Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Wigwam rock club EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Wigwam rock club EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Wigwam rock club EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Wigwam rock club EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Wigwam rock club EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Wigwam rock club EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Wigwam rock club EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Wigwam rock club EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Wigwam rock club EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Wigwam rock club

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Black Rose
Mesélő
Mesélő
Black Rose


HSZ SZÁM : 42

Wigwam rock club Empty
TémanyitásTárgy: Wigwam rock club   Wigwam rock club EmptyKedd Okt. 02, 2012 10:30 am

A wigwam egy indián stílus szerint berendezett helység. Nagyjából kör alapú tér, és csúcsosan végződik felfelé. A falak barlang falakra hasonlítanak, és mindenféle csecsebecse, álomfogók, állat rajzok vannak a falakon. A mosóajtók helyén egy-egy vastag nehéz függöny lóg. Tisztaság és félhomály lengi körbe a helyet és egy sajátos illat, valami füstölő lehet. A rockerek egyik legkedveltebb szórakozóhelye, mindig van valami koncert, hol kisebb hol nagyobb együttesekkel.
Vissza az elejére Go down
Blake Flanner
Felnőtt
Felnőtt
Blake Flanner


HSZ SZÁM : 5

Wigwam rock club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wigwam rock club   Wigwam rock club EmptyHétf. Okt. 29, 2012 9:19 pm


WELL I WALKED WHEN I SHOULDA RAN
Felült az ágyban és körbepillantott szobájában, hol a megszokott rendetlenség uralkodott. Mintha tornádó söpört volna végig rajta, mégis így érezte igazán jól magát. A nők, akik bele akarták sulykolni a rendmániát, általában nem nyertek szabad utat szívéhez, így sokszor úgy döntött, egy ideig hanyagolja a kapcsolatokat és inkább környezete normálisabb tagjaival, barátaival foglalkozik. Blake barátai szórakoztatóak, de semmi esetre sem rendesek voltak. Legtöbbjük egocentrikus képzeteket gyártott magáról, emellett akadtak, akik tisztában sem voltak hibáikkal. A férfi megszokta már, hogy nagyképű, fellengzős emberekkel kell beszélgetnie és olykor lopnia a napot, mert tulajdonképp, ők jelentettek számára mindent. Ha nem is a szerénységükről voltak híresek, hát a hatalmas szívük kárpótolt minden hibát.
Megdörzsölte álmatag szemeit, melyek sarkában még az éjszaka ott csüngött és egyre inkább arra késztette Blake-et, hogy hajtsa vissza álomra fejét, ráér még a készülődéssel. Ő azonban tudta jól, hogy meg kell jelennie a rock club-ban, már csak azért is, hogy váltson pár szót Richard-dal, akit már legalább három éve ismert. Első látásra nem igazán találta szimpatikusnak a megtestesült női ideált, főként mert némi féltékenységet is érzett, hogy a gyengébbik nemnél ilyen mély benyomást tud tenni. Pár hét alatt aztán megkedvelte, s azóta is országos cimborájának vallja, akivel hetente minimum háromszor muszáj találkoznia. Jól esik a társasága, gyakran üdítően hat a férfira.
Kimászott hát a takarók és párnák rengetegéből, hogy elmenjen mosakodni, ezt követően pedig felvegyen egy fekete, V nyakú pólót és egy sötét farmert. Az ízlése egyszerű és elfogadható volt, kevesen kritizálták, hiszen azon nagy átlag közé tartozott, aki nem volt hajlandó szoláriumba járni, hosszúra nőtt haját vasalni, esetleg idióta láncokat aggatni a nyakába. Elítélte a mai fiatalok stílusát, ámbár sosem tette szóvá. Tudta, hogy úgyis ő maradna alul a vitában, elvégre egyre kevesebb ember őrizte már meg normalitását.
Farzsebébe csúsztatta a motor kulcsát és utoljára még karórájára pillantott. Nyolc óra. Átaludta az egész napot, ami érthető lehetett azután, hogy bevállalta az esti műszakot. Alaposan leszívta minden erejét a robotolás, főleg, hogy huszonnégy órás bájmosollyal kellett közlekednie az emberek között.
Kilépett az ajtón, majd sietősen lerobogott a lépcsőházban, hogy a motorhoz igyekezvén, felpattanjon rá, majd indítson. A gépezet hangosan felbőgött, morgott Blake alatt, s mikor elindult, szinte feltépte maga után az aszfaltot. A férfi imádta járművét, melyre a pénzt nehézkesen gyűjtötte össze még fiatalabb korában. Annyi szerencséje volt, hogy értett a spóroláshoz és nem akart folyton költekezni. Aligha boldogulna mostanra már a motor nélkül, a közlekedést illetően legalábbis biztosan.
Másodperceknek tűnt az a tíz perc, mi alatt odaért a szórakozóhelyre és ami előtt leparkolta járgányát. Leszállt róla, a kulcsot zsebre vágta, majd kényelmes tempóban indult meg a bejárathoz, ahol már megannyiszor láthatták. Tartott tőle egy kicsit, hogy fölöslegesen jött el és talán Richard meggondolta magát, de nem volt bosszús. Ha nem jön el, ledöntök pár felest, aztán hazakecmergek. Talán. Gondolta, de nem is az előreérzett csalódottság, mindinkább az unalom beszélt belőle.
A Wigwam semmit sem változott két hét óta, ugyanis akkor járt ott utoljára. Most is ugyanolyan hangulatos, a zene most is tökéletes, csupán a füstölők zavarták orrjáratait és késztették folyton tüsszentésre. Megmasszírozta finoman orrnyergét, hogy elszálljon az inger, végül levetette magát a pulthoz, jól megszokott helyére. Két pohár sört kért, egyet magának, egyet meg Richard-nak, s már csak annyi teendője volt, hogy várjon. Addig viszont olykor mosolyt villantva a csinos pincérlányra, élvezettel hallgatta a rock muzsikát.
FOR RICHARD SHEEN
Vissza az elejére Go down
Richard H. Sheen
Felnőtt
Felnőtt
Richard H. Sheen


HSZ SZÁM : 7

Wigwam rock club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wigwam rock club   Wigwam rock club EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 1:19 am




You are ready?

Drága barátomnak köszönhetően, hajnali fél 10kor felkeltem. Rávágta magát csak úgy az ágyamra, én pedig hirtelen felugrottam. Egy nem túl kellemes álomban volt részem, amolyan… mindjárt meghalok feeling, aztán pedig reggel van. Juhé. Nem haltam meg. Mostanság mindig ezek az álmok üldöznek, de nem tudom mért. Nem értem. Párnát nekidobom.
-Hé, ezt most mért kellett?!
Szinte nekirontok. Tudni illik, mostanság eléggé düh őrült egyéniség vagyok, de persze vele, nem. Csak ő tud lenyugtatni, ha valami balhé, van, ezért is a legjobb barátom. Nagy vigyort ereszt el felém, miközben kiugrom az ágyból és a szekrényhez veszem az irányt. Minden felé ruhák vannak szétdobálva, de ma tiszta cuccot kell felvennem. Borotválkoznom is kellene. Ejj.
-Ma van a nagy nap! Tudod… találkoznom kell egy nőcivel. Tudod akinek tegnap lenyúltam a pénzét. Ma meghívom kajálni.
Húzza ki magát nagy büszkén. Elvigyorodom. Hogy lehet ilyen? Kicsit a vállába bokszolok, aztán felkapom a farmerom és egy fekete pólót, majd már itt sem vagyok. A nappaliba viharzok ki, persze ő jön végig utánam.
-Komolyan a saját pénzéből hívod meg? Hülye.
Rázom meg a fejemet ismét. Azért örülök neki, hogy végre valami kapcsolatot hoz össze magának, nem csak egyedül bóklászik. Szegényke eléggé lehangoltnak tűnik, amikor én lelépek azzal a csajjal a versenyek után. Uh, remélem ma is.
A konyhában a nagybátyám telefonál. Elindulok arra, finoman kinyitom az ajtót, majd elvigyorodom, és közelebb lépek hozzá. Szükségem lenne egy kis pénzre és mivel ő elég jól menő ügyvéd, ezért azt hiszem, megkaphatom mindig, amit akarok. A mocira kell, persze… mint mindig. Meg egyéb apróságokra. Kiveszem a kezéből a telefont, mert nekem mindjárt mennem kell.
-Szükségem van 250 dollárra. Most.
Pillantottam rá miközben a haveromnak átpasszoltam a telefont. Ő persze végig ott hadonászott körülöttünk a telefonért, ami gondolom fontos lehetett. Hát ez pech.
-Okéoké! Megkapod! Ott van a kabátzsebembe, csak add már vissza azt a telefont.
Azzal visszaadtam a telót én pedig elvettem a 250 dollárt és már léptünk is. Motorra ültünk persze, a haverom-elvittem a nőhöz, aki egy puccos iskolába jár. Persze végigvártunk egy csomó időt, mire kijöttek, de nem baj… közben tudtam írni Blake-nek is, hogy találkozzunk, hátha van valami új fejlemény, amit még nem tudok. Mostanság nem futottunk össze, de jól esne egy sör. Nem nagyon volt az utóbbi pár napba időm, ezt kellett azt kellett csinálni. Elég gáz volt. Majd most.

Hamarosan beesteledik, én pedig elég messze vagyok a megbeszélt helytől. Jobb lesz elindulnom. Bőrdzsekit felvettem csak a rövid ujjú tetejére, nyakig becipzáraztam, aztán fel a motorra és nyomás. Úgy negyven öt percen keresztül hajtottam, mire átértem. Hát igen, kellett nekem ilyen messzire megdumálnom a dolgokat.
A motort felismerem, ő már itt van. Leparkolom az enyémet mellé, majd megigazítom a hajamat és belépek. Megkeresem, persze már igazán tudhatnám, hogy hol ül, hiszen törzshelyünk… odaveszem az irányt, néhány nőcinek persze egy kacsintást lenyomok útközben. A söröm is megérkezett már. Blake-kel lekezelek, majd levágom magam mellé.
-Helló! Na mi a helyzet? Sokat késtem?
Előveszem a cigisdobozt, de nem gyújtok még rá. Nem biztos, hogy Blake szívlelni fogja annyira a dolgot, de pia mellé meg amúgy sem bírom ki általában. Ilyen vagyok.


tag: Blake | words: 512 | notes: remélem jólesz (:
thanks


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wigwam rock club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wigwam rock club   Wigwam rock club Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wigwam rock club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rock Club
» Rock Tábor!
» Alois Rock School
» Club 202
» Bowling club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Külváros-
Ugrás: