Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Sebastian Bell EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Sebastian Bell EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Sebastian Bell EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Sebastian Bell EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Sebastian Bell EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Sebastian Bell EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Sebastian Bell EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Sebastian Bell EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Sebastian Bell EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Sebastian Bell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sebastian Bell
Tanár
Tanár
Sebastian Bell


HSZ SZÁM : 2

Sebastian Bell Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Bell   Sebastian Bell EmptyPént. Nov. 02, 2012 12:09 am

BELL, SEBASTIAN

Sebastian Bell Tumblr_lpcfo6woZE1qcvv93o1_500

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    [Sebastian Bell] és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    [Seb-nek, vagy Sebinek]. Születtem
    [1993. Február 25.- én] ebből adódóan [19] éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett [Keresett] karakter vagyok és 100%-ban [heteroszexuális!] Foglalkozásom [Tánctanár].

prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ.Világosbarna, általában felzselézve hordom.
    SZEM. Kék
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 87 kg, 187 cm
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. Nincs
    STÍLUS. Általában egy farmer, és egy póló teszi ki az öltözködésemet, de néha egy ing is helyet foglal köztük. Leginkább a munkámhoz öltözködök.
    HANGSZER. Kicsit értek a gitárhoz.
    CSOPORT. Tánctanár
    PLAY BY.Hayden Christensen
    EGYÉNI TITULUS. -

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.cigi; kávé; néha kis alkohol is belefér, de nem túlzottan sok; tánc
    ERŐSSÉGEK.szeretek tanítani; minden diákommal kedves vagyok; mindig kiállok az igazamért
    GYENGESÉGEK.gyerekkora; alkohol; zene
    SZERET.gitár; zene; tánc
    NEMSZERET.házimunka (meg is látszik); virágok; macskák
    TELJES SZEMÉLYISÉG. Kedves embernek tartom magamat, mivel ez a munkámhoz elengedhetetlen. Nem éppen tartom magam Humor Heroldnak, te elkapok pár pillanatot, melyet egy alapos kivesézés után, de humorossá alakítom. Nem szoktam túl sokszor kiakadni az emberekbe, de, hogyha nem azt csinálják, amit én akarok, akkor ott nincs kegyelem. Ebből is adódik, hogy kiállok az igazam mellet, és az akaratosság is meghúzódik a háttérben.
    TITOK. mindenkinek vannak titkai

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Iskolától nem messze, egy kisebb házban.
    SZÜLŐK.Vérszerinti apa: George McKenna, 45, maffia főnök. Nevelőapa: Samuel Bell, 42, ügyvéd. Anya: Elenore Bell, 40, orvos
    TESTVÉREK. Csak féltestvérem vannak:
    Cornelia McKenna, 17,5, tánc szakos
    Sierra Frendrik, 15, zene szakos
    Rachel Carson, 18, tánc szakos

    TÖRTÉNET. Hát, hol is kezdjem… 1993. Február 25.- én láttam meg a napvilágot. Elég furcsa gyerekkornak örvendhetek, ugyanis egy egyéjszakás kaland szülötte vagyok. Anyám rosszkor volt rossz helyen, így összefutott a vérszerinti apámmal, ki már nagyon nem bírt magával, így hát megtörtént az eset. De nem, hogy vállalta volna az apaságot, inkább visszament a feleségéhez, és vissza se nézett többet. Anyám ezeket követően hozzáment az ügyvédjéhez, így ő vette át a gondozásomat. Minden jól, és szépen ment, egyáltalán nem panaszkodhattam, mert mindent megkaptam, amit akartam, de azért csak mértékkel osztogatták az ajándékokat. Mindig is abban a hitben éltem, hogy én a nevelőapám vére vagyok, de tíz éves koromban fényderült a csúfos igazságra. Úgyis rájöttem volna, hogy valami nem stimmel, mert még csak egy arcvonásunk se egyezett az ősömmel, de mégis jobb volt előbb megtudni, mintsem, hogy nekem kelljen majd utána járnom. Legelsőnek számba vettem, hogy felkeresem a vérszerinti ősömet, de inkább nem tettem, mert ki tudja, hogy milyen pszichopata állattal futottam volna össze. Így, miután elértem a 14. életévemet, nem éppen jó társaságba keveredtem, kik folyton adták nekem a különféle alkoholokat. Egy ideig jó is volt, de aztán emiatt nevelőotthonba kerültem. Többször is kiszöktem onnan, de be kellett látnom, hogy felesleges a próbálkozás, úgyis mindig visszavittek. Aztán feladtam a további próbálkozásokat, és 15 évesen ki is kerültem onnan. Utána alapos fejmosásokat követően, de visszakerültem az iskolába, ahol anyait, apait beleadtam abba, hogy jó eredményekkel végezzem el, mert már így is elveszítettem a belém fektetett bizalmat. Különórákra is járni kezdtem, az egyik a tánc volt, a másik pedig a gitár. De leginkább az elsőnek említett lopta el a szívemet, a zene háttérbe szorult. Furcsa, mi? Pedig általában fordítva szokott lenni, nem tartják elég férfiasnak a táncot. Félreértés ne essék, nem, holmi balettet kezdtem el tanulni, de mégis jobban vonzza a lányokat az, aki gitározni tanul. De azt is szorgalmasan csináltam, csak ahhoz nem volt annyi tehetségem, mint a tánchoz. Amikor végeztem az iskolával, meglepő módon, de rögtön munkába álltam egy színházban, koreográfusként. Ekkor voltam 18 éves. Aztán ki is csaptak, mert találtak nálam idősebb, jobban képzett szakembert. Egy ideig abbahagytam az álláskeresést, mert azt hittem, hogy ez már nem nekem való. De a barátok, családtagok lelket öntöttek belém, ezért egy év elteltével, az Alois iskolában próbáltam szerencsét, mint a legfiatalabbik tánctanár.


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? -
    TAPASZTALAT? 2- 2,5
    KOR? titok
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Sebastian Bell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Bell   Sebastian Bell EmptyPént. Nov. 02, 2012 2:00 am

Így már minden oké!
foglalj avit és mehet a játék Smile Cornelia már biztos várt Smile

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Bell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Tanár-
Ugrás: