Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Kiugró folyosórész EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Kiugró folyosórész EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Kiugró folyosórész EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Kiugró folyosórész EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Kiugró folyosórész EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Kiugró folyosórész EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Kiugró folyosórész EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Kiugró folyosórész EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Kiugró folyosórész EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Kiugró folyosórész

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Black Rose
Mesélő
Mesélő
Black Rose


HSZ SZÁM : 42

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyHétf. Okt. 22, 2012 8:38 am

Egy ablak alatt elhelyezkedő kiugró tér, majdnem szabályos háromszöget alkot, és két oldalról ablak veszi körül. Egy kényelmes széles kanapé található itt, és remek a kilátás. Fényes, napos hely, akár öt fő is elfér a kanapén.
Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 1:09 am


I'm stuck in your head I'm back, back from the dead
Got you running and scared I'm fearless



Vége! Túléltem ezt a napot is, és szokásomhoz hívően, minden órámról késtem, legalább tíz percet. Szerencsére, már megszokták a tanárok, csak nem mindegyik nézi el nekem, mondván, hogy már régóta idejárok, ideje lenne megtanulnom, hogy melyik terem hol van, s nem kellene eltévednem. Legalábbis ők így tudják, hogy eltévedek, pedig a valódi ok nem is ez. Mindig megvárom, még becsengetnek, csak azután indulok el, hogy senkivel se találkozzak a folyosón. Vagyis, olyannal ne, aki bántani akar. Sajnos a legtöbb végzősnek előszeretett célpontja vagyok, már csak a kinézetem miatt is.
Mindegy is, már túléltem ezt a napot, van pár szabad órám, ameddig vacsora van. Felmentem a szobámba, átcseréltem a melegítőmet egy farmerra, felvettem mellé egy inget, fogtam egy ceruzát, meg a rajzos mappámat, s elindultam valamerre, ahol csendben tudok rajzolni. Ha nem táncolok, akkor rajzolok, kiélhetem benne a kreativitásomat. Persze, Dexyn kívül ezt senki nem tudja rólam. Igaz is, Dexy. Vajon még órája lehet? Elfelejtettem megnézni az órarendjét, pedig jó lenne vele is beszélgetni, még mielőtt felmegyünk a szobába.
A nagy gondolkodásban, a Keleti szárnyhoz sikeredett keverednem, azon belül is valami ablakos részhez, ahol található egy kanapé. Valami folyosón lehetek, és eléggé csábító, szóval fogtam magam, s lehuppantam oda. Senki nincs a közelben, ez a legjobb, nem zavarnak meg. Kivételesen nincs most rajtam szemüveg, elvégre táncórám volt, s elfelejtettem kivenni a kontaktlencséket. Felhúztam a lábaimat, a mappát pedig rátettem, s gondolkodni kezdtem, hogy mit rajzoljak. Múltkor láttam egy harmad, vagy talán negyedéves lányt, s ha jól hallottam Tiffnek szólította egy vele egyidős srác. Éppen hogy csak egy pillanatra láttam az arcát, de szerencsére fel tudom idézni, hogy milyen is volt. Éppen ezért kezdem el, az emlékeimből kihámozva, lerajzolni őt. Hogy miért? Azt nem tudom, más nem igazán ugrott be, s ameddig van alkotói kedvem, addig kihasználom, s pont Ő ugrott be.

HEY Lise. THIS POST IS 300 words LONG. Sose tudtam kezdeni Rolling Eyes BTW THIS AWESOME TEMPLATE WAS MADE BY CANDYLAND ! OF CAUTION 2.o FAME! <3





Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 1:45 am






Gondolkodj, higgy, álmodj, és merj!







-Héj, Lis, akkor este találkozunk?
Max… mindig is utáltam, és már évek óta hajt rám. Nem vette még mindig észre, hogy nincs esélye. Nem akarok vele járni, de lekoptatni sem bírom. Hiába mondtam már meg egy párszor a szemébe, hogy ő nekem mindössze csak a barátom vagy inkább a haverom, nem veszi észre magát. Egy pillanatra hátra fordultam, majd felkaptam a cuccaimat és gyorsan elindultam a folyosón. Már majdnem szaladva, de amikor megláttam a lányvécé ajtaját megkönnyebbültem és gyorsan berohantam. Tudtam, hogy még ide is képes bejönni utánam, úgyhogy csendben elbújtam az egyik sarokba. Szerencsére, öt perc után rájöttem, hogy talán már nem fog követni. Most már talán szabad a terep. De akkor az ajtó nyílt, én pedig berohantam az egyik vécébe és gyorsan becsuktam az ajtót. Lapítottam. Nevetést hallottam, talán két-három lány lehetett.
-Láttad ezt a kis bénát?! Hogy rohant az a kis nyomi után. Hogy tud valaki olyan nőbe szerelmes lenni, mint ez a Lis vagy, hogy hívják…
Az egyik, akinek nem tudtam kivenni a hangjából, hogy kicsoda, eléggé megmondta. A többiek biztos csak bólogattak rá, már nem szóltak semmit. Pár percen belül ki is mentek, én pedig sóhajtottam egy nagyot és a táskámat a hátamra dobva, lehajtott fejjel kisétáltam. Ez nem az én napom. Nem gondoltam volna, hogy vannak még emberek, akik valamiért nem jó benyomással néznek rám. Mért? Nem értem. Nem tettem soha senkinek sem rosszat… akkor?
Kicsit elrontotta ez most a kedvemet. Nem tudom, mitől lehetne jobb, de az biztos, hogy ha jobb is lesz, egész végig ezen fogok agyalni. Egész a koleszig elsétáltam, kicsit kiszellőztettem a fejemet. Ott átöltöztem, letettem a cuccaimat és mivel egyik szobatársam sem volt a közelben, egy aprócska kis rajzocskával és egy ceruzával elindultam lefelé. Persze a rajz és a ceruza egy táskába volt téve, nem szeretem, ha valaki meglátja, hogy mire is készülök.
Szerencsére ma már nincs több órám, de van egy olyan érzésem, hogy én fél éjszakámat a táncterembe fogom tölteni. Nincs semmi kedvem Maxszel találkozni, nincs semmi kedvem ahhoz, hogy bárki is hozzám szóljon már ma. Talán.. csak akkor, ha jobbkedvre tud deríteni. De mivel elég kevés embert ismerek, ezért nem vagyok benne túlzottan biztos, hogy éppen ismerőssel találkoznék, pláne olyannal, aki fel tud vidítani.
Mostanában sokat járok egy újonnan felfedezett –legalábbis számomra- helyre, ami nem más, mint a keleti szárnyban a kiugró folyosórész. Már elsőre megtetszett ez a hely és az óta is minden nap legalább egy vagy két órácskát itt töltök el, legtöbbször egyedül. Hogy mért? Lehet, hogy nem sokan ismerik ezt a helyet? Vagy nem akarnak velem beszélgetni.
Most nem sikerül az egyedüllét. Egy elsőst találok ott, akiről tudom, hogy az én szakomon van. Persze még életembe nem beszéltem vele, de talán majd most lesz itt az ideje… ki tudja. Biccentek csak egyet a fejemmel és csak amikor közelebb érek akkor…
-Nem bánod ha itt leszek én is?
Az igazság az, hogy így már egyáltalán nincs értelme, mert mások előtt nem fogok úgysem rajzolni.











tag

Shon


szavak

490


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 7:29 am


I'm stuck in your head I'm back, back from the dead
Got you running and scared I'm fearless



Nem igazán törődtem azokkal, akik időközben elmentek előttem. Ők sem figyeltek rám, én sem figyeltem rájuk, s ez így volt a legjobb mindenkinek. Csendben folytatom tovább a rajzolást, ami már majdnem készen is van, arról a Tiff nevezetű lányról. Nem, még mindig nem a múzsám, csak megmaradt az arca, és a kedves mosolya, és muszáj papírra vetnem a rajzot. Szeretem megörökíteni azokat, amiket látok, főleg ha még szép is, és büszkén betehetem a gyűjteményembe, amit egyszer hazaküldök anyunak, hogy épségben legyenek. Kitudja mikor akad rá valamelyik szobatársam, és kezd el az miatt is cikizni. Így is mindig újabbnál újabb okokat találnak, hogy megakadályozzanak, nem hiányzik ez nekem. De szerencsére csak ezt az évet kell kibírnom, és a két végzős helyét, első évesek fogják majd betölteni. Egyedül Dexy a normális közülük, ő valahogy lát abban értelmet, hogy velem beszélget, és az sem zavarja, ha cikizik miatta. Vagy az is lehet, hogy kényszerből beszélget velem? Megrázom a fejet, hogy ilyenre még gondolni se gondoljak.
Időközben egy lány is idetéved, plusz kérdezett valamit, én meg pont akkor ráztam meg a fejemet. Na szép, mintha el akarnám üldözni, pedig nem így van. Gyorsan korrigálnom kell, vagy megint elúszik az a lehetőség, hogy beszélgessek valakivel.
– Nem bánom, ülj csak le nyugdtam. –válaszoltam gyorsan a kérdésére, mielőtt felszívódna. Arrébb húzódtam, hogy ő is kényelmesen elférjen, majd mintha itt sem lenne, folytattam tovább a rajzolást. Sikeresen megrajzoltam az arcvonalait, a hajkoronáját, s már csak a szemei, az orra, és a szája van hátra, amik közül mindig is szemek megrajzolása okozott gondot. Vagy túl nagyra sikeredik, vagy éppenséggel túl kicsire. Ezért sem nyomom rá annyira a ceruzát, hogy ne látszódjon meg a nyoma, ha nem jó, s ki kellene radíroznom, ami nagy valószínűséggel meg is fog történni. Túl nagyra sikeredett, mint az már nálam nem meglepő, így hát kénytelen voltam a jó öreg eltűntető eszközhöz nyúlni.
Újra, meg újra elrontottam, már nem is igazán számoltam, hogy hányadszor kezdtem neki a szemének, mikor egyszer csak megadta magát a ceruza hegye, és kitörött. Remek, csak pont ez kellett. A hegyezőt meg persze benn felejtettem a szobába. Talán a lánynál akad egy hegyező, és ha szépen megkérem, kölcsön is adja nekem, vagy elküld a poklok-poklára is, mert megmertem szólítani. Összeszedtem a bátorságom, felé fordultam.
– Ne haragudj, kitörött a ceruzám hegye. Nincs nálad véletlenül egy hegyező? Ha van, akkor kölcsönkérhetném egy pillanatra, még kihegyezem a ceruzámat? –minden eshetőségre fel voltam készülve, meglepetés csak nem fog érni.

HEY Lise. THIS POST IS 406 words LONG. Ne nézz hülyének >< BTW THIS AWESOME TEMPLATE WAS MADE BY CANDYLAND ! OF CAUTION 2.o FAME! <3





Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptySzomb. Nov. 03, 2012 12:32 am






Gondolkodj, higgy, álmodj, és merj!







Tényleg elég rosszul esett, hogy egyesek ilyen dolgokat gondolnak rólam. Na nem mintha annyira érintene vagy valami… csak hogy lehet az, hogy nem csináltam semmit, teljesen jókislány vagyok, szinte szürke egér és még ilyenkor is leszólnak? Hát akkor már nem tudom mit kezdjek magammal. Talán megvárom, még növök egy kicsit, hátha már… harmadikba más lesz a helyzet. Addig még egy évem van. Ki tudja.
Szóval nagy nehezen a célomhoz értem, amikor kiderült, hogy már foglalt. Ó a fene egye meg. Ma egyáltalán nincs szerencsém. Sajnos nem tudom, mért, de igazán egyedüllétre vágytam volna. Na nem baj… hátha legalább kicsit ismerkedem. Úgysincs sok barátom sőt, sok ismerősöm, se ha már itt tartunk. Valahogy az ilyen dolgokból én mindig kimaradok. Nem tudom mért.
A kérdésemre hirtelen egy fejmegrázás jön, amit most nem teljesen értek tőle. Kicsit meglep… és ilyen „most akkor mi van?” képet vágok. Aztán persze jön a rendes válasz, úgy tűnik, hogy a megrázás nem nekem szólt. Vagy mégis, csak éppen én értettem rosszul ? Jaj, ez a hülye logika. Nem gondolkodom inkább ilyeneken. Elég.
-Köszi.
Azzal nem is kell kétszer mondani, már le is vágom magamat, letéve magam mellé a táskámat. Kicsit körülnézek, egy ideig a fejemből pillantgatok ki. Nem tudom, hogy elő merjem-e venni a rajzomat, vagy sem. Nem szeretek mások előtt rajzolni. Ő is azt csinálja. Kicsit oda sasolok, bár nem látok semmit abból , amit készít. Csak kíváncsi vagyok egy picit. Persze gondosan odafigyelek arra, hogy ne vegye észre, amit művelek. Ki tudja végül is, lehet, hogy meglát. Remélem, azért nem küld el a fenébe…
Egy kis elbambulás után, arra eszmélek fel, hogy valamit beszél hozzám. Hirtelen arra fordítom a fejemet, egy picit igazítottam a hajamon, ami mellesleg be van fonva, és utána elkezdtem kotorni a táskámba. Ezek a női táskák… minden van benne, csak sokszor az, nem ami kellene. Tudtam, hogy a legalján van valahol egy hegyezőm, hiszen beledobtam azt is a táskába…
…ahh, végre megvan. Egy jó két percnyi túrás után, sikeres akció! Felkelek, majd odaadom neki a hegyezőt.
-Mindig van, csak meg kell találni. Öhm… megnézhetem, mit rajzolsz?
Kicsit félénken, kicsit bátortalanul pillantok Shonra. Nem akarok tolakodó lenni, szóval ha a válasz nem, akkor nem. Csak néha azért szeretném megnézni, hogy mások milyenek az ilyen rajzolás terén. Lehet, hogy csak beképzelem magamnak, hogy béna vagyok… de még senki más rajzát nem láttam soha, szóval nem tudom, hogy az enyém melyik kategóriába tartozik. Egyszer majd biztos kiderítem. De az biztos, hogy egy ismeretlennek nem mutatom meg a rajzaimat. Soha-soha-soha. Talán egyszer… ha kicsit megismerem jobban. Ez az én titkom, amit senki nem tud még rólam.











tag

Shon


szavak

431


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyVas. Nov. 04, 2012 10:35 pm


I'm stuck in your head I'm back, back from the dead
Got you running and scared I'm fearless



Kedves volt tőle, hogy kölcsönadta a hegyezőt. Más nem hiszem, hogy megtette volna, de Liese is a kivételek közé tartozik. Talán mégsem lesz lehetetlen ez a barátkozás? Ki tudja mit fog hozni ez a beszélgetés. Én mindenesetre igyekezni fogok, hogy ne mondjak, vagy ne tegyek olyasmit, amivel elüldözhetném innen, mert akkor már tényleg szerencsétlen egy alak lennék. Mosolyogva, és egy –"köszönöm"– szócska után, elvettem a hegyezőt, és faragni kezdtem a ceruzát. Ügyeltem arra, hogy ne legyen se túl hegyes, mert akkor átszakítom vele a lapot, meg se túl tompa, mert akkor túl "maszatos" lesz. Próbáltam behatárolni a kettő közé, s amikor megfelelőnek találtam a ceruza hegyét, visszaadtam a lánynak a hegyezőt. Kérdésére kicsit zavarba jöttem, hiszen nem mutogatom én mindenkinek a rajzaimat, de ha már volt velem olyan kedves, hogy kölcsönadta a faragót, akkor miért legyek vele én szemét? Meg ez, amúgy is távol áll tőlem, inkább megfutamodok, vagy valami, de nem szoktam szemétkedni.
– Persze. –bólintottam is mellé, majd átnyújtottam neki a lapot. – Egy harmad, vagy negyedéves lány, s ha jól emlékszem, akkor Tiff a neve. Ne kérdezd miért pont Őt rajzolom, mert én sem tudom, csak egyszer láttam az arcát, s megmaradt. Gondoltam papírra vetem. –ugyan kicsit félénken, és zavartan magyaráztam, mert fogalmam sem volt, hogy mennyire is fog most engem hülyének nézni, hogy egy idősebb lány arcképét rajzolgatom, akit ráadásul nem is ismerek, csak egyszer láttam még a folyosón.
Lépteket hallok, és mikor a hang felé fordítom a fejemet, már megbántam, hogy megtettem. Bastian, az egyik negyedéves szobatársam közelít felénk, nem éppen kedves, vagy nyugodt hangulatban. Biztosan rájött, hogy megint szó nélkül elvettem az iPodját, és most jön bosszút állni. Jajj nekem, ráadásul pont Liese előtt… Ez az én sorsom.
– Brightmore! Nem megmondtam, hogy ne nyúlj a cuccaimhoz? –nyekkeni sem volt időm, máris a torkomnál kezdett el szorítani, lába pedig ott volt, ahol egyik srác sem szeretné. Persze, én próbáltam eltolni mind a kezét, mind a lábát, de nem igazán sikeredett. Vagy hatszor nagyobb darab, mint én, örülök, ha most nem fogja elroppantani a torkomat. A fejem eléggé lila volt már, alig kaptam levegőt, szemeim már könnyben voltak… feladtam, hogy kiszabadítsam magam… A következő pillanatban viszont enyhült a szorítás, de hogy miért az nem tudom. Legalábbis néhány pillanatig még nem tudtam.
– Nocsak, nocsak. Csak nem barátnőd van? Kedves leszek, nem verlek szét előtte, de ha megint a cuccomhoz nyúlsz, nem lesz mivel dugnod a csajodat. –vigyorgott rám, majd elengedett… egy tökön rúgás kíséretében. Összegörnyedtem a kanapén, el sem tudtam dönteni, hogy most odakapjak, vagy a torkomhoz. Levegőért kapkodtam, szemeimből néhány könnycsepp is kicsordult. Még csak az a szerencsém, hogy más nem látta… csak Liese.

HEY Lise. THIS POST IS 442 words LONG. Egy kis izgalom soha nem árt ^^" BTW THIS AWESOME TEMPLATE WAS MADE BY CANDYLAND ! OF CAUTION 2.o FAME! <3





Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyHétf. Nov. 05, 2012 12:20 am






Gondolkodj, higgy, álmodj, és merj!







Nem vagyok egy elvont személyiség. Szeretek barátkozni, csak előtte persze jól megnézem, hogy kivel. Mondjuk a másodikosok között is van egy-két olyan lány, akivel soha, de soha nem barátkoznék, sőt ha lehet, akkor még a folyosón is elkerülöm őket. Annyira irritálnak, vagy éppen annyira félek, tőlük csak ezt nem merem bevallani mások előtt. Nem tudom, engem elég, ha egyszer valami elbuktat vagy hasonló, és nekem ott kész. Itt pedig elég gáz az ilyen.
Tehát a hegyezőt átadom, majd elmosolyodok és miután kihegyezte a ceruzát visszaveszem. Tényleg van nálam mindig minden, csak éppen nem biztos, hogy megtalálom. Attól, hogy még különc vagyok kicsit, nekem is megvannak a jó női szokásaim, mint mindenki másnak. Szeretem telezsúfolni a táskámat vagyis… már-már csak megszokásból. Azért van, hogy telepakoljuk, így nem kell valami nagyobb cuccot vinnem. Ennyi.
Nem akartam udvariatlan lenni vagy éppen tolakodó. Csak kíváncsi voltam a rajzára, így hát megkérdeztem, hátha megmutatja. Sikert arattam. Átnyújtja nekem a rajzot, amin kicsit mondjuk tényleg meglepődtem, mert igazság szerint egy nem választ vártam. Magam felé fordítom, megnézem, majd végigfigyelem minden egyes apró részletét. Igen, már láttam ezt a lányt. Ő is azok közé tartozik, akikkel nem szívesen találkoznék a folyosón, mert kinézem belőle, hogy milyen… vagyis hogy olyan.
-Értem. Szerintem jó lesz majd. Szépen rajzolsz. Csak hobbi szinten űzöd?
Beszéltem volna még többet is, de sajnos a léptek engem is felzaklattak. Kicsit a hideg rázott ki, nem értettem, hogy mi történik. Először csak Shon arcán láttam meg az ijedtséget, majd az okát is megláttam annak, hogy mért van ez. Egy negyedéves, méghozzá a fiúba akart belekötni. Egy lépést hátráltam, majd fél füllel hallgattam, hogy mért akarja bántani a fiút. Istenem, hogy tud egy negyedikes bántani egy kis elsőst? Ez felháborító! Százszor gyengébb tőle, nem hogy még majd megpróbálja lenyomni… mit várnak ezek?
Megijedtem. Nagyon megijedtem főleg akkor, amikor Shon arca kicsit lila lett. Egy pillanatra becsuktam a szememet, majd amikor engem is beleemlített már a témába, akkor dühös arckifejezéssel, a negyedikes mellé álltam. Szerintem, a mellkasáig sem érhettem neki.
-Hagyd békén! Hogy bánthatsz egy kisebbet tőled? Sokkal kisebbet. Szép szóval is meg lehet mondani azt, hogy valamit ne bántson. Az erőszak nem megoldás.
Legszívesebben bokán rúgtam volna, de nem tettem, mert úgy gondoltam, akkor még én is úgy végzem, mint Shon az imént. Inkább felnéztem rá, összefontam a karjaim és kicsit toporzékolni kezdtem a lábammal. Nem tudtam, mit tehetnék. Semmit igazából. Nem vagyok erős, se túl tökös, se… semmi. Nem akartam mondani, hogy nem vagyok a barátnője, mert akkor még tényleg megverte volna. Amikor elengedte és megrúgta, odaléptem Shonhoz, majd lehajoltam hozzá, aggódó tekintettel.
-Jól vagy? Minden rendben?
Gondoltam, hogy az imént hiába mondtam annak a fiúnak bármit is… úgyis csak kiröhög majd és kész. De legalább ne bántsa Shont. Úgy szerettem volna az ilyen embereken segíteni, de sajnos nem tudok. Főleg, mert kicsi vagyok, és mert nem hallgat rám senki és nem vesznek komolyan. Egyszerűen nem értem mért. Én Shon helyébe már rég szóltam volna Dorinának, hogy tegyen át másik szobába. Nem bírnám. Az fix.












tag

Shon


szavak

500


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyHétf. Nov. 05, 2012 11:14 am


I'm stuck in your head I'm back, back from the dead
Got you running and scared I'm fearless



Mondhattam volna nemet is, persze még sem tettem, hiszen úgy hiszem, ideje nekem is nyitnom az emberek felé. A baj ott kezdődik, hogy nem igazán vagyok beszédes, és inkább elkerülöm a társaságokat, mintsem odamenjek, s megszólítsam őket. Viszont a beilleszkedésembe az is közrejátszik, ahogyan kinézek, s ahogyan az idősebbek miatt, mindenki elfordul tőlem. Aki eddig beszélt velem, az sem tette sokáig. Amint Bastian megjelent, és elagyabugyált, már menekültek, mert nem akartak miattam bajba kerülni. Ezért sem lepődnék meg azon, ha Liese fogná magát, s elszaladna, ameddig engem Bastian szétver… Neki viszont megköszönhetem, hogy nem lettem gazdagabb néhány lila folttal, leszámítva a torkomnál, és az ágyékomnál. A srác, csak gúnyosan vigyorgott Liese szavaira, s mit sem törődve velünk, otthagyott.
Lehunytam a szemeimet, próbáltam szabályozni a légzésemet, és jó ideig nem válaszoltam Liese kérdéseire. Nem bunkóságból, szó sincs ilyesmiről, csak valahogy meg akartam nyugodni a történtek után. Utálom, ha valaki sírni lát, vagy csak könnyezni, de most nem tudtam visszatartani a könnyeimet… Azok csak folytak, s folytak le az arcomon. Amikor, sikerül normalizálnom a légzésemet, vettem egy mély levegőt, kinyitottam a szemeimet, s megpillantottam Liese aggódó arcát.
– Igen, mind rendben, és jól vagyok. –válaszoltam nyöszörögve a kérdésére, persze a látszat egyáltalán nem azt mutatta, hogy minden rendben van. Meg sem próbáltam felülni, iszonyatosan fájt odalent, nem ez volt az első alkalom, hogy odarúgott. Összébb húztam magamat, így valahogy enyhébb volt a fájdalom, közben letörölgettem a könnyeimet az arcomról.
– Sajnálom… sajnálom, hogy ezt látnod kellett, s megértem, ha ezek után nem fogsz velem többet beszélni. Nem akarom, hogy miattam piszkáljon. ¬–sóhajtottam a szavak után, vettem ismét egy mély levegőt, s úgy néztem rá. Olyan megnyugtató, hogy most van itt velem valaki, aki tényleg aggódik is, és nem csak röhög a markába, az újabb szerencsétlenségem miatt. Sokszor kerültem már olyan helyzetbe, hogy Bastian a tömeg előtt vert össze, és aki ott volt, az nem, hogy segített volna, inkább röhögött… Egy valaki kérdezte csak meg, hogy miért nem szólók az igazgatónak, amire roppant egyszerű a válasz: mert félek. Félek attól, hogy ha ez kiderül, akkor Bastian mindent megtesz azért, hogy ezt az évemet megkeserítse. Mintha nem tenné így is meg, de ez így valahogy enyhébb. Miket beszélek, soha nem volt kellemes, mikor csattant az ökle az arcomon, vagy a gyomromon.
– Nem is válaszoltam még. Igen, csak hobbiszinten rajzolok, és köszönöm a véleményed. –mosolyogtam rá halványan. Az arcszínem is visszaállt a normálisra, és teljes mértékben „rendbe” jöttem. Az ágyékom sem sajgott már annyira, ezért lassan felültem a kanapén, úgy néztem tovább Liesere. Fogalmam sem volt, hogy most itt fog-e hagyni, vagy marad, de őszintén bevallom: ha maradna, annak sokkal jobban örülnék. Egyrészt, mert kezdem megkedvelni, annyira, hogy barátkozni szeretnék vele; másrészt, nem szeretnék egyedül maradni. Természetesen azt is meg fogom érteni, ha a történtek után itt hagy.

HEY Lise. THIS POST IS 464 words LONG. Bárhogyan döntesz, tiszteletben tartom (= BTW THIS AWESOME TEMPLATE WAS MADE BY CANDYLAND ! OF CAUTION 2.o FAME! <3





Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyHétf. Nov. 12, 2012 9:14 pm






Gondolkodj, higgy, álmodj, és merj!







Nagyon örültem az igen válasznak. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan betekintést nyerhetek a képhez, de… úgy tűnik, hogy akkor nem vagyok a negatív jelenség, aki eltaszít minden embert magától. Sőt… még örülök is neki, hogy Shon végre szóba állt velem. Ami azt illeti, nekem sincs túl sok ismerősöm, barátokról pedig ne is beszéljük. Csak nem tudom mért. Ennyire unszimpatikus vagyok az embereknek? Hogy még a saját évfolyamomon sem akar velem senki barátkozni?
Aztán megjelenik a fiú, aki hirtelen mindent elront. Én persze megmondom neki a magamét, nem érdekelve a következményeket. Nem tudom, de… elég nyuszi lenne, ha egem is bántani akarna, ezért kicsit kihasználom a helyzetemet és ugye szépen visszaszólogatok neki. Nem volt rá igazából hatással, csak elnevette magát és lelépett. Nagyszerű, legalább lelépett.
Odahajoltam Shonhoz, hogy megkérdezzem, minden rendben van-e. Persze, hogy nem volt minden rendben, hiszen a fiú elég durván elbánt vele, ami persze senkitől sem volt túl szép dolog.
Amikor megláttam a könnyeket, még egy picit elkomorodtam, de nem szóltam rá semmit. Mindenkivel megesik és Shon még túl kicsi ahhoz, hogy ezt át tudja élni sírás vagy éppen csak könnyezés nélkül. Hiszen a nagyobbak is mindig ezt csinálják. Végigsimítottam Shon hátán, kicsit biztatóan, majd felnézett rám. Válaszolt a kérdésemre és én ezzel kicsit megnyugodtam. Felálltam, de nem mozdultam mellőle.
-Rendben. Viszont… nem éppen úgy tűnik, hogy minden rendben van, de…
Inkább nem mondok semmit már, hagyom, had pihenjen kicsit és kifújja magát. Nem akarom zargatni, mert még aztán az lesz, hogy mit foglalkozom én ennyit az emberekkel, mit okoskodom… már volt ilyenre példa. Sajnos azóta nem tudom mi a jó és mi az ami rossz, de hát most istenem. Ez van… próbálkozom.
-Ugyan… mindenkivel megeshet. Amúgy meg nekem már éppen mindegy, hogy egyel több vagy egyel, kevesebb személy piszkál. Ha nem akarnék veled beszélni, akkor valószínű, hogy rögtön elmentem volna, amint bejött az a hülye.
Felvontam kicsit a szemöldökömet, majd így néztem tovább Shonra. Ismét leguggoltam hozzá, kicsit oldalra billentettem a fejemet, hogy lássam az arcát, és elmosolyodtam. Gyengéden, olyan barátságosan. Amennyire csak bírtam. Láthatóan tényleg nem érdekel most az, hogy mi lesz, mi lesz ha majd ez a fiú elkezd piszkálni. Nem érdekel. Úgyis a következő évben már nem lesz itt, ahogy elnéztem… a méretéből meg az okoskodásából. Istenem… ezek a végzősök.
Aztán pedig megkapom egy régebbi kérdésemre a választ.
-Pedig szerintem ezzel versenyeket nyerhetnél.
Közlöm vele a véleményemet teljes komolysággal, aztán pedig csak örülni tudok neki, hogy felül. Már eléggé elkezdett fájni a lábam, úgyhogy itt az ideje annak, hogy én is felálljak. Nem megyek el, még véletlenül sem. Inkább maradok, hiszen az igazság az, hogy régen beszélgettem már ennyit valakivel.
Shonnal szemben ülök le, majd elmosolyodom ismét és kíváncsian tekintek rá.
-Remélem nem gond, ha itt maradok. Tudod, rég beszélgettem már ilyen jót valakivel…
Itt van, tessék, kimondtam az őszintét. Nem tudom mit fog rá gondolni, de ahogy érzem, körülbelül egy hullámhosszon lehetünk. Ami persze sosem baj, hiszen akkor csak ha minden jól megy, magaménak mondhatom majd az első barátomat az Aloisban. De ki tudja, az még odébb van szerintem.













tag

Shon


szavak

507


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptySzer. Nov. 21, 2012 10:58 am


I'm stuck in your head I'm back, back from the dead
Got you running and scared I'm fearless



– Igaz, tényleg nincs minden rendben. Iszonyatosan fáj, csak nem akarlak az én gondjaimmal untatni, főleg nem az ilyenekkel, amik szerintem nem való egy ilyen kedves lány fülének. –jól esett az, hogy aggódik valaki értem. Nem is tudom, hogy édesanyán kívül valakinek számítok-e egyáltalán, vagy sem. Talán Dexy még, aki elviseli a társaságom, de ő sem lehet ott mindig mellettem, hogy megvédjen. Ráadásul nem Bastian ellen, plusz én sem szeretném veszélybe sodorni a testi épségét. Elég az, ha ez a batár állat csak engem püföl, más ismerősömet meg hagyja békén.
– Akkor, ha jól értelmezem, amit mondasz, téged se vesznek nagyon emberszámba? Látják, hogy vagy, de mégsem beszélnek veled… Tudom, hogy milyen érzés… –lehet rosszul értelmeztem, amit mondott, de akkor biztosan ki fog javítani. Hálás voltam, hogy nem ment el, és inkább itt maradt mellettem. A rajzos megjegyzésére, egy kicsit elpirultam. Nem vagyok én valami hű de jó rajzos, és a bókokra mindig zavarba jövök. Elvégre nem sokan mondják ezt nekem.
– Igazából még nem gondolkodtam ilyesmin. Nem sok mindenkinek mutogatom a rajzaimat. Neked is csak azért mutattam meg, mert kaptam hegyezőt, és valamivel meg szerettem volna hálálni a szándékod. Meg, nem hiszem, hogy sok esélyem lenne az ilyeneken, és általában kell valami nevezési díj. Legalábbis, amiket találtam, azokra mind kellett… nekem meg nem telik ilyesmikre. –mosolyogtam Lisere, és örömmel töltött el, hogy visszaült velem szemben. Először azt hittem, hogy Ő is itt fog hagyni, de kellemesen csalódtam. Lise más volt, mint a többiek, és ez tetszett nekem. Azt hiszem, érni fognak még ilyen váratlan dolgok, mint például az, hogy beszélget velem valaki, és nem szaladt el az első öt percben. Megráztam a fejemet, jelezve, hogy nyugodtan maradjon csak itt, hiszen én örülök neki.
– Maradj csak. Engem nem zavarsz, sőt! Örülök a társaságodnak. Egyébként te milyen szakos vagy, és mit szoktál csinálni szabadidődben? –még mindig mosolyogtam rá. Valahogy minden rossz kedvem elszállt azzal, hogy Lise itt maradt mellettem. Azután eszembe jutott valami, amit elfelejtettem neki megemlíteni. – Öhm… tartozom még egy köszönömmel, hogy nem szóltál közbe… Vagyis, hogy nem mondtad el, hogy nem is vagy a barátnőm. –motyogtam zavaromban, mert azzal, hogy ezt nem jelentette ki, mondhatjuk, hogy az életemet mentette meg. Ha kiderült volna, hogy ez nem igaz, Bastian biztosan nem fog kegyelmezni, és kicsinál itt helyben. Nekem viszont addig jó, ameddig ebben a tévhitben van, és ha meglát Lisezel, akkor nem fog annyira megverni.

HEY Lise. THIS POST IS 397 words LONG. Bocsánat, hogy ennyit kellett várnod a reagra Embarassed és hogy mellette ennyire pocsék is Sad BTW THIS AWESOME TEMPLATE WAS MADE BY CANDYLAND ! OF CAUTION 2.o FAME! <3





Vissza az elejére Go down
Liselotte Peterson
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Liselotte Peterson


HSZ SZÁM : 13

Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész EmptyHétf. Dec. 10, 2012 10:13 am






Gondolkodj, higgy, álmodj, és merj!







-Ugyan, nem érdekes. Már annyi mindent láttam, hallottam meg kaptam, hogy ez semmiség.
Mosolyodtam el kedvesen. nem tudtam már igazából mit mondani neki, ami lehet, hogy csöppet ciki volt részemről, de nem is biztos... fogalmam sincs. Nem tudtam mit kezdjek már a helyzettel. Annyiban biztos voltam, hogy nem fogom itthagyni. Nem tudhatom, mi lesz vele aztán. És még ha rosszabb lenne, akkor magamra venném a dolgot, ami meg megint csak nem lenne előnyös. Sajnos én már csak ilyen vagyok, ez az egy hibám. Na jó, ez nem igaz.
-Hát... ja... valami olyasmi. Igazából annyira már nem is érdekel. Akik vannak nekem, azokat szeretem. Akiket útközben szerzek, azokról meg majd kiderül útközben, hogy jók - e vagy sem.
Jegyzem meg ismét egy apró mosollyal az arcomon, miközben ha tudok akkor segítek Shonnak felállni. Ha nem akarja vagy nem fogadja el, akkor csak leülök az ágyra.
Nem hagyom magára. Jobb nekem is a társaság, minthogy fent punnyadjak a semmiért. Unalmas lenne... akkor meg már inkább leszek itt, most úgyis belemerültünk a társalgásba. Éppen jól jött a dolog. Nekem ez kifejezetten bejön.
-Általában az újságokban vannak azok, amikre nincs nevezési díj. Majd ott lesd inkább.
Neeem, ő még soha nem küldött be ilyet. Ő nem rajzoool. Áh. Csak egy kicsit. Csak mások nem igazán tudnak róla, ami nem is baj. Még egy ok, amiért piszkálni tudnák. Amúgy is csak akkor mutatja meg, ha valakiben nagyon megbízik vagy nagyon jó kapcsolatba kerülnek... amúgy tényleg nem.
A kérdésre elmerengtem, majd kicsit elmosolyodtam.
-Táncra járok. Te? Amúgy, ténfergek. Még nem annyira ismerem a környéket és felfedezek. Meg táncolok persze. Az az életem értelme.
Remélem nem fog elhallgatni, hanem rájön, hogy rá is ezek a kérdések várnak. Legalábbis tutira. Azt már tudom, hogy szabadidejében rajzol, de hogy a többiben? Azt még nem mondta meg. De szegénynek nem lehet kellemes... főleg ha ilyen barom a szobatársa, mint ez az alak aki az imént itt volt.
Aztán leggyintek, és kicsit elvörösödöm is. Nem is tudom, hogy mit mondjak erre...
-Hát, szívesen. Csak már volt elég élettapasztalatom, hogy tudjam mit kell csinálni ilyenkor.
Valóban. Elég koravén vagyok ahhoz képest, amit az emberek elvárnának tőlem. Remélem, ez látszik is. Nem akarok kicsinek tűnni és butának. Egyszerűen idősebbnek akarok kinézni. Még ha nem is kinézni, akkor egy idősebb eszével akarok gondolkodni, vagy olyan felfogást akarok. Félig már sikerült, azt hiszem.









tag

Shon


szavak

rövid :/


öltözet




thanks

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kiugró folyosórész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kiugró folyosórész   Kiugró folyosórész Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kiugró folyosórész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiugró sziklaszirt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Keleti szárny-
Ugrás: