Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
101. EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
101. EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
101. EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
101. EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
101. EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
101. EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
101. EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
101. EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
101. EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 101.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

101. Empty
TémanyitásTárgy: 101.   101. EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:21 am

101-es szoba lakói:

1. Tiffany Burns
2. Stella C. Artois
3.
4.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

101. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 101.   101. EmptyVas. Szept. 02, 2012 12:31 am


Stella & Tiffany
A zene nemcsak megnyugtat és szórakoztat, hanem jóval több annál: világnézet. Az embereket meg lehet ismerni a zenén keresztül, amit hallgatnak.

-Nem érted, hogy nem érek rá?!
Annyira jó, amikor a kis elsősök rád tapadnak, és azt hiszik, hogy olyan nagy valakik, mert ilyen suliba jöttek… te meg persze mindent látsz külsőleg, de mégse mondhatod meg neki, mert úgy besértődik, hogy aztán mindenképpen te leszel elővéve érte. Na meg persze a legjobb, hogy én tutira nem bírom a kicsiket, legalábbis nem jövök ki túlzottan jól velük. Még szerencse, hogy bátyám van és nem húgom vagy öcsém.
Szerencsémre már a lányok szobáihoz vezető folyosón siettem, amikor lekoptak rólam. Hálelúja! Már azt hittem, végig üldözni fognak. Ami a legjobb, hogy ők még ezt is élvezik. Istenem… Nagyon gyorsan a 101-eshez léptem, a kulcsot beledugtam a zárba, elfordítottam és becsuktam magam után. Kifújhattam végre magam. Végre…
Körülnéztem. Úgy tűnik, Stella még nincs itt vagy elment valahova. Ami azt illeti, nemrég érkeztem, úgyhogy nem is csodálom, hogy még nem találkoztunk. Majd hamarosan. Az asztalomhoz lépek, előszedek a közeli táskából két körömlakkot –fekete és egy szürke csillogós- majd a feketét kezdtem el bontogatni. Zsír új mindkettő. Aztán egy pittypitty.
A telefonom után kaptam, megnéztem az smst és miután sikeresen visszaírtam, most már abban reménykedtem, hogy legalább egy fél órán keresztül senki nem fog zargatni. De jó is lenne egy kis nyugi. A nyár is elég pörgős volt, meg zűrös… de most jön egy kis megérdemelt pihi. A körmöm kezdem el festegetni, és ilyen jobbnál jobb dolgokon jár még mindig az eszem. Mi leheet a fiúkkal? Vajon kik lesznek az új diákok idén? Kiket nem ismerek majd meg? Kik változtak, ki züllött el, ki javult meg? Lesz egy pár kérdésem az emberekhez, ha találkozunk az fix. Miután az egyik kezemen kifestettem a körmöm, elveszek az asztalon lévő cigis dobozból egy szálat és rágyújtok. Persze az ablak nyitva, azért nem akarok annyira… befüstölni meg körömlakkszagosítani, mert a végén még beszipózunk tőle. Hátradőlök a széken, telefonomról közben egy kis My Chemical Romance számot leengedek. Lazaság van. Remélem, nem csak ez a nap lesz ilyen majd. Jó volna. De nem?

Ruha / This words / 330 notes / Elég gyatra lett, de majd lesz jobb Smile
→ heathersexual of caution
Vissza az elejére Go down
Stella C. Artois
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Stella C. Artois


HSZ SZÁM : 6

101. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 101.   101. EmptyVas. Szept. 02, 2012 3:23 am

- Köszönöm, nagyi, igen elraktam a pitédet is – próbálok egyensúlyozni a kezemben levő pohárral, miközben a másik kezemmel a bőröndömet húzom magam után, a telefonomat pedig az állammal tartom. Eléggé érdekes látványt nyújthatok, de sajnálatos módon nekem nincsenek sofőrjeim, mint egyeseknek az Aloisban, szóval kénytelen vagyok egymagam megbirkózni a kollégiumba való költözködés nehézségeivel. Hálásan rámosolygok a buszsofőrre, aki valahogy mindig akkor van szolgálatban, amikor én buszozok. Nagyon aranyos és szerintem össze kellene hoznom a nagymamámmal. Illenének egymáshoz, mindkettőjüknek meg van a saját kis világa és álmodoznak. Mint én, de hozzám azért öreg és nincsen apakomplexusom se.
- Nézzenek oda, a sörlány – a hang hallatán elmosolyodok, de nem fordulok meg mivel akkor száz százalék, hogy magamra önteném a maradék kávét, ami azért felelős, hogy ne haljak meg rögtön, amint belépek a koleszba. Mivel, az első naphoz és első találkozásokhoz a hosszú nyár után, mindig kell egy jó adag életerő.
- Szerbusz, Arnold – köszönök vissza jókedvűen és hagyom, hogy az előbb említett férfiú egy üdvözlő puszit nyomjon az arcomra. Amikor megáll előttem, végigmérem látványosan és elismerően füttyentek egyet.
- Szépen lebarnultál, merre jártál a nyáron? – kérdezem, bár a vége egy nyögésbe fullad, mivel a bőrönd kereke megakad a padkában és valljuk, be nem éppen könnyű csomaggal utazok. De, mentségemre szóljon, hosszú időre jöttem, szóval kell ez a rengeteg minden.
- Add, hadd segítsek – készségesen átnyújtom a bőrönd húzókáját és megkönnyebbülten rázom meg a kezem, majd iszok a kávéból. Közben persze elindulunk a koleszbe, ami bő tizenöt percnyi sétára van a buszállomástól. Ez idő alatt megtudhatom, hogy Arnold a Bahamákon nyaralt a családjával és elképesztően irigy leszek egy pillanat erejéig, ahogy belegondolok, hogy nekem csak a farm maradt meg a nagyi, de közben rájövök, hogy ettől függetlenül csodás nyaram volt. De tényleg.
- Azt hiszem, itt elválnak az útjaink – mutatok a lányrészleg felé és újfent megköszönöm a segítségét, majd megcélzom a 101-es szobát. Remélhetőleg nem én érkezek elsőnek. És ahogy közelebb érek az egyes számú otthonomhoz, megüti a fülemet valami muzsika, amit nem ismerek fel ugyan, de biztos vagyok benne, hogy Tiff hallgatja. Voilá, lőn igazság és szeretet meg béke, az égiek meghallgatták a könyörgésem.

- Bonjour, mademoiselle – tökéletes francia akcentussal, vigyorogva robbanok be a szobába. A lábammal belököm az ajtót magam mögött, majd az ágyamra dobom a kézipoggyászom.
- Már megint itt cigarettázol – nevetve csóválom a fejem, tényleg nem szeretem a cigi füstöt, de jelenleg nem érdekel kimondottan, meg Tiffnek azért csak elnézem, hiszen mégis három éve, hogy szobatársak vagyunk. Nyögve lehuppanok az ágyamra, kibújok a cipőmből és kényelmesen elfekszek.
- Na, mesélj, hogy telt a nyár? -
tag: Tiffany :: notes: hát olyan izé lett, de na
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

101. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 101.   101. EmptyVas. Szept. 09, 2012 12:30 am


Stella & Tiffany
A zene nemcsak megnyugtat és szórakoztat, hanem jóval több annál: világnézet. Az embereket meg lehet ismerni a zenén keresztül, amit hallgatnak.


Szóval a hangok a folyosóról. Elmosolyodom, hiszen biztos vagyok benne, hogy Stella jött meg, akkor meg már tuti, mikor az ismerős ajtócsapódást is hallom. Ilyenkor már szinte tudom, hogy ki az, aki bejön. Erről mindenkit meg lehet ismerni. Legalábbis szerintem. Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de esküszöm!
A körömlakkozást befejezem lassan, már csak egy-két ujjamon kell. Aztán hátrabillentem a fejemet. Cuppantok felé egyet.
-Hellllóóó!
Jól elnyújtom a betűket. Láthatóan egészen normális kedvembe vagyok, bár ez általában így van, főleg amikor Stellával találkozom. Olyankor nem nagyon tud rossz kedvem lenni. Még akkor sem, amikor le leszek cseszve amiért cigizek bent. Tudom, hogy ő nem nagyon szereti.
-Hátőőm… Tudod, amikor nem vagy itt akkor általában bent rosszalkodom.
Cinkos félmosoly. Becsavarom a lakk tetejét és még egy utolsót szívok a cigiből, majd elnyomom a mellettem lévő hamutálban. Igen, ilyet is tartok fent. Mindig jól jöhet és jól is szokott. Egy pillanatra felkelek, majd a székemet Stella felé fordítom és a kérdését hallgatva helyet foglalok előtte. Elmerengek. Háátt…
-Hm, tűrhető. Tudod, a szokásos buli, haverok, nafta. Minden volt. Kihasználtam kicsit, hogy nem kell a szabályokhoz kötődni, mint egész évben. Na és neked?
Nálam a kihasználásba sok mindent belekerül. Sőt… Mindenki tudja, hogy nem vagyok az a jókislány, aki mindenkit szeret, aki mindenkivel elvan. Nekem bizonyítani kell. Mondjuk Stellát se bírtam elsőre, aztán rájöttem, hogy mégis mennyire jófej. Szóval, ez változó dolog. Körülnézek, majd a szék háttámlájára támaszkodom, és kicsit megfújom a körmömön lévő lakkot, hátha előbb megszárad. Nem szeretném elk*rni, mert akkor tutira kiakadok rajta, mint általában.
-Pasik? Mi van Josephel, még mindig piszkál?
Ma valahogy kicsit normálisabb a beszélőkém. Nem, még véletlenül sem tanultam meg normálisan beszélni a nyáron, csak éppen… ilyen a kedvem. Valahogy a barátaimmal nem mindig szeretem használni ezt a csúnyábbik hangnememet. Akár ha szeretetből teszem, még akkor sem. Veletek is volt már ilyen?
Josephre visszatérve, én bírom, egyszer volt egy érdekes éjszakánk együtt, csak azt nem vágom benne, hogy ugyan mit lát Lisben meg a barátnőiben… Jessica… istenem, a világ legnagyobb ellensége. Utálom.


Ruha / This words / 333 notes / Hát, olyan ^^'
→ heathersexual of caution
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





101. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 101.   101. Empty

Vissza az elejére Go down
 
101.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Kollégium :: Lányok szobái-
Ugrás: