Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Sporthelység EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Sporthelység EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Sporthelység EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Sporthelység EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Sporthelység EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Sporthelység EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Sporthelység EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Sporthelység EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Sporthelység EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Sporthelység

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Sporthelység   Sporthelység EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:13 am

Itt tudnak a táncosok edzeni. Leginkább az ő számukra fenntartott hely, de ettől függetlenül mások is bejárhatnak néha kicsit edzeni.
Az egyik fal végig tükrökkel van körülvéve. Oldalt nagy hangcucc, amin a zenét szolgáltatják a próbák során. Kosárpálya, röplabda pálya, és minden egyéb, ami szükséges...
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptySzomb. Szept. 15, 2012 8:50 am

Kelthetnél bennem édes érzéseket
Ha elhagysz, számolj a ténnyel, Megcsallak egy fiktív személlyel
Mondanom sem kell, a mai napon is cefetül éreztem magam. Sajgott - és még sajog is - minden porcikám, aminek okát nem tudnám pontosan megmondani, azaz, hogy mitől fájnak csontjaim, ízületeim, sejtjeim. Szedem azokat a nyamvadt vitaminokat, amiket anyám vett annak érdekében, hogy elegendő C- meg egyéb vitamin jusson a szervezetembe, lévén, hogy magamtól nem fogyasztom az olyan kajákat, amiben van. Manapság egyébként is keveset eszek. Valószínűleg Mark tehet róla. Ó, már értem. Tulajdonképp semmi, és mégis minden az ő hibája. Miatta nem alszok, miatta nem eszek rendesen, sőt miatta romlott az átlagom is. Na jó, nem drasztikus változások mentek végbe a jegyeimen, de ahhoz épp elég erőteljes, hogy észbe kapjak és megpróbálok változtatni a dolgokon. Határozottan érzem, hogy ez a srác nem tesz jót nekem és semmi másnak sem, ami velem kapcsolatos. Vannak ötleteim, amik elsőre jónak tűnnek, de másodjára belegondolva pocsékok egytől egyig. Lássuk csak:
a, megmondom neki, hogy köztünk soha semmi sem lesz, mert ez nagyjából még igaz is lenne
b, szimplán lekoptatom valami bunkó dumával
c, egyszerűen kerülöm és reménykedem, hogy nem jut eszébe felkeresni.

Tudom. Fantasztikus marhaság az összes, de nincs jobb ötletem. Én gyötrődök, ő meg éli a tökéletes kis világát, ami tele van pénzzel, hírnévvel és barátokkal. Olyan barátokkal, amik nekem sosem adódnak majd, a pénzről meg a hírnévről már ne is beszéljünk! Lehet, hogy irigylem egy kicsit, de nem tennék keresztbe neki emiatt. Ahhoz túl fontos számomra. Fontos? Ez egy igen rossz dolog igen rossz kezdete. Megálljt kell parancsolnom belső vágyaimnak, különben felemészt ez az egész szórakozásnak indult cucc. Ez már nem vicces. Onnantól nem volt az, hogy először vágott állba Mark.
Szóval elhatároztam, hogy abbahagyom... megszakítom ezt a furcsa kapcsolatot kettőnk között és lezárom végleg a Mark Webster-időszakot, csakhogy az az egyetlen baj, hogy jelen pillanatban is hozzá igyekszem. Tudom, hogy focizni van, elvégre délután négy óra. Azt hiszem, ilyenkor szoktak rohangálni és rugdosni azt a nyomorult labdát. Engem személy szerint sosem érdekelt a futball. Lényeg a lényeg, megkeresem, de nem tudom, minek. Beszélnem kell vele. Kicsit hiányzik is. Két napja nem beszéltünk, azt leszámítva, hogy felém löktek a haverjaival valami szöveget, ami feltehetőleg semmi kedvességet nem tartalmazott. Hát persze. Meg is lepne, ha mégis.
A pálya széléhez érve megtorpanok. Sehol senki. Baszd ki, elkéstem? Az lehetetlen. Tisztán emlékszem, hogy a múltkor egy ugyanilyen keddi napon itt rúgták a bőrt, ráadásul röhögtek is közben. Emlékszem, mert akkor is felé sandítottam, ugyanis piszok jól nézett ki, mint mindig. Összeráncolom most homlokomat, végül halvány mosolyt rebbentek, mikor eszembe jut a másik helyszín, ahol tartózkodhat.
Sietősen lépkedek az öltöző felé. A férfi dezodor erős, tömény illata csapja meg orromat, ami kissé kellemetlennek bizonyul ilyen mennyiségben. A vakvilágba fújják ezt a vackot? Vállamhoz nyúlok és megmarkolom táskám pántját, mintha ez erőt adna. Eddig sehol senki, mégis zörgést... vagy csak matatást hallok az egyik irányból. Arra indulok. Mit veszíthetek? Ha nem Mark az, hanem valami izomagyú haverja, akkor legfeljebb jól összever és kész. Sokszor túléltem már, ezúttal sem halnék bele. Halvány, s egyben vékony gőzréteg hömpölyög a levegőben, ami minden bizonnyal a zuhanyzóból szivárgott ki. Nem sok mindent látok, csak azt az edzett, izmos emberalakot, aki mozog. Vagy nem mozog? Ember egyáltalán? Meg kell tudnom.
- Öhm, heló! - tétova lépést teszek előre. Semmi kedvem belebotlani épp Sebastien-be vagy más "csatlósba". Tudom, azt mondtam nem félek a veréstől, de ettől függetlenül nem is vágyom rá.
tag: mark webster ♥ × words: 553 × notes: annyira sajnálom a késést:(
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Mark Webster
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Mark Webster


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptySzomb. Szept. 15, 2012 9:51 pm




tagged: Bart Porter <3; words: 549; notes: Semmi baj:) én szívesen várok:)

Minden kedden izzadok a pályán, mert foci edzés van. Néha már a pokolba kívánom a focit, de mivel szívesebben járok ide, mint mondjuk sakk szakkörre, így nekem ez megfelel. így edzettebb maradok, van valami amivel lefoglalom magam és néha még apám i megdicsér. Nem is tudom, hogy minek akarok neki ennyire megfelelni. Nem kéne, hogy ezt akarjam, mert ha nem vagyok úgy jó neki, ahogy vagyok akkor hagynom kéne a fenébe, de nem tudom. Mindenki azt hiszi, hogy mindenem megvan és rohadt boldog vagyok. ez nem igaz. Amit pénzel meglehet venni az meg van, de ha már az érzelmekről van szó, akkor már bajban van a családom. Nálunk nincsenek jó érzések, mindenki hanyagolja a másikat meg ilyenek. Nem is igazán törődünk egymással. Én ezért is vagyok ilyen. Ha a családban egy kis szeretet is lenne már nem lennék egy ekkora tahó. Annyira elmerülök a gondolataimban, hogy észre sem veszem, mikor valaki belém jön, majd megszólal a síp, ami azt jelzi, hogy most mehetünk és bezsúfolódhatunk az öltözőbe. Bemegyünk és mindenki lezuhanyzik, majd felöltözik, szóval teszik, amit tenniük kell. Én mindenki után megyek zuhanyozni, mert akkora tömeg van mindig, hogy az ember még egy aprót sem léphet sehova. Épp kijövök a zuhany alól és egy törölközőt tekerek a derekam köré, mikor valaki megszólal mögöttem. Egyből tudom, hogy ki a hang tulajdonosa, mert ezt a hangot nem tudom kiverni a fejemből, ahogy az arcát sem. Nagyon sokszor gondolok Bart-ra és ez néha nem a legjobb pillanatban történik. Lehet, hogy véget kéne vetni ennek az egésznek ami közöttük folyik, de én erre nem vagyok képes. Nekem nagyon fontos lett ő, de nem tudom, hogy miért. Mindkettőnknek jobb lenne, ha végett vetnénk ennek, de nekem az nem menne. Ha ő szakítaná meg velem a kapcsolatot az fájna, de belenyugodnék. Vajon most miért van itt? Nem zavar, vagy ilyesmi, csak nem értem. Ha most nem ő jött volna ide, szerintem én látogattam volna meg, mert már két napja nem beszéltünk, legalább is normálisan. Vele is folyton bunkó vagyok és ez nem szép, tudom és változtatni akarok ezen, de nem tehetem. Ha megtenném akkor apám tényleg soha többet nem lenne büszke rám, pedig én azt akarom. Ki a fontosabb nekem? Apám, vagy Bart? Na erre a kérdésre, ha egyből válaszolnom kéne, akkor apát mondanám, de ha végig gondolom akkor nem tudom. Nem szép dolog amit Bart-al teszek, de nem tudnám "elhagyni". A gondolataimból az ránt vissza, hogy rájövök, hogy még mindig háttal állok neki ami illetlenség, bár már nagyon sok illetlen dolgot tettem, ezért megfordulok.
-Szia!-mondtam neki egy mosoly kíséretében. -Hogyhogy itt vagy?-kérdeztem tőle kíváncsian, mert tényleg nem értettem, hogy mit keres itt, de én örülök ennek, még ha nem is fejezem ki, mert hiányzott nekem. Nem hiszem, hogy valaha is elmondanám neki, hogy fontos a számomra, mert én azzal csak gyengének mutatnám magam, ami most nem biztos, hogy jó lenne. Majd talán egyszer felfedem ezt előle, de most nem. És akkor, majd bocsánatot kérek tőle a sok szemétkedés miatt. Nem szokásom az, hogy valakitől bocsánatot, de ha még is kérek valakitől, az tuti, hogy Bart lesz, mert mások nem érdekelnek. Mikor végig néztem Bart-on rájöttem, hogy most is nagyon jól néz ki, bár ez nem újdonság. Nem szabad most erre gondolnom. Teljesen tisztán kell most gondolkoznom és nem azon, hogy milyen nagyon jól néz ki.
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyVas. Szept. 16, 2012 12:03 am

Kelthetnél bennem édes érzéseket
Ha elhagysz, számolj a ténnyel, Megcsallak egy fiktív személlyel
Gőzöm sincs - és tényleg gőzöm sincs -, hogy minek vagyok most itt. A vágyaknak állítólag lehet parancsolni, de az igények... na, ez a rész már más tészta. Én igénylem Mark társaságát és szinte kibírhatatlan az érzés, hogy nem érhetek hozzá és nem csókolhatom meg. Olyan, mintha már abban a buliban is jogomnak éreztem volna azt, hogy mellette legyek és hogy ott érintsem meg, ahol csak akarom. Oké, már jöhetnek is a homofób megjegyzések meg szitkozódások, de szerencsére hidegen hagy az ilyesmi. Nem tartom magam rossz embernek azért, mert beteges ragaszkodást táplálok egy másik srác iránt, aki mellesleg éppúgy velem akar lenni, mint én vele. Azaz, remélem, hogy nem csak azért kavarunk, hogy ő titkon lázadhasson az otthoni elnyomás miatt. Mindenről mesélt. Én is megosztottam pár dolgot vele a családomról. Egy-két titkom maradt már csak, amik igazán nem tartoznak senkire. Mondom, SENKIRE. Még Mark Webster-re sem.
Most, hogy felém fordul már halványan kezdenek körvonalazódni vonásai. Beharapom alsó ajkamat és finom vigyorra feszítem azokat. Hogy lehet valaki tényleg ennyire tökéletes? Az én világom és az ő világa természetellenes harcban áll egymással, mi pedig próbálunk valami bődületes nagy baromságot kicsavarni egy idióta helyzetből, ami a bulin szövődött köztünk. Nem. Én igazság szerint nem tudom, pontosan mit akarok. Jól érzem vele magam. Talán lassan kezdek belezúgni, de ez nem jelent semmit. Nem akarom, hogy jelentsen bármit, mert tanultam néhány esetből, amik arról tanúskodnak, hogy a kapcsolatok elcsesznek körülöttünk mindent. Egyszer majd szeretnék találni valakit, akit boldoggá tehetek és aki engem is boldoggá tesz, de az még nem most lesz. A korosztályomban túl felelőtlenek, éretlenek és kicsapongóak az emberek. Egyszerűen nem tudnám őket szeretni. Nem tudnék beléjük szerelmes lenni. Mark Webster talán kivétel, de lélekszakadva próbálom az ellenkezőjéről meggyőzni magamat.
Mit kéne válaszolnom, mikor földbe gyökerezett a lábam, ráadásul levegőt is alig kapok, mintha elszívná előlem ez a szexisten? Valami hülyeséget ki kéne nyögnöm. Mindegy, mit. Képtelen vagyok rá. Magamba szívom a páradús levegőt és szorosabban markolom vállamon a táska pántját. Pedig nem csúszik le, nem is tudna. A Mark derekán időző törölközőre függesztem tekintetem. Újabb mosoly rebben szám sarkába.
- Jöttem port kavarni a menő focisták között. De úgy látom, sajna elkéstem. - elhúzom számat, mint aki igazán csalódott, de azonnal el is vigyorodom. Nem megy nekem ez a színlelés. Sosem ment igazán. Bezzeg, Mark... Ő már profi ebben. Tanulhatnék tőle egy-két dolgot. Majd lehet, hogy meg is kérem.
Lehajítom a táskát az egyik padra és odasétálok hozzá. Vonásait méregetem, sokkal közelebbről ezúttal. Ellen tudna állni egyáltalán bárki ennek a csávónak? Egyik kezemmel tarkója mögé nyúlok és közelebb húzva magamhoz megcsókolom, mellőzve a finomkodásokat. Rég találkoztunk már. Rég éreztem ezt a pikáns, fűszeres ízt nyelvem hegyén, ami a mentol leheletnyi aromájával van megspékelve teljes mértékben akaratlanul. Fejemben szüntelenül az zakatol, hogy Mark-nak vajon mi lesz a következő lépése. Biztosra veszem, hogy be van rezelve, mert nagyjából bárki besétálhat ide és megláthat minket. Akkor aztán Mark-nak lőttek. A fényes jövőjének legalábbis biztosan.
- Ha belegondolsz, ez kicsit azért izgalmas... - nevetek, olyan halkan, hogy szinte már csak dünnyögésnek tűnhet. Sejtjeimben érzem, hogy mennyire meg lehet rémülve. Én pedig élvezem. Mindig is élveztem, hogy ennyire retteg attól, hogy napvilágra kerül a titka... illetve, a titkunk. Ez már sokkal inkább közös titok.
tag: mark webster ♥ × words: 534 × notes: hé, te! tetszett a válasz ♥
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Mark Webster
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Mark Webster


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyVas. Szept. 16, 2012 1:37 am




tagged: Bart Porter <3; words: 508; notes: Nekem is tetszik a tied! ♥

Jó megint látni Bart-ot és beszélni vele, bár most nem sokat látni a gőzfelhő miatt. A zuhany miatt nagy a gőz, mert sok meleg vizet használunk, sajnos. Ha nem lenne ekkora gőz tökéletesen látnám őt, bár így is tudom, hogy nagyon jól néz ki. Nem tudok a közelében tisztán gondolkozni, pedig azt kéne, mert azért ha belegondolok, ide bárki, bármikor bejöhet és annak nem lenne jó vége, legalább is részemről. Még ha bele is szeretnék ebbe a csávóba, akkor sem tudnám ezt mindenki előtt felvállalni, bár...ki tudja?! Lehet, hogyha beleszeretnék az bátorságot adna rá, de lehet, hogy nem. ezt még nem tudom és szerintem nem is akarom tudni. Nem akarok beleszeretni egy srácba, de Bart nem egy srác, ő A srác akibe talán beletudok szeretni. Az első alkalommal, amikor a bulin csináltuk akkor arra akartam fogni először, hogy részeg vagyok, utána arra, hogy csak azért csináltam, hogy lázadjak, most meg nem akartok kibúvót találni, mert élvezem a társaságát. Eleinte én azt az estét egy ballépésnek gondoltam, de már nem. Túlságosan élveztem azt amit együtt csinálunk és szükségem van a társaságára, jobban, mint eddig bárki máséra. Sosem mondtam ezt neki, de szerintem tudja, mert akkor már rég nem lenne semmi közöttünk. Ő volt eddig az egyetlen akinek majdnem mindent elmondta. Vannak még titkaim, de az igazából csak arról van, hogy ő mennyit jelent nekem. Láttam, hogy valamit nagyon néz rajtam, de nem tudtam volna megmondani, hogy mit, hisz nagyon sok volt a gőz és távol is vagyunk egymástól. Nem merek hozzá közelebb lépni, mert akkor nem tudom, hogy mi lenne. Amikor a kérdésemre válaszol egy széles vigyor ülepedik az arcomra.
-Áh értem. Hát igen ezt sajnos lekésted.-mondom ugyanazzal a vigyorral az arcomon. Tudom, hogy nem emiatt jött ide, mert nem tud olyan jól színlelni, mint ahogy én azt már megtanultam, de nem kérdezek rá az igazi okára, mert ha nem mondta el elsőre akkor lehet, hogy nem rám tartozik. De akkor mit keres itt az öltözőben? Majd erre is fény fog derülni remélem. Láttam, ahogy a táskáját félre dobja és közelebb jön hozzám. Ennek örültem és kissé féltem is. Örültem azért, mert így jobban láttam a tökéletes vonásait és féltem, mert kitudja, mikor és ki jön be ide. Mikor megcsókolt és természetesen visszacsókoltam és egy pillanatra nem érdekel, hogy, ki, mikor jön be, mert már rég nem éreztem a csókját. Imádtam a csókjának ízét, de még is ott lappangott bennem a félelem, hogy valaki így nyit ránk.
-Hát, ha azt vesszük igen, de nekem inkább félelmetes.-mondom nevetve, mert furán hangozhat a számból, hogy nekem valami félelmetes. Igen félek a lebukástól ez igaz, de szeretem az izgalmakat is és Bart-al minden perc izgalmas. Minden csókja szenvedélyt kelt bennem és minden érintése is ugyanezt váltja ki belőlem. Ezt nem biztos, hogy hagyni kéne, de túlságosan élvezem ezt. Ha a közelében vagyok, mindig félek és izgulok is egyben, ami vicces, hisz elég távol áll egymástól ez a két fogalom, de Bart-al mégis összekapcsolódik. Mindig félek, hogy valaki meglát minket, de közben nagyon élvezem vele ezt az egészet és teljesen izgalmasnak is találom a helyzetet.
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyVas. Szept. 23, 2012 4:53 am

Kelthetnél bennem édes érzéseket
Ha elhagysz, számolj a ténnyel, Megcsallak egy fiktív személlyel

Mindig is furcsának találtam a viselkedését. Nem úgy furcsa, mint a suliban garázdálkodó huligánok, akik lángra lobbantak egy szemeteskukát vagy az érdekes külsejű - azaz nálam is érdekesebb külsejű - stréberek, hanem úgy, mint aki... nos, igen. Mint aki minden erejével azon van, hogy elfojtson a felszín alá egy titkot, aminek nem mellesleg napvilágra kéne kerülnie. Talán a fontossága nem olyan vészes, mint amilyennek azt én beállítom, de rengeteg minden könnyebb lenne, ugyanakkor unalmasabb is. Tényleg nehéz helyzet. Talán nem is érdekelne többet Mark, ha már tudna mindenki arról, hogy meleg - vagy biszex. Talán már nem keltene bennem olyan érzéseket, amilyeneket most és abszolúte nem vonzódnék hozzá. Megvan az esélye, méghozzá nem is kis mértékben, épp ezért nem akarom olyasmire kérni, ami veszélyeztetné a jelenlegi eseményeket: a délutánokat, amiket néha náluk töltünk az üres házban vagy a titkos találkákat a városban. Utóbbinak természetesen mindig szex a vége. Mindig mindennek szex a vége köztünk és lehet, hogy ez rontja el a dolgokat. Vagy összekuszálja őket. Szóval, a szex nem olyan hasznos, mint amilyennek néha napján tűnik, sőt mi több, roppant káros a szívünkre. Igen, érzelmi nyomorba döntheti az embereket. Vicces.
Tenyerem végigszalad félmeztelen, izmos mellkasán és alsó ajkamba harapva időzök el halvány rózsaszín ajkain, melyek már többször is belém fojtották a szót. Szeretek mindent, ami őt képviseli és nem csak a külsejét. Nem csak az éjfekete, rövid tincseket imádom és nem csak az izmos hasára, vagy bicepszére vagyok ráindulva. Megfog a bensője. Megfogott benne az, hogy egy nagyképű köcsög álarcát húzva magára próbálja elfeledni azt a segítőkész, rendes srácot, aki női szívek millióit hódíthatná meg. Vagy a pasikét, tök mindegy. A lényeg a jellemén van. A természetén. A személyiségén. Lehengerlő személyisége van a mosolya pedig... a mosolya ámulatba ejtő és lehetetlen kiszeretni belőle, aki egyszer belehabarodott. Ha így lenne, nem is akarnék többé megválni tőle. Még jó, hogy egyáltalán nem estem bele ebbe a csávóba. Nem. Én nem.
- Félelmetes? Mi ebben a félelmetes? - újra megcsókolom, miközben halvány mosolyt feszítek ajkaimra, melyek ajkaival játszanak. Ujjaim a törölköző szegélyére vándorolnak és bármikor készek lerántani róla. De nem teszek semmit. Nem akarom bajba keverni és nem akarom elvenni tőle azt, ami látszólag a legfontosabb számára. Az izgalom jó, de tudom, hogy hol a határ. Mindig pontosan tudom, hogy merre hány métert tehetek. - Egyébként sem lenne az, ha nem titkolóznál annyit. Rólam már tudnak mindent és élek. Tök jól érzem magam. Nem gondolkoztál már azon, hogy esetleg... szimplán magadat kéne adnod? - vonom fel szemöldökömet és hátrébb lépek. Vörös tincseimbe túrok, hátamat a páraborította falnak vetem és onnan vizslatom Mark-ot.
Kíváncsi lennék, hogy jól érzi-e magát a bőrében vagy inkább abban a bőrben, amiben él. Ebben a nagyképű, egoista, élvhajhász, bunkó, divatmajom, engedetlen, pofátlan, zsarnokoskodó és még sorolhatnám miféle álarcban, amit előszeretettel ölt fel, hogy azt viselve engem laposra verhessen. Csak mert a köcsög haverjai erre sarkallják. Lehet, hogy nem kellene inkább foglalkoznom vele és hogy hagynom kellene a saját levében főni, na meg szenvedni a vágytól, hogy nem lehet férfival, de boldoggá tenne az engem egyáltalán? Nem. Én is magam alatt lennék, mert soha olyan jól nem éreztem még magam pasival, mint vele. Kibírhatatlan vágy töltene fel az iránt, hogy leteperhessem és a magamévá tegyem. Nem tudom megfosztani magam ettől az örömtől és emiatt lehet, hogy kicsit önző is vagyok. Talán.
- Unom már, hogy folyton elpáholsz, valahányszor füttyentenek azok a vadbarmok. A sarkadra állhatnál végre... - sóhajtom és nagyot nyelek. Egyre nehezebb erről a témáról beszélnem. Olyan, mintha a falnak pofáznék folyamatosan.
tag: mark webster ♥ × words: 580 × notes: grrr. ♥
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Mark Webster
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Mark Webster


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 2:56 am




tagged: Bart Porter <3; words: 643; notes: Bocsánat a késésért!

Nem is értem, hogy miért vagyok ennyire oda Bartért. Miért akarom őt ennyire? Minek akarok vele lenni? Legjobb lenne, ha most megmondanám neki, hogy nincs értelme annak ami kettőnk között van, de erre képtelen lennék. Odavagyok Bart-ért, de ezt neki nem szabad megtudnia sohasem. Jobb ez ha titokban marad még előtte is. Ki tudja mi lenne abból. Ahol a tenyerét végig húzta a mellkasomon, ott úgy éreztem, mintha lángra lobbannék belülről. Nem szabadna így éreznem, mert tisztán kell gondolkoznom, de az nem megy ha ilyeneket csinál. Ilyenkor nem tudok másra gondolni csak rá. Élvezem az érintését és, hogy most itt van, mert már tényleg hiányzott. Szeretem benne, hogy ő más, mint a többi "lúzer". Így hívja őket az egész iskola és még én is. Oh, hogy én mekkora marhaságokat tudok összehordani, mikor a haverjaimmal vagyok. Nem szabadna ilyeneket tennem, de nekem muszáj ilyennek lennem. Ha nem ilyen lennék, akkor már nem is tudom ki lennék.
-Az, hogy ide bárki bármikor bejöhet és lebukhatunk, tök simán.-semmi kedvem nincsen magyarázkodni annak aki bejön. Nem is tudom, hogy magyaráznám ezt a helyzetet ki, de, hogy gázos lenne a helyzet az biztos. Nem tudtam ezen tovább gondolkozni és kitalálni, hogy ebből, hogyan magyarázom ki magam, mert Bart megint megcsókolt. Mindig a legjobb pillanatokban teszi ezt. Ezek után már nem is akartam gondolkozni ezen, így csak visszacsókoltam őt egy széles mosoly kíséretében és élveztem a csókját. Most ebben a pillanatban csak ő számít és senki más. Éreztem, hogy az ujjai a derekamon lévő törölközőhöz vándorolnak, de nem tesznek semmit. Ezt is szerettem benne, hogy mindig tudja hol a határ. Én önmagamat adjam? Most is azt teszem. Vagy is csak ha Bart itt van a közelemben és, csak ketten vagyunk, olyankor önmagam vagyok. Nem lehetek már, nekem ilyennek kell lennem. Hogy miért is? Csak azért, hogy megfeleljek apámnak? Nem ebben más is van. Úgy érzem ez amiatt is van, mert nem akarom, hogy úgy bánjanak velem, mint, ahogy én bánok Bart-al és a többiekkel. A kérdésére válaszolnom kéne, de nem tudok mit mondani. Az igazat nem mondhatom, mert abból megint csak az jönne le, hogy bunkó vagyok, de ha hazudok akkor is az leszek. Jaj valamit pedig most már muszáj lesz mondanom neki.
-Semmivel sem lenne jobb, senkinek ha magamat adnám.-elég fura választ adtam, de remélem nem jön rá, hogy csak hazudok. Nézem, ahogy a gyönyörű vörös tincseibe túr, majd a falnak dől és engem figyel. Nem szeretek ilyen témáról senkivel sem beszélni, de úgy érzem Bart-al, ha akarnám tudnék erről beszélni és nem mondaná azt egyből, hogy mekkora egy idióta vagyok, hogy ilyeneket gondolok. Lehet, hogy egyszer, majd mindent tisztázni fogok vele, de ahhoz megfelelő időpont és helyszín kell, de ez most nem fog összejönni, itt és most. Szerintem neki jót tenne az, ha egyszer köztünk mindennek vége lenne és kerülnénk egymást, de én nem tudnám ezt megtenni. Előtte még sosem voltam férfivel és, úgy érzem, nem is leszek, de vele akarok lenni. Ha nem érezhetném magamhoz közel, ha nem csókolhatnám, én nem is tudom mi lenne velem. Basszus ez nagyon nyálasan hangzik, de ez van. Közelebb lépem hozzá és, úgy éreztem, hogy most van itt az ideje, hogy bocsánatot kérjek tőle. Túl régóta bunkózom vele és bántom őt. Ha ez a téma feljön tudom, hogy olyan, mintha az ember a falnak beszélne, de ez nem így van. Mindet megjegyzem és a megfelelő pillanatban előveszem.
-Sajnálom, hogy mindig bántalak. tudom, hogy a sajnálkozással nem megyek semmire, de legalább kimondtam.-tök nyugodtan mondtam, de bűntudatot is éreztem, a ok verés és bunkózás miatt. Ő nem ezt érdemli senkitől, főleg nem tőlem. Még közelebb léptem hozzá és már alig volt köztünk távolság. Megfogtam az álla alatt az arcát és most én csókoltam meg őt. Nem akartam, hogy azt higgye nem akarok tőle semmit, mert eddig mindegyik csókot ő kezdeményezte a mai napon, de ez végre már én is megtettem és nagyon is jól esett.
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyVas. Szept. 30, 2012 12:03 am

Kelthetnél bennem édes érzéseket
Ha elhagysz, számolj a ténnyel, Megcsallak egy fiktív személlyel
Nők ezrei álmodoznak Mark-ról és arról, hogy őket cipelje az ágyába és őket vigye el a sulis bálokra. Bármit megtennének azért, hogy Mark bókoljon nekik, megcsókolja őket és átölelje karcsú alkatukat, amik kizárólag azért ilyen tökéletesek, mert állítólagosan ez tetszik a mai srácoknak. Megnézném az arcukat, mikor elmesélem, hogy milyen fergeteges éjszakát szeretkeztünk át a múlt hónapban... vagy mikor közlöm, mennyire belém habarodott a bálványuk. Természetesen nem vagyok száz százalékosan meggyőződve arról, hogy Mark szerelmes belém, de van rá esély, még hozzá igen nagy. Azt pedig nem tudom, hogy minek nevezzem azt, amit csinálunk. Szexnek vagy szeretkezésnek? Tulajdonképp bármelyik megállná a helyét ebben a szituációban, de én mindig is az utóbbi felé hajlottam. Nekem sokszor többet jelentett egy egyszerű dugásnál, de sosem mondanám ezt Mark-nak, nehogy megnőjön az önbizalma és nehogy nyeregben érezze magát. Még mindig úgy akarom tudni, hogy én irányítok és hogy rajtam múlik ennek a kapcsolatnak az egészsége és az épsége. De talán nincs is így.
- Nem fogunk lebukni "tök simán", mert óvatosak vagyunk... vagyis én az vagyok. Te csak próbálsz az lenni. - halvány mosoly keretében közlöm mindezt. Tudom, hogy ha akarnám, akkor Mark itt helyben is képes lenne újabb aktusba bocsátkozni, mert képtelen ellenállni nekem, ezáltal tényleg bármikor lebukhatnánk. Az én józan eszemen múlik az egész, nem az övén. Szerintem csak azt hiszi, hogy uralja a helyzetet. Valójában már rég kicsúszott a gyeplő a kezéből.
Senkinek sem lenne jobb, ha magát adná... Ó, tehát Bartholomew Porter egyenlő a nagy büdös semmivel - vagy senkivel? Köszönöm szépen, örülök, hogy ezt még most közli, mielőtt túlságosan belelovalnám magamat a dolgokba. Lehetnék dühös... kimutathatnám a haragot, ami hirtelen kezd megszállni, de helyette csak összeráncolom homlokomat és várom, hogy végre valami értelmeset is mondjon, ne valami marhaságot, amivel felbosszant. Néha tényleg teljesen véletlenül tud hatalmas tapló lenni.
Meglep a következő mozzanata, mert hozzám lép és megcsókol. Ritkán kezdeményez bármit, ami köztünk történik és ezúttal heves dobogást eredményez attól a ketyerétől, ami mellkasom mögött ver ütemet. Először vonakodva visszonzom csókját, merülök el a bocsánatkérés mézédes tengerében, amit még ritkábban szokott hallatni. Mosolygok, tenyerem tarkójára csúszik és közelebb simulok hozzá, hogy mellkasa mellkasomnak feszüljön és érezzem, ahogy egyenlőtlenül levegőt vesz.
- Tényleg nem mész vele semmire... mert ugyanúgy baszakodni fogtok velem. - sóhajtom s már a mosoly is lefagy ajkamról. Gondolkozom, szavak után kutatok. Nehézkesen találom meg őket. - Szerinted meddig csinálhatjuk még ezt anélkül, hogy bele ne őrülnénk? Vagy... meg ne unnánk. - bele őrülni legfeljebb akkor tudunk, ha szerelmesek vagyunk, már pedig én arról győzködöm folyamatosan magam, hogy nem vagyok szerelmes Mark-ba és csak azért vagyok vele, hogy kiéljem a szexuális étvágyamat. Hogy tényleg így van-e, vagy csak bemesélem magamnak... majd kiderül valamikor.
Ujjbegyem végigszánkázik bordái mentén, bőre forró, bár ezt a meleg, fülledt levegőre fogom, ami az öltözőben uralkodik. Alsó ajkamra harapok, látván a széles vállakat és a nyáron nap barnította, selymes bőrt, mely alatt terebélyes izmok lapulnak.
- Mi lenne, ha befejeznénk ezt az egészet? - vonom fel szemöldökömet és rápillantok. Mit szól hozzá? Kíváncsi vagyok. - Fölöslegesen húzzuk egymás idejét már... elég régóta. Te találhatnál valami csajt magad mellé, én meg valami srácot, aki nem csak az öltözőkben, vagy otthon, titokban képes megcsókolni. Nem zavar vagy ilyesmi, de... most már lehet, hogy csak időpocsékolás. - vonok vállat. Igazság szerint eszem ágában sem lenne befejezni. Igazság szerint még most is kib@szottul kívánom Mark-ot, de a reakcióra piszok kíváncsi vagyok. Ha pedig osztja a véleményemet, akkor nincs is miről beszélnünk innentől fogva.
tag: mark webster ♥ × words: 571 × notes: súlyosbodik. ♥
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Mark Webster
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Mark Webster


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyHétf. Okt. 08, 2012 5:36 am




tagged: Bart Porter <3; words: 494; notes: Uram isten! Ne haragudj, hogy ennyit késtem :$

Mindig óvatosak voltunk az ilyen találkákon, de ez most nem volt betervezve, így nem igazán voltunk azok. Bart ezekre a dolgokra mindig obban odafigyelt, mint én. Valahogy amikor vele voltam, nekem minden más kizáródott a tudatomból, és csak rá figyeltem. Senki más nem érdekelt és semmi más sem. Csak az, hogy velem van, hogy csókolhatom, hogy megérinthetem. Csak ezek érdekeltek ilyenkor. Az igazat megvallva az sem érdekelt, hogy abban a pillanatban lebukunk-e vagy sem, nem érdekelt, hogy mindenki megtudja, hogy meleg, vagy biszex vagyok. A hírnevem sem érdekelt és az sem, hogy apám mit szólna mindehhez. Olyankor, csak Bart és én voltunk. Néha elgondolkozom azon, hogy nekem mit jelent ez az egész, na, jó ezen sokat gondolkozom, de vajon Bart-nak, mit jelentenek ezek? Sosem tudtam ezt megfejteni és ez örök rejtély is marad előttem, hacsak Bart nem akar erről felvilágosítani. Én egyszer, majd valamikor biztos elmondom neki, hogy ezek a dolgok nekem mit jelentenek, de ahhoz előbb magamban kéne tisztáznom ezeket a dolgokat.
-Igen ebben igazad van. De legalább próbálkozom.-mondtam egy mosollyal az arcomon. Amikor azt mondtam, hogy nem lenne jobb senkinek, ha magamat adnám, az lehet, hogy nem tetszett neki, mert összeráncolta a homlokát és mikor megcsókoltam először csak vonakodva viszonozta. Most nem állt szándékomban megbántani őt, de még is ezt tettem. Ebből kiderül, hogyha nincsenek velem a haverjaim, akkor is tudok egy tapló lenni. Jó volt érezni, mikor a kezét a tarkómra tette és az is jó volt, ahogy mellkasa az enyémnek feszült. Éreztem, hogy egyenlőtlenül veszem a levegőt, de mindig ez volt, amikor a közelemben volt Bart. Mármint amikor ennyire a közelemben volt.
-Tudom.-mondtam halkan szinte magamnak, majd sóhajtottam egyet. Sokszor szóba jött már ez a téma, de mindig a semminél kötöttünk ki. Ez csak miattam van tudom, mert ha végre magam adnám, nem kéne bántanom őt minden nap. Válaszolni akartam a kérdésére, de elvonta a figyelmem az, hogy végig húzta a bordám mentén az ujját. Én maximum abba őrülnék bele, ha nem lenne velem. Most ezt nem mondhatom el neki, vagy még is? Mikor meghallom azt amit következőnek mond, már biztos vagyok benne, hogy ezt el kell neki mondanom. Nem akarom, hogy vége legyen annak ami kettőnk között van.
-Az lenne akkor, hogy én beleőrülnék abba, hogy nem lehetek veled. Nekem ez több, mint valaha is volt bárkivel. Fogalmam sincs, hogy magyarázzam ezt el úgy neked, hogy ne nézz hülyének és, hogy megértsd. Szerintem ez nem időpocsékolás, mert élvezek minden egyes másodpercet veled, persze csak mikor épp nem bántalak, amit tényleg nagyon sajnálok! Figyelj, ha te úgy gondolod, hogy ez időpocsékolás, akkor véget vethetsz ennek az egésznek, de én azt nagyon nem szeretném.-nem tudtam teljesen megfogalmazni, mindent amit akartam, de reméltem, hogy ez a kevés is meggyőzi arról, hogy ezt ne hagyjuk abba. Ha neki ez csak rossz, akkor legyen, mert én azt akarom, hogy neki jó legyen. Azta! Saját magam elé helyezem az ő érzéseit, ilyen sem volt még velem, de azért reménykedem, hogy nem akar ennek az egésznek, végül véget vetni.
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptySzomb. Okt. 13, 2012 9:12 am

Kelthetnél bennem édes érzéseket
Ha elhagysz, számolj a ténnyel, Megcsallak egy fiktív személlyel
Tizenöt éves voltam, mikor rájöttem, hogy a fiúkhoz is vonzódom. Tizenöt évesen láttam meg azt a szöszi srácot, aki a kondiból lépett ki talpig izzadtságban, testhez tapadt izomtrikóban, lehengerlő mosollyal ajkain. Azonnal beleszerettem, bár nem tudtam, hova tenni az érzést. Legalább egy hónapig viaskodtam a nyilvánvaló tényekkel, mert tudtam, hogy nem jó dolog az, ami bennem lezajlik. Különc vagyok. Szegény vagyok. És ha még meleg is lennék? Anya belehalna a szégyenbe, én pedig szintén nem tudnék mit kezdeni... a helyzettel. Biztos voltam benne, hogy soha nem lenne normális kapcsolatom, mert a fiúk többsége - sőt, senki - nem meleg a suliból, a lányok pedig amint meghallanák, hogy a fiúk is bejönnek, hátat fordítanának nekem... már az az egynehány, akiknek bejöttem. A szöszi srác végül valahogy kiszállingózott a fejemből, de a vonzalom a férfiak iránt nem. Két hónap múlva az egész suli tudott arról, hogy a srácok is beindítanak, miután bepróbálkoztam az egyik diáknál - aki fiú, ráadásul viszonozta az érdeklődésemet. Nem volt olyan förtelmes és még most sem az, sőt könnyebb az egész. Most szenvedhetnék a titkoktól, így meg nem kell semmin izgulnom. Akkor smárolok srácokkal, amikor akarok és akkor megyek végig az utcán kézen fogva velük, amikor akarok. Anya beletörődött, legalábbis feldolgozta a tényt. Sosem veti a szememre vagy tart emiatt hibás terméknek. Boldognak akar látni és ennyi. Neki aztán mindegy, hogy kivel az oldalamon mosolygok és leszek sikeres.
Mark viszont keresztbe húzta a számításaimat, mikor közölte, hogy nem szándékozik nyilvánosságra hozni a köztünk zajló... izét. Összetörte a szívemet! Na jó, csak szívatlak titeket... Igazából, nem hatott meg. Azt mondtam: "oké, engem nem zavar". Most viszont már nagyon is zavar, ráadásul megpusztulok a féltékenységtől, mikor szünetekben a szexi csajok körbezsongják, ő meg flörtöl velük, merthogy ez a dolga. Ő Mark Webster: a menő, a népszerű, a gazdag, a csajok bálványa, az izmos focista... a megtestesült tökély. Jó, bevallom, hogy kicsit belezúgtam és simán tönkreteheti a világomat. Miért csinálja? Hogy kínozzon? Jól végzi a munkáját meg az elhatározásait.
Amikor valósággal kifakad az érzéseit illetően, elnyílnak ajkaim és lassacskán tátott szájjal hallgatom, amit mond. Kezeim megdermednek testén, ujjaim nem cirógatják már napbarnított bőrét és a szívem is hevesebben kezd dobogni. Félek. Komolyan mondja? Nem kamuzik? Egy szóval képes darabokra szaggatni. Eddig azt hittem, csak az ökle bánthat, de most már tudom, a kimondott szavai is ugyanúgy. Összemorzsolhat, széttéphet, agyontaposhat... egy roncs lennék nélküle és már nem is tudom, hogy miért mondtam azt, hogy hagyjuk abba. Ez hülyeség! Ha abbahagyjuk, nekem végem. Nem hagyhat el. És remélem, én sem hagyhatom el...
- Ha tényleg ezt gondolod, akkor gyere át ma hozzám! Anyám plusz melózni lesz, én viszont végzek olyan... nyolc körül az enyémmel. Gabe a nagyanyjánál alszik, Chris pedig hajnali ötig nem téved haza. - elmosolyodom. Este mindent elmondok neki. Nem érdekel, hogyan reagál és mi lesz a következmény. Tudnia kell.
Finoman újra megcsókolom, bár hosszabban és szenvedélyesebben, mint az előbb. Nem akarok elmenni, de most már muszáj. Túl sokáig időzött már itt így is és nem szeretném, ha a csapattársai szagot fognának. Nem akarok neki rosszat. Elhúzódom, majd egy csibészes mosoly kíséretében rákacsintok. Tudja, hol lakunk, tudja, hogy nincs gáz azon a környéken. Ha eljön, van esély... bármire.
Felkapom a földről táskámat, majd vállamra rángatom. Halkan, de emelt fővel távozom az öltözőből, úgy gondolván, hogy elintéztem a rám kiszabott "feladatot". Innentől tőle függ minden.

JÁTÉK VÉGE
tag: mark webster ♥ × words: 550 × notes: végeee... részemről. ♥
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Mark Webster
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Mark Webster


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptyKedd Okt. 16, 2012 4:43 am




tagged: Bart Porter <3; words: nem csekkoltam, de nem valami hosszú; notes: Részemről is vége ♥

Nem is tudom már, hogy mikor is döbbentem rá, hogy Bart nekem nem csak egy éjszakára kellett. Nem voltam részeg azon az estén, mikor lefeküdtünk én még is ezt mondtam neki. Nem tudom már, hogyan is mondtam el neki, hogy nem voltam részeg, de most már örülök ennek az egésznek, mert nagyon élvezek minden percet, amit Bartal töltök. Éreztem, hogy már nem mozog a keze, hanem megdermedt és, olyan volt mintha tátott szájjal nézet volna engem. Nem tudtam, hogyan fog reagálni arra amit mondtam, de remélem, hogy nem fog rosszul reagálni. Féltem, hogy talán...nem is tudom. Talán nem győztem meg eléggé arról, hogy ne szakítsuk meg, azt ami köztünk van. Nem tudom, hogy mi az ami kettőnk között van, de én élvezem. Örültem, hogy nem azt mondta, hogy ezek után sem akarja velem folytatni ezt az egészet. A szívem néha kihagyott egy ütemet, mert most boldog voltam, hiszen ez azt jelenti, hogy Bart még folytatni akarja velem ezt az...izét.
-Jó rendben!-válaszoltam neki mosolyogva és még akkor is ott játszott az arcomon a mosoly, amikor megcsókolt. Én egyből, gondolkozás nélkül visszacsókoltam és, közben végig simítottam az arcát. Nem akartam, hogy elmenjen, de tudtam, hogy mindjárt megy, mert már így is necces, hogy lebukunk vagy sem, mert elég régóta itt vagyok már. A mosolya miatt én is elkezdtem mosolyogni, majd figyeltem, ahogy elmegy. Miután teljesen eltűnt a látóhatáromról, elkezdtem öltözködni, majd mikor készen lettem a törölközőt, odadobtam a többihez, majd én is kimentem.

Játék vége!
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység EmptySzomb. Okt. 20, 2012 12:19 am

--- Játék lezárva ---
! Szabad játéktér !
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sporthelység Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sporthelység   Sporthelység Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sporthelység
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Nyugati szárny-
Ugrás: