.
-Szóval téged foglak bent látni aztán…
Vigyorodtam el ismét, csábosan, kicsit izgatottan. Nem titkoltam, hogy igenis bejön, hiszen ő kinek ne jönne be? Nem véletlenül ő táncol ott… Hümmögtem egyet beleszívva a cigimbe, majd felfelé fújtam a füstöt és vártam, hogy pofán üt vagy elküld-e a fenébe… Nem várok jobb reakcióra, bááár… ki tudja, lehet, hogy még a végén szerencsém lesz.




tag: Perrie | words: 496 | notes: remélem jólesz (:
thanks


Vissza az elejére Go down
Perrie Roberts
Felnőtt
Felnőtt
Perrie Roberts


HSZ SZÁM : 7
KOR : 32

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptySzer. Nov. 14, 2012 5:01 am

i can lift you up
i lift you up i never stop you know i'll take you to another world




Néha elgondolkozom azon, hogy milyen jó lenne összekuporodni a sarokban és kibőgni a szemem. Addig sírni, még a könnyem is elfogy és már csak a szúrós szárazság marad helyette. De amikor elcsábít a gondolat eszembe jut, hogy én magam rontottam el mindent. A saját felelősségem és hibám az, hogy most itt vagyok, ahelyett, hogy puccos egyetemre járnék, és máris nincsen semmi kedvem megsiratni a szánalmasságomat. Senkit nem érdekel egy lány, aki egyszer rosszul döntött és azóta képtelen kimászni a gödörből, ahogyan igazából senkit sem érdekelne, ha most holtan is esnék össze, én pedig jól megvagyok így. Nincsen szükségem a szánakozó pillantásokra és együttérzésre, csak arra a bűntudatra, ami néha olyan ismerősen puha karokkal üdvözöl.
Álmomban sem gondoltam, hogy valaki idemerészkedik a patkányok és szemeteszsákok közé, és ha tippelnem kellett volna, főleg nem sejtettem volna, hogy egy fiú lesz az. Vagy srác, vagy férfi, a félhomályban nehéz megsaccolni a korát, de biztosra veszem, hogy a pub vendége. Ha jobban szemügyre veszem rájövök, hogy piszkosul helyes, és a fenébe is a ruháival, arra is mérget vennék, hogy izmos. Ezek pedig pont azok a tulajdonságai, amiért okosabbnak találom tartani a távolságot.
A megjegyzésére csak elfintorodok. Nyilván szarkazmus volt, de engem irritál. Gyűlölöm ezt a köntöst, azt a falatnyi fellépő ruhát alatta, tanán még ennél is jobban. Persze mit várok egy olyan fiútól, aki sztriptíz bárba jön, és mindenféle szemérmesség nélkül beáll elém könnyíteni magán. Nem mintha igazából érdekelne, ennél ezerszer rosszabb dolgokat is találtam már itt. Persze amellett a tény mellett nehéz szó nélkül elmenni, hogy milyen jó segge van. Áldozok úgy egy tizedmásodpercet a férfiszépség oltárán, majd összefonom a karjaimat és bosszúsan néztek rajta végig.
”Talán. Ha beengednek.” a cipőm orrával elnyomom a kövön a sistergő csikkemet. ”Igazából nem tűnsz olyan srácnak, akinek ilyen helyekre kell járnia pucér hátsókért.” Kíváncsi vagyok, hogy láttam-e már itt, de annyi arc megfordul egy ilyen helyen egyetlen este is, hogy képtelenség megjegyezni őket. Viszont a fajtáját nagyon is jól ismerem, volt már hasonlóval dolgom. Pont olyannak tűnt, aki nem lát túl azon, hogy a színpadon riszálom magam és azt hiszi, egy kis pénzen bármit megvehet. Nos, bár a négy fal között talán így is van, de nem az utcán, ahol egyszerűen csak egy lány vagyok.



machpoint
rock me mama @ blurredcolors
Vissza az elejére Go down
Richard H. Sheen
Felnőtt
Felnőtt
Richard H. Sheen


HSZ SZÁM : 7

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptySzer. Nov. 14, 2012 7:29 am




You are ready?

Nem mintha tényleg annyira érdekelne anyám, meg az ő dolgai. Amióta ez történt, teljesen hidegen hagy… de ha belegondolod, hogy fél év alatt mennyit változtam… akkor fáj. Milyen voltam azelőtt? Egy teljesen kedves és teljesen más fazonú, jó beállítottságú csávó, aki szerető családban él. Normális családban… ahol, ha kellett, kaptam segítséget és támogatást. Szeretetet. Kedvességet. Mára már ez ne adatik meg. Nem érdekel. A kicsapongó élet sokkal jobb… legalábbis most már így gondolom.
Azért néha még előjönnek bennem ezek az érzések. A fenébe is vele, hiszen az anyámról van szó. Nem mindegy, hogy az embernek az egyik nap még van olyan, a másik nap már nincs. Nekem legalábbis nem volt mindegy. Körülbelül olyan érzés, mintha meghalt volna. Bezzeg nem, és valami Ferrariban mereszti a s*ggét most is éppen. Biztos vagyok benne. Engem meg le se kakil… ilyen az élet. Rossz helyre születtem, de hát sajnos nem tehetünk ellene semmit sem.
Motorra szálltam és repesztettem. Persze a kedvenc pub-om felé, ahol talán ma kicsit jobb szerencsével tudom leinni magamat, mint eddig. Ma be rugós kedvembe vagyok, be kell valljam, de nem lenne rossz valakivel eltölteni az éjszakát sem. Persze nő legyen az illető.
Hamarosan oda is érek, leállítom a motort, pöpecül beparkolok. Imádom a drágámat, vigyázok rá mint a szemem fényére. Egy karcolás nincs rajta, akármennyire is le van már harcolva és akármennyire is régi már. Senkinek soha nem adnám a kezébe, na meg főképpen nem adnám el! Nálam marad életem végéig, ezt megfogadtam.
Hátra indultam kidobni a sárgát, bár… lehet, hogy egyszerűbb lett volna egy wc jelenlétében, de akkor, már ha úgy is rá akarok gyújtani, mért ne rajoskodjunk? Tökéletesen megfelel a helyszín, főleg hogy ez egy eldugott kis hely, ahová nem gondolnám, hogy bárki is bejár. Persze tévedtem. Még szép, hogy kint van egy jó nő. Nem is akárki, nem is akármilyen. Úgy rögtön el is képzeltem magam felett, az ágyban, de nem tudom… nem mutatom ki hirtelenjében. Biztos vagyok benne, hogy lerí rólam ez a gondolat. Ki nem gondolná ezt róla? Hisz annyira jól néz ki! Főleg ebben a falatnyi kis ruhácskában.
Elvégeztem a dolgomat, rámosolyogtam. A megjegyzésem kissé viccesre sikeredett, persze nem akartam megbántani ezzel. Amúgy tényleg jól áll neki, illik hozzá és nekem tetszik is így. Ezért mikor meggyújtottam a cigimet, felemeltem mindkét kezemet, mentegetőzve, hiszen láttam azt a nézést…
-Szerintem be. Legalábbis remélem. Nem hagyhatom ki, ezt…
Végigstíröltem rajta, majd szembe álltam vele és a szemébe mosolyogtam. Nem, még mindig nem rosszból. Csak persze férfiből vagyok én is, és ha valami kell, akkor az kell. Sajnos én tényleg a végsőkig tudok küzdeni, akár legyen nő a dologban akár nem. Az eltaposott csikkre néztem, majd a kijelentésére vállat vontam. Beleszívtam egyet a cigibe, kifújta a füstöt és közbe belekezdtem.
-Gondolom egy-két feles belefér. Meg plusz még akkor egy ilyen… csinos lányt is láthatok közbe, az csak a ráadás. Remélem, nem vetted zokon az előző megjegyzésemet, nem rosszból mondtam, tényleg jól áll.
Igen, már többször is jártam itt. Nem vagyok biztos, hogy emlékszik rám, hiszen annyira én sem rá. Lehet, hogy éppen nem ő volt… vagy egyedül van? Akkor csak nem figyeltem fel rá. Nem mindig szoktam ám egyedül bejönni, van, amikor a haverokkal akkor pedig teljesen más a helyzet. Viszont néha szeretem kihasználni a jó alkalmat… persze ha megadatik.





tag: Perrie | words: 543 | notes: remélem jólesz (:
thanks


Vissza az elejére Go down
Perrie Roberts
Felnőtt
Felnőtt
Perrie Roberts


HSZ SZÁM : 7
KOR : 32

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptySzer. Nov. 14, 2012 8:08 am

i can lift you up
i lift you up i never stop you know i'll take you to another world




Csak a szememet forgatom. Annyiszor hallottam már, tipikus pasi duma! Valójában nem akarok én sem bunkó lenni, sem jégcsapnak tűnni. Csupán annyiszor megjártam már ezt a kört, hogy egyszerűen belefáradtam. Kíváncsi lennék, hogy a pasik, akik a visszautasításom után hisztis k*rvának neveznek, meddig bírnák a helyemben. Hülye gondolat, természetesen kihasználnának minden mocskos ajánlatot, mert pasik!
Azt nem tudom, miért is vagyok olyan biztos abban, hogy ez a srác is egy a millióból, aki velem képzeli el az éjszakáját, de szilárd meggyőződésem. Nyilván nem tehet róla, valamiért feromonok nélkül is vonzom az ellenkező nemet és erre nagyban rájátszok a ruháimmal és a külsőmmel is. Az viszont elgondolkodtató, hogy a pasiknak valóban ez a kurvaszerep jön be? Talán ha egy egyszerű farmerban és pólóban találkozunk, észre sem vesznek. Nem mintha nekem sok esélyem lenne így találkozgatni pasikkal.
Idegesen nézegetem a tetoválásokat a kezemen és bűntudat tölt el. Mit szólna apa, ha tudná, hogy ilyen lettem? Talán ő is éppen olyan szégyenfoltnak tartana a családban, mint mindenki más, élükön a fanklubom elnökével: anyámmal.
Egyszer megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy miért dolgozok itt, abból végül az lett, hogy rám csapta az ajtót, mielőtt kinyithattam volna a számat. Ennyit a nagy családi összetartásról. Persze tudom, én csesztem el, de ez igazán nem tud vigasztalni. Bár még mindig jobb helyzetben vagyok, mint az itt táncoló lányok többsége, akiknek vagy nincsenek is szülei, vagy ők maguk utalták ide csemetéiket.
Rám fújja a füstöt. Gondolom nem szándékos, de ez az első dolog, amit a sztripperek világában megtanulsz: ha valaki rád fújja a füstöt az egyet jelent a felhívással keringőre. Mondjuk ez egy olyan önkénytelen dolog, mint ahogyan szorosabbra húzom a karomat magam körül. Vissza kellene mennem, a hájas malacfőnököm tőből fogja kitépni a hajamat, ha nem érek vissza a színpadra időben. Nem mintha már sokat lehetne változtatni a helyzetemen. Túl nagy a szám és ezért mindenki utál. Jó lenne, ha néha vissza tudnám fogni magam. Ha valami bajom van, azt azonnal közlöm, akárkivel, sőt lehet, hogy hisztis is vagyok, de most már igazán jó lenne barátkozni is valakivel. Az itt dolgozó lányok kilencven százaléka kedveli egymást, vagy legalább megtűri. De nem engem, akinek egy fotelekből összedobott ágyon kell aludnia, feltéve, ha nem utalják le a földre.
”Ti soha semmit nem rosszindulatból mondotok.” még mindig bosszúsan nézek, de egyre átlátszóbban. Végül is olyat még senki nem mondott, hogy nem akar megbántani, általában az emberek leszarják. ”Remélem tudod, hogy hiába vagy kedves, meg hiába nézel úgy a hatalmas szemeiddel, mint valami angyal nem dobom le a bugyimat.” közölöm vele gyorsan. Ez az a pillanat, amikor a pasik rájönnek a vereségükre és menekülőre fogják. Nem mintha olyan típusnak tűnne, aki hamar feladja…



machpoint
rock me mama @ blurredcolors
Vissza az elejére Go down
Richard H. Sheen
Felnőtt
Felnőtt
Richard H. Sheen


HSZ SZÁM : 7

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptySzer. Nov. 14, 2012 9:34 pm




You are ready?

Ameddig nem ismer, addig nem kellene, hogy elítéljen. Viszont ismerem ezt az érzést, hiszen ez csak arra irányítja az embereket, hogy nem bízik meg egyik pasiban sem, aki elkezd vele beszélni. Na jó, mondjuk ez igazából tök normális, csak arról van szó, hogy ha még el is kezd vele beszélgetni, akkor is megpróbálja őket inkább elüldözni.
Engem nem lehet, pontosan. Nem vagyok egy pióca, de eléggé ragaszkodom az elvárásaimhoz. Nem mintha erőszakos lennék, egy nővel soha, de szeretném, ha valaki szeretne. Ezért keresem azt, akiben ezt megtalálom. Csak éppen lehet, hogy nem ilyen helyen kellene keresnem. Mégis mit szólnának hozzá otthon? Semmit, nem érdekelne. Csak elmosolyodom a gondolataim közepette, miközben továbbra is Perrie felé fordítom a fejemet.
Az igazság az, hogy én nem vagyok egy a millió srácból. Csak éppen meg kellene, hogy ismerjenek és arra már senki nem képes. Elítélnek elsőre, vagy csak éppen egy éjszakát –vagy többet – akarnak tőlem. Nekem ez nem hiányzik. Elég idős vagyok már ahhoz, hogy kicsit benőjön a fejem lágya, de hát ameddig nem találom meg azt, akit keresek… addig kell valami „pótlék”. Mosolyogva nézek bele a szemébe, majd szívok egy slukkot a cigiből és a füstöt ráfújom. Igen, kíván, jelentéssel bír ez a dolog, ezt minden cigarettázó embernek egyszer az életében valaki elsütötte, én pedig szorgosan ki is mutatom ezzel, és ahogy elnézem, a lány is értette a dolgot. Nem szólalok meg, csak pimaszul mosolygok tovább, miközben azért… nem igazán tudom levenni róla a szememet. Pasiból vagyok, na, ne akarjátok, hogy kangörcsöm legyen.
-Mért hasonlítasz másokhoz?
Mindig ez a „ti” szócska. Csak egyedül vagyok tudtommal jelenleg, szóval… nem hinném, hogy többes számba kellene beszélni rólam. A cigimet eldobom, eltaposom. Ez a bosszús nézés… ah, elég csábító. Sajnos nem tudok rajta nem mosolyogni. Nem is ismerem, nem is tudom a nevét, de ettől függetlenül az az igazság, hogy én mindenkivel el tudok így beszélgetni. Persze csak aki szóba áll velem.
-Mért gondolod, hogy arra megyek? Honnan tudod, hogy nem csak ismerkedni akartam? Ennyire nem bízol a pasikban?
Nem, még véletlenül sem húzok el. A kérdéseimre meg akarom kapni a választ, így összefonom karjaimat és várok. Közben persze látom rajta, hogy menne már befelé, megértem, hisz még vissza kell mennie, táncolni. Én pedig majd be fogok menni és ott fogom nézni, akármi is lesz ennek a beszélgetésnek a vége. Ezt már előre eldöntöttem magamban. A mosoly most kicsit lekonyult, persze nem azért, mert hirtelen megbántott volna, vagy, mert hirtelen rosszkedvem lett volna attól, amit mondott, csak már kicsit belefáradt a szám. Elég hülyén hangzik, de hát ez van. Sosem szerettem végigvigyorogni egy beszélgetést, nem a legkényelmesebb dolog. Elmerengek, néhány gondolatom még mindig anyám körül kering, de próbálom elhessegetni őket, csak nem túlzottan megy. Nem mutatom a fájdalmat, amit ez iránt érzek. Fapofával tudok hazudni is ha kell, szóval anyámról mindig azt csinálom. Meg sem kottyan.






tag: Perrie | words: 470 | notes: kicsit rövidke, de igyekszem ^^
thanks


Vissza az elejére Go down
Perrie Roberts
Felnőtt
Felnőtt
Perrie Roberts


HSZ SZÁM : 7
KOR : 32

Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 7:18 am

i can lift you up
i lift you up i never stop you know i'll take you to another world




Lustán kattintok egyet és élvezettel hallgatom a sercegést, ahogyan a cigi papír és a dohány lángra kap. Tetszik a hangja, ahogyan a formátlan kékesszürke karikák is, amik úgy néznek ki a kettőnk között beállt csendben, ahogyan az indiánok füstjelei elképelem. Az enyém azt üvölti, hogy rohadtul semmi kedvem a ma estéhez. Mégis erőt veszek magamon, mert hiába minden ellenszenvem, amit összességében a férfinem iránt érzek, egyvalamiben biztos vagyok. Ez a srác nem olyanak tűnik, akit egy-két csípős megjegyzéssel el lehet kergetni. De – szintén csak gyenge sztereotípiáimból kiindulva – a pasik azt sem bírják különösebben, ha egy csaj úgy viselkedik, mintha az agya helyén is Gucci fregmacé lenne.
”Szóval most mi van?” nézek rá ártatlan őzikeszemekkel, amiktől nyilván inkább tűnök idiótának, mint valóban ártatlanak. Sebaj. Bár hirtelen hangulatváltozásomtól talán egy kicsit skizofrénnek is tűnök, de legyen így! Az sem biztos, hogy valójában mentálisan ép vagyok. ”Ki szeretnél csalogatni az alsóneműmből, vagy csak arra vagyok jó, hogy nézd, ahogyan riszálom a hátsóm, aztán lelépj valami ringyóval?” Két nyilvánvaló probléma is van a fenti kérdésemmel és még én magam sem tudom eldönteni, hogy melyik a nagyobb. Az, hogy a kelleténél is kacérabban hangzott, vagy, hogy jómagam sem vagyok sokkal több egy ócska ringyónál. Tulajdonképpen pontosan az vagyok: egy ringyó, aki pénzért felkínálja a testét, még ha csak látványként is, de ez a tényeken mit sem változtat. Plusz, eddigi tapasztalataim szerint ennek sem vagyok éppen egy főnyeremény. Eddig legalábbis nem álltak tömött sorokban a pasik hogy márpedig igen, csak engem akarnak. Jobb is így. Jobb is így?
”Elárulsz nekem valamit? Tudod, mielőtt rátérnénk a piszkos anyagiakra.” Ez az Perrie! Ha eddig nem voltál utolsó ribanc előtte, hát most sikerült! Nem ez volt a célom azért mégis? Elhitetni vele, hogy több se vagyok egy utolsó cafkánál, akire nem érdemes időt pazarolni. Mindezt miért? Azért, mert – valljuk be – van valami paranoiás félelmem a férfiaktól, ami elég vicces tekintve a munkámat, de világ életemben én voltam az egyszemélyes paradoxon maga. ”Miért ide jöttél? Nem úgy nézel ki, aki ne találna normális lányok között is minden ujjára kettőt egy éjszakára? Ráadásul azok még ingyen is vannak…” Ez valóban érdekelt mindig. Miért jut az eszébe egy fiatal, jóképű és nyilvánvalóan szexi srácnak, hogy sztriptíz bárba jöjjön? Talán nem lenne egyszerűbb felhívni keringőre egy csinos lányt valamelyik klubban és hagyni, hogy minden vágyát kielégítse? Mert ez a srác igenis a lányok álma, akármennyire fáj ezt bevallani – én pedig minden vagyok csak az nem, akiért a pasik annyira odalennének.




machpoint
rock me mama @ blurredcolors
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pure Pub Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pure Pub   Pure Pub Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pure Pub
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: