Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Andy Biersack EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Andy Biersack EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Andy Biersack EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Andy Biersack EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Andy Biersack EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Andy Biersack EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Andy Biersack EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Andy Biersack EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Andy Biersack EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Andy Biersack

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Andy Biersack Empty
TémanyitásTárgy: Andy Biersack   Andy Biersack EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 7:41 am

Andrew Dennis Biersack

Andy Biersack Tumblr_m5llwde2ey1rp4xbzo1_1280

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    Andy Biersack és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    Andynek. Születtem
    1991-ben ebből adódóan 21 éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett canon karakter vagyok és 100%-ban hetero! Foglalkozásom híres énekesvagyok.

prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. Mikor milyen. alapvetően fekete, és félhosszan hordom, de van amikor egész hosszúra hagyom nőni, és már már olyan mint egy sörény. Ha rövid, akkor vagy hátrazselézem, vagy félig a szemembe lóg, de mindig keretezi az arcom.
    SZEM.Szürke mint a viharos égbolt, és nem kontaktlencse!
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 189 cm magas vagyok és 68 kiló
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL.Piercingem van egy az ajkamban, egy pedig az orromban. Tetoválás nincs, csak fellépés előtt testfesték de az rengeteg.
    STÍLUS.Mindent egyszerre. Fekete legyen, fekete, jah és fekete. Bőr és lezser mindegy. Általában luggatott farmerben látsz, és pólóban, meg dzsekiben ha szél van. Farzsebemből szinte mindig egy kis jegyzetfüzet lóg ki. A gatyám oldalán láncok, többféle, és méretben is többféle, és szeretem az edzőcipőt is meg a bakancsot is. Ékszerekért odavagyok, mindenféle, de leginkább a goth stílusúak jöhetnek, meg az istenkáromlók.
    HANGSZER. Gitározni tudok, de ha nem muszáj nem teszem
    PLAY BY. Andy Biersack
    EGYÉNI TITULUS. Dark Prince

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.Minden reggel felkelés után, kávé + cigivel indít, fél óránál kevesebbet nem tölt el a tükör előtt, és elvből utál mindenféle vallást. Rossz szokása hogy ha nyűgös akkor elviselhetetlen, és elalvás előtt játszik a hajával.
    ERŐSSÉGEK.Erőteljes szép énekhang, főzés és dalszövegalkotás
    GYENGESÉGEK.kottaolvasás, honlapszerkesztés, nem tud mit kezdeni mások hisztijével
    SZERET.Kávé kávé kávé. Pizza, lazulni, minden hülyeségbe benne lenni. Szereti a gótikus rajzokat és festményeket.
    NEMSZERET.Gomba, brokkoli, felszínesség, orvosok mert retteg a tűtől
    TELJES SZEMÉLYISÉG.Alapvetően, amit mindenki lát az egy megfontoltabb de mégis jó kedvű frontember, aki kézben tartja a csapatát. Amit nem látnak, hogy hisztis, nehezen kezelhető és minden ökörségben benne van. Könnyen nevet, de ritkán nevet igazán. Megbízhatónak tűnik, de néha olyan az agya mint az ementális sajt, és szinte mindent elfelejt ha fáradt. A fejét is otthon felejtené ha nem lenne a nyakára nőve. Kicsit kapkodós alkat, de javarészt előbb gondolkodik mint cselekszik. Hamar kijön a sodrából, általában hülyeségek miatt is, de utána hamar le is csillapodik. Igazi jóbarát tud lenni, de nem tud élni a sminkje nélkül.
    TITOK.Imádja a sütőtököt, fél a tűktől, fél a viharban

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY.Usa, Los Angeles
    SZÜLŐK.Camille Grodon 45 éves háztartásbeli, Apja Dorian Biersack, lemezstúdió tulajdonos, 49 éves
    TESTVÉREK.-
    TÖRTÉNET. A mélysötét éjszakát követő hajnal már a fedélzeten talált, ahogy a hajó oldalához támaszkodom. Nem aludtam valami jól, és sokat az éjjel, így inkább a tenger morajlását hallgattam, és a vad tajtékot, amik a hajóm vert fel. Mint minden hosszú hajónak, az enyémnek is hosszú döfő orra volt, ami kis túlzással szó szerint hasította vizet, és nem kevés kárt volt képes tenni a többi, ellenséges hajóban. A Csend, nem véletlenül kapta a nevét, méretéhez képest igazán halkan tudott osonni a tengeren, mintha egy szellemhajó lenne, felszerelve fegyverekkel, ágyúkkal. Hangja most megnyugtatóan zenélt füleimnek. Lassan kelt fel a nap, és a fedélzet lassan megtelt élettel, egyre másra kerültek elő az embereim, hogy nekilássanak a napi teendőjüknek, és cseppet sem lepődtek meg azon hogy ébren találnak, ez nem meglepő. Máskor is volt már olyan hogy valami nem hagyott aludni, és két napot ébren töltöttem. Ahogy elhaladnak előttem, biccentenek, mivel beszélni nem tudnak. Enyhe mosoly kúszik az ajkaimra. Legalább csend van körülöttem.
    - Gyerünk munkára, lusta banda, még ma el akarom érni Pyke szigetét! – adom ki fennhangon az utasítást és a fedélzetről a kormánykerékhez lépek. Van ugyan kormányosom, de most én akarom irányítani a hajóm, és éles fordulatot manőverezek északkeletre, és egyenesbe hozom. Ideje lesz hazalátogatni ennyi év távollét után. Mennyi is volt, 4-5? Vagy már hat? Kezdem elveszíteni a fonalat hogy mi zajlik otthon, ideje képbe kerülnöm. Lazán rátámaszkodom a kormánykerékre és elgondolkozok. Balon vajon még él? Ki uralja most a Vas szigeteket? A bátyám szívós, de konok mint egy öszvér és nem hallgat senkire ami azt illeti. Önfejű egy ember, még nálam is rosszabb és belegondolok hogy ennek utódai is születtek. Nem mondhatnám hogy különösebbképp rajongok a bátyámért, vagy bármelyik rokonomért is… Nem véletlenül hagytam ott őket és adtam a fejem kalózkodásra. Igazán nem volt valami szép dolog Balon bátyámtól hogy száműzött, de hát aki jobban szereti a birkalelkületű öccsét, mint az igazi vasembert, hát legyen. Pedig még Victarion öcsém asszonya is hozzám jött, mert a kedves öcsém, még az ágyban is egy balf*asz volt, nem csak életében. Nem sok mindennel érdemeltem ki a megvetést de ezzel úgy tűnik igen, de még így is jól jártam, mert kalandozok folyamatosan, és újabb és újabb embereket ismerek meg, és kötök velük szövetséget. Végtére is az én malmomra hajtja a vizet minden szövetség.
    - Mintha érdekelne… - morranok fel, és inkább a vizet kezdem el pásztázni. Jobb félni mint megijedni, és a tenger mint egy szajha, szeszélyes, és a vigyázatlan ember nem sokáig marad életben. Kemény lecke volt ez, amit minden tengerésznek meg kell tanulni még az első éveiben ha nem akar a vízalatti isten termeiben lakomázni. Erről valahogy Aeron öcsém jut eszembe a vízbefúltjaival… Egy isten amiben mindenki hisz… A tenger nyugodt de nem veszélytelen, és meg is látok egy ellenséges hajót. Lehet hogy nem az, de az ember sosem lehet elég elővigyázatos, így én minden hajót ellenségesnek nézek, ami nem az enyém. 10 hajóm van szétszórtan Asshaitól Bravosig mindenfelé, de az én igazi büszkeségem a vörös testű harci gálya a Csend. Hihetetlenül csendes, még a legénységem is. A másodkapitányom lép oda hozzám, és a vállam megérintve a messzi pontra mutat, mivel beszélni nem tud már. Biccentek neki hogy látom én is, és azonnal leveszi rólam a kezét. Nagyon helyes. Nem tűröm a tapizást ha nem muszáj. Szemügyre veszem a lassan közeledő hajót, nem harci gálya az már biztos, akkor csak kereskedő hajó lehet, ami azért jó, mert zsákmány. Gonoszkás félmosolyra szaladnak kékes árnyalatú ajkaim. A másodtiszt visszavigyorog, és már megy is tenni a dolgát, hosszú évek munkájának gyümölcse, nincs hűségesebb az én csendes matrózaimnál a világon. És mindenki tudja mi a dolga.
    - Emberek! Táncoltassuk meg azt a bárkát ott. Vitorlát fel, lobogót bont, és elő a csáklyákkal! – kiáltom szét a parancsokat, de már nincs is rá szükség. Elégedetten mosolyodok el ahogy a zsákmányhajóra nézek. Bőséges rakományt várok, a braavosi hajótól, és talán információt is, ha kedves a kapitány élete. Nem árt mindent tudnom, mi történt, mikor behajózok kis hazám kikötőjébe, és ez a hajó westeross felől jön, nyilván vannak hírei számomra. Ha nincsenek, akkor azt is megbánja hogy útnak indult… Nincs kegyelem, velem sem volt soha senki kegyes, én sem vagyok az másokkal szemben. Nevetős szememmel figyelem a hajót, és előhúzom a két kardom, az elsők között fogok átrohanni a másik hajó fedélzetére… Ennyi egyhangú hajózás után, igazán kellemes lesz egy kis testmozgás…

    Got


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? Ruko
    TAPASZTALAT? 6-7
    KOR? 22

Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Andy Biersack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andy Biersack   Andy Biersack EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 7:47 am

Nos, ehhez nincs sok hozzáfűznivalóm Smile Azt hiszem egyértelműen:
ELFOGADVA!
Mehet a játék Smile
Vissza az elejére Go down
 
Andy Biersack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andy Biersack lakása
» Andy Biers előadása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Híresség-
Ugrás: