Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Társalgó EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Társalgó EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Társalgó EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Társalgó EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Társalgó EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Társalgó EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Társalgó EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Társalgó EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Társalgó EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Társalgó

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Társalgó   Társalgó EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:11 am

Diákok itt összeülhetnek, zenélgetni, beszélgetni...
A hely kellemes, talán az egyetlen nyugodt hely amit az iskolában lehet találni. Kényelmes székekkel ellátott hely, egy asztal középen valamint néhány kanapé. Egy rádió is található bent a jobb szórakozás megteremtésére. A kandalló a terem másik végében található. A nagy ablak párkánya is jó hely azoknak a diákoknak akik nem félnek a magasságtól és szeretik a tájat szemlélgetni.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyVas. Szept. 09, 2012 1:56 am

Válthatok, mint a készüléken
Hogy mi a szar folyik a nagyvilágban Itt van a kis szobámban
Miután átizzadtam minimum két órát délelőtt a próbateremben, most a társalgó felé loholok, hogy ott majd nyugodtan kifújhassam magam, nem mellesleg elkészíthessem a lecke egy részét, mert ugyebár nekem este tízig dolgoznom kell majd. Ha felnőtt volnék, biztos illegálissá tenném a tanulók dolgoztatását, de mivel ezt nem én szabom meg, így tűrnöm kell. Egyébként sem muszáj nekem éjt nappallá téve a McDonald's-ban robotolnom, csakhogy kötelességemnek érzem mindezt. Chris lusta, ráadásul totál kómásan és részegen nem hiszem, hogy bárki vevő lenne a munkásságára, még ha némileg hasznavehető is volna. Gabe pedig... Nos, örülök, ha Gabe az iskolában minimális szinten teljesít és el tud olvasni érthetően egy Walt Witman verset. Anya mellett tehát a második felnőttként a háznál, muszáj dolgoznom és pénzt szereznem, lehetőleg legálisan. Nem kenyerem a fekete dolgokba való belekontárkodás, főleg nem úgy, hogy ha lecsuknak, senkije nem marad a mi drága jó édesanyánknak. Mióta apa meghalt... Hát, nem is tudom. Olyan más lett. Ugyanúgy figyel ránk és ugyanúgy törődik velünk, de néha hallom, ahogy a szobájában sír és motyog valamit. Talán imádkozik, gőzöm sincs. Ilyenkor jobb szeretem hagyni és nem megzavarni, mert tökéletesen megértem a helyzetét. Egyedül maradni három gyerekkel nem épp leányálom. Ezt még én is tudom.
A társalgóba érvén egy üres fotelbe hajítom táskámat és leguggolok, hogy bekössem fekete cipőfűzőmet, amit tökéletesen elüt a másiktól, ami viszont fehér árnyalatban pompázik. Néha direkt, néha pedig véletlenül fűztem be különböző színűeket, de sosem izgatott a közvélemény. Nekem tetszett és ez volt a lényeg. Agyamba akaratlanul is Mark kezdi beszőni magát, no meg a félelem, hogy bármikor feltűnhet ő meg az izomagyú haverjai, akik majd erejüket fitogtatva próbálnak meg majd szétverni.
Az elején nagyon más volt a helyzet köztem és közte. Most már kiismertem és unom a bujkálást. Két hónappal ezelőtt izgalmas volt, most már inkább nevetséges. Sokszor elgondolkozom rajta, hogy mit is akarok én tulajdonképp tőle, merthogy kapcsolatot biztosan nem. Biztosan nem? Korántsem vagyok meggyőződve erről száz százalékosan, de nem szeretném őt szeretni. Nem azért, mert gáz lenne egy sráccal kézen fogva mutatkozni vagy mert túl rögös az út a kapcsolatunkig, kezdve az első buckával Sebastien és Alexander képében, akik Mark haverjaiként el sem hinnék, hogy barátjuk meleg, hanem még engem vernének szét, mert biztos valami dilibogyót adtam a srácnak. Egyszerűen csak nem hiszem, hogy jó lenne most bárkivel is a szerelemre koncentrálni. A szerelem bonyolult, megnehezíti az életet, plusz akadályokat állít céljaink elérésének útvonalába. Nekem pedig muszáj a céljaimra koncentrálni, hogy ne arra a sorsra jussak, mint anno apám és amilyenre jelenleg anyám ítéltetett.
Felállok, miután végeztem a cipőfűzővel, majd elindulnék az egyik fotel felé, de olyan szerencsétlenül lépek, hogy lábfejem beleakad a kis dohányzóasztal lábába és kis híján orra bukok. A körülöttem tanyázó emberek vihorászását hallom és magam is elmosolyodom. Bár kétlem, hogy velem nevetnének, sokkal inkább rajtam. Erre csak annyit, hogy hozom a formámat.
- Nincs valakinél véletlenül egy toll? - kérdem tarkómat vakargatva, immáron magam mögött hagyva a kínos szituációt. A társaság nagy részét ismerem, még ha csak látásból is, de az pont elég. Felvonom szemöldökömet, kíváncsian várva, hogy ki lesz olyan rendes, hogy megszánjon egy nyomorult írószerszámmal. A tolltartóm a mai napon sajna otthon maradt.
tag: emandorie wayne × words: 519 × notes: következő jobb lesz
THANKS XO MONSTER
Vissza az elejére Go down
Nicole Hamilton
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Nicole Hamilton


HSZ SZÁM : 6

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyVas. Szept. 30, 2012 4:18 am

pedig fáradtan estem be az ágyba
szebb világot vártam, de mindhiába.

Napestig sorolhatnám a problémáimat és azokat a dolgokat, amik bántanak, valamint kellemetlen helyzetbe kényszerítenek, ha nem is nyilvánosan, de lelkileg mindenképp. Rick nem képes visszafogni magát és minden áron ágyba akar csalogatni, mintha erre csak a leghalványabb esélye is meglenne. Eszem ágában sincs egy harmincakárhány éves pasival hancúrozni, legalábbis nem olyannal, aki a pénzét drogra költi, a pénzt pedig ki tudja, honnan szedi. Nem igazán érdekel, hogy anya kit hoz haza és hogy kivel szándékozik eltölteni a napjait, amíg engem kivon belőle. Nem szimpatizálok Derrick-kel és ez nem hiszem, hogy változni fog az idők során. Drogos, alkoholista, nagyképű majom, akit mindezek ellenére az Isten hihetetlen sármmal áldott meg. Csessze meg!
A kollégium afféle megváltás számomra. Elzár a gondoktól és a vállamra zúduló problémáktól, viszont hátránya, hogy újabbakat szülök általa. Loptam Drake-től, pedig eszem ágában sem volt. Vagyis, de. Minden bizonnyal megfordult a fejemben, elvégre nálam a pénz fele, mert a másik felén már rég vásároltam egy zacsi kokót. Ha visszapörgethetném az időt, nem tenném meg. Annyira rendes... meg kedves... meg aranyos. Ráadásul jóképű is! Kár, hogy nem jön be. Valószínűségi számításokat is végezhetnénk, hiszen az eredmény az lenne, hogy még a lányokhoz is jobban vonzódom, mint hozzá. Egyszerűen nincs meg benne az a valami, amitől én beleszerethetnék... Nem a zsánerem. Talán ez a helyes kifejezés. Mindenesetre, sajnálom, hogy megfosztottam a napi zsebpénzétől. Szerencse, hogy nem fog belerokkanni pár dolcsiba.
A társalgóban ülök már nagyjából negyven perce. Este tizenegyet is ütött már az óra, én pedig egy bögre kávéval a kezemben bújom a matek füzetemet. Én vettem fel még a reál tantárgyakból plusz órákat magamtól, és nem mások kényszerítettek rá, de így belegondolva, nem is olyan jó ez. Tudom, hogy szükségem van rá, mert a tánccal talán nem sikerül befutnom, de... a koponyámat belülről feszíti az ideg és a fáradtság, így bármelyik pillanatban szétrepesztheti akár a homloklebenyemet is. Erős túlzás minden, amit mondok, viszont tényleg hulla vagyok. Élőhalottként csücsülök az öreg kanapén, lábaimra plédet fektetve, mert az ősz és a szeptember beköszöntével az idő hűlni kezdett. Nem szeretem ezt a hűvös időjárást.
Lucas-on gondolkoztam egész éjjel és ezért is jöttem ide ki. Azt akartam, hogy valami elterelje Róla a gondolataimat és látszólag bevált a tervem. Plusz, büszke is vagyok magamra, amiért hangtalanul ki tudtam osonni a szobából anélkül, hogy felébresztettem volna Evie-t. Észveszejtően sokat alszik. Vagy csak túl sokat bulizik és rosszkor próbálja kipihenni magát, teszem azt suli időben. Megesik, hogy az istenért sem tudom kirángatni a takarók és párnák közül... De végül mégis kikecmereg onnan, ha nem máskor, hát a második óra végére. Irigylem, amiért ennyire könnyen képes figyelmen kívül hagyni a szigort, a szabályokat és a fegyelmezést. Én bármennyire próbálkozom, nem túlzottan sikerül.
- Baszd ki... - csúszik ki ajkaimon, mikor megrezzen a mobilom. A szívem hevesen dobog, megrémített a készülék mozzanata. Halkan sóhajtok bele az éjszakába, majd körbenyalom ajkaimat, mik kiszáradtak annak ellenére is, hogy lelkesen szürcsöltem ezidáig a kávét.
A képernyőn Luke neve villan fel. SMS. Megnyitom. "Holnap óra után beszélnünk kell! Hiányzol. Lucas" Mit kezdjek ezzel? Rögtön a legrosszabbra gondolok... Hogy talán az igazgatóság megtudta azt, amit nem kellett volna, esetleg a barátnőjének elmondta, én pedig most elő leszek véve, mint nő, aki rászállt a szeretett férfira. Esküszöm, hogy azóta egy szót sem váltottam vele. Mióta megbeszéltük a viszony lezárását, nem kerestem, nem zaklattam, még csak nem is kezdeményeztem a szemkontaktus kényszerített fenntartását. Én csak... tűrtem, hogy folyton előttem csókolóztak és ölelkeztek. Hülye vagyok, ennyi. Jobb nekem nélküle, jobb nekem mással. Valakivel, aki még annyira sem érzelmes, mint Luke, pedig ő aztán értett hozzá, hogy hogyan viszonyuljon semlegesen hozzám. Tökéletes szerető, azt hiszem.

evie.
592 words
Vissza az elejére Go down
Evie Richardson
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Evie Richardson


HSZ SZÁM : 24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyHétf. Okt. 01, 2012 3:02 am





Sokan mondták h nem tudok semmit, mégis az a helyzet hogy én vagyok itt fent és te vagy ott lent, lesz*rni lehet de felsz*rni nem. ;DD




Mint mindenki tudja, nem vagyok egy angyalka. Nem vagyok az a lány, aki mindenkit eltűr maga mellett, aki mindent megtesz csak mert jó fej. Nem! Ezt elfelejtheted. Akár tanár az illető akár nem, akkor sem vagyok és nem is leszek olyan. Jó pofizni mindig is tudtam. Azt mindenki tud... de azon kívül, semmi közöm nincs az ilyen jó kislányokhoz. Rosszban utazom. Hogy mi az okom rá? Minden. Az élet. AZ!
Tudom, tudom, hogy nem sokak fognak így szeretni blablabla... rengetegen azt mondják, hogy mit képzelek én magamról másodikos létemre? És őt mit képzel magáról negyedikes létére? Végül is a helyzet az, hogy nem igazán kellene megkülönböztetést tennünk egymásról... haha, én beszélek. Pont az mondja ezt, aki erre a leges legrosszabb példa. Király. Szóval nem érdekel mit mondanak rólam. Nem érdekel, hogy meg akarnak verni a felsőbb évesek és az sem izgat, milyen piszkos módom próbálnak kicseszni velem. Nem-Fog-Sikerülni. Ezt előre le tudom szegezni. Hogy miért éppen ezen jártatom az agyamat? Azért, mert most éppen ez az aktuális téma. Ma megfenyegettek -na nem mintha első eset lenne - hogy ha nem vigyázok a picike kis számra, akkor nagyon megbánom. Valóban? Én meg megkérdeztem a csajt, hogy és mit fogsz tenni? A kis pincsi seregeddel nekem estek? Letörik a műkörmötök bocsi...
Mit is mondhatnék, érdekes délután és érdekes ebéd idő volt. Mindenki nagy szemekkel meredt rám, én pedig egy söprő mozdulatot csináltam a vállamnál, elvigyorodtam és sarkon fordulva kiléptem a teremből. Még szerencse, hogy egy tanár sem volt bent. Még csak az kellett volna. Most egy kis pihenőre indulok, amit nyugiban szeretnék eltölteni. Vagy valaki normális társaságában. Erre talál ilyenkor a legmegfelelőbb hely a társalgó. Úgyis teljes erőbedobással megveszem az irányt oda. Néha néha a háta mögé nézek, elmosolyodom egy két pasi reakcióján. Már meg sem lepődöm. Mindig utánam néz valaki. Az a legjobb, amikor az utcán mész és két pasi a hátad mögött van és egyfolytában csak felfelé bambulnak, a seggedet nézik és azt hiszik, nem vetted észre. Nem háát! Jó megfigyelő vagyok.
Nem sokkal később, a társalgó ajtajához érek, benyitok ekkor egy nagy káromkodás. Az én arcomon csak egy szép kis, cseles vigyor jelenik meg.
-Mi ez a nagy káromkodás?
Táskám ledobom, majd szó szerint levágom magamat a közeli fotelban. Nicole-ra pillatok. Elgondolkodom. Aztán pedig hirtelen felpattanok és a táskámban kezdek el kutatni. Kiveszek belőle egy dobozkát, aztán megpaskolom a mellettem lévő fotelt, hogy üljön már át ide. A szabályokra meg sz*rok. Kiveszek egy szál "vicces" cigit a dobozkából, majd meggyújtom. Jó mélyet szívok belőle, aztán Nicole-nak nyújtom.
-Na mi történt leányzó? Nem nézel ki túl fényesen ami azt illeti.
Felvonom a szemöldökömet, közben a lábaimat is felhúzom magam mellé, törökülésbe ülök, teljes kényelemben elhelyezkedve. Nem érdekel semmi. Buli az élet, elvagyok.







Vissza az elejére Go down
Nicole Hamilton
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Nicole Hamilton


HSZ SZÁM : 6

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptySzer. Okt. 03, 2012 7:52 am

pedig fáradtan estem be az ágyba
szebb világot vártam, de mindhiába.

A véleményem a tanulásról? Nem a legjobb időtöltés, de muszáj vele foglalkozni, legalábbis anya mindig ezt próbálta belém... verni? Nem. Sosem ütött meg és talán emiatt merek mindent megcsinálni, amihez csak kedvem van, na meg mert így is megköszönheti, hogy eltűröm azt a vadparasztot, akit jelenlegi pasijának tart. Ugyan már! Nem mondhatja senki, hogy kedves, rendes, aranyos és normális... bunkó, nagyképű, ráadásul mániákusan molesztálni akar, merthogy simán nevezhetném molesztálásnak azt, ha hozzám nyúlna bizonyos érzékeny pontokon. Nem vagyok vevő Rá... sem az eszement ötleteire és kangörcseire. Fogalmam sincs, hogy terelődnek a gondolataim folyton felé, mert próbálom meggyőzni magam arról, hogy a tudatalattim nem vonzódik hozzá, de lassacskán be kell látnom az ellenkezőjét. És ez gáz, nem is kicsit.
Hirtelen - vagy talán nem is annyira hirtelen - Evie lép be a társalgóba és természetesen sok szempár szegeződik rá és a díjnyertes hátsójára. Elmosolyodom a vágytól feszengő, kanos srácokat látván, akik nyálcsorgatva követik tekintetükkel barátnőmet, és sokáig észre sem veszem, hogy történetesen hozzám beszél... épp azt vonja kérdőre, hogy miért káromkodom. Hát tényleg nem jellemző rám, de ezúttal úgy gondoltam, hogy nem fogja észrevenni senki. Tévedtem. Szobatársam mindig elkap gyengébb pillanataimban. Mégis mit vár este tizenegy órakor? Egyáltalán mit keres most itt? Nincs ellenemre a társasága, de... furcsa. Azt hittem, már alszik. Tévedtem.
- Milyen káromkodás? Fogalmam sincs, miről beszélsz. - húzom el számat, majd huncut vigyor szökik fel ajkaimra, mert nem tudom leplezni füllentésemet, miszerint gőzöm sincs, mire vagy kire gondol. - Csak fáradt vagyok, meg idegesít a matek. Valami nem stimmelhet az agyammal... - nagyot sóhajtok csalódottságomban, majd félrelököm a füzetemet és kiiszom az utolsó korty kávét is a bögréből. Szomorkásan veszem észre, hogy elfogyott. Pedig egy egész tartállyal meg tudnék inni belőle, csakhogy sosem mondom ezt senkinek. A kávétól sárga lesz a fogad, ráadásul nagy mennyiségtől pörögsz, mint a búgócsiga. Kinek kell az? Az íze viszont finom.
Átülök mellé, mikor megpaskolja a szabad helyet maga mellett, végül lábaimat felhúzom, térdeim mellkasomnak feszülnek, combjaimat pedig átkarolom. Libabőr fut végig hátamon, torkomban pedig érzem, hogy a megfázás kezd burjánzani. Gyűlölöm a hűvös évszakokat. A tél az év legborzalmasabb időszaka. Pfuj.
- Elég szarul is érzem magam. Nyúzottnak... meg... nem tudom, mi van velem. Lehet, hogy tényleg csak a fáradtság teszi. Majd holnapra elmúlik, miután kialszom magam. Reméljük. - vonok vállat és közben eltolom magamtól a kezét. - Kösz, most nem kérek. Estére mellőzném. - vágok egy gyors fintort, remélvén, hogy nem fogja rámerőszakolni. Nem hinném, hogy most lenne kedve a győzködéssel vesződni.
Ha mondhatom ezt, Evie vitt bele a rosszba. Miatta szoktam olyan gyakran inni, miatta lettem nagyszájú és amíg nem ismertem, soha egy pasival sem feküdtem le gondolkodás nélkül. Most meg... Ott tartok, hogy a tanárommal kavartam, aki jelenleg semmit nem akar tőlem, de előszeretettel dobálja az SMS-eket, hátha ezzel bántani tud - legalábbis én így gondolom. Ki tudja, mi az igazság. Mindezek ellenére imádom Evie-t és jól érzem magam a bőrömben, mert olyan mintha megtaláltam volna azt a személyiségemet, ami eddig meglapult bennem. Furcsa, de tetszik.
- Veled miujság? Azt hittem, már rég alszol. Vagy csak jöttél kicsit feldobni itt az életet? Elég nagy pangás van... - futtatom körbe tekintetemet a társalgóban ücsörgőkön. Tényleg nem vagyunk sokan, csak páran hevernek a fotelben, bújják könyveiket, esetleg poénkodnak suttogva, nehogy a már alvó diákok hisztizni kezdjenek a hangzavar miatt. Bezzeg mellettem még porszívót is lehet zúgatni! Szerintem kissé kényesek az itteni kollégisták, de mindegy. Ez már nem az én problémám.

evie.
565 words
Vissza az elejére Go down
Evie Richardson
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Evie Richardson


HSZ SZÁM : 24

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 4:43 am





Sokan mondták h nem tudok semmit, mégis az a helyzet hogy én vagyok itt fent és te vagy ott lent, lesz*rni lehet de felsz*rni nem. ;DD




A társalgóba belépve, tényleg rengeteg szem szegeződik rám. Ma kivételesen sok pasi van bent, és valahogy mind végigpillant rajtam vagy követ a tekintetével. Jóformán rengeteg olyan pasi is, akinek van nője. De hát ez hol érint engem? Sehol. Ha ők akarják, mért ne? Úgy sincs olyan csaj, akit ne tudnék elrendezni. Velem senki nem mer kiállni, mert aki általában kiállt vagy kiáll, az úgyis rosszul végzi. Eléggé furfangos gyereknek születtem és ezt teljes mértékben ki is használom.
Alszom? Én alszom? Éjjeli bagoly vagyok, főleg amikor valami dolgom volt/van. Utána persze egy kis lazítás valahol olyan helyen ,ahol ilyenkor már a tanárok és diákok nem nagyon járnak, és … utána jöhet a csicsis. Persze a szobatársaim nem akarom zargatni, csak azért jövök ilyenkor ilyen helyekre, mint például a társalgó. Kicsit fura, tényleg, de ez van.
Akinek pedig nem tetszik, hogy itt vagyunk, akkor el lehet húzni.
-Ahaaa! Perszee! Csak hallucináltam, igaz?
Rázom meg a fejemet vigyorogva, aztán levetem magamat a legközelebb lévő szabad fotelba. Ő is leül mellém, aztán pedig vállat vonok. Na igen, a suli. Valószínű, hogy azért nem tud odafigyelni mert már éjjel van? Felvolt szemöldökkel pillantottam rá.
-Nem gondolod, hogy esetleg ki kellene aludnod magad, szivi?
Ma én túlságosan is be vagyok pörögve. Ittam egy keveset, de már nem most. Füveztem is egy keveset, de már azt sem most. Szóval szerintem már minden kiment belőlem, nem idegeskedem. Sőt, a hatását sem érzem egyiknek sem… de kicsit azért lehet, hogy nem ártana már ledőlni, ha holnap reggel fel akarok kelni és dogát akarok írni. Nem tudok semmit, de ha bemákolom kettesre, átmegyek.
Hallgatom, amit mondd, azt viszont csodálom tőle, hogy elutasítja a füvet. Nem baj, én azért nagyon nyugodtan szívom tovább, mit sem érdekelve, hogy bejön e majd valami vagy sem. Hátradőlök, elhelyezkedem, és hamuzok.
-Ja, szerintem is aludd ki magad. Hétvégére nekem használható legyél, mert nagy terveim vannak.
Igen, tény, ami tény. Én vittem bele minden rosszba, de ehhez előtte teljesíteni kellett neki. Megtette. Elég tökös volt ahhoz akkor, hogy megneveljem, hogy megmutassam neki milyen az élet, és hogy ki kell használni addig, ameddig középiskolás meg egyetemista az ember. A többi egyelőre nem érdekel. Csak az, hogy jól érezzem magamat és az, hogy Nicole is. Amint észrevettem, igen, jól érzi ő is magát velem. Ha nem lenne így, már rég nem lenen velem, szerintem.
-Velem? Voltam hétvégét lerendezni, aztán hoztam ezt és utána jöttem lazulni kicsit. Tudod, hogy éjjeli bagoly vagyok. Na és veled? Hol voltál?
Persze a füves cigire bök, vagyis erre utal a mondókája közepében. Beleszív megint egyet, kicsit bent tartja, majd kifújja felfelé, ami szépen, felhő formájában szétterül a szobában. Láthatóan a körülöttünk lévőket kicsit idegesíti ez a dolog, de engem meg nem érdekel.
-Ahha, éppen a húrokat veszegetem, amint látod, hogy mikor ugrik már nekem valaki.
Kacsintok egyet pimaszul. Tudom, hogy nem mernek nekem jönni, azért nem is izgatom rajta magamat, úgyhogy teljesen lazán és nyugodtan folytatom tovább az iménti műveleteimet és hallgatom Nicole-t is. Hátha tud valamit mondani, hogy vele mi a helyzet.








Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó EmptyHétf. Dec. 10, 2012 7:46 am

SZABAD JÁTÉKTÉR
________________
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó   Társalgó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Nyugati szárny-
Ugrás: