Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Próbaterem EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Próbaterem EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Próbaterem EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Próbaterem EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Próbaterem EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Próbaterem EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Próbaterem EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Próbaterem EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Próbaterem EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Próbaterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Próbaterem   Próbaterem EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:12 am

A nyugati szárny egyik mellékhelyisége. Egy nagy fekete ajtón keresztül lehet ide bejutni. Belépve egy csodálatos helyet lehet megpillantani. Üvegfallal két plusz kis hely van elválasztva. Az egyik maga a próbaterem, ahol dob, gitárok, zongora, mikrofon és a zenéléshez szükséges dolgok találhatók meg. Plusz még egy kanapé, illetve fotelok is vannak, a pihenéshez. A másik helyiségben egy keverőpult található. Ahol fel lehet venni és meg lehet kreálni a dalokat. Itt mindenki próbára teheti magát. Akár csak szórakozásként, de lemez felvétel értelmében is be lehet ide tévedni.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Dexter T. Winney
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Dexter T. Winney


HSZ SZÁM : 7
KOR : 27

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptySzer. Okt. 31, 2012 8:58 am

Liselotte és Dexter



Tag: Lis. Szavak száma: 489 . Notesz: Remélem tetszeni fog.


Lejártak az óráim, nem kellett a folyosó és tanterem között feleslegesen ide-oda szaladgálnom ez meg lenyugtatott. A tanulás mellett végre azzal foglalkozhattam amit szeretek, tehát a hegedüléssel. Kivételesen nem akartam gördeszkázni, így egyedül elindultam a próbaterem felé. Legbelül csak remélni tudtam, hogy nem látok egy olyan személyt sem akit valamilyen oknál fogva nem szeretek. Elég ha most rossz kedvem van az órák miatt, több negatívumra azt hiszem nekem sem lehet szükségem. Ha hegedülők akkor lenyugszom, elfelejtem a világ gondjait, a szüleim okoskodó gondolatait, amire hiába nem vagyok kíváncsi ők akkor is elmondják nekem. Nem szeretem ha megmondják mit tegyek és hogyan éljem az életem, bezzeg Danielnek már nem szólnak annyira bele az életébe. Neki ezer meg ezer barátnője lehet, de nekem egy se mivel anyáék szerint én még kicsi vagyok az ilyesmihez. Tizenhat vagyok, de az ő szemükben még mindig csak egy hat éves kisfiú vagyok, ami valljuk be engem idegesít, nemhogy a velem egykorúakat akik imádják cikizni a másikat.
Tudom, szeretnek a szüleim és mindezt csak azért teszik, hogy nekem jó legyen, de zavar mennyire nem veszik észre én igenis el tudom látni magam és nem kell megkeseríteniük az életem a folytonos gondoskodni akarásukkal. Pont ezért jelent túl sokat nekem egy békés hely ahol kizárva a külvilágot azt tehetem amihez értek akkor amikor éppen kedvem tartja. Na jó nem teljesen, szólnom kellett, hogy próbálni szeretnék ha lehetséges egyedül és senki se tartózkodjon éppen a teremben. Elhívtam volna magammal Roshon-t – akit én direkt Roshinak hívok – de nem találkoztam vele, őt keresgélni meg egyszerűen nem volt kedvem. Úgy gondoltam ő is gyakorol, hisz szeret 'táncolni’ és ilyenkor bizonyára nem szereti ha zavarják.
Amint sikeresen megérkeztem a fekete ajtóhoz egy hatalmas szikla esett le a szívemről, nem mentem neki senkinek sem a nagy sietségben, nem kellett bocsánatot kérnem és nem is kerültem összetűzésbe valamelyik évfolyamtársammal. Ez attól eltekintve, hogy ma nem volt éppen a legjobb napom még egy parányi pozitívumnak elment. A hegedűm és én. Ennyi kellett csak és ez a hely, melyet mindig nagy nehezen hagyok el. Ha rajtam múlna biztos órákig hegedülnék, csak ne fáradna el a jobb kezem.
Azt ki nem állhatom, amikor nem lehetek néhány perccel tovább behunyt szemmel. A hegedű hangja olyannyira elvarázsol, hogy teljesen elmegy a kedvem a nyitva tartott szemeimtől. Tudom mennyire bezavar az amikor máshova figyelek és nem tudom lekötni a figyelmemet, az első próbán megjártam. Annyira de annyira izgatott voltam, hogy látni akartam a többiek arcát, de hamar rájöttem mennyire rossz döntés volt azt gondolni így majd biztos jobb leszek. Nem, sajnos mások arca túl sok ahhoz, amire nekem éppen hegedülés közben szükségem van.
Azok a kíváncsi vigyorral teli arcok inkább meggyengítenek, mintsem megerősítenének. Most tudva, hogy egyedül vagyok és senki sem néz sincs elég kedvem nyitott szemmel bámulni a hegedűmet. Egy halk sóhajtás után a vállamra vettem úgymond a hegedűmet és elkezdtem játszani rajta, természetesen becsukott szemmel. Olykor persze felnyitottam a szemeimet, hogy azért mégis lássam azokat a húrokat.

Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 12:28 am






nem akarok az életed lenni, csak a kedvenc részed,







A táncórámnak vége, a táskámmal együtt az öltözőbe veszem az irányt. Ma balett volt soron, aminek kifejezetten örültem. Azért kár, hogy még nem csinálhatjuk azt órán, amit mi szeretnénk… láttam már a negyedikesek, azok nagyon jól nyomják! Vajon hogy csinálhatták? Mindent itt tanultak meg? Úgy szeretnék már olyan idős lenni én is…
Nagy merengés közben átöltöztem, a kedvenc kalapomat is a fejemre tettem, majd az öltözőszekrényhez léptem és betettem oda a táskámat. Még szerencse, hogy ezt a fél téglát nem kell felcipelnem azon a rengeteg sok lépcsőn. Az iskolatáskám a hátamra csapom, majd apró szökdelő léptekkel megspékelve a járásom elindulok. Nem érdekel, mit gondolnak a körülöttem lévő emberek. Amúgy egyáltalán nem táncoltam ki magamat mára, de egy biztos: most kicsit elmegyek pihenni.
Azért egy tömeggel teli folyosón nem fogok el hülyülni, leégetni magamat nem szeretném. Nem mondom, hogy már éppen mindegy, mivel azért vannak emberek, akikkel még próbálok összehaverkodni… csak nem sok sikerrel. Főleg a zeneszakosok némelyike… uhh, de sokat gondol magáról. Meg olyan pletykák keringenek… te jó isten! Én nem lennék képes ilyen idősen olyan dolgokra. OLYAN dolgokra. Értitek.
Ahogy az iskola folyosóin haladok végig, kicsit összehúzom a pulcsimat. Már érezni lehet az őszt, ami persze egy tengerpart mellett más, mint bárhol, de itt sem mindig a legkellemesebb. Az a rengeteg eső… fúj. Kicsit gyorsabbra veszem a tempót, nem vagyok túlzottan jól felöltözve és eléggé zihált is vagyok, nem akarok tüdőgyuszit vagy torokgyulladást. Inkább kihagynám. De ami azt illeti, mindig beleesek az ilyen influenzákba. Sajnos nem tudom megúszni. Soha.
Út közben kiveszem a táskámból a mappámat, ami tele van rajzokkal valamint mindvégig azon gondolkodom, hogy a próbaterembe menjek e vagy inkább fel a szobámba. Rajzoljak, vagy inkább zenéljek? Mostanában titokban elkezdtem zongorázni. Még nem megy túl jól, de egy –k ét könnyebb dolgot el tudok már játszani. Előbb vagy utóbb, biztosan…
Mikor fél úton jártam az egyikhez és másikhoz is, úgy döntöttem mégis egy fél órácska zongorázás beleférhet a programomba. Persze csak akkor, ha senki nincs bent. Ha vannak, esélytelen hogy ott égessem magamat. C-C-C. Persze a szerencse ma engem teljesen elkerül, mivel amint belépek az ajtón egy fiút látok bent hegedűvel. Fenébe, akkor azt hiszem mégis csak lemondhatok a mai zeneprogramról.
-Öhm, bocsánat hogy megzavartalak.
Nyögöm el nagy nehezen, majd hátat fordítok és puff, neki az ajtónak. Mért lettem hirtelen ilyen ideges? Nem tudom… az ügyetlenség már alap dolog, szóval ezen szinte meg sem lepődöm. A rajzaim persze teljesen szétrepülnek, mindenfelé, aminek kevésbé örülök. A földön ülve a fejemet fogom, közben pedig a közelemben lévő rajzokat próbálom összesöpörni egy kupacba, hogy Dexter lehetőleg ne lássa meg őket. Persze ez nem fog összejönni, mert a pici szédüléstől még véletlenül sem tudok felállni és elmenni a többiért. Így jártam. ..










tag

Dexy


szavak

450


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Dexter T. Winney
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Dexter T. Winney


HSZ SZÁM : 7
KOR : 27

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptySzomb. Nov. 03, 2012 5:28 am

Liselotte és Dexter



Tag: Lis. Szavak száma: 587 . Notesz: Csak el ne küldj xD.




Emlékezni próbáltam arra a dalra amit régen hallottam. Persze nem tudnám eljátszani hegedűn, de ha rá gondolok megnyugszom. Elfelejtem, hogy néha gyengül a kezem a sok hegedüléstől. Lehet nem éppen rólam szól a dal, hiszen én nem vagyok egyedül és a legjobb barátom nem az árnyékom. De tetszik a dal és kész. Ráébreszt arra, hogy nem lehet mindenkinek tökéletes az élete. Van aki egyedül van, nincsenek barátai és semmi reménye sincs. Mondjuk én azokat akiket nem szeretek valamiért azokkal szóban sem állok. Lehet van köztük olyan is aki igazán megérdemelné a barátságomat, de nem tudom eldönteni magamtól, hogy kiből lenne jó vagy rossz barát.
Az ellenségeimet épp úgy nem szeretem ahogy a feleléseket vagy a dolgozatokat amiket meg kell írni néha. Amikor önszántamból kezdek el gyakorolni az sokkal többet jelent, mintha rákényszerítenének valaminek a cselekedetére. Tudom, hogy nem teszem az olyasmit szívesen, mert ott kering a fejemben a szó: kényszerítenek és muszáj megtennem. Persze a helyzet általában nem ennyire szörnyű, van olyan pillanat amikor egyszerre akarok valami újat megtanulni és akkor elmondhatom, hogy szerencséje van a tanárnak aki éppen órát tart nekem és az osztályomnak. Garantáltan nem fogok beszélni az óráján és ha valamit megkérdez tőlem akkor arra normálisan válaszolok. Most ebben a szent percben senki sem kérdezett, nem voltam az osztálytermemben, sem pedig a folyóson ahol bárkivel találkozhatok, nem beszéltem senkihez sem csak én voltam és a hegedűm. Lassan már kezdünk elválaszthatatlan barátok lenni, a hegedű olyan mint egy napló… ha hegedülök elmúlik minden gondom. Akárcsak az olyanoké, akik a naplójuknak mondják el, vagyis írják le ha bántja őket valami. Engem kivételesen semmi sem bántott, nem duzzogtam és semmiféle csínyen sem kellett törnöm a fejem, amivel megkeseríthetném a nagyobbak életét.
A zene volt és én. Azt hiszem ennél többre nem is volt szükségem. Na jó talán igen, de azt sosem érhetem el. Nincs az a pénz amiért pont bennem bízna meg. Elvégre honnan is tudhatná, hogy igazat mondok? A gondolataimban meg bizonyára Ő sem tud olvasni, ha tudna akkor eddig biztos a fejemhez vágta volna a kezében lévő vastag könyvet, hogy soha se gondoljak Rá.
Nem tudom a nevét, legalábbis a rendeset nem, de azokat igen amivel illetik. Kis Vörös, Répafej, Miss Mindjárt-elesem, de a nevét… azt senki sem képes kimondani az én közelemben. Bezzeg utánam előszeretettel kiabálják a Dextert, Dexyt és az ehhez hasonló 'd’ betűs becézgetéseket.
Miért nem szólítják a nevén hisz biztos van neki is neve, akkor bezzeg tudnám, hogy nem Anonyma néven emlegethetem a fejemben.
Egy ajtó nyikorgása kellett ahhoz, hogy megálljak a hegedülésben, elvegyem a vállamtól a hangszert és kíváncsian előre nézzek a hang felé. Az Ő hangja volt, az amit eddig sosem hallhattam ilyen tisztán. Kedvesen mosolyra húztam a számat, kivételesen nem grimaszoltam és már azon voltam, hogy elmondjam neki engem ugyan nem zavar csak neki ment az ajtónak. Azt hiszem már értem miért illetik Miss Mindjárt-elesem névvel. A kezében lévő papírok szerte-szét röppentek én meg úgy gondoltam ha már itt vagyok akkor segítek neki. Hátha megtudom a nevét. Letettem a hegedűt és a vonót, majd elindultam a lapok felé. Útközben lehajoltam és összeszedtem a hozzám legközelebb lévőket, ahogy ez megvolt a szabad kezemet amiben nem fogtam egy lapot sem kinyújtottam felé, mert fel szerettem volna segíteni a padlóról.
– Hadd segítsek… Amúgy ha szeretnél maradhatsz, engem nem zavarsz. Vagy ha egyedül szeretnél itt lenni akkor magadra hagyhatlak. – f3nét akartam én elmenni és itt hagyni őt, hiszen most... a mostani pillanat a legjobb az ismerkedésre. Legalább tudni fogom a nevét… remélem és ha lefekszem aludni akkor tudom kiről álmodom.

Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptyHétf. Nov. 05, 2012 12:04 am






nem akarok az életed lenni, csak a kedvenc részed,







Nem vagyok valami nagy észlény. Nem tudok sok mindent és nem vagyok egy tökéletes ember. Szeretek tökéletlen lenni és azt hiszem, nekem ez a megfelelő életmód. Nem tudom, más hogy van vele, de engem nem érdekel, ha bénázok néha, nem érdekel, ha valamit elrontok, hiszen nincsen tökéletes ember. Az a gond, hogy én ezt kiküszöbölni nem tudom. Ha nagyon koncentrálok, még rosszabb lesz bár… egyszer majd biztos kinövöm. Legalábbis anyu mindig ezt mondja.
Szeretem a zongorát. Tetszik a hangja. Nem mintha tudnék rajta játszani egy boci-boci tarkán kívül mást, egyelőre, de egyszer tuti megtanulom. Anyuék biztos nagyon örülnének neki, hiszen a családba már van egy zongoraművész, a nagyi, akitől esetleg… tényleg! Hiszen a nagyitól is tanulhatnék. Ez tökéletes ötlet. Majd ha haza tudok menni, akkor elkapom a nagyit. Jó lesz.
A mappámat tele rajzzal előveszem, kicsit lapozgatni kezdem, hiszen van egy-két kottácska, amit nemrég szereztem a zongorához. Egyszerű, de mégis nagyszerű, ez volt a szobatársam reakciója, amikor elkértem tőle ezeket. Azt mondta, ő is ezzel kezdett és nagyon egyszerű volt. Neki. De ő már elég régóta tanulja ezt és biztos akkor nem volt olyan egyszerű. Nos, azt hiszem, ez hamarosan kiderül.
Tehát végül a próbaterem felé vettem az irányt. Mindig olyan nyugodt hely, annyira jó végignézni azt a sok hangszert. A zongora… még mindig csak ezt tudom hajtani. Valamiért nagyon megfogott ez a hangszer, de nem tudom mért. Egyelőre még ezen jártatom az agyamat. Benyitok, majd körülnézek. A hegedű csodás hangja rögtön arra késztet, hogy Dexy felé vessem tekintetemet. Nagyon jól játszik, viszont ez nekem egy kicsit hátrány, mert akkor mégis csak lemondhatok erről a mai zongora „óráról”. Zavartan megfordultam, kinyögtem egy bocsánatkérést, majd elvörösödtem fülig és puff vagy inkább, bumm. Az ajtó lefejelt. Kellett nekem. Mindig valamit ügyetlenkedek, főleg akkor, amikor nem kellene. Lehet, hogy éppen ezért nem bírnak az emberek. Biztos félnek, hogy valami balhét csinálok nekik útközben. Vagy rájuk ragad tőlem ez a bénaság.
A rajzok széthullottak, minden felé csak az én papírjaim repültek. Láttam, hogy Dexy elkezdi őket felszedni, én fél kézzel a fejemet fogom, másik kezemmel pedig fordítgatom a rajzokat, hogy még véletlenül se sokat lásson meg belőle. Ami persze nem sikerül, de azért nagyjából.
Miután feleszméltem, felpillantottam és mikor megláttam, hogy a kezét nyújtsa, persze elfogadtam. Reméltem, hogy nem fogok felborulni vagy valami hasonló, éppen elég volt mára már a bénázásból. Hogy lehetek ennyire ügyetlen néha, tényleg? Sokszor felteszem magamnak ezt a kérdést.
Szóval felállok, megigazítom, vagyis leporolom magamról a koszt, amit sikerült összeszednem és a kezemet nyújtom a papírok felé. Közben azért persze a mappámat is felszedem azokkal a rajzocskákkal, amiket én pakoltam össze. Vagyis túrtam. Nagyon jó, most rakhatom megint sorba őket. Mánia.
-Jaj nem! Maradj csak. Köszönöm, hogy segítettél. Mindig valamit összeütök ilyen… „bénaság” terén. Szerintem valaki kiskoromba megátkozott vagy fogalmam sincs. De azért ennyire? Nem tudom, mikor fogom már kinőni végre.
Persze össze-vissza magyaráz. Ilyenkor mindig megjön a szava, nem is kell nagyon kérdezni meg hasonlók. Elvan ő magával, és nem is gondolkodik olyanon, hogy érdekli-e a másikat vagy sem. Ez csak később jön le neki.
-Amúgy szépen játszottál…
Ha már itt tartanak, akkor úgysem bírja ki, hogy ne jegyezze meg ezt. A mappáját rendezgeti közbe, nem nagyon néz a fiú szemébe, csak néha, futólag, mivel eléggé zavarban van még az előző dolgok miatt. Gáz.












tag

Dexy


szavak

545


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Dexter T. Winney
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Dexter T. Winney


HSZ SZÁM : 7
KOR : 27

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptyVas. Dec. 02, 2012 10:03 am

Liselotte és Dexter



Tag: Lis. Szavak száma: 547 . Notesz: Bocsi a késésért. Remélem tetszeni fog.




Nehéz egy lány szemébe nézni úgy, hogy közben ne érezzem magam feszengve egy kicsikét. Én már a legelső pillanatban, hogy megláttam őt a folyóson ügyetlenkedni beleszerettem a vörös hajába. De nem csak a különleges megkapó hajszínébe, hanem abba a valakibe akit őt láttam benne. Nem tudom, sőt nem is biztos, hogy olyan, amilyennek elképzeltem lehet másmilyen. Talán nem is szereti a hegedűsöket, hanem inkább utálja azt a hangot amit a hegedű kiad. Sosem lehet tudni.
Álmodozni azonban szabad, főleg akkor ha a szerelemről van szó, mert abban egészen addig nincsenek határok, míg az illető rá nem jön.
Ha arra gondolok, hogy barátkoznom kellene vele, jobban megismerni és talán, tényleg csak talán elmondani neki az igazat. Bár minden egyes lehetőséget ezerszer átvettem, úgy a jót mind a rosszat és sajnos a rosszak olyannyira elbizonytalanítanak, hogy még egy olyan nőcsábász sem tud megfelelő ötleteket adni, mint amilyen a bátyám is. Nem beszéltem neki ilyesmiről, sőt azt sem kérdeztem meg, hogy ő… szóval neki van-e már barátnője. De kell, hogy legyen.
Valamiért ő sokkal jobban ki tudja mutatni az érzéseit, senki sem érti félre a szándékait, nem úgy mint az enyémeket. Éppen ezért… Hjaj nem is tudom milyennek kellene lennem! A nőknek túl sok az elvárása. Bár tudom, nem csak nekik hanem nekünk is.
Azonban lehet attól, hogy valaki szép még igazán goromba is tud lenni, a belső tulajdonságai meg, hát olyanok, amilyennek mi sosem szeretnénk elképzelni egy személyt. Például kétszínű, hazug ki tudja, olyan sok lehetőség van, mivel mindannyian különbözünk így a személyiségünk is.
Éppen ezért senki sem lehet tökéletes, pontosan ezért mosolygok kedvesen a lányra. Olyan nagy kár, hogy egy év után sem tudom a nevét. De egyszer csak rá fogok jönni, talán most ha illedelmesen rákérdezek vagy a folyosókon tovább hegyezem a fülem, amíg végre valaki a rendes nevén nem szólítja őt. Az azonban hosszadalmas munka, túl sok türelem kell hozzá. Most meg itt van, soha vissza nem térő alkalom, hogy egy új barátság kezdete alakuljon ki, azután meg… talán több. Számomra azonban az is elég ha tudom a nevét és barátok vagyunk. Lehet nem kíváncsi az érzéseimre, sosem lehet tudni. Hm, mi van akkor ha… ha túl sokat képzelődök? A lány meg totál barátságos csak én parázok ennyire, mert nem akarok rossz színben feltűnni előtte. Összeszedtem a rajzait és szabad kezemet felé nyújtottam. Na ez volt az a pillanat amikor eldöntöttem, hogy én ugyan nem fogom megmosni a kezem, mert Ő fogta meg a kezem.
Legbelül a szívem mélyén mérhetetlen boldogságot éreztem, olyan boldogságot amit csak egy szerelmes érezhet.
– Szerintem te így vagy tökéletes ahogy vagy. Az ügyetlenségedet meg, nos ez veled született, talán egyszer elhagyod, bár sosem lehet tudni, az is lehetséges valaki emiatt fog majd…- beléd szeretni, lett volna a mondat vége, de azt nem volt merszem kimondani. Annyi bátorságom még nem volt a hosszas kézfogás miatt, mert nem… nem szívesen engedtem el a kezét, de el kellett. Feltűnhetett volna neki, meg… meg minden egyéb ami ilyenkor kiszűrődhet egy lány szemében. Én meg nem akartam lebukni, még nem.
– Köszönöm, de a többiekhez képest ez még semmi. Ők igazán szépen tudnak játszani a hangszereiken. Megengeded, hogy eljátsszak rajta neked valamit? – kíváncsiskodtam, hiszen remek lehetőség lenne eljátszani neki a kedvenc dalomat, talán tetszeni fog neki is és az… bizonyára jó lesz. Legalábbis remélem.


Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem EmptyHétf. Dec. 10, 2012 10:50 am






nem akarok az életed lenni, csak a kedvenc részed,







Igazából sosem tudom mit gondolnak rólam ilyenkor az emberek. Főleg nem a fiúk. Biztos azt mondják, hogy kit érdekel ez, hülye liba, aki még a saját lábán sem tud megállni vagy valami hasonló. Hát... érdekes. Kíváncsi lennék, ilyenkor tényleg bánom picit, hogy nem tudok gondolatokat olvasni. Pedig az jól jönne. Kár.
Még sosem voltam szerelmes. nem is úgy néz ki, mintha az lennék majd valaha is. vagyis valamikor biztos leszek, de az sem most lesz még, az is fix. Nem tudom mit várnak majd el tőlem az emberek, meg mit szeretnének majd tőlem de... félek kicsit ettől. Nem tudom, hogy akarom - e azt az érzést.
Nagyon kedves tőle, hogy segít összeszedni a cuccaimat. Kicsit megrémültem a rajzaim láttán, hogy mind széthullott, de a végére már nem érdekelt, ha meg is lássa őket. Mindegy igazán. Ha kigúnyol akkor kigúnyol. Már nekem amúgy is mindegy. Az igazság az, hogy nem néz ki olyannak... még jó. Nem vagyok túl jó emberismerő, de már régóta tapasztalgatok dolgokat és ami azt illeti, Dexy nem tartozik AZOK közé. Akiket automatikusan a fekete listára teszek.
Ő valahogy sokkal szimpatikusabb.
Kicsit hozzáértem a kezéhez, miközben elvettem a papírokat. Az övé is olyan puha volt, mint az enyém. Kicsit elpirultam. Elvégre gyerek vagyok még, aki sajnos nincs túl az első csókján és ez elég gáznak számít már ebben a korban. Aztán jön egy különös mondat, amire igazából nem számítottam. Hm...
-Öhm... köszönöm. Nem gondoltam, hogy mások is gondolják így...
Azt sem tudom, mit válaszoljak erre. Nem hogy hallgattam volna, ahelyett hogy itt össze vissza hadoválok minden hülyeséget. Kicsit most elbizonytalanodtam. Nem tudom mért, múltkor amikor Shonnal találkoztam akkor mondjuk egyáltalán nem voltam ilyen feszélyezett. Fogalmam sincs, mi ütött belém. Lehet, hogy ez valami fura... jel?
-Ugyan! Én még senkit nem hallottam rajtad kívül játszani, szóval nekem egyértelműen te vagy a legjobb.
Kacsintottam egy aprót, miközben elpakoltam a cuccaimat. Kicsit kezdett visszajönni az életerőm és saját magam kezdtem lenni újra. Amikor megkérdezte, hogy eljátszhat-e nekem valamit, akkor csak bólintottam. Körül néztem és helyet foglaltam egy széken. Kíváncsi voltam, ez valószínű a tekintetemen is látszott. De amúgy, ismét elmosolyodtam... és most már végig mosolyogtam.











tag

Dexy


szavak

bocsi rövid és gáz :/


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Próbaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Próbaterem   Próbaterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Próbaterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Nyugati szárny-
Ugrás: