Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Keresem! EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Keresem! EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Keresem! EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Keresem! EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Keresem! EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Keresem! EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Keresem! EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Keresem! EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Keresem! EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Keresem!

Go down 
+21
Tiffany Burns
Debora Evans
Blake Flanner
Emma Dewan
Nathan Galeotti
Dexter T. Winney
Armie Cavill-Devereux
Harrison Woodrow
Richard H. Sheen
Nicole Hamilton
Cornelia McKenna
Victorie James
Bart Porter
Carina Hope Kalston
Evelyn S. Rush
Evie Richardson
Emandorie Wayne
David J. Green
Daniel J. Smith
Joseph Roberts
Dorina McField
25 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Keresem!   Keresem! EmptyVas. Aug. 26, 2012 11:55 pm

Szeretnéd ha valaki megalkotná ismerőseid, rokonaid, barátaid? Add fel a hirdetést rájuk!

Kód:
[center][img]kép róla[/img]
Teljes neve[/center]

[b]kor::[/b]
[b]foglalkozás::[/b]
[b]jellem::[/b]
[b]kapcsolatunk::[/b]
[b]PB:[/b]


A hozzászólást Dorina McField összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 01, 2012 1:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Joseph Roberts
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Joseph Roberts


HSZ SZÁM : 24
KOR : 28

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:34 am

Keresem! Alex-pettyfer-boyfriend-cold-emma-roberts-love-Favim.com-290448
Patricia/Allison ______ | ex-girlfriend or something what's like this

M E G É R K E Z E T T !

kor:: 17
foglalkozás:: tanuló | tánc szak - balett
jellem:: szabadon kidolgozható, de inkább a "jó kislány" jellem felé billenjen a mérleg
kapcsolatunk:: Régen volt. Eléggé régen. Körülbelül két éve, mert azt hiszem, akkor kezdtük az elsőt. Igen. Kiforratlan volt még a személyiségem, így könnyen befolyásoltak a nők. Azaz, annyira nem könnyen, de ahhoz épp eléggé, hogy Ő el tudja csavarni a fejemet, amit természetesen ma már senkinek sem engedek. Kereken egy hónapig voltam a sarkában és könyörögtem randiért, míg megadta magát. Tetszett, hogy nem kacérkodott folyamatosan... hogy nem egy könnyű vérű liba, mint sok csaj az iskolában. Az első randi után már simán ment minden. Fél évig volt a barátnőm, mert aztán megcsaltam. Eleinte bántam, végül rájöttem, hogy sokkal jobb az élet szerelem nélkül.
play by:: emma roberts | hejhó, nem engedek belőle!


Keresem! Tumblr_m6pewb0RsK1qbd8dl
Ashton/Donald/Tristan Roberts | uncle

kor:: 25-33
foglalkozás:: rock zenész | híresség
jellem:: egy eszméletlen nagy partiállatot kéretik faragni belőle
kapcsolatunk:: Most nem egy egyszerű emberről beszélünk... Nem egy szimpla nagybátyról... Ő egy isten. Ő az, akit a példaképemnek tekintek... aki hatalmas népszerűségnek örvend és aki a csúcson van. Olyan akarok lenni, mint ő, bár ezt apám nem igazán támogatja. Iszonyat jó fej alak és imádok vele sörözni - bizony, nem izgatja, hogy kiskorú vagyok -, ráadásul élvezet nézni, ahogy a legbénább dumákkal magához édesgeti a csajokat. Pacsit neki! Számíthatok rá bármikor, bármiben, azonban nem a legmegbízhatóbb alak. Drogozik, iszik és olykor teljes kábulatban áll színpadra. A közönség mégis imádja. Már három lemezt adtak ki és viszik mindet, mint a cukrot. Bezony, emberek! Mondom, hogy nem kispályás fickó!
play by:: jack barakat | vagy alex gaskarth


A hozzászólást Joseph Roberts összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 07, 2012 11:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Daniel J. Smith
Híresség
Híresség
Daniel J. Smith


HSZ SZÁM : 9

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Szept. 01, 2012 1:24 am

Keresem! Tumblr_lpiw5cJqMh1qd5lwso1_500
Michael James Smith

kor:: 27
foglalkozás:: Zenész
jellem:: pörgős, szoknyavadász, jó dumával. Teljesen az ellentétem.
kapcsolatunk:: Az ikertestvérem. Sosem voltunk túlzottan jó kapcsolatban, egymás ellentétei vagyunk már kiskorunk óta. Ő az apámra hasonlít, én meg az anyámra. Mindenki ezt mondta. Igazság szerint, már egy ideje nem túlzottan beszélünk... egyszer megzsaroltam egy meló miatt, és azóta pipa rám. Hogy mi lesz tovább? Nemtudom.
PB: Chace Crawford
Fontos lenne! Smile

______________________________________________

Keresem! Tumblr_m0f2a7a7uB1rp77yvo1_500
Masha Maia Smith

kor:: 17
foglalkozás:: Alois Rock School, harmadik év, tánc szak
jellem:: Nehezen érintette szüleink halála, és azóta kicsit elzüllött. Cigizik, állítólag néha drogozik is, nem túl jó társaságba keveredett. Amúgy elszánt, és azt hiszem Michael és az én keverékem.
kapcsolatunk:: Sosem voltunk rosszban. Bár az a 10 év csak tíz év. Mindig ő volt az, akit piszkáltunk, akit sokszor bántottunk is. Ettől eltérve mindig bálványozott minket, mindig mi voltunk a példaképei. Szüleink halála óta kevesebbet találkozunk, ő a nagynénjével él, amikor nem az Aloisban van. Hozzám még mai napig is sokat jár át.
PB: Taylor Momsen /engedek de csak ha meggyőzöl.



MEGÉRKEZTEK!! Smile


A hozzászólást Daniel J. Smith összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 12, 2012 7:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Szept. 01, 2012 4:56 am

Keresem! Tumblr_lz8klnEjbO1rpt30mo7_250Keresem! Stevan10
Brandon Skyes Jr.

kor:: 17
foglalkozás:: tanuló - zenész
jellem:: kicsapongó életet él, drogozik, füvezik, iszik, cigizik, nőket hódít, és mindenkit kihasznál, aki csak szembe jön vele a folyosón. Pökhendi, nem bírja a kritikát sem, és azt sem, ha beszólogatnak neki. Ez mellett viszont akit egyszer tényleg megkedvel, az mellett kiáll, de ha üzletet ajánlanak neki, képes eldobni a barátságukat az üzlet érdekében.
kapcsolatunk:: három éve vagyunk egy szobában, három éve ilyen seggfej, velem is, és másokkal is, de én már elértem azt nála, hogy valamilyen szinten megbízzon bennem, hiszem a drogot is tőlem kapja, meg én is tőle azért, bár ez hétpecsétes titok az iskolában. A kapcsolatunkról még annyit hogy idővel jó barátok leszünk, mégis tűz és víz baráti kapcsolat lesz a miénk.
PB: Andrew Garfield vagy Steven R. McQueen
Vissza az elejére Go down
Emandorie Wayne
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Emandorie Wayne


HSZ SZÁM : 3

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Szept. 03, 2012 3:29 am

Keresem! 463772francisco3-61b2a10324 Keresem! 93-91
Andrew ___

kor:: 24
foglalkozás:: tánctanár
jellem:: Teljes mértékben rád bízom, annyit szeretnék kikötni csak, hogy legyen humoros.
kapcsolatunk:: Ő az én tánctanárom, akibe fülig bele vagyok zúgva, és azt hiszem ő sincs ezzel másképp. Csakhogy tisztában vagyunk vele, hogy nem lehet köztünk semmi legalábbis 1 évig biztos nem, amíg ki nem járom a sulit mert az nekem a jövőmbe neki az állásába kerülhet. Rengeteg öltözőben , irodában vagy szertárban váltott csók volt köztünk s már elég régóta zajlik a viszonyunk, szerencsénkre még nem buktunk le, de már nagyon nehezen meg a titkolózás…. Főleg nekem.
PB: Francisco Lachowski ; Sean O’pry


A hozzászólást Emandorie Wayne összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 19, 2012 5:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Evie Richardson
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Evie Richardson


HSZ SZÁM : 24

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Szept. 03, 2012 8:41 pm

Keresem! Tumblr_lv1snl46vx1r2fpawo2_500
Nicole ______ _______

kor:: 16
foglalkozás:: táncszakos diák
jellem:: Furcsa, először hallgatag, aztán hirtelen kibontakozik. Amióta Evie-vel barátkozik, teljesen megváltozott, néha dühkirohanásai vannak neki, néha pedig csak úgy... simán rossz kedvű. Szüleivel gondok vannak, az anyja és az apja elváltak. Az apját imádja, de a nagyon elfoglalt szülő nem igazán tud vele foglalkozni. Az anyja egy drogosba szerelmes, aki nemrég jött ki újra a börtönből. Nicole utálja őt. Ettől a pillanattól kezdve az anyjával sem ápol már olyan túl jó kapcsolatot. Evihez menekül, a drogok, cigaretta, szex, italok rabságába esik. Jól esik neki, hogy mostantól megnézik a pasik, utána szólnak az utcán...
kapcsolatunk:: Névtelen kiscsaj volt, aki bizonyítani akart, amikor meglátott engem. Úgy érezte, én vagyok az a nő, akivel össze kell hogy barátkozzon. Addig harcolt, ameddig sikerült neki. Nem hittem, hogy ennyit tud. Aztán összehaverkodtunk. Én nyáron ott voltam náluk egy ideig, mindent együtt csináltunk. Mindenbe beavattam. Meglátta az igazi énemet. Egyelőre így vagyunk. Hogy mi lesz tovább? Nemtudom.
PB: Nina Dobrev /ha van jobb ötleted nyugodtan.


MEGÉRKEZETT!


_________________


Keresem! Ava_ke10Keresem! Tumblr_m9b6tx1a361r92a5p
Nicholas _________ _________

kor:: 18
foglalkozás:: táncszak negyedik év
jellem:: Ahogy jónak látod, de azért legyen hírneve Smile
kapcsolatunk:: Az exem. Hogy most milyen a kapcsolatunk? hát... még mindig kavarunk egy kicsit. Azt hiszem, nem tud leszállni rólam, mármint ÚGY. Mindig csak ezen jár a feje. Na de nem gáz, legalább néha vesz tőlem egy kis anyagot is, meg azért nem kell panaszkodnia, sem a jóképűségével sem mással...
PB: Kevin Flamme /Ha tudsz jobbat, lehetséges


A hozzászólást Evie Richardson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 17, 2012 8:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Evelyn S. Rush
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Evelyn S. Rush


HSZ SZÁM : 8
KOR : 28

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Szept. 04, 2012 4:48 am

Keresem! Sansre29o Keresem! Scaled.php?server=94&filename=bharnage02
-- -- Sexton

kor:: 17
foglalkozás:: diák - zene szak, harmadikos - ének, gitár
jellem:: Bunkó, szoknyapecér, füvezik, és egyéb bogyókat is be szokott venni. Mindig vigyorog, nem fél leszólítani embereket, nem fél semmitől. Ő maga is szokott dílerkedni, de csak nyáron vette komolyabban. Suliidőben kicsit visszafogja magát, de nem tenne le róla, egy picit sem.
kapcsolatunk:: Ő lenne az én exem, aki vissza akar kapni, de nem mondja meg, és engem meg hidegen hagy. Én szakítottam vele, mert nyáron belevitt a dlerkedés világába, megismertem pár haverját, terjesztettem a cuccukat, és szépen lassan én is kezdtem ráállni. Augusztusban három hetet az elvonón voltam, aztán szakítottam vele. Nehéz kerülni, mert osztálytársak vagyunk és ígértünk még tavaly évvégén az embereknek egy duettet. Ójaj.
PB: Brendon Urie vagy Blake Harnage
Vissza az elejére Go down
Carina Hope Kalston
Híresség
Híresség
Carina Hope Kalston


HSZ SZÁM : 2

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Szept. 04, 2012 6:21 am

Keresem! 0p6268al337f73a
Nate Smelligen

kor:: 23 év
foglalkozás:: (híresség) zenész, színész
jellem:: Kedevs fickó. Mindenkit megért, de persza vannak ellenségei, mert híres. De nagyon sokan szeretik. Nme goromba és nagyon hasolít egy egyszerű diákhoz. Nem olyan egoista csak egy kicsit. Nem túloz el semmit csak egy kicsit. Olyan mint egy átlagos ember, csak egy kicsit híresebb. A korához képest nagyon felnőttesen viselkedik.
kapcsolatunk:: Hát, egy fellépsen gitározott amikor én táncoltam. Ott találkoztunk. Nagyon jó barátok lettünk. Azóta is SMS_ezünk, telefonon tartjuk a kapcsolatot és nagyon szeretnénk kicsit többet találkozni. Kicsit úgy érzem, hogy alakul köztünk valami, ami több, mint a barátság de ez a jövő zenéje.
PB: Penn Badgleyt

Nagyon kellesz, létszives siess! Smile
Vissza az elejére Go down
Bart Porter
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Bart Porter


HSZ SZÁM : 19
KOR : 29

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:23 pm

Keresem! Tumblr_lxkitiZjNb1rn2hk8o1_500
Mark Webster

M E G É R K E Z E T T !

kor:: 17-18
foglalkozás:: tanuló | zene szak - gitár (emellett focista)
jellem:: Mark érdekes személyiség. A suliban népszerű, a lányok kedvence és mindenki barátja. Előszeretettel szívatja a gyengébbeket, a lúzereket, a strébereket. A gimi sokadik királya, aki imád sportolni és akinek mindene a hírnév. De talán nem ez minden álma... talán mindez csak színjáték. Titkon Mark a férfiakhoz vonzódik, de soha senkinek nem mondaná ezt el Bart-on kívül. Valódi énje egy érzelmes srácot rejt, aki simán meglenne könyörtelenség és a reflektorfény nélkül. Azt vallja, hogy nem tehet mást, muszáj azt a srácot adnia, akit mindenki lát, mert különben elveszne. A szülei nem törődnek vele, talán ezért próbál kitörni a gimiben, de... ha nem érdekli, akkor miért? Talán csak gazdag és sikeres apjának próbál megfelelni? Esetleg betegeskedő anyja akaratának igyekszik eleget tenni? Soha, senki sem ismerheti meg igazán Mark-ot, ahogy álmait sem, amennyiben ő azt meg nem osztja velünk.
kapcsolatunk:: Mark és én körülbelül két hónappal ezelőtt találkoztunk egy buliban. Bepróbálkoztam nála, mert miért ne? Buliban vagyunk. Sokat ittunk. Sötét van. Senki sem tud már magáról semmit. Mi persze mindent szín józanul láttunk. Úgy gondoltam, másnap majd a részegségre fogom, ha netán a szememre vetik. De nem volt erre szükség. Lefeküdtünk, másnap délután, suli után pedig Mark megkeresett. Egyre több időt töltöttünk együtt - titokban -, az iskolában viszont közömbösen elsétált mellettem, ha pedig barátai uszítják, akkor simán meg is ver engem. Próbálom meggyőzni róla, hogy engedjen teret valódi személyiségének, de ő fél ettől. Nem vallja be, de retteg a gondolattól, hogy kitaszítják az elit körökből. És azt sem mondaná meg nekem, hogy szerelmes belém. De én tudom.
PB: Michael Trevino



Keresem! Tumblr_m3cuk7tThl1qjji23
Christopher "Chris" Porter

M E G É R K E Z E T T !

kor:: 17
foglalkozás:: tanuló | zene szak - zongora VAGY tánc szak - hiphop
jellem:: jelen pillanatban lázad és a rosszba mászik. Nem tetszik neki a szegénységünk és hogy a suli kitaszítottjai vagyunk. Cigizik, füvezik, olykor még drogokhoz is nyúl és iszik. Anyánkat nagyon elkeseríti, ezért folyamatosan veszekszünk, mert én mindig kioktatom. Azt hiszem, jogosan. Ő pedig folyton azzal védekezik, hogy ne papoljak a helyes dolgokról, mikor a srácokhoz is vonzódom. Soha semmiben nem egyezünk ki, azonban Chris sosem bántaná meg anyát tudatosan. Mindig mondja, hogy szereti és hogy fontos számára, de tettei az ellenkezőjéről tanúskodnak. Neki is a mindene Gabriel, a tizennégy éves öcsénk, aki diszlexiával és diszgráfiával küszködik. Nem feltétlenül nőcsábász, de gondolkodás nélkül képes élni a bulik nyújtotta helyzetekkel, azaz a részeg lányok gyengeségével... minden erőszak nélkül.
kapcsolatunk:: az öcsém, akiért bármit megtennék. Mindig azzal nyüstölöm, hogy hagyjon fel a drogokkal meg a bulikkal, de nem hallgat rám. Nem akar dolgozni, pedig simán szerezhetnék neki állást. Sokszor ő szokott vigyázni Gabriel-re, ha épp én és anya sem vagyunk otthon, mert dolgozunk. Ő az éretlen kamasz a családban, én pedig az érett felnőtt. Sosem tudunk semmiben dűlőre jutni, mégis mindketten titkon imádjuk a másikat és bármit megtennék anyánkért.
PB: Aaron Johnson VAGY Adrien Gallo


A hozzászólást Bart Porter összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 05, 2012 4:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Victorie James
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Victorie James


HSZ SZÁM : 10

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 6:18 am

Keresem! Avata144Keresem! Ben_Barnes_by_Fan_designer_www.kepfeltoltes.hu_
Felix Aadam James

kor:: 19
foglalkozás:: újságíró (csoport a felnőtt)
jellem:: rád van bízva, de fontos hogy örökbe lett fogadva!
kapcsolatunk:: Attól függetlenül, hogy nem vagyunk édes testvérek egészen jól megértettük mindig is egymást. Jó kapcsolatban vagyunk ma is. Miután befejezte a sulit, újságírónak állt, de ez nem zavart hiszen azóta szinte még többet futunk össze. L.A-ban lakik, néha ott alszom nála, elvisz erre arra, megpróbál bemutatni egy két embernek. Szeret olyannak, amilyen vagyok. Ő az egyetlen fiú, akiben megbízok és meg is bíztam mindig is.
PB: Ed Westwick vagy Ben Barnes. (ha van jobb ötleted, nyugodtan mondhatod)


MEGÉRKEZETT! Smile


A hozzászólást Victorie James összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 28, 2012 11:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia McKenna
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cornelia McKenna


HSZ SZÁM : 13

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 10:36 pm

Keresem! Tumblr_m8tvjhOTTY1rv8fmi
Sebastian Bell

kor:: 19
foglalkozás:: valami tánctanár vagy koreográfus...
jellem:: nekem mindegy, rád bizom (:
kapcsolatunk:: Az apám megdugta egyszer az anyád és így lettél te. Nem tudom milyen a kapcsolatunk, nem túlzottan kommunikáltunk még. tudni tudunk egymásról, és egyelőre ennyi. Jóképű vagy, szóval... ki tudja.
PB: hayden christensen de engedek belőle


MEGJÖTT!!

_________________

Keresem! Cute-demi-lovato-gif-gorgoeus-hair-favim
Sierra Frendrik

kor:: 15
foglalkozás:: zene szak diák
jellem:: nekem mindegy, rád bizom (:
kapcsolatunk:: Az apám megdugta egyszer az anyád és így lettél te. a legfiatalabb vagy közöttünk. Azt hiszem, csak téged birlak. Valamennyire... vannak idegesitő pillanataid, de amúgy, oké vagy.
PB: demi lovato de engedek belőle

_________________

Keresem! Wink
Rachel Carson

kor:: 18
foglalkozás:: tánc szak diák
jellem:: nekem mindegy, rád bizom (:
kapcsolatunk:: Az apám megdugta egyszer az anyád és így lettél te. NEM NEM és NEM! Utállak. Mindig jobb akarok lenni tőle. Párszor keresztbe tettünk egymásnak, és még ma is megy ez a harc. Általában megegyezik az ízlésünk és ez itt a baj. Szerintem soha nem leszünk jóba.
PB: rachel bilson de engedek belőle
Vissza az elejére Go down
Nicole Hamilton
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Nicole Hamilton


HSZ SZÁM : 6

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Szept. 24, 2012 5:54 am

Keresem! Tumblr_lbbn5pvrE51qbqnd7o1_500
Lucas "Luke" Monroe - F O G L A L T !

kor:: 24-27
foglalkozás:: tanár (tánc vagy matek szak)
jellem:: amit kikötnék, hogy ne legyen túlzottan fennhéjazó, de egy leheletnyi pasis bunkóság legyen benne. Hűséges egyébként, ami köztem és közte történt... hát, lehetett igazi is, lehetett csak kaland. Nekem mindenképp sokat jelentett és ő ezzel tisztában is van.
kapcsolatunk:: A tavalyi tanévben három alkalommal voltunk együtt. Igen. Szex. Az évet nálunk kezdte, nekem pedig megtetszett. A dolgok csak úgy alakultak, aztán megtörtént egyszer... majd még kétszer. Mindig finoman és tapintatosan bánt velem, pedig ha akart, lehetett volna egy vadbarom, mert nyilván akkor is ugyanúgy vágytam volna rá. Szóval, tavaly év végén megbeszéltük, hogy befejezzük, mert kirúghatják, ha kiderül az, ami köztünk történt. A nyarat külön töltöttük, csakhogy történt valami a három hónapos szünidőben. Mikor az évnyitón megláttam, rájöttem, hogy totálisan meg vagyok őrülve érte... ő viszont egy nővel az oldalán feszített a tanárok közt. A barátnője, aki ráadásul majdhogynem minden nap meglátogatja. Mi tagadás, elég rossz érzés együtt látni őket... kár, hogy nem tehetek semmit. Helyette inkább próbálok másra koncentrálni.
PB: Henry Cavill /vagy Keanu Reeves, Chad M. Murray, Robert Pattinson stb./



Keresem! Tumblr_m6x6hvzjBJ1rsc541
Drake Harmon

kor:: 18
foglalkozás:: tanuló | zene szak, bármilyen hangszer
jellem:: rendes srác, bár a gyengébbeket imádja szapulni. A suli nagymenői közt foglal helyet és kissé egoista is, velem viszont sosem bunkózna, ráadásul mindig segít, ha bajban vagyok. Szerelmes belém, én erről természetesen nem tudok. Fogalmam sincs, melyik lenne jobb... ha tudnám, vagy hogy jelenleg nem tudom, hogy meg van zavarodva értem.
kapcsolatunk:: A legjobb fiúbarátom, akire számíthatok, bármi történjék is. Soha, semmi komoly nem történt köztünk és ha rajtam múlik, nem is fog. A múlt hónapban pénzt loptam tőle, mert úgy gondoltam, nem lesz gond, hiszen gazdagok. Félek bevallani, mit csináltam... valószínűleg nem fogom megmondani neki.
PB: Drew Van Acker


Keresem! Tumblr_m4j828yCyK1qin4xzo1_500
Derrick "Rick" Williams

kor:: 30-40
foglalkozás:: állítólag élelmiszerüzletben eladó
jellem:: egy lusta disznó, aki szó szerint értette azt, mikor anyám közölte vele, hogy érezze csak otthon magát nálunk. Reggelente egy szál himbilimbiben kószál a konyhában, felzabálja a hűtő tartalmát és aztán sörrel rakja tele. Drogozik, plusz itt van ez az icipici dolog, hogy rám van akadva. Persze, csak titkosan. Azt nem akarja, hogy anyám megtudja. Egyáltalán nem félénk vagy szemérmes, esetleg visszahúzódó. Nagyszájú, őszinte és olykor bunkó. Azt is kinézem belőle, hogy megütne, ha nem félne attól, hogy anyám kidobja.
kapcsolatunk:: nem sokat tudunk a másikról. Nem is akarok tudni róla semmit. Nem figyelek, mikor felém kacsintgat, elengedem fülem mellett a bókjait és igyekszem tartóztatni magam a kiabálástól, mikor a keze a fenekemre téved. Utóbbi ritkán fordul elő. Utálom a hapsit és nem érdekel, hogy próbál a pótapám és a szeretőm is lenni egyben.
PB: Ryan Gosling /alku van/


A hozzászólást Nicole Hamilton összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 17, 2012 7:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Richard H. Sheen
Felnőtt
Felnőtt
Richard H. Sheen


HSZ SZÁM : 7

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Okt. 01, 2012 7:21 am

Keresem! Tumblr_m7xtnqciTx1qjqwsho1_500
_____ _____ ______

kor:: 19-21
foglalkozás:: amit szeretnél
jellem:: legyen nagy nőcsábász, de naplopó. hasonló személyiségű mint én. motorozik. A legjobb barátom. Szeretném ha ne tervezz vele hosszú távra, mert nekem vannak terveim veled Smile Pmben többet is megtudhatsz erről.
kapcsolatunk:: A legjobb barátom, mindent megteszek érte, ő is értem. Minden hová együtt megyünk, nőzni, motorozni, piknikezni meg hasonlók. Elkísér a versenyeimre, a riválisaimmal is kiáll ha kell. Szóval egy tipikus legjobb barát. Jobbat el sem tudok képzelni.
PB: Joe Brooks, de ha van jobb ötleted, nyugodtan csak szólj Smile


_________________________________


_____ _____ Sheen

kor:: 25-30
foglalkozás:: ügyvéd
jellem:: Rád bízom teljes mértékben.
kapcsolatunk:: A nagybátyám. Szeretem, mert befogadott. Amióta kijöttem a sittről, nála lakom. Amikor kérek pénzt, ad. Mindig szívesen lát. Nem sokat vagyok otthon, de próbál szabályozni. Sajnos nem nagyon megy neki ,de azért igyekszik. Mintha a haverom lenne. Bár vele nem tudok olyan sok mindenről beszélni. Mellesleg most kezd beindulni neki a biznisz, úgyhogy elég keveset van otthon.
PB: fogalmam sincs, akit szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Harrison Woodrow
Híresség
Híresség
Harrison Woodrow


HSZ SZÁM : 11
KOR : 32

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Okt. 05, 2012 9:46 am

ITT VAN, MEGVAN, FOGLALT, JUHEEEY!
Keresem! Tumblr_m73ykfDRff1ql2gms
Beatrice Walters

becenév:: Tish
kor:: 18-21
foglalkozás:: színésznő / vagy mellette tanuló (kortól, alkotótól függő)
jellem:: adatlapomon található szj példából kiderül, de főként a "kedves, segítőkész, barátságos" jelzők illetik
kapcsolatunk:: röviden és tömören: rossz. Egy sorozatban játszunk főszereplőket, ő Lolát, én pedig Dorian-t. Ugyan a filmvásznon már csókolóztunk, ő állítása szerint engem még csak bottal sem piszkálna meg. Tény, hogy a bemutatkozásom kicsit rosszul sikerült, ráadásul gyakran nyersen válaszolok, esetleg bunkó vagyok, de... egyre jobban vonzódom hozzá és egyre jobban szeretném esélyt kapni tőle. Nem vagyok szerelmes, áh! Ez csak... nem tudom. Nem is érdekel. A lényeg, hogy bírom, ő pedig utál. Lesz ebből valaha valami? Remélem. (szándékom a karakterekkel, hogy a játék folyamán egymásba gabalyodjanak, tehát barátnő-jelölt a hölgyemény)
PB: Crystal Reed (tudom, hogy tipikus, de nagyon szeretném és vele tudnám elképzelni leginkább; a további ajánlatok pm-ben küldhetőek)



Keresem! Tumblr_ls05vmcaib1qb2ycg
Ethan Bern

becenév:: Ethan
kor:: 20-23
foglalkozás:: színész / énekes /gitáros / diák, egyetemista
jellem:: kedves, rendes, segítőkész srác, aki a tökéletes ellentétem és aki megpróbál a jó oldalra húzni, egyértelmű sikertelenséggel
kapcsolatunk:: olyan, mintha az édestestvérem lenne és sokkal jobban szeretem a bátyámnál, főleg, mert nem próbál meg fölülmúlni engem és nem nyúlja le a csajaimat. Legalábbis eddig így volt, mert most szemet vetett Tish-re, akire éppenséggel én is. Ami a legrosszabb az egészben, hogy Tish csipázza a haveromat, engem viszont már kevésbé. Próbálok közeledni felé, hátha elérek nála pár jó pontot, de semmi... Ethan viszont mintha egyre jobban haladna és ez megőrjít. Tudom, hogy a legjobbat érdemli és hogy Tish is megérdemli őt - legalábbis jobban, mint engem -, de kiakaszt. Nem tudnám elviselni, ha összejönnének.
PB: Beau Mirchoff (csak tipp, felőlem lehet bárki)
Vissza az elejére Go down
Armie Cavill-Devereux
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Armie Cavill-Devereux


HSZ SZÁM : 6

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 2:32 am

Keresem! Tumblr_m5oqlpO0yL1romb08o1_250Keresem! Colin311
Grégoire Devereux

kor:: 45
foglalkozás:: gitártanár
jellem:: Laza, jó humorú és modern felfogású apa, akit imádnak a gyerekei és a diákjai is. Megértő, figyelmes, de szigorú ha kell, aki nem a szabályai szerint játszik, az elveszti a bizalmát. Emellett természetesen rendkívül tehetséges gitáros, és jó tanár.
kapcsolatunk:: jó viszonyban vagyunk az apámmal, ő tanított engem zenélni kiskoromtól kezdve, elfogadja a másságomat, és mindenben támogat engem és a testvéreimet is, bár tudja, hogy néha hajlamos vagyok balhéba keveredni, mindig ott van, hogy segítő kezet nyújtson.
PB: Mark Ruffalo vagy Colin Firth

Keresem! Tumblr_lrimg8aQxd1qdgblao1_500
William Cavill-Devereux

kor:: 23
foglalkozás:: újságíró, fotós
jellem:: ezt az alkotóra bíznám, de azért legyen valami művészi beállítottságú, kreatív srác
kapcsolatunk:: Közelebb állok a húgomhoz, mint a bátyámhoz, de jól meg vagyunk, kissé különbözünk, de hasonló az érdeklődési körünk. Kisebb koromban jobban kijöttünk, de ő a tanulmányai miatt elköltözött, és ritkán járt haza, most viszont egy városban élünk, és ő még nem tudja, hogy a saját nememhez vonzódom, ami akár ellentéteket is szülhet kettőnk között.
PB: Gaspard Menier /talán engedek belőle/

Keresem! Lua-4_thumb
Laura Cavill-Devereux

kor:: 16
foglalkozás:: tanuló
jellem:: Laura igazi kis vadóc, sokszor megszegi a szabályokat, de nagyon tehetséges és lelkes, mindig talpraesett és magabiztos. Tudja, mit szeretne, és nem fél megvalósítani az álmait.
kapcsolatunk:: Nagyon szeretem a húgomat, sokszor inspirál engem, ha bármi baj van, azonnal elmondja nekem.
PB: akár Luanna Perez-Garreud, de alkudható teljes mértékben

PM-ben keress meg, ha érdekel valaki!
Vissza az elejére Go down
Dexter T. Winney
Diák zeneszak második év
Diák zeneszak második év
Dexter T. Winney


HSZ SZÁM : 7
KOR : 27

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Okt. 19, 2012 10:34 am

Keresem! Tumblr_ma3unzYH531rt2432
Rád bízva!

kor:: 15-16
foglalkozás:: diák, hogy tánc vagy zene szak az tetszés szerint választható
jellem:: a hisztis kivételével bármilyen lehet
kapcsolatunk:: Igazából egyelőre még semmilyen kapcsolat sincs köztünk. Csak tetszik és őszintén szívesebben megismerném, mert a távolból mosolyogni rá és nézni ahogy elhalad a folyóson... na az igazából nem jó móka. Nem tudom a nevét, gondolom a saját hibám miatt. Tudniillik, eddig egyszer sem mentem oda hozzá és beszélgettem el vele. Talán majd a jövőben, ha 'véletlenül' neki megyek és bocsánatot kell kérnem miatta.
PB: India Eisley - nem ragaszkodom hozzá, bárki lehet.


Megjött *---------------* bounce

Keresem! W2z6598dmrvfpwdfe8g2
Daniel Winney

kor:: 18
foglalkozás:: diák szintén dönthetsz róla, hogy mi lesz.
jellem:: rád bízva
kapcsolatunk:: A bátyám, szóval mindenképpen jó, mert nem neki kell példát vennie tőlem, hanem nekem tőle. Ami azt illeti én szeretem, hiszen a testvérem és ha vele nem akkor kivel lehetnék jóban?
PB:Jamie Campbell Bower - nem ragaszkodom hozzá, bárki lehet.


Érdeklődni irántuk PM-ben, amúgy minden egyéb az alkotókra van bízva! Nagyon-nagyon várom őket. bounce


A hozzászólást Dexter T. Winney összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 24, 2012 6:24 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathan Galeotti
Sajtó
Sajtó
Nathan Galeotti


HSZ SZÁM : 9

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Okt. 20, 2012 9:21 pm

Keresem! Tumblr_lf8hjx5xgQ1qamybzo1_500
Tetszőleges név


kor:: 20-24
foglalkozás:: riporter / paparazzo / újságíró
jellem:: Inkább a "tökös csaj" kategóriába tartozzon, semmiképp se legyen divatmániás cicababa.
kapcsolatunk:: A munkatársam, akire valamiért felfigyeltem... talán azért, mert más, mint a többi nő és mert bűntudat nélkül szól be a rámenős pasiknak. Pár szót váltottunk csak eddig, de nem bánnám, ha több is lenne köztünk a munkakapcsolatnál.
PB:: Kristen Stewart - de csak egy ajánlat, alkuképes vagyok.


Keresem! Tumblr_m6exvez0dJ1qhksxso1_500
Bianca Galeotti


kor:: 24
foglalkozás:: modell
jellem:: Szabadon kidolgozható, lényeg, hogy néha kicsit fennhéjazó, csak mert neki bejött az élet.
kapcsolatunk:: A húgom. Jó kapcsolatot ápolunk egymással, főleg, mert gyakran vigyázok a lányára, a három éves Olivia-ra. Huszonegy évesen szült, emiatt ott hagyta a fősulit. Azóta modellnek állt, lefogyva és egy tökéletes alakkal lepve meg mindenkit. Sokat beszélünk, hetente többször is látogatjuk egymást. Némi információt még kiszűrhetsz az "előtörténetemből".
PB:: Rosie Huntington-Whiteley - szintén csak egy ajánlat.
Vissza az elejére Go down
Emma Dewan
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Emma Dewan


HSZ SZÁM : 4

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyVas. Okt. 21, 2012 5:55 am

Keresem! Tumblr_m37pgcPUjQ1roqoea
Naomi Cutteridge

kor:: 18
foglalkozás:: diák
jellem:: Sokban hasonlít rám, talán egy kicsit türelmetlenebb és sértődékenyebb.
kapcsolatunk:: Régen legjobb barátnők voltunk, azonban egy idő után többet kezdtem el érezni iránta. Miután nagy nehezen színt vallottam neki, szó nélkül ott hagyott és azóta nem is láttam. Egészen mostanáig. Úgy tűnik, újonnan megbánta tettét, mert követett engem az Alois-ba és bocsánatot szeretne kérni. Kérdés, hogy képes vagyok-e megbocsátani neki?
PB:: Lea Michele (esetleg Naya Rivera)

Megtaláltam! *---*


***

Keresem! Fassy1
Roger Coleman

kor:: 29
foglalkozás:: munkanélküli
jellem:: Igazából mindegy, de negy a puhap.csű valaki legyen.
kapcsolatunk:: Történt egyszer, hogy a Naomival történt eset miatt dühös lettem és úgy láttam jónak levezetni a haragomat, hogy "meglátogatom" a tánctanáromat, Mr. Coleman-t. Nos, pont a suliban esett meg a kis történet, így meglátott minket egy tanár és mindketten azonnal repültünk az intézményből. Én közben új suliba kerültem, de Roger már nem volt olyan szerencsés, hogy új munkát találjon. Egy véletlen folytán azonban pont a szomszéd házban lakik egy barátjánál...
PB:: Michael Fassbender (alkuképes vagyok)
Vissza az elejére Go down
Blake Flanner
Felnőtt
Felnőtt
Blake Flanner


HSZ SZÁM : 5

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyVas. Okt. 28, 2012 6:39 am

NOAH HEMMING
25-26 | felnőtt
pb: clément chabernaud
jellem: Jó fej, ráadásul lehetetlen zavarba hozni. Előszeretettel veti magát az éjszakai életbe, az estéi főként bulizásból állnak. Tizenhét évesen jött rá, hogy meleg: eleinte nehezen kezelte, mára viszont még csak nem is szégyenli. Kicsit gyerekes és komolytalan, de kitartó, céltudatos és jó szívű ember. Él-hal a munkájáért, amit pedig csinál, azt vagy jól, vagy inkább sehogy.

kapcsolatunk: A munkatársam és legjobb barátom egyben. A gimiben ismertem meg és éppenséggel én voltam az első srác, akibe beleszeretett. Megbeszéltük a dolgokat, főleg azt, hogy köztünk soha semmi nem történhet, mert engem a nők érdekelnek. Mindent megosztunk egymással, nincsenek titkaink egymás előtt, van, hogy segítünk a másiknak párt keríteni... több-kevesebb sikerrel. A héten legalább hat napot nálam tölt - esetleg én nála. Imádom ezt a srácot, mert nincs hozzá hasonló, beszélek én most a hatalmas szívéről és fergeteges humoráról.

egyéb: További infót PM-ben kaphatsz. Annyi kérésem lenne, hogy aki elvállalja, az ne tűnjön el vele, tehát AKTÍV USERT igényel a karakter.
trait | trait | trait



REBEKAH FLANNER
23 | felnőtt
pb: lyndsy fonseca
jellem: Kedves, őszinte lány, akit lehetetlenség nem szeretni. Szeret beleszólni mások dolgába, ha azzal segíthet nekik, tinédzserként még anyát és apát is imádta békíteni. Hűséges típus, aki hallani sem akar az egy éjszakás kalandokról, bár véleményem szerint már volt, hogy belesétált egy görbe estébe, ahol pucéran ébredt valami adonisz mellett. Elvégre, senki sem tökéletes. Sok barátja van a városban, akikkel sokat jár el szórakozni, viszont számára mindig első a tanulás.

kapcsolatunk: Mintatestvérek vagyunk, főleg, mert folyton egymás gondját viseljük. Régen, ha esetleg anya és apa leléptek egy hosszú hétvégére, én vigyáztam Bekah-ra, ő meg főzött rám, hisz' köztudott, hogy én még egy rántottát sem tudnék összedobni. Én is gyakran megfordulok a baráti körében és ő is az enyémben. Látszólag mindent tudunk egymásról, minden mocskos kis titkot, de neki fogalma sincs arról, hogy van egy fiam egy lánytól, akit még a gimiben ejtettem teherbe. Bármikor, amikor közölni akarom vele, inába száll a bátorságom. Imádom a húgomat, bármit megtennék érte és utálom, mikor külföldre kell utaznom egy-egy munka miatt. A monogramját a bokám közelébe tetováltattam apró betűkkel, ami bizonyíthatja is, mennyire fontos számomra.

egyéb:
PM-ben tudok adni további infót, illetve az adatlapomban is teszek említést róla. AKTÍV USERT igényel eme karakter is.
trait | trait | trait



GRACE NOLLAN
24-26 | felnőtt
pb: odette yustman
jellem: Alkotóra bízva teljes egészében. A gimnáziumban egy imádnivaló lány volt, hihetetlen intelligenciával és érzékkel a művészetek irányába, viszont mivel már nyolc éve nem láttam, bármilyen jellem kialakulhatott nála.

kapcsolatunk: Tizenhét voltam, mikor összejöttünk és szerintem tökéletes kapcsolat volt a miénk. Szerelmes voltam belé és foggal-körömmel védtem a többi sráctól a suliban, ami olykor idegesítette, olykor meg imponált neki. Egy év múlva viszont teherbe ejtettem, mondanom sem kell véletlenül. Talán az óvszer szakadt ki, talán nem is használtunk... nem emlékszem és különben sem érdekes már. Megijedtem, azt mondtam, hogy vetesse el a gyereket, mert én nem akarom, ő viszont hallani sem akart az abortuszról. Összevesztünk, szakítottunk, ő pedig hallani sem kívánt rólam. Nem volt nehéz kerülnünk egymást, mert a gimnázium utolsó éve volt már ez, mindketten más irányba szándékoztunk tovább menni. Nyolc év telt el azóta, hírből tudom csupán, hogy fiam született. Fel akarom keresni és meg akarom ismerni, mert ha már Grace-hez nem is köt semmi, az a kissrác az enyém és az apjaként szeretnék részt venni az életében.

egyéb:
PM-ben további infó után lehet érdeklődni! Ahogy a fentebb említett karakterek, Grace is AKTÍV USERT igényel.
trait | trait | trait
Vissza az elejére Go down
Debora Evans
Diák zeneszak negyedik év
Diák zeneszak negyedik év
Debora Evans


HSZ SZÁM : 3

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Okt. 29, 2012 8:31 am

HUGO DALTON
18 | diák
pb: dougie poynter
jellem: A legaranyosabb srác a világon, aki aztán tényleg elkényeztetni szíve választottját. Viszont ne akarj rosszban lenni vele, mert a kapcsolatai megvannak ahhoz, hogy megkeserítse az életedet! Unalmasabb napjain szétkokózza az agyát, emellett imád sört vedelni, illetve a lányokat szédíteni. Önfejű, sosem azt teszi, amit kellene és ő bizony a tanárok rémálma... amennyiben még nem fektette meg az összeset. Hihetetlenül jól gitározik, bár csakis apja miatt van állítása szerint az iskolában, mert ő az egyetlen, akit valamibe is néz a környezetében.

kapcsolatunk: Az exem. Tizenöt voltam, mikor összejöttünk és másfél évig együtt voltunk. Imádtam, imádott, nem lehetett hibát találni a kapcsolatunkban, kivéve, hogy néha összezördültünk, amiért nem akartam lefeküdni vele. Egy idő után beadtam a derekam, és akkor jöttem rá, hogy egyáltalán nem hoz lázba... sem ő, sem a teste, sem a szenvedéllyel teli hangja, amint fülembe búgott szeretkezés közben. Egy hónapon keresztül próbáltam rájönni, hogy mit, és legfőképp KIT akarok, míg megbizonyosodtam afelől, hogy szakítanom kell vele, mert a lányokhoz vonzódom. Egy éve nem beszélünk, csak köszönőviszonyban vagyunk... illetve, voltunk, mivel két hete üzenetekkel zaklat, miszerint látni akar és újra meg akarja próbálni. Nem tudom, mit képzel. Hogy "áttéríthet"? Azt hiszi, a szexuális hovatartozás választás kérdése? Totál idióta.

egyéb: Ha kérdésed van, küldj PM-et! Az play by-hoz ragaszkodom, AKTÍV USER követeltetik hozzá.
trait | trait | trait



LOLA / DARCY MANSFORD
18-17 | diák
pb: sasha pieterse
jellem: A megtestesült tökély, minden tanár kedvence és a népszerűség központja is egyben. Akadnak, akikkel kedves, viszont sokakkal utálatos és egy kis fensőbbség érzettel is rendelkezik, arról már ne is beszéljünk, mennyire egocentrikus. Kétszínű, ha úgy tetszik és nem sokan jelenthetik ki, hogy ismerik teljes mértékben. Maximalista, határozott és szókimondó. Nem épp kellemes társaság, hacsak nem az elit körökbe tartozol.

kapcsolatunk: Teljes szívemből gyűlöltem ezt a csajt, mert az hagyján, hogy ellenszenves volt, de kissé hivalkodónak is tűnt. Fenn hordja az orrát, úgy gondoltam, már az összes pasinak megvolt, aki az iskola falai közt tengődik. Ha elmentünk egymás mellett, szinte felszikrázott köztünk a levegő, de egyáltalán nem a hatalmas vonzalomtól, mindinkább az egymás iránt táplált haragtól és unszimpátiától. A múltkor viszont tanulópároknak választottak mindkettőnket, aminek mondanom sem kell, nem örült egyikünk sem. A helyzet azonban úgy alakult, hogy sokat dumáltunk és nem is tartottam már annyira szánalmasnak vagy utálatosnak... megkedveltem. Túlságosan. Ami még ennél is rosszabb, megcsókoltam és ezt már csak az tetőzheti, hogy nem húzódott el, nem rohant el fejvesztve, hanem viszonozta csókomat. Azóta viszont próbál kerülni, én pedig keresem a társaságát. Nem tudom megmagyarázni a dolgot, de nem beszélnem kell erről vele. Nem lehet annyiban hagyni az ilyesmit. Na meg aztán, kicsit hiányzik is ez a méhkirálynő.

egyéb:
Ha kérdésed van róla, írj PM-et! Play by nem alku tárgya, AKTÍV USERHEZ pedig ragaszkodom.
trait | trait | trait



OWEN / OLIVER STONE
16-18 | diák
pb: adam gallagher
jellem: Teljes mértékben az alkotóra van bízva!

kapcsolatunk: Egy buliban lefeküdtem vele... de nem tudom megmondani, hogy miért, mert hát egyáltalán nem vonzódom a pasikhoz. Szerintem túl részeg voltam ahhoz, hogy tisztán gondolkozzak. Ő meg kihasználta a helyzetet, természetesen. Azóta lépten-nyomon a sarkamban van, beszélni akar velem és talán még randizni is. Istenkém... most magyarázzam el neki, hogy más pályán játszom?

egyéb: PM-ben további instrukciókkal ellátlak, ha igényt tartasz rá. A play by változhat, amennyiben van jobb ajánlat, AKTÍV USER viszont ismételten kikötés.
trait | trait | trait
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzomb. Nov. 03, 2012 1:29 am

Keresem! Ash29 Keresem! Tumblr_mctjzeWWJh1qi7qot
MADDOX _________

kor:: 17
foglalkozás:: tanuló, zene szak, évfolyamtársam
jellem:: Hm, kicsit lázadó, hasonló jellem mint én és mindig kanos! Very Happy de rád bízom igazából Smile
kapcsolatunk:: Halálosan belém van zúgva, de különben tudja, hogy soha nem lehet közöttünk semmi. Csak szex. Ezzel pedig teljesen meg is elégedik, hiszen ő sem az a kapcsolatpári ember. Mindig jön utánam, mindig fogdos és bókol, de általában tudja, mi kell nekem és mindig eléri a célját. Sokszor a hatása alá kerülök, de amúgy nagyon bírom, mert nem csak szexpartnernek jó, hanem barátnak is mert lehet vele beszélni rendesen meg bulizni is. Rengeteg időmet töltöm vele.
Kapcsolatunk barátként kezdődött, de egy idő után belém habarodott én pedig nem tudtam ellenállni a kísértésnek. nagyjából ennyi Smile Ezt még fokozhatjuk Very Happy
PB: Ash Stymest, de lehet más is, csak szólj.

NAGYON KELLESZ! *___*


MEGVAGY *.*


A hozzászólást Tiffany Burns összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 07, 2012 7:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Roshon R. Brightmore
Diák táncszak első év
Diák táncszak első év
Roshon R. Brightmore


HSZ SZÁM : 30
KOR : 26

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Nov. 05, 2012 11:38 am

Keresem! Bastian_www.kepfeltoltes.hu_
Bastian _____________

kor:: 17-18
foglalkozás:: diák – tánc szak
jellem:: A suli ászának mondható, mindent elér amit csak akar, hiszen a keze elég messzire el tud nyúlni, és a zsebe is tömve van. Azokkal kedves, akiket megkedvel, akiket meg nem, azokat vagy levegőnek néz, vagy eltapossa őket, mint a bogarakat. Tud normális is lenni, de az ritka. Hihetetlenül nyugodt tud lenni, egy valamire viszont nagyon allergiás: ha engedély nélkül elveszik, vagy hozzányúlnak a cuccaihoz. Olyankor aztán kő-kövön nem marad, az illetőt laposra veri.
kapcsolatunk:: Az egyik negyedéves szobatársam, aki dúsgazdag. Előszeretettel ütlegel, amikor csak tud, ott aláz meg, ahol alkalma adódik, egyszóval: egy tuskó velem. Arról fogalmam sincs, hogy miért, és próbálom is elkerülni, de mivel a szobatársam, így nem lehet. Egyszer véletlenül benyitottam a szobába, mikor, egy sráccal éppen… khm… Tudniillik, hogy sikeresen kiderítettem, hogy biszexuális. Persze, erről ő is tudomást szerzett, és soha nem tudom sakkban tartani ezzel, hiszen megfenyegetett, hogy többet nem nyitom ki a szemem, ha kiderül. Menekülök, és rettegek tőle, viszont a napokban megkeresett egy ajánlattal… és innentől kezdve megváltozott a köztünk lévő viszony. Hogy jó, vagy rossz értelemben, azt csak akkor derítheted ki, ha megalkotod a karit, s elmondom neked ^^
PB: Xavier Samuel (lehet alkudni Smile )

Akinek megtetszene, az PM-ben kérhet részleteket.


MEGÉRKEZETT!!!!!
Vissza az elejére Go down
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptySzer. Nov. 14, 2012 7:55 am



Damien Albright

kor:: 25
foglalkozás:: Igazából rád bíznám, nekem teljesen mindegy.
jellem::
A kutyás csávó. Mikor először találkoztunk, a két gyönyörű husky-t vezette az utcán. Már akkor tudtam, hogy közöttünk egyszer biztos lesz valami. Nagyon jó fej, és vicces a maga módján, de persze neki is vannak furcsa pillanatai és szokásai. (ezeket teljes mértékben az alkotóra bízom)
kapcsolatunk::
A legjobb barátom volt éveken keresztül, még most ki nem derül (KI FOG derülni), hogy ő is és én is már régebb óta jobban bírjuk egymást. Mindig is el tudtam vele képzelni a további életem, hiszen mi vagyunk a tökéletes pár, ahogy mások mondják. Nagyon közel áll hozzá, talán ő az, akinek az elvesztése a legjobban fájdalmat okozna. Mindig segítünk egymásnak, és hamarosan nagyon szerelmesek is leszünk Very Happy(további információkért jelentkezni nálam)
PB: Alan Skones (RAGASZKODOM HOZZÁ!) Alan facebook oldala.

ÉLETEM PÁRJÁT KERESEM SÜRGŐSEN! *__*
A NÉV EGYEZKEDÉSBEN BENNE VAGYOK.
REMÉLEM VALAKI MIHAMARABB MEGALKOTJA NEKEM ŐT. KÖSZÖNÖM!


I love you ♥️ Megérkeztél Smile
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Lisandro Blackmore
Híresség
Híresség
Lisandro Blackmore


HSZ SZÁM : 13

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyHétf. Nov. 26, 2012 7:31 am

Keresem! Cute-girl-hair-red-hair-Favim.com-409091
Teljes neve
Candy Blackmore

kor:: 15 éves
foglalkozás::tanuló
jellem::Lázadó forrófejű az én húgom, nem hallgat az okos szóra, és nehezen látja be a tévedéseit. Szüleim legnagyobb csalódására engem tekint példaképnek nem őket, ezt nehezen veszik tudomásul. Vidám, beszólogatós, cserfes lány, de nagyon tud duzzogni és kínozni a hülyeségével.
kapcsolatunk:: szeretem a húgomat, és jó kapcsolatban vagyunk, hacsak teheti eljön velünk turnézni is, nem valami engedelmes típus, de velünk jól kijön ami azt illeti és általában szót fogad nekem. Khm, na igen. Általában.
PB: Megalkotóra bízom, csak a jellemhez passzoljon.

//Nem kötök meg semmit, és alkuképes vagyok, a nevet illetően is (!). A megalkotóra bízok mindent, a kapcsolatunk kialakulását is. Várom nagyon *.* //


MEGÉRKEZETT
Vissza az elejére Go down
Laura Cavill-Devereux
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Laura Cavill-Devereux


HSZ SZÁM : 8
KOR : 27

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyVas. Dec. 02, 2012 1:37 pm

Keresem! Tumblr_mds5arlUmF1qbqbieo1_500
Suzanne _______

kor::16
foglalkozás:: Diák-Zenész
jellem::Hasonlítunk, és mégis teljesen ellentétei vagyunk egymásnak. Míg én nyugodt higgadtsággal kezelem a dolgokat, ős az első szóra lobban. A humort érti és szereti is. Lázad minden ellen ami él és mozog. Örökmozgó, kiskorában az orvosok azt hitték hiperaktív, cukrot is csak megszabott mennyiséget fogyaszthat. Első látásra, hidegnek tűnhet, de nagyon szerethető személyisége van.
kapcsolatunk:: Barátnő. Örök. Legjobb. Az egyetlen. Körülbelül 2 éve ismerem. Azon a napon találkoztunk először, amikor megszöktem otthonról. A garázsukban húztam meg magam 3 napon keresztül. Örök életre hálás maradok neki érte. A kapcsolatunk feltétlen bizalmon alapszik, és mindent megosztunk egymással.
PB: Rena Lovelis -Hozzá ragaszkodom. Szépen kérlek titeket! ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Kérdések, kérések-
Ugrás: