Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Stúdió EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Stúdió EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Stúdió EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Stúdió EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Stúdió EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Stúdió EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Stúdió EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Stúdió EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Stúdió EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Stúdió

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Stúdió   Stúdió EmptyHétf. Nov. 05, 2012 7:44 am

Stúdió Tv-studio-szines-k

tánc és zene is egyben. Klipp forgatások, felvételek, minden itt készül.
Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyHétf. Nov. 05, 2012 8:40 am




What the hell?





Minden egy átlagos napnak indult. Szó szerint. Szokásos hétfő reggel, amit persze mindenki utál. A már megszokott dolgokat kezdtem el csinálni, mint például az első dolgom az volt reggel, hogy felüljek az ágyban és a laptopot az ölembe vegyem, majd miután sikeresen bekapcsoltam, facebook.
Mint mindig, most is az idegesítő „holnap megint hétfő, nemááár” postokat láttam meg elsőre. Nem tudom, mit gondolnak ezek az emberek. Ha kiteszik többször és többször, akkor jobb lesz? Talán eltörlik a hétfőt? Fenéket. Ha eltörölnék a hétfőt és kedden kezdődne a suli, ugyan ez lenne, csak keddel. Elég gáz. Megnézem csak gyorsan a jelentéseimet és az üzeneteimet, majd elindítok valami jó kis zenét. Felkelek, kinyitom a szekrényemet közben valami hülye lépéseket találok ki. Énekelek is meg minden. Ezért jó, hogy nincsenek itt a szobatársak. Meghát … ma nagy nap van. Felvesszük az első zenémet! Az első hivatalosat inkább. Végre nekem is bejött. Egy kicsit. Dave mindent elrendezett. Annyira jó. Alig várom.
Kerestem a szekrénybe egy nadrágot, valami pólót, majd felöltöztem. Kisminkeltem, fogat mostam, hajamat igazítottam és már mehetünk is! Pár órát végigülök, nem lesz olyan vészes. Aztán jön a jó része. Az órámra pillantottam, de mivel még volt egy kis időm, úgy döntöttem, hogy leülök, elszívok egy szál cigit. Ezt meg is tettem. Sajnos egy kávéra már nincs időm, pedig most úgy meg innék egy olyat is! Nem kellene már lógni, mivel… elég sok az igazolatlanom erre a félévre.
Miután a cigit elszívtam, beletettem ezt az a táskámba, a szöveget pedig a kezembe vettem –azt a szöveget, amit Dave írt nekem – és elindultam. Útközben magamba dúdolgattam ezt. Már vagy két napja csak ezt tanulom, és azt hiszem, sikerült is.
Ahogy haladtam az iskola felé, szokás szerint összefutottam pár haverral, akik nem éppen úgy néztek ki, mintha oda akartak volna indulni. Igen, erről meg is lettem győzve.
-Tiffany! Végre! Gyere húzzunk, mielőtt az igazgatónő kimászik az ágyából. Van jó kis program délelőttre! Az egyik kávézóba hívtak minket zenélni. Mondj igent baby! Lécci!
Mivel én vagyok az úgynevezett „átmeneti” banda főmuftija, ezért nekem kell mindenre igent mondanom, hogy bárhová is elmehessünk. Na meg persze mivel… én vagyok az énekes, nélkülem sehová. Elvigyorodtam. Nem tudtam, mit mondjak elsőre, de aztán belegondoltam. Oké.
-Menjünk!
Ma mindent lehet, úgy éreztem. Sasszéztam egyet, majd elindultunk. Kocsival persze. Annyi jó volt az egészbe, hogy az egyik haverom tud igazolást hamisítani, így már előre megcsinálták nekem is. „kis rosszullét”. Haha! Tökéletes nap!
A délelőtt igazán jól sikeredett, sőt, még ingyen kaját is kaptunk, úgyhogy kicsit a délutánba is belenyúltunk. Majd megettek minket az emberek, annyira tetszett nekik a dolog. Tényleg jók vagyunk, meg kell, valljam. Többet kellene így lennünk, bár… lehet, hogy nem lenne rossz, ha bandában nyomnánk. Azt hiszem, szükségem lesz nekem még rájuk valamikor majd.
Csak a megbeszélt időpontra mentem vissza a suliba. Méghozzá a stúdióba vettem rögtön az irányt. Kicsit előbb érkeztem –kivételesen- így körülnéztem és mivel Dave még nem jelent meg, ezért helyet foglaltam az egyik kényelmes fotelba, nem is akár hogy. Felpakoltam magamat, keresztbe feküdtem rajta, majd szinte fejjel lefelé, de a szöveget kezdtem bújni. Kicsit ideges vagyok, viszont remélem minden rendben lesz a felvétel folyamán. Pár menedzserrel fel is vettem már a kapcsolatot, akiket Dave ajánlott persze, így megbeszéltem velük, hogy ma még elpostázom nekik azt a zenét, már ha sikeresen megleszünk vele. Ebben biztos voltam. Most ezt nagyon akarom.
Vártam. Már totál be voltam sózva, reménykedtem benne, hogy Dave hamarosan megérkezik. Alig várom! Gyere már! Lécci.








NOTES: RUHA. Remélem tetszik a hsz Smile || TAGS: DAVE || WORDS: 570 ||



Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyKedd Nov. 06, 2012 8:11 am



Do you love me baby?









Belefáradtam már… A mai napom is heroinnal indult, mint ahogy három éve az összes. Csak annyiban segítettem magamon, hogy sikerült visszaszednem magamra némi kilót, szóval ezzel is előrébb vagyok, vagyis annyival, hogy az izmom visszaugrott egy kicsikét… De csak egy nagyon kicsit. Bár már nem igazán érdekel, nem is érdekelt, szinte soha. Három éve függő vagyok, mégis… Valahogy én nem vagyok visszamaradva, ugyanazon a szinten vagyok, mint egy velem egykorú, átlagos 17 éves. Hiszen mindig is érettebb voltam a koromnál, ez sosem volt másképp, és azt hiszem nem is lesz. Ha valaki egy kiadós csínytevést akar, akkor azt hiszem rossz ajtón kopogtat, hiszen én már kinőttem ebből. Persze reggeli adag után fájó volt tükörbenéznem, a házamban, ahol lakom mindenütt égett a villany, hiszen már a saját árnyékomtól is félek… Persze tudom, hogy gáz, meg égő, vagy éppenséggel ciki, de engem igazából annyira nem izgat, hogy most itthon mi van. Az iskolában úgy sem lövöm be magam, és utána stúdiózásom is lesz, szóval valahogy ki fogom bírni, hogy ne tegyem meg, és ki is fogom húzni. Már csak Tiff kedvéért is, hiszen ma vesszük fel a számát… A legelsőt. Úgy nézek ki, ahgoy mostanában mindig, most már lepattogó fekete körömlakk van a körmeimen, de most nincs is energiám kifesteni, meg a lakkomat is elcsórta Tiff, az az igazság, úgyhogy… Hát, ezt benéztem. Lefürdök, mielőtt mennék, aztán felöltözök, fekete farmer, fekete pulcsi, fekete bőrdzseki, a hajamat csak eligazítom, most nem fésülöm meg, álljon csak rakoncátlanul. De aztán beletúrok, és éppen hátrafelé túrom, tehát ott is fog maradni.
Ahogy belépek az iskolába, már sokan köszönnek, de csak intek nekik, nem állok le ma beszélgetni. Nem vagyok igazán jó kedvemben, és a tömeg is kezd egyre jobban zavarni… Nem tudom, hogy ez minek a hatása, de végül is… Most nem is izgat. Ma csupa egyszerű óráim lesznek. Éppen keresném Tiff-et, hogy beszéljek vele, de aztán jelentik, hogy hiányzik. Biztos megint lóg valahol. Én csak akkor szoktam, ha éppen vele vagyok egész este, és reggelbe nyúlik a menet, vagy éppen nem dugunk reggel, csak kényeztetjük egymást… Nos, van ilyen is, sokszor is, nem tagadom. De, ez a nap nem az a nap volt, amikor ez történt volna. Szóval mivel nincs itt, előveszek egy füzetet és jegyzetelni kezdek. Így ülöm végig a hét órámat sorba, aztán ahogy szabadulok a stúdió felé veszem az irányt. Benyitok, és igencsak meglepődve látom, hogy bizony a kisasszony előbb ideért, mint én. Ez meglepő, mert általában ő szokott késni, és nem én. Na mindegy, ezen túltettem magam, könnyen, nagyon könnyen, és ledobom a táskámat a egyik üres fotelbe. Persze cigi a kezemben van. Odasétálok hozzá, és nyomok egy puszit a szájára. Különös, mert most minta olyat mondtak volna, hogy megint belém szeretett. Ez érdekes, mert azt mondta, hogy soha nem lesz belém ismét szerelmes, de nem én irányítom őt, szóval… Ez az ő dolga.
-Szia.-
Köszönök neki, és nyújtózkodom egyet, majd feljebb emelem a fejét, aztán az egész testét, és lezuttyanok a fotelbe, majd visszateszem az ölembe. Rohadt fáradt vagyok, most kell legalább egy 10 perc kellemes pihenő, hogy visszanyerjem az energiám. Tiff ismer, ilyenkor tudja, hogy egy kicsit pihennem kell, aztán majd belecsaphatunk a felvételbe, de most a pihenésé a főszerep, legalább is egy 10 percig biztosan. Szorosabban húzom magamhoz, és adok ismét egy puszit az ajkaira, ami akár csóknak is beillene, pedig csak egy szájra puszi volt. Ez attól függ, hogy ő hogyan gondolja a viszonzását. Mert ismerem, már annyira mint a tenyeremet. Közben a combját simogatom egyik kezemmel, másikkal meg a nyakát. Tudom, hogy mitől döglik a légy.

mrs. jaejoong

Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyKedd Nov. 06, 2012 8:55 am




What the hell?





Szóval igen. Nem tudok nemet mondani az úgynevezett „zenekaromnak” . Csak mert imádok velük zenélni, meg minden. Amúgy ha meg nem lennének valószínű, hogy teljesen unalmas lenne az életem. Ez így van. Ebben teljesen biztos vagyok. Más érdekes mostanság nincs az életemben. Azelőtt mindig volt valami zűr meg érdekesség, de amióta nem vagyok Dave-vel úgy együtt, azóta nincs. Sajnos. Pedig igazán lehetne, hiányzik az az életem.
Meg Dave is, ha már itt tartunk. Nem szeretem elkötelezni magamat meg nem is szeretném, de azért úgy jó volt vele. Tudtam, hogy mindig ott van és számíthatok rá. De nem voltam igazán szerelmes. Nem lehet olyat, hogy együtt vagyunk és csak szex mással, ha épp úgy jön? Az zsír lenne… De nem lehet. Az abnormális. Amúgy szerintem csak nekem jutnak ilyen bugyuta dolgok az eszembe.
Hamarosan visszatérek az iskolába, teljesen felpörögve, várom már nagyon azt a pillanatot, amikor felvesszük a dolgot. Az első hivatalos zeném. Amit mások is hallani fognak. Belépek a terembe, ami mint mindig általában most is kong az ürességtől. Helyet foglalok, szöveget kezdek el olvasni.
Aztán meggondolom magamat, előveszem a cigim és rágyújtok. Már hiányzott, főleg ebben a nagy idegeskedésben. Nem tudom amúgy, mért idegeskedem, persze teljesen és tökéletesen tudok mindent. Mint mindig és ezt nem pökhendiség. Nem sokat kell ám várnom, szerencsére. Nem tudom, biztos nem bírtam volna ki vagy fél óra várakozást, akkor már lehet, hogy magam mentem volna el megkeresni Dave-et. Belép, én pimasz mosollyal az arcomon végignézek rajta, majd a puszit viszonozom.
Nos, igen. Elég érdekes a kapcsolatunk. Nem vagyunk együtt, de előszeretettel látogatjuk egymás ágyát. Sokszor, nagyon sokszor. Sőt, nyilvánosan is, vagyis hát tudják a többiek is… úgy… kábé… azt hiszem. Lehet, hogy egy nagyon picit belezúgtam, de nem vagyok biztos benne, így nem is tudom, mit tegyek. Nem akarok vele járni, de akarok is. Most mivan?!
-Szia macsóm.
Köszöntem végre én is neki, majd elmosolyodtam szélesen, aztán engedelmeskedtem. Felkeltem, az ölébe ültem és átkaroltam a nyakát. Tényleg ismer, és tényleg tudja, mit szeretek és mit nem. Csak előbb vegyük fel a dolgokat, aztán nyomuljon. Így a megfelelő.
Végül visszacsókolom, kicsit beletúrok a hajába hátul, majd végigsimítok az arcán, nyakán és egészen a mellkasáig. Aztán szemébe nézek.
-Nem aludtál? Látom kicsit fáradt vagy.
A comb és nyaksimitől libabőrös leszek. Igen, gyengepont. Elég érdekes személyiség vagyok és ő ezt kitapasztalta már a három év leforgása alatt. Nem bánom. Hagyom, had pihenjen egy kicsit, közben a hamutálból a cigit kiveszem és beleszívok egyet. Már majdnem elégett. A szöveges papírom a földön hever, de nem érdekel jelen pillanatban, csak az, hogy itt van végre Dave és élvezhetem a társaságát. A mosoly nem tűnik el az arcomról, néha kicsit csábos arckifejezéssel nézek rá… na meg a „kívánlak” arckifejezésem sem maradhat el persze. Úgy ismerjük egymást, mint a tenyerünket. Ennyi.









NOTES: RUHA. kicsit rövidebb, de remélem megteszi Smile || TAGS: DAVE || WORDS: 460 ||



Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyVas. Nov. 11, 2012 9:36 am



Do you love me baby?









Nos igen, a mi viszonyunk tényleg elég különleges. Hiszen nem vagyunk ám mindennapi páros. Három éve jártunk három hónapot, de egyébként is előszeretettel látogatjuk egymás ágyát, bizony. Ettől hangos az iskola, ezt nem értik sokan, és ezen vannak felháborodva, viszont ha Tiff velem van, akkor senki mással nem lehet.. Én nem osztozkodom, ami az enyém, az nálam is marad, de ha esetleg nem így lenne ,az illető nem számíthat sok jóra. Mert amint azt az előbb elmondtam, ez így is van. Bár, ahogy hallottam pár emberrel már ágyba bújt, de egyszer már tisztáztam, hogy ha velem is, akkor mással nem. Persze hogy én kivel fekszem le, az már az én dolgom, de én jelen pillanatban teljesen mást gondolok magamról, mint egyébként. De ez most itt nem téma. Egyenlőre a jogos pihenőmet élvezem, mert azt ugye muszáj. Egész nap aktívkodtam, ilyenkor kijár nekem a pihenő, főleg egy ilyen jó nővel az ölemben. Odahajolok hozzá, és egy hosszú csókot adok neki, közben szorosan magamhoz húzom, a hajába túrok egyik kezemmel, és a másikkal pedig a nyakát cirógatom.
A múltkor csúnyán összevesztünk, amikor megtudta hogy drogozom… Hát igen, azt hiszem mindenkit meglepett, hiszen nem sokan tudhatták, mert jól eltitkoltam, de nyáron kitudódott, és az iskolába is eljutott. De azóta bocsánatot kértem, mert tulajdonképpen én voltam a fasz, amiért összevesztem vele a semmin. Egy nagy csokor rózsát kapott, és írtam neki egy szép számot. Tudom, hogy nem szereti a nyáladzást, de határozottan úgy emlékszem, mintha az tetszett volna neki, nagyon is. Végül is, amit most írtam egy dalt, ezt viszont már arra, hogy ő énekelje. A címe a what the hell lett, és nagyon visszaadja a drágám személyiségét. Szóval ez van. Lassan kibontakozok a csókból, de még nem tápászkodok fel. Egy kicsit több pihenőt is megengedhetünk magunknak, mert ez így most annyira, de annyira jó. Lehet hogy tőlem érzelgősnek hangzik, de ezt egész nap tudnám élvezni. Hiszen nekem ő lenne a drogom… Vagy mi a szösz. Na mindegy, végül is, mindig, minden kapcsolatból egymás mellett kötünk ki, úgy, hogy fellángol köztünk a szerelem, aztán csak a szex marad. Ezt így érzem, és most nem tudom, hogy mi van velem, szerelmes nem vagyok… vagyis, nem tudom hogy most, jelen pillanatban hogy érzek iránta… Sóhajtok egyet, még egy puszit nyomok az arcára, végigsimítok az arcán és nyújtózkodok egyet…
-Na, let’s start… Remélem tetszeni fog, próbáltam olyat írni, ami te magad vagy, cicám. –
Ahogy felálltunk, összekulcsolom a kezemet az övével, és úgy indulok el a pulthoz, de a felvevőrészbe Tiff fog bemenni, most nem én. Majd ha bement, egy kis felkészülési időt hagyok neki, és elindítom a zenét, hogy felénekelhesse.


mrs. jaejoong

Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyHétf. Nov. 12, 2012 8:53 pm




What the hell?





A különleges nem elég jó szó a viszonyunkra… mondanám inkább furcsának esetleg… merésnek vagy valami egyéb ilyen szóhasználatot keresnék rá. Nem tudom pontosan kifejezni mi is ő nekem, vagyis pontosabban ki is ő nekem, de elég, ha így kimutatom. Tökéletesen elég így nekem, még úgy két évig nem akarom elkötelezni magamat. Azóta. Azóta, mióta Dave-vel szakítottunk, nem akarok senkivel sem járni. Ezer meg ezer jelölt lett volna, de kiválogattam őket és a legtöbbjüket lekoptattam, a többiekkel pedig maximum egy éjszakára jöttem össze.
A gond csak az, hogy Dave leszögezte, hogy csak vele lehetek, ha akarom őt. Ami persze elég kicsinység, mivel… nem hagyhatom cserben a legjobb barátomat és persze a másik szeretőmet, Maddoxot sem, akit mindenkinél jobban kedvelek, hiszen ő mindig ott volt, ha valami baj volt. Persze, nem mondom el Dave-nek ezeket a dolgokat, de biztos vagyok benne, hogy már a fülébe jutottak ezek a pletykák.
Megcsókol, mire én persze vissza. Hagyom, had cirógasson, közben én picit a haját piszkálom. Tudom, hogy nem szereti, de néha ez is jól eshet, de ha nem akkor meg úgyis szól.
Nos, igen… nem is olyan régen volt egy szép kis balhénk. Összevesztem vele elég rendesen, hiszen ki szeretné, hogy az egyik barátja drogozzon? Főleg pont Dave? Akinek a karrierje felfelé ágazik, és erre nekiáll drogozni? Ez nem éppen a legmegfelelőbb szituáció szerintem. Utáltam miatta, nem gondoltam volna, hogy erre képes. Akkor úgy voltam vele, hogy ott helyben felnyakalom, de nem… végül nem. Aztán pár napra rá egy nagy csokor rózsát és egy kedves dalt kaptam békülésként.
… be kell vallanom, az ilyen dolgoknak soha nem tudtam ellenállni. Persze engedtem és kibékültünk. Azóta semmi gond nincs, de még azért nem mondanám, hogy biztos vagyok abban, hogy Dave már nem drogozik. Ilyen gyorsan nem lehet leszokni… sőt, meg sem kérdeztem azóta, nem akarok megint veszekedést. Viszont nem akarom elveszteni őt, akármilyen hülyeséget is csinál, úgy érzem, nekem is egy részem ott van, vele és próbálja lebeszélni róla, amit persze nem nagyon tud, hiszen Dave mért hallgatna rám? Fenéért. Ki vagyok én neki?
Szóval most, nemrég írt nekem egy számot, ami ha jól sikerül a mai felvételen, akkor, ha minden igaz kiküldjük pár embernek és elkezdődhet végre az én karrierem is. Eddig nem voltam rá készen… de most már az vagyok. Végre, mehet. Indulhat a show! Ezt vártam már, elsős korom óta, de sosem volt, akivel megcsinálhatom, és ahonnan el tudok indulni. Most, megkaptam a lehetőséget.
Mikor ő feláll, és elindul akkor én is. Bemegyek a felvevőhelységbe.
-Tudom, drágám és már nagyon tetszett. Remélem sikerül leénekelnem.
Elmosolyodom, kacsintok egyet és becsukom magam mögött az ajtót. Most kicsit beijedtem, és még a szövegemet is kint hagytam. Na, nem baj, elvégre… tudom fejből. Elindul a zene, tejógég! Lassan, automatikusan elkezdek énekelni, felveszem a ritmust. Nekem tökéletesnek tűnik, nem tudom, a szakértő mit fog hozzá szólni. Nem látom innen Dave arcát, de kíváncsi lennék most rá.
Miután leénekeltem, a zene elhallgat, én pedig jobb kezemmel a levegőbe bokszolok és leülök a bent lévő székre. Ez meleg volt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen durva lesz az első felvételem. Én beleadtam apait, anyait.
-Mit gondolsz?











NOTES: RUHA. ahhw, imádom a hsz-et <3 Very Happy || TAGS: DAVE || WORDS: 515 ||



Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptySzer. Nov. 21, 2012 9:15 am



So bold, so young, with such an eager gaze









Bizony, amikor megtudta elég nagy patáliát rendezett, és nem győztem utána kiengesztelni, de most már minden bizonnyal minden szép és jó, hiszen ugyanúgy összejárunk, hogy egy jót szexeljünk minden este. Ő az enyém, és nem adom senkinek. Tudja, hogy ha mással is össze meri szűrni a levet akkor kiteszem a szűrét. És ezt már kijelentettem neki egy párszor, és ha ezt betartja, akkor részemről semmi gond nincsen, és szerintem részéről sem, azt hiszem. Hallgatom, ahogy énekli a dalt.. Hm, egész érdekes, direkt valami pozitívabb számot próbáltam írni, legalább is hangzásban mindenképp, hogy illjen hozzá. Azt hiszem, erre mondhatom, hogy kibaszottul eltaláltam, mert nem csak hangulatban, hanem mondanivalóban is illik Tiff-hez. Az már más kérdés hogy a saját munkámat nem szoktam ennyire felbecsülni, de most kivételt tettem, mert szerintem ez nagyon jól sikerült… Szóval, érzed. Akármennyire is beleadott mindent, talán valahol alacsonyabban énekelte ki, de ez nem számít, talán így találta el pontosan, és ettől lesz jobb. Nem kötök bele, ez a nagy napja volt, hát tessék, itt van, megkapta. Amint kijött, odalépek hozzá, magamhoz húzom, és nyomok egy csókot az arcára. De ha nem jönne ki, az se baj, akkor bemegyek és odanyomom a falhoz, és úgy csókolom meg. Nem eresztem el, csak beletúrok a hajába és szinte befalom az ajkait úgy csókolom. Most nem érdekel ha meglátnak, de úgy gondolom hogy az ajtót bezártam mielőtt még Tiff elkezdte volna a felvételt, hogy mások ne zavarjanak, szóval van idő egy kicsi játszadozásra… Egy kicsi? Inkább egy pár óra… Hangosak leszünk? Kit érdekel, voltunk már máskor is azok, nem hiszem hogy valamiféle akadályba ütközne ez a dolog… Ő is akarja, én is akarom, akkor hát rajta. Nem igazán tart vissza minket senki. Bár gumi nincs nálam, de feltalálták az esemény utáni tablettát ugye, amit majd Tiff szépen be fog szedni. Nem kell még gyerek, túlságosan is fiatal vagyok hozzá még. Majd ráér az még, olyan 30 évesen… Azt hiszem.
-Akarlak… Itt és most… És nagyon.-
Suttogom pimaszul a fülébe, és beleharapok a nyakába, majd elkezdem puszilgatni, aztán ismét beleharapok és kiszívom… Először még csak ezen a helyen, de én általában két helyen szoktam kiszívni a nyakát. Szertem, hogy ha csak rám gerjed, hogy ha sikít a végén, szóval mit tökéletesen egy pár lennénk, ha ő végre eltérne a szokásaitól hogy neki nem kellenek a kapcsolatok… Chh, néha nem értem. De most nem ezen akarok gondolkodni, most másé lesz a főszerep… Ebben biztos vagyok.

FOLYTATÁS +18 Smile

Mrs. Jaejoong

Vissza az elejére Go down
Tiffany Burns
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Tiffany Burns


HSZ SZÁM : 218
KOR : 29

Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió EmptyHétf. Dec. 10, 2012 7:39 am

SZABAD JÁTÉKTÉR
________________
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Stúdió Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stúdió   Stúdió Empty

Vissza az elejére Go down
 
Stúdió
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Előcsarnok-
Ugrás: