Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Előtér EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Előtér EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Előtér EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Előtér EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Előtér EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Előtér EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Előtér EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Előtér EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Előtér EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Előtér

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Előtér   Előtér EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:09 am

Amikor az ember belép, meg sem mondaná, hogy egy iskola előterébe lép be. Az egész márványból van, innen vezetnek fel a lépcsők a szárnyakba és a kollégiumba is. Több folyosó vezet el különböző helységekhez.
Az ablakokon szinte mindig napfény szűrődik be, éjjel pedig két óriási csillár világítja be az egész területet. Szép látvány, akár éjjel akár nappal.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Cameron Grey
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cameron Grey


HSZ SZÁM : 8

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyKedd Okt. 02, 2012 3:04 am

To Ruyeeh


Beléptem az előtérbe és körbe sem néztem, csak ledobtam magam a lépcsőre. Hű, ez márvány... Megállapításom okát az adta, hogy eléggé hideg volt. Csak ekkor pillantottam körbe. Meg kell hagyni, nem egy lepukkant hely, de most még ez sem érdekelt igazán. Ha már suli, akkor legalább olyan legyen, ami tetszik is. Nem tartozik a kedvenc elfoglaltságaim közé suliba járni, de talán, ha azzal foglalkozhatok, amivel akarok, más lesz. Az előző suliba úgyis sok h.lye járt. Örültem egy kis csendnek és nyugalomnak. Végre egyedül lehetek és nem kell mások kívánságait lesem. Nem panaszkodok, pénzem van bőven, de mindennek van hátránya. Némileg háttérbe szorul egy ilyen munka mellett, már ha ez nevezhető munkának, az, hogy szeretem, ha én irányítok. Mindenben. Így viszont teljesen jogosan követeli az illető lány, hogy az legyen, amit ő akar, ha már fizet. Én is ezt tenném a helyében. Én meg jó képet vágok hozzá, a szolgáltatás minősége akkor is fontos, ha az áruba bocsátott dolog jelen esetben a testem. Végigpillantottam magamon és elégedetten állapítottam meg, hogy még nem undorodom eléggé magamtól. Csak a pénz, azért csinálom az egészet. Akaratlanul is eszembe jutott az az este, az egyetlen, amikor mindenféle anyagias szándék nélkül, pusztán az élvezetért sz.xeltem. Na jó, azért nem mondható hétköznapinak a dolog. A gondolatra elvigyorodtam, talán ez volt az egyetlen, amit nem bántam meg. Nem mindenki mondhatja el magáról, hogy csinálta már színpadon, a lányról nem is beszélve. Nem egy átlagos szépség, annál sokkal több. Kotorászni kezdtem a táskámban, csak, hogy eltereljem a gondolatom, nem engedhetem meg magamnak az álmodozást. Hideg, fémes tárgy akadt a kezembe. Egy kulcstartó love felirattal. Gonosz vigyor ült az arcomra, az egyik fizető lánytól kaptam. Milyen naív kislány. Fizet a testi szerelemért, aztán és ilyen kulcstartót ad ajándékba. Igazán helyes. Visszadobtam a helyére a cuccot és körbepillantottam, mert lépéseket hallottam. Nem igazán örültem neki, egyedül akartam lenni, de a hang irányába emeltem a tekintetem. Egyből leesett az állam, pedig nem vagyok ilyen típus. Lassan néztem végig. Először a lábát láttam meg, aztán ahogy haladt felfelé a tekintetem, megpillantottam a láb tulajdonosát is. Ez... az a lány. A színpadról. Kényelmesen hátradőltem, megtámaszkodtam a következő lépcsőfokon és elmerültem ringó csípőjének látványában. Nem tudom, hogy ő felismert vagy nem, de felém közeledett a lány.

Vissza az elejére Go down
Ruyeeh Aylin
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Ruyeeh Aylin


HSZ SZÁM : 10
KOR : 29

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyKedd Okt. 02, 2012 3:56 am

Korán reggel fel kellett már kelnem. Hogy miért? Mert ez az első napom ebben a suliban. Mondanom se kell, szomorú búcsút kellett vennem a pihe-puha ágyamtól, ugyanis csörgött a telefonom. Kicsit morcosan bár, de kikeltem az ágyból, nagy nehezen felöltöztem, elkészültem és indultam a suliba. Mindenki arról beszél, hogy milyen jó hely, az egyik legjobb iskola az USA-ban, de attól még olyan vagyok, mint bárki más: nem szeretek tanulni. Abban reménykedtem, hogy megismerek pár embert, akivel beszélgethetek, segít egy kicsit, de szinte biztos voltam, hogy ebben a suliban is ugyanaz a felosztás van, mint mindenhol máshol: vannak a h*lyék, a normálisnak kinéző nem normálisak, és vagyok én. Gyors pillantást vettem még a sulira kívülről, aztán beléptem az előtérbe. Kiszúrtam valakit a lépcsőn, már távolról is ismerősnek tűnt, de egyszerűen nem tudtam miért. Nőies lépteimmel lassan odalépkedtem, majd lehuppantam mellé.
- Szia, Új vagyok itt. - kezdtem. - Ruyeeh vagyok. - mutatkoztam be feléd fordulva és kezet nyújtottam.
Mikor odanéztél rám, hirtelen köpni-nyelni nem tudtam. A haja, a szeme, az arcba, az ajka... Ő az a srác. A koncertről. Hogy micsoda? Ez lehetetlen, nem hiszem el. Csípjen meg valaki. Biztos csak álmodom. Ez egy álom, más nem lehet. Mindenféle gondolat megfordult a fejemben, legfőképp arról, hogy nem tudom elhinni, hogy egyszer jövök el másik suliba, és máris összefutok álmaim pasijával. Annyira dögös még mindig, esküszöm, mindjárt megcsókolom. De nem! Nem szabad! Meg kell próbálnom uralkodnom magamon, annyira nem jó pasi, hogy miatta első napom egy figyelmeztetéssel kezdődjön. Megkaptam már előző suliban is: Nem lehet a WC-ben játszadozni senkivel. Akkor a kollégiumi hálóban? Suli folyosóján? Elég izgi lenne. Próbáltam valahogy leplezni a meglepettségem, de mégis kibukott a számon.
– Va.. vala… valahogy nagyon ismerős vagy számomra. – suttogtam remegő hanggal.
Ez nem lehet igaz, már megint bakizok jobbra-balra. Miért van ennyire látható jele annak, ha zavarban vagyok. Az óta a koncert óta minden pasiban téged kereslek, mindig azt lesem, hátha szembe jössz velem az utcán, erre itt vagy előttem. Még az se biztos, hogy te emlékszel rám. Kitudja hány csajod volt azóta, és hogy mennyit jelentettem neked.
– Régóta ide jársz? – néztem a szemeidbe, bármennyire nehéz is volt.
A szívem a kétszeresét verte, dübörgött a mellkasomban, mintha ki akarna törni. Olyan nehéz volt beszélni, legutóbbi találkozásnál nem igazán volt helye a beszélgetésnek, csak azt mondogattuk, hogy „Még!” vagy éppen „Gyorsabban!”. Próbáltam elhessegetni a gondolatot, hogy miket is csináltál velem, miket nyögtél a fülembe. De akkor is olyan jó volt. Akarom máskor is, de vajon még benne lennél?
– Milyen szakra jársz? Én táncra mentem, mindig is szerettem táncolni. – mosolyogtam.
Próbáltam valami témát feldobni, de meglehetően nehéz volt, pedig mindig arról voltam híres, hogy rengeteget beszélek. Pláne, ha egy pasi van a láthatáron. Mindig mindenkin képes voltam átmászni, ha szükségem volt valakire és persze mindig mindenkit sikerült megszereznem. De nekem te kellesz, csak is te. Valahogy akkor is veled leszek, ha törik ha szakad. Bár, most csak azt szeretném egyelőre, hogy megcsókolj. Nem egyszer, nem kétszer hanem sokszor. Nagyon sokszor. No meg persze, ha azt mondod mellé, hogy „szeretlek”, akkor pláne az egekben fogok járni. De ez csak egy gyerekes képzelgés, úgyse fog megvalósulni.
Vissza az elejére Go down
Cameron Grey
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cameron Grey


HSZ SZÁM : 8

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyKedd Okt. 02, 2012 9:39 am

As to you, your scent

it's like a drug to me

You're like my own personal brand of heroin


Felém tartott a lány, nőies lépteivel engem vett célba. Nem tudtam elrejteni a mosolyom, ahogy elém tipegett. Lehuppant mellém és kezet nyújtva mutatkozott be. Pillantásom először a kezére vándorolt, majd onnan haladtam tovább, egyenesen a szemeibe és csak ezután fogtam vele kezet. Szóval Ruyeeh. Még a nevét sem tudtam annak a lánynak, aki elvette a nem pénzért sz.xelő énem szüzességét. Bizsergett a bőröm, ahol hozzámért, ettől újra eszembe jutott annak az estének minden apró részlete.
- Cam - válaszoltam röviden, semlegesnek tűnő hangnemben.
- Ezt akkor jól benézted, nem tudok idegenvezetést tartani. Én is új vagyok - világosítottam fel a szépséget, de nem szalaszthattam el a lehetőséget.
- Legfeljebb együtt felfedezhetjük... a sulit - tettem hozzá a végén, de szerintem nagyon is sejtette mire gondolok. Láthatóan zavarba jött, én meg jól szórakoztam rajta.
- Tánc szakra járok... szóval ezekszerint ez is közös bennünk, mint az, hogy szeretünk koncertre járni - húztam tovább a lányt. Látszólag úgy tűnt, mintha neki nem lett volna annyira jó az éjszaka, hogy emlékezzen rá, mégis zavarba jött, ez viszont árulkodó volt. Most tudtam csak igazán megfigyelni. Nem volt se sötét, se reflektor, se füst, mint egy koncerten, nappali fényben néztem a gyönyörű szemeit, szépen ívelt ajkát, amivel olyan izgató dolgokat művelt.
- Komolyan nem emlékszel vagy csak fényes nappal már nem vagy annyira bevállalós cica? - hajoltam hozzá közelebb, mintha valami nagyon bizalmas dolgot kérdeznék, aztán vissza is dőltem, tovább támaszkodtam a lépcsőn és le sem vettem a szemem a lányról.
- Amikor legutóbb láttalak, mélyen benned voltam. Ennyit segítek, a többit neked kell kitalálnod - játszottam tovább, ujjaim köré tekertem egy hajtincset, puha volt és rögtön megcsapott az illata, így inkább elhúztam a kezem. Szerintem senki nem nézné jó szemmel, ha az első napomon felavatnám a lépcsőt a lánnyal.


THIS TEMPLATE WAS MADE BY SERENA. TO RUYEEH
Vissza az elejére Go down
Ruyeeh Aylin
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Ruyeeh Aylin


HSZ SZÁM : 10
KOR : 29

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyKedd Okt. 02, 2012 10:16 am

Belenéztél a szemeimbe, azt hittem, hogy olyan leszel, mint akit mindig is az álom pasimnak tartottam, ehelyett kaptam egy bunkó emberkét. Mindegy, nem fogom senkinek a képébe vágni, hogy milyen bunkó az első napomon.
– Szerintem egyszer már alaposan felfedeztük egymást. Nem volt elég? – mondtam éppoly semleges hangnemben.
Biztosra vettem, hogy nekem is eléggé tetszett az a koncert, eddig panasz rám még nem érkezett. Jó tudom, pasiból vagy. Kell kb. három nagy, hogy eltűnjön ez a nagymenő éned, és lehessen veled beszélgetni, mint egy emberrel. Előtte jön még pár mellbambulás, popsi fogdosás, már minden tudok. Vettem egy mély lélegzetet, majd ahogy te, én is közelebb hajoltam.
– Csak nem jobban tetszettem bevállalósan rosszfiú? – húztam vigyorra az ajkaimat. Lepillantottam az ajkaidra, majd ismét a szemeidbe néztem, és csak aztán hajoltam el. Nehéz volt nem lesmárolni, de muszáj türtőztetni magamat. Bár ki tudja meg, ha én itt és most az ajkaidra tapadok? Csak mi vagyunk itt.
Hajammal kezdtél el babrálni, de aztán visszahúztad a kezed, de még mielőtt letehetted volna magad mellé, megragadtam a csuklódat és visszahúztam.
– Nagyon is emlékszek. Ahogy nyögdécseltél miközben nekilöktelek a színpad oldalának. – néztem a szemeidbe, igyekeztelek minél jobban elbűvölni. Kicsi puha ujjaimmal finoman simogattam a kezedet. – Ahogy libabőrös lettél, ahogy a nyakad bőrén érezted a leheletem… - hajoltam lassan közelebb. - És sikítottál a kéjtől, mikor olyat mutattam, amit valószínűleg soha nem tapasztaltál addig. - Már majdnem az ajkaidnál voltam, szinte érezhetted, ahogy kifújom a levegőt. Mégis kicsit irányt változtattam és helyette a nyakadon nyaltam végig kéjesen. Fürge kislányos ujjaimmal közben sikeresen elértem, hogy elernyedjen a kezed, és ugyanilyen sikeresen behajtottam minden ujjadat, a középsőn kívül. Most következett az ünneplés, lassan felmutattam saját magadnak a szexi kis kezedet, én pedig gonosz mosollyal visszadőltem a helyembe.
– Ezek szerint mégis tetszett neked is az a koncert, ha ilyen könnyen el tudlak még mindig bűvölni. – raktam keresztbe a lábam, és próbáltam úgy tenni, mint aki semmi rosszat nem tett volna az előbb.
- Szóval mit is mondtál, te is új vagy itt? Az kapóra jön, legalább nem egyedül kell boldoguljak, lesz valaki aki boldogít. - mondtam gúnyosan. - Tisztázzunk valamit. - kezdtem bele komolyan. - Ha kordában tudod tartani a nadrágodba lakozó szörnyeteget - kicsit megálltam, ugyanis rendesen elvigyorogtam, mikor eszembe jutott, hogy már láttam mi is lakozik odalent -, akkor jóba leszünk.


to: Cameron
Vissza az elejére Go down
Cameron Grey
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cameron Grey


HSZ SZÁM : 8

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyKedd Okt. 02, 2012 9:55 pm

As to you, your scent

it's like a drug to me

You're like my own personal brand of heroin


Belenézett a szemeimbe, de csak miután az ajkaimat nézte meg magának. Biztos gondolatban az emlékeit frissíti arról az éjszakáról. Nem tudhattam, azóta mennyi pasival volt, de hogy ő is emlékezett, ahogy én, abban biztos voltam.
- Alaposan felfedeztük egymást? Szóval nálad ez mindennapos, hogy a színpadon csinálod, sőt még alaposnak is számít - nem is tudtam, hogy a meglepetés volt erősebb vagy az, hogy ne nevessem el magam. Sejtettem, hogy ez csak egy rosszul megválasztott fogalmazás volt, de nem tudtam megállni, hogy ne csapjam le a labdát. Aztán kezdtem elveszteni a fonalat. Miután elhúztam a kezem, megfogta, közelebb hajolt és érzéki hangon kezdte feleleveníteni annak az éjszakának a történéseit. Már éppen ki akartam javítani, hogy el sem tudja képzelni, mit próbáltam már, szerintem mindent, amit normális emberek kipróbálnak, amikor vigyorogva emelte fel a kezem egy nemzetközi jelzéssel. Éreztem, hogy babrál valamit, de lekötötte a figyelmem és nem foglalkoztam vele, csak élveztem, hogy hozzámér.
- Nem akarom elvenni a kedved, de simán csak elvontad a figyelmem, előre kitervelten, méghozzá nem is túl tisztességes szándékkal. Ez pedig nem ugyanaz. A tánctanárra is figyelek, pedig nem bűvöl el, egyszerűen csak érdekel, mit mond - ezzel kicsit összezavartam a lányt, szinte kijelentettem, hogy nem érdekel jobban, mint az átlag, aztán ugyanezt meg is cáfoltam. Nem véletlen beszéltem így, magam sem tudtam, mi van most. Egész eddig nem tudtam kiverni a fejemből, aztán egyszercsak, pont, amikor sulit váltok, kiderül, hogy ő is új itt. Nem tudtam mit kezdeni a meglepetéssel. Azt sem akartam, hogy azt higgye, a lábai elé vetem magam. Azt már nem. Bármennyire is jó csaj, még kivárok, akkor is, ha türelmetlen vagyok és legszívesebben itt a lépcsőn... Na jó, nem, erre nem is gondolhatok. Még nem.
- Tartsam kordában? Sajnos önálló akarata van - vágtam sajnálkozós képet.
- Szeret ilyen védtelen lányokra támadni - tettem még hozzá nem éppen ártatlan vigyorral.
- Különben sem értem, minek fogjam vissza, már úgyis megismerkedtél vele közelebbről. Elég... behatóan - tekintetemmel a lány pillantását kerestem és rákacsintottam.
- Jóban is lehetünk, meg egymásban is, nem értem hol itt a gond - játszottam az értetlent a lány előtt, valójában jól szórakoztam.
- Ketten szerintem is sokkal egyszerűbb kiigazodni ebben az épületben - körbepillantottam, de már az előtér akkora volt, hogy el lehetne tévedni, nem is akartam tudni, mekkora a többi rész.
- Azóta voltál koncerten? - nem kevés hátsó szándékkal tettem fel a kérdést a lánynak.


THIS TEMPLATE WAS MADE BY SERENA. TO RUYEEH
Vissza az elejére Go down
Ruyeeh Aylin
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Ruyeeh Aylin


HSZ SZÁM : 10
KOR : 29

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptySzer. Okt. 03, 2012 2:53 am

Imádtam, hogy így el tudtalak bűvölni. Még a h*lye is látta – bármennyire tagadod-, hogy érdekellek. Csak miután végeztem a kis bűvészmutatványommal, válaszoltam.
– Hogy te milyen szőrszálhasogató tudsz lenni. – morogtam, közben ingattam a fejem jobbra-balra. Komolyan? Ki érti a pasikat? Mondjuk négy csoportra lehet őket osztani. Ronda, homoszexuális, bunkó és foglalt. Ebből remélhetőleg, csak a harmadik vagy. Ronda szerencsére nem vagy, homoszexuális… Hát, hogy őszinte legyek ki tudnám belőled nézni, és hogy foglalt? Nagyon remélem, hogy nem. Ezt még ki kell deríteni valahogy.
– Aha. Tehát nem érdekellek, de érdekel, amit mondok. Magyarra lefordítva nagyon is érdekellek.i – kaján vigyor jelent meg az arcomon egy kicsit egoista arckifejezéssel társítva. Úgy örültem, mint egy gyerek, aki hosszú gondolkodás után meg tudott fejteni egy matek feladat sors, én ugyan csak a gondolatmenetedet fejtettem meg, de akkor is felemelő érzés volt. – Ahhoz, hogy ilyen szinten elvonjam a figyelmedet, kell, hogy érdekeljelek. – jelentettem ki ugyanilyen gyerekes vigyorral az arcomon.
– Jó-jó! Ezt más ismerem. A lábaid van az agyad, ő irányít és éppen illedelmes szeretne lenni, fel akar állni, hogy ez a hölgyemény itt – néztem végig magamon -, le tudnom ülni. Igazam van? – néztem bele a szemeidbe, majd kicsit lefelé sandítottam. Valójában nem akartam ebben a témában beszélgetni, de ha egyszerűen más se jut eszedbe, tehetek akármit.
– Voltam koncerten… - de közel se volt olyan jó, mint akkor veled. Ezt nem mondtam ki, nem is kell róla tudnod. Nyílván azóta te is sok koncertre mentél, csináltad pár lánnyal azt, amit velem, és ennyi. Bele se akartam gondolni. Igaz, hogy én is voltam pasikkal, de attól még meg tudnám fojtani azt a pár lányt, akivel voltál.
Nagyon hideg volt a kő, rendesen kirázott tőle a hideg, libabőrös is lettem. Így inkább lassan felkeltem a hideg lépcsőről. Megigazítottam a ruhámat, és a hajamat, picit rugóztam egyet, hogy a hajamat a táska pántja alól kihúzzam, majd visszanéztem rád. Egy ideig csak néztem le rád, de aztán inkább megszólaltam. – Nem jössz felfedezni az épületet? – valójában nem igazán voltam rá kíváncsi, inkább el akartam veled menni valahová mondjuk a városba, körbenézni. Kávézni vagy valami, de szinte tudtam, hogy ebből úgy se lesz semmi. Babrálgattam kicsit a hajammal és próbáltalak kislányos bájammal elcsábítani téged, hogy gyere velem.
– Addig is mesélj magadról. Nem igazán tudok rólad semmit.– tudom, most jön a bunkó válasz, hogy te viszont nagyon jól ismersz belülről. – Mit csináltál újabban? – igyekeztem visszafogni magam, minél jobban terelni a témát a koncertről, csak meg akartalak ismerni. Nem, nem úgy. Hanem a személyiséged. Minden érdekelt, ami veled kapcsolatos, esetleg egy valami nem, hogy azóta hány csajjal voltál. És miért pont táncszakra mentél? Hogy őszinte legyek nem nézném ki belőled, hogy csodás mozgásod van. – gúnyolódtam, alaposan végigmérve téged. – Majd mutatsz nekem egy kis bemutatót. Legszívesebben itt és most megnéznélek. – dőltem neki az előtér falának, keresztbe tettem a kezeimet és úgy néztelek. – Na hajrá. – türelmetlenkedtem kicsit.
Bármennyire akartam tagadni, hogy nagyon éhes vagyok, a hasam mégis elintézett nekem egy utat, korogni kezdett. Pont a legjobbkor. Elég ciki volt, így rendesen elpirultam. – Esetleg… öhm.. szóval… - makogtam össze-vissza. – Nincs kedved elmenni velem valahová enni? Nekem a büfé is tökéletes, ha nem akarsz a városban kóvályogni. Mondjuk, van itt egyáltalán büfé? Te tudod? – érdeklődtem. Szokásomhoz híven, most is rengeteget fecsegtem, be nem állt a szám. Ideje lenne kicsit elhallgatnom. De ha pasi van a közelben nem tudom befogni a számat. Rossz szokás, valahogy le kell róla szoknom, de nem hinném, hogy az most fog sikerülni, amikor itt vagy velem. Egy éve, minden áldott nap rád gondoltam, és arra a koncertre, erre átjövök egy másik iskolába, és itt vagy velem. Nem csoda, hogy folyamatosan jár a szám. Anya, apa! Kérlek, ne ébresszetek fel. Nem akarok felébredni ebből a gyönyörű álomból. Ki akarom élvezni minden apró pillanatát, amíg tart. Még akkor is, ha roppant mód bunkó vagy, miért hittem én azt, hogy kedves leszel?
- Hmmm és... gondolom van barátnőd. Ő is ebbe az iskolába jár? Azért jöttél ide? - próbáltam valahogy kitudakolni amit valójában akartam.


To: Cameron
Vissza az elejére Go down
Cameron Grey
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cameron Grey


HSZ SZÁM : 8

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyPént. Okt. 05, 2012 12:46 am

As to you, your scent

it's like a drug to me

You're like my own personal brand of heroin


Valahogy nem volt kedvem reagálni a lány sz.xuális megjegyzésére. Amúgy sem tudtam követni, tudom, hogy néha én is bonyolultan fogalmazom meg a dolgokat, de a női észjárást nehezebb követni. Eleget kellett ezt hallgatnom pénzért. Felállt a lépcsőről és hajbabrálással akart elbűvölni. Ment is neki, rendesen elvonta a figyelmem.
- Mit meséljek magamról? - kérdeztem, amikor feltűnt, hogy túlságosan sokáig álmodoztam a lányt nézve.
- Szeretek táncolni és koncertre járni - válaszoltam röviden, nem tudtam mit is lehetne bevallani. Szeretek táncolni és árulom a testem olyan lányoknak, akik meg tudják fizetni. Ez így nem hangzott annyira jól, egy valami volt csak jó ebben az egészben, hogy a lányok még fizetni is hajlandóak értem.
- Akkor nem nézed ki belőlem... én sem belőled. Mit táncolsz? Balett vagy rúdtánc? Az utóbbit bemutathatod - vágtam vissza.
- Majd valahol biztos láthatsz táncolni, az előcsarnok közepén csak akkor állok neki, ha te is beszállsz, na? - vigyorogtam a lányra, de aztán megkordult a hasa, én meg örültem neki, hogy megmenekültem egy cikis helyzetből. Szeretek táncolni, de még meg kell szoknom a közönséget.
- Én benne vagyok, mehetünk a városba is vagy felfedezhetjük, milyen kaja lehetőségek vannak a suliban.
- Nincs barátnőm, ezt az életstílust kevesen bírják. Na és a pasid? Ő sem táncol, hogy ennyire nem nézted ki belőlem? - felálltam és közelebb léptem a lányhoz.


THIS TEMPLATE WAS MADE BY SERENA. TO RUYEEH
Vissza az elejére Go down
Ruyeeh Aylin
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Ruyeeh Aylin


HSZ SZÁM : 10
KOR : 29

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyPént. Okt. 05, 2012 3:09 am

Sokáig csak néztél, már kezdtem kínosan érezni magam, pedig én akartalak elbűvölni, mikor végre aztán szólásra nyitottad az ajkadat. Rendesen megkönnyebbültem, mikor végre megszólaltál.
– Szóval koncertre járni… - néztem rád perverz vigyorral az ajkaimon. Legalább nem csak én szeretem az extrém helyeket.
– Majd tartok neked privát bemutatót rúdtáncból, úgy is meg akarom tanulni. – túrtam kicsit össze a hajamat és próbáltam minél csábítóbb lenni. – Amúgy tudom, nem fogod belőlem kinézni, de hip-hop táncolok, és én képes lennék itt elkezdeni táncolni, ha kapok valami zenét. – nevettem, de sajnos a hasam nem hagyott, ismét megkordult.
– Most válassz te, mit szeretnél? Suli vagy város? – örültem neki, hogy szerencsére kezdünk eltérni A témától, mikor aztán ismét közelebb léptél. Már ettől zavarba jöttem, pedig bevállalós szoktam lenni, ismered mennyire. Jó egy kis pia is volt akkor bennem, lehet most is az kéne. Ha tehetném, már most megcsókolnálak.
– Én barátom se tud táncolni, hiszen nincsen. – vallottam be lehajtott fejjel. Valahogy mindenki csak pár éjszakára jó, aztán ráunok az emberekre. Bármennyire másképp viselkedtem veled, most mégis erőt vettem magamon. Előbb mondtad el, hogy a r*bancokat szereted. Még közelebb léptem hozzád, szinte majdnem, hogy összesimultunk. Az egész testem libabőrös lett, mikor megéreztem azt a borzongató érzést, ha két ember teste olyan közel kerül egymáshoz. Reméltem, hogy te is érezted.
– Furcsállom, hogy egy ilyen szexi pasinak nincs barátnője... – siklattam végig az ujjaimat a mellkasodon, majd lassan felnéztem a szemeidbe. – Bár ha az egyéjszakát szereted, gondolom, be van osztva naptárban melyik nap melyik csaj. Majd lehet, kérek időpontot, ki akarom próbálni, hasonlítasz-e még a régi énedhez. – hajoltam a nyakadhoz és nyelvem hegyével kissé kacskaringós útvonalat választva, jólesően mormogva jutottam el az állad vonaláig. Érzéki mozdulattal húztam végig a mellkasodon ismét a mutatóujjamat, szemeimmel követve a vonalát, majd mintha mi sem történt volna, gyerekes vigyorgással néztem fel rád.
– Suli vagy város? – mindig is imádtam megbolondítani az embereket, jó volt egy kicsit játszadozni. Nem mondom, hogy csak egy éjszakát szeretnék, de ha így tudok csak közelebb férkőzni hozzád.


To: Cameron
Vissza az elejére Go down
Cameron Grey
Diák táncszak negyedik év
Diák táncszak negyedik év
Cameron Grey


HSZ SZÁM : 8

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyVas. Okt. 07, 2012 10:25 pm

As to you, your scent

it's like a drug to me

You're like my own personal brand of heroin


Amikor a rúdtáncot megemlítette, egyből felcsillant a szemem. Szeretem azt a fajta szórakozást, elég jó látványt nyújtanak a rúdon tekergő lányok. Jelenleg nekem egy lány is teljesen megfelelne, megnézném, ahogy sz.xi mozdulatokkal még jobban az ujja köré csavar.
- Bármikor állok rendelkezésedre, ha gyakorolni szeretnéd a rúdtáncot. A technikájához nem értek, de a hatást tesztelheted rajtam - kacsintottam a lányra. Valamiért úgy gondoltam, hogy nincsenek ellenére az ilyen típusú viccek, talán csak a megismerkedésünk miatt vagy mert nem vágott még pofon, nem tudom, de lazának tűnt és csak ez számított. Végre egy lány, aki nem csak jól néz ki, de még beszélgetni is lehet vele. Nem mintha eddig olyan sok lánnyal beszélgettem volna, az nem arról szólt. Nem tudtam titkolni, mennyire tetszik, hogy nincs pasija, szélesen elvigyorodtam. Szóval egyenlő esélyekkel indulunk egymásnál. Közelebb lépett, végighúzta ujjait a mellkasomon, majd nyelvét a nyakamon, alig tudtam figyelni arra, amit mondott, de az is rendkívül érdekes volt, így annyira mégis figyeltem, hogy legalább válaszolni tudjak.
- Igen, van egy naptáram - addig jó, amíg nem tudja, milyen.
- De neked soron kívül adok időpontot. Miután kielégítettem az egyik éhséged, jöhet a következő, azt is bevállalom - halkabbra vettem a hangom, így sokkal érzékibb volt és azt akartam, hogy ne mondjon nemet.
- Legyen a büfé, onnan közelebb van a szobám - játszottam vele tovább. Újra megkordult a gyomra, de gondoltam egy keveset még kibír. Elvontam a figyelmét az éhségről. Egy mozdulattal magamhoz húztam, kezem a derekán pihent, szorosan tartottam, de csak annyira, hogy el tudjon húzódni, ha akar, másik kezemmel a hajába túrtam. Soha nem láttam még ilyen szépet. Ez a kedvenc hajszínem, ráadásul hosszú és még hullámos is. Megvett magának, az biztos. Pontosan emlékeztem, hogy csókol, de ilyenben szeretem frissíteni az emlékezetem. Mélyen a szemébe néztem, teljesen elvarázsolt, majd pillantásom ajkaira siklott és nem volt megállás. Ajkaira tapadtam, ízlelgetni kezdtem, gyengéden akartam, de az egész nagyon hevesre sikerült. Faltam ajkait. Nyelvemmel ajkai közé hatoltam, elnyíltak, megkönnyítve a betolakodást. Újra felfedeztem szájának minden kicsi részét, majd amilyen gyorsan történt, olyan gyorsan véget is ért a csók.
- Most már ehetünk - vigyorogtam és a büfé felé húztam a lányt.


THIS TEMPLATE WAS MADE BY SERENA. TO RUYEEH
Vissza az elejére Go down
Ruyeeh Aylin
Diák táncszak harmadik év
Diák táncszak harmadik év
Ruyeeh Aylin


HSZ SZÁM : 10
KOR : 29

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyHétf. Okt. 08, 2012 2:44 am

Rúdtánc témánál egyből felcsillant a szemed, mintha csak erre vártál volna, sőt még ajánlatot is tettél, hogy szívesen megnéznél. Széles vigyorommal nem tudtam letagadni, mennyire tetszene, hogy ha előtted táncolhatnék. De igazából, akkor lett igazán fülig érő vigyorom, mikor rám kacsintottál. Semmi más nem járt a fejemben, csak hogy milyen iszonyatosan édes vagy. Majdnem a nyakadba ugrottam ebben a pillanatban és megcsókoltalak, de nem tettem meg.
– De te is jössz nekem egy chippendale bemutatóval ugye tudod? – viccelődtem, bár szívesen megnéztelek volna, ahogy szépen egymás után dobod le a cuccaidat, amik hol a földre hullnak, hol az ölembe landolnak. Ahogy láthatom a szexi felsőtested, majd a boxeredet egy hatalmas domborulattal. Számba kellett harapjak, csak hogy elterelgessem ezt a gondolatot.
Kezdtél egyre érzékibb lenni, halkabbra vetted a hangodat, először azt hittem, csak véletlen, így próbáltam poénkodni tovább.
– Oh… milyen segítőkész valaki. Kielégíti az étvágyamat, majd kaja után segít ledolgozni a sok kalóriát. – nevettem, de aztán az arcomra fagyott a vigyor, mikor hirtelen magadhoz húztál. Mukkanni se tudtam, csak mélyen a szemeidbe néztem. Szinte remegett a testem, bizsergett a bőröm, ahogy hozzámértél. Kezeid a derekamon pihentek, én pedig csak néztem a szemeidet. Lassan az ajkaimra siklott a pillantásod, a következő pillanatban már hajoltál is közelebb. Éreztem, hogy nincs megállás, meg fogsz csókolni. Körülbelül egy éve erre vártam, most mégis nagyon meglepett. Ajkaimra illesztetted a tieid, és egyszerre csókoltál gyengéden és hevesen. Ajkaim lassan nyíltak szét, utat engedve nyelvednek közéjük. Faltuk egymás ajkát. Felfedeztünk pár másodperc alatt egymás szájának minden részletét. Majd hamar vége is szakadt a csóknak. Próbáltam tagadni, de szinte kapkodtam a levegőt. Hirtelen is ért, meg is lepett rendesen és hihetetlen jó volt.
A büfé felé húztál, mégis megállítottalak és szembe fordultam veled. Próbáltam visszafogni magam, tudtam, hogy nem lenne szabad, de egyszerűen nem ment. Mélyen a szemeidbe néztem és ugyanolyan mohón tapadtam az ajkaidra, mint te az előbb az enyémekre. Teljesen belefeledkeztem a csókba, olyannyira, hogy bele is túrtam a hajadba és úgy húztalak közelebb, de aztán elszakadtam és vigyorogva a szemeidbe néztem.
– Ezt azért kaptad, hogy biztos legyek benne, hogy nem csak álmodtam. – széles vigyorral az arcomon néztem rád, igyekeztem minél jobban jó kislányosra venni a figurát. – Most már mehetünk a büfébe. – húztalak magam után.



To: Cameron (bocsi, tiéd a kezdő Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Nathan Galeotti
Sajtó
Sajtó
Nathan Galeotti


HSZ SZÁM : 9

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyHétf. Okt. 22, 2012 8:36 am

you're face to face with mr nothing


A munka, az munka. Lehet bármilyen nehéz, bármilyen emberpróbáló vagy épp unalmas, muszáj megcsinálnunk. A szüleim mindig arra neveltek, hogy engedelmeskedjek a főnökömnek, a felettesemnek és mindenkinek, aki valamivel is több, mint én, de most, hogy itt állok egymagamban az épület előtt, rájövök, hogy egyáltalán nem kötelességem fejet hajtani minden vadbaromnak, aki feljebb valónak érzi nálam magát - még ha tényleg feljebb való is nálam. Késő bánat. Itt állok, kezemben a papírokkal, amik ahhoz szükségesek, hogy beengedjenek az iskola falai közé, merthogy arról kell néhány mondatot írnom, emellett pedig készíteni egy gyors interjút az igazgatóval a feltörekvő tehetségekről. Haszontalannak és értelmetlennek érzem a melót, de rábólintottam. Túl későn döbbentem rá, hogy nem kellett volna elfogadnom a "megbízatást", hanem inkább másikért kellett volna követelőznöm.
- Nate! - egy kéz simul kék-fehér kockás ingemre, én pedig megfordulok, hogy szembekerüljek az illetővel. Ő az. Akaratlanul is elmosolyodom. - Átveszem tőled, ha akarod. Láttam rajtad, hogy mennyire nem érdekel a téma. Nekem a kórházba kellene mennem egy szívsebészhez, aki már rengeteg ember életét mentette meg és rákos betegeket is kezelt, de odaadom, ha gondolod. - sóhajtja és egy fekete mappát nyújt felém. Ez a lány édesebb, mint gondoltam.
- Dehogy! Ne hülyéskedj! Már megbarátkoztam ezzel, te pedig biztos jobban megcsinálod majd, mint én tenném. - vonok vállat és tényleg nem bántam, hogy nem fogadtam el ajánlatát.
- Oké. Ahogy gondolod. Akkor én megyek is vissza, mert még dolgom van. Szia! - mosolyogva köszön el és már el is tűnik szemeim elől, eltakarja az üvegajtó, amin belépett.
Rajta morfondírozok egész úton meg azon, hogy szerelmes vagyok-e vagy sem. Életemben eddig két alkalommal mondhattam magam szerelmesnek és azok a lányok is átvágtak. Annyi szerencsém egyébként van, hogy egy csóró vagyok, ezáltal a pénzem miatt aligha jöhetnek velem össze. A lehetőségek így csökkennek arra, hogy a személyiségem fogja meg őket. Alisha tíz hónapig, Darcy pedig másfél évig bírta mellettem. Mindketten megcsaltak és kezdek rádöbbenni, hogy én csinálok valamit rosszul, én szúrom el a kapcsolataimat. Ennyire pocsék srác lennék, hogy más karjaiba menekülnek tőlem? A sírógörcs tör rám, mikor ezen agyalok, de, mint mindig, most sem engedek utat a könnyeknek. Hogy nézne ki egy bőgő férfi?!
Utálatos göndör tincseimbe túrok, majd belököm az iskola ajtaját, így az előtérbe érek. Szép és igényes helynek tűnik, ráadásul tiszta is. Egy takarítónő csoszog el előttem fehér papucsban és világoskék ruhában, maga előtt egy felmosóvödröt tolva. Illedelmesen köszönök és elfelejtem megkérdezni, hogy merre találom az igazgató irodáját. Pechem van. Alsó ajkamba harapva szemlélődök a hatalmas előtérben és felállítok magam elé két lehetőséget: elindulok és majd csak megtalálom valamikorra az irodát, vagy várok, hogy valaki idejöjjön és útbaigazítson. Bármelyiket is választom, minden bizonnyal nem fogok egyhamar végezni.
Kihúzom mobilomat farzsebemből és beütöm egy jó barátom számát, aki éppenséggel végzős az Alois-ban és aki talán most is órán csücsül. Lehetséges vajon, hogy kikéredzkedjen hozzám és elvezessen az igazgatóhoz? Talán, bár minden egyes csörgésnél egyre több a kétely bennem. Nagyokat pislogok, várom, hogy a srác felvegye, de csalódnom kell, mint általában mindenben. Nem veszi fel, így újra egyedül maradok a béna ötleteimmel.
Sosem voltam tehetséges a zenét illetően. Nem tudok gitározni, zongorázni, hegedűzni, sőt még énekelni sem. A tánc is igencsak messze áll tőlem, bár a diszkókban még némileg megállom a helyemet. Zavarban érzem magam most a hatalmas falak között és az azokon lógó festményektől, amik mind-mind kapcsolódnak valamelyest a művészethez, a tánchoz, a zenéhez. Nem tudnám megszokni ezt a környezetet... még akkor sem, ha tehetséges lennék abban, amiben az itt tanuló diákok zöme.
mrs. kim jaejoong
Vissza az elejére Go down
Zoey Collins
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Zoey Collins


HSZ SZÁM : 10
KOR : 27

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptySzer. Okt. 24, 2012 3:23 am


TAG

Nathen

WORDS

505

NOTE

- Segíthetek valamiben?

CLOTHES

Ez van rajtam.

Made by @SCOTTEE

Don't you ever wonder how we survive?
Well, now that you're gone, the world is ours,
- Viszlát!- köszöntem el az utolsó délelőtti tanárunktól. A tanár úr gyors léptekben, szélsebesen hagyta ott az ebédelni induló osztályt. Mindenki sietve hagyta el az osztály, hisz ma van a pizza Hétfő. Minden egyesnapnak meg van a saját kaja típusa, de én egyiket se nagyon szeretem. Szeretek spontán ötlet által kiválasztani a minden napi ebédemet. Mondjuk a Pizza Hétfőt imádom, mert a kedvenc pizzámból is rendelnek. Mexicana tele kukoricával, sok sajttal és minden finomsággal. Erre gondolva összefutott a nyál a számba. Gyors összepakoltam, és már futottam is a többiek után. Mint minden osztályban, nálunk is megvoltak a csoportosulások. Elől mentek a nagymenő pláza cicák, utána a hippik és mi utánuk. Mondhatni mi vagyunk a legnormálisabbak az osztályból. Odaverődtem a szokásos bandámhoz és bekapcsolódtam a beszélgetésbe. Fogalmam sincs milyen buliról beszélgettek, de nagyon nem is érdekelt. Ahogy lefele ballagtunk a lépcsőkön, a hőn szeretett ebédlő fele megláttam az egyik tánc szakos fiút. Ő az egyik legjobb táncos abban az évfolyamban, minden lánynak az álma. Tiszta főnyeremény az a fiú. Közelebb érve mosolyogva rám nézett, majd jól hallhatóan köszönt. Amire én is mosolyogva reagáltam. Szerettem ezt az iskolát, talán eddigi iskoláim közül ez a legjobb. Nincsenek különösebb szabályok, ami nekem nagyon tetszik. Lazák az órák és a tanárok, ami minden gyerek álma. Persze sokkal nehezebb mint egy átlagos suli, míg ők matekot, angolt és más dolgokat tanulnak, addig mi énekelünk, táncolunk és szerepet játszunk. Azt hinné az ember, hogy nekünk az életünk fenékig tejföl. De ez egyáltalán nem igaz... Állítom, sőt biztosan mondhatom, hogy a mi életünk sokkal nehezebb mint az átlag emberé. Naponta kell kottákat, énekeket és megannyi dolgot memorizálnunk. Táncot is tanulunk, hogy a színpadon ne álljunk egy helyben mint egy szobor. Színjátszást is tanulunk aminek köszönhetően bárhol bármikor eltudjuk magunkat adni. De ha ennyi lenne, tényleg meseszép lenne. Fesztiválokra járunk gyakornoknak, vagy fellépőknek, és évente egyszer, Karácsonykor, jótékonysági koncertet adunk. Annak a bevételéből rendezünk egy hatalmas iskolabulit. Mondhatni, hogy pénzeszsákok járnak ide. De ha ennyi lenne a dolgunk akkor is bőven elég lenne. Nagyon ritkán, még a riportereknek is válaszolnunk kell. Havonta olyan 10-15 riporter jut be az iskola falai közé, van olyan aki többször is jön, akik velünk akarnak riportot készíteni. Persze a legtöbbünk kap az alkalmon és eladja magát. De a normálisabbja nem adja be ilyen hamar a derekát.
Olyan 10 percnyi mászkálás után odaértünk az ebédlőhöz. A büfénél hatalmas sor kígyózott, mi pedig beálltunk a sor végére. ' Pompás! Elfogy a kedvenc pizzám mire sorra kerülök.' Gondoltam magamban elszörnyedve, hogy nem ehetek belőle. Majd csak találok valami más ételt, ami pótolhatja a pizzámat.
Olyan 15 percnyi várakozás után megkaptam a várva várt pizza szeletemet és elindultam az udvar fele. Köztudott, hogy a 10. osztályosoktól kezdve mindenki kint eszik ilyen pompás időben. Miközben barátaim után ballagtam a pizzámra nézve, megláttam egy fiút az előtérben. Otthagytam a szerény kis társaságot, majd odamentem a fiúhoz. Diák nem lehet, mivel ismerném. Tanár se, mert minden tanárt nagyon jól ismerek. Akkor egy riporterrel lehet csak dolgom! Felvettem a legmosolygósabb arcomat, majd megszólítottam.
- Szia! Segíthetek valamiben?- kérdeztem mosolyogva az előttem álló férfitól.

Vissza az elejére Go down
Nathan Galeotti
Sajtó
Sajtó
Nathan Galeotti


HSZ SZÁM : 9

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptySzomb. Okt. 27, 2012 9:30 am

you're face to face with mr nothing


Fejemben egy esetlen Tina Turner szám zúgolódik, azt hiszem a Goldeneye. Tulajdonképp piszok viccesnek találom, hogy az Alois előterében ácsorgok és közben egy James Bond film zenéje ver ütemet homloklebenyem mögött, miszerint See reflections on the water, More than darkness in the depths, és így tovább, és így tovább. Észre sem veszem, hogy halkan dúdolni kezdem, szemeim pedig egyre éhesebben szaladnak végig a festményeken és a világos színű falakon, amiben semmi izgalom nincs, mégis felkelti az ember figyelmét. Előkapom hát zsebemből a mobilomat és elkattintok egy képet. Talán még hasznát veszem a későbbiekben, mikor a szerkesztőségnek leadom a cikket, megspékelve ezekkel a nem túl extrém fotókkal. Gondolom, arra már felkapnák a fejüket, ha Robbie Williams, vagy teszem azt Whitney Houston villantana csodás mosolyt mellettem. Elnézést, az utóbbi híres-neves énekesnő már elhunyt, szóval erről lecsúsztam. Isten nyugosztalja szegény párát!
Diákok özönlenek ki több helyről is, én pedig bőségzavarban szenvedek. Ajkaim halvány mosolyra húzódnak, látván felcsillanni az itt-ott megjelenő reménysugarakat. Talán nem is lesz olyan pocsék cikkem, ha beszélhetek egy tanulóval. Kifaggathatnám arról, milyen ebbe az iskolába járni, kérdezhetnék az álmairól, vágyairól és céljairól. Legtöbbjük tele van ötletekkel és akadnak, akik már most sziklaszilárdan biztosak benne, hogy merre akarnak tovább haladni. Azt viszont kétlem, hogy mindegyikük ilyen határozott lenne. Véleményem szerint a diáksereg fele még nincs tisztában képességeivel, azzal pedig szintén, hogy valóban a zenei pályán kíván-e elhelyezkedni. Az ízlések, vágyak változnak. Órák alatt lehet le-és rábeszélni egy embert valamire. Bármire. Én pedig történetesen kitűnő rábeszélőkészséggel lettem megáldva.
Nyelvem végigszalad száraz alsó ajkamon, közben mobiltelefonomat visszasüllyesztem zsebembe. Tenyerem nyirkossá válik, de el sem tudom képzelni, hogy zavarban legyek. Tíz éves korom óta nem idegeskedtem, és akkor is csak azért, mert szégyelltem magam, amiért lelöktem azt a cserepes virágot anyám ablakából. Teljesen kifordult önmagából és rá sem lehetett ismerni. Elég rossz gyerek lehettem, már csak arra a sok vicces sztorira is alapozva, amiket nagyanyámék mesélnek, merthogy anyám nem hajlandó egy árva szót sem szólni gyerekkoromról. Nem mintha nem emlékeznék, de néha jó hallgatni fiatalkori ökörségeinket.
Elbambultam. Ez lehet az oka annak, hogy nem vettem észre a mellém sétáló lányt, aki most már igenis láthatóvá válik számomra. Megköszörülöm torkomat és nagyokat pislogok, hogy gondolatmenetemet kettévágjam képzeletbeli ollómmal. Bármennyire tartom tiszteletlenségnek megbámulni más embereket, nem szalasztok el végigpillantani az alacsony, vörös tincsekkel megáldott teremtésen, akit tizenhat-tizenhét évesnek saccolok. Szerencsére, a szimpátia már most előtűnik, így nem esik nehezemre válaszolni.
- Szia! - apró mosoly feszíti szám sarkát. - Igen, azt megköszönném. Az igazgató irodáját keresem. Újságíró vagyok, a helyi laptól jöttem és cikket írok az iskolátokról. - hogy hitelesítsem mondanivalómat, még a nyakamban lógó kártyát is kibújtatom pólómból, merthogy a sok herce-hurca alatt a szerkesztőségben, valahogy sikerült a textil alá bekúsznia. Most viszont a lány orra elé tartom, hogy láthassa nevemet, telefonszámomat, valamint a szerkesztőség nevét és címét. A fontosabb információkkal már tisztában is lehet velem kapcsolatban.
A levegőben valami furcsán csábító illat terjeng, de nem olyasmire gondolok, mint valami édeskés aromájú parfüm. Ez sokkal inkább étel pikantériája, ami még a legapróbb, legszűkebb gyomrot is korgásra készteti. Éhes vagyok, erre csak most jövök rá, de természetesen fékezem éhségemet, mert hát mégsem azért jöttem ide, hogy egyek. Viszont, elhatározom, hogy amint hazaérek, feltépem a hűtő ajtaját és kirámolom az ott található összes kaját.
mrs. kim jaejoong
Vissza az elejére Go down
Zoey Collins
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Zoey Collins


HSZ SZÁM : 10
KOR : 27

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyHétf. Okt. 29, 2012 6:48 am

Zoey Collins írta:

TAG

Nathen

WORDS

505

NOTE

- Segíthetek valamiben?

CLOTHES

Ez van rajtam.

Made by @SCOTTEE

Don't you ever wonder how we survive?
Well, now that you're gone, the world is ours,
Milyen lenne egy rendes suliba járni? Milyen lenne az életem zene, hangszer és dallam nélkül? Milyen lenne a daltalanság? El nem tudom képzelni, hogy milyen lenne az életem ezek nélkül. Nem tudom, hogy boldogulnék a normális emberek közt. Világéletemben különc voltam, és ezt nagyon is szerettem. Imádtam, hogy a vörös hajam miatt mindenki megnéz. Nem csak az volt, amikor rózsaszín hajam volt... Na akkor aztán sok tekintett szegeződött rám. Nem zavart, de egy idő után úgyis unalmassá vált. Persze a normális embereknek ez nagyon sok ideig tartott. Gondolkodok, tehát vagyok. De mi van ha nem gondolkodok, csak forgatom a kerekeimet? Najó ez tényleg hülyeség... Nézelődök körbe körbe, mire észrevesz ez az idegen. Persze lehet nem idegen csak számomra, kicsit csukott szemmel járok a folyóson. Az is lehet, hogy én vagyok neki ideg, és ő már végzős. De nem hiszem, hisz minden végzőst ismerek aki a sulinkba jár. Végre el kezd beszélni. Újságíró... Ó, hát akkor azért volt nekem ennyire ismerős.. Úgy a képembe nyomja azt a vackot, hogy még a telefonszámát is megtanultam... Nathan Galeotti... Hm... hát persze, az ő cikkeit nagyon ritkán elolvasom. Talán egy cikkét olvastam el.
- Óh, az igazgató nincs itt. Pont most hagyta el az iskolát. Az előbb ment ki az autójához. Az ebédlőből jól látszik. De tudok én valamiben segíteni?- kérdeztem mosolyogva, majd a pizzám illata elkezdte az orromat csiklandozni. Valahogy el is ment az étvágyam... Nem tudom, van amikor farkas éhes vagyok és mégis egy pillanat alatt váltok. Hát igen, ezért van az, hogy vékony vagyok. Vajon kinek adhatnám oda a pizzám? Vajon Nathan kérné?
- Nem vagy éhes? Nekem már nem kell a pizza... és kidobni pedig nem szeretném.- hát igen, ez vagyok én. Sose veszek meg olyat amit nem eszek meg, vagy ha előfordulna mindig odaadom valakinek. Nem tehetek róla ez belém van vésődve. Ez történik, ha a szüleimnek ez a mániájuk. Belém nevelték. Persze sose szűkölködtünk, sőt nagyon jól éltünk, mégsem szórtuk két kézzel a pénzt. Ezt szeretem én a szüleimbe, és talán azért is tetszik az életmódjuk. A testvéremet is nagyon imádom, Jeremit, aki mindig mindenben támogat. Persze ő már nem ilyen, mint anyáék. Ő igazi csirkefogó, de nem tehetek róla imádom a bátyám. Tűz és víz vagyunk, mégis remekül kijövünk. Azt hinné az ember, hogy gondot okoz, ha egy normális ember testvére vagyok. Pedig nem, ha ő nem lenne most nem lennék itt. Ezért nagyon hálás vagyok! - Amúgy.. Nathan, mit szerettél volna tőle? - kérdeztem mosolyogva, majd elindultam a közelünkben lévő padhoz.

Vissza az elejére Go down
Nathan Galeotti
Sajtó
Sajtó
Nathan Galeotti


HSZ SZÁM : 9

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 3:23 am

you're face to face with mr nothing


Kellemes az iskola légköre és valamiért megnyugtat. Talán rám is átragadt a felszabadulás érzése, ami a diákok lelkét járja át, lévén, hogy kicsöngettek az utolsó óráról is és innentől kezdve estig azt csinálnak, amit akarnak. Gondolom én, mert rég volt már az, hogy gimnazista voltam. Rengeteg dolgot elfelejtettem, nem feltétlen van minden úgy most is, ahogy akkoriban. Tulajdonképp teljesen mindegy, mert ennek köze sincs a munkámhoz. Körbenézek, hogy utolsó pillantásaimmal fejembe véssem a képet, bizonyára most élénkül fel leginkább az iskola. Mindenütt beszélgetnek, mindenütt zajonganak és az ebédlőbe tolulnak. Hosszú sor terpeszkedik afelől, ahonnan a csábító illat szállingózok felénk. Egyre éhesebb vagyok, még gyomrom is megkordul, amit remélhetőleg csak én hallok és érzek, Zoey pedig nem.
- Ugye, nem mondod komolyan? - sóhajtok csalódottan, pedig biztosan tudom, hogy komolyan mondja és hogy nem hazudik. Talán az lehetett a gond, hogy azt sem tudtam nőt vagy férfit, esetleg fiatal vagy idős személyt keressek. Elszalasztottam, nekem lőttek. - Hát, fogalmam sincs. Vele mindenképp kellett volna készítenem egy interjút... a suli alapításáról, a diákok létszámáról, az itt tanulók későbbi sikereiről meg ilyesmik. De ha már így felajánlottad, válaszolhatnál pár kérdésemre, mert egy tanulóval is akartam beszélni. Így legalább nem kéne keresgélnem meg ismeretleneket leszólítanom. - mondom néha szünetet tartva mondataim közt, majd előkapok farzsebemből egy jegyzetfüzetet. Az oldalamon lógó táskát becsatolom, sosem lehetünk benne biztosak, hogy nem kleptomániásokkal vagyunk körülvéve, bár Zoey-t korántsem nézem annak. Csak elővigyázatos vagyok.
Míg én a jegyzetfüzettel babrálok és visszateszem zsebembe a mobilomat, amivel eddig elkattintottam pár képet, addig a lány felajánlja pizzáját. Éhes vagyok, de tudom, hogy míg dolgozom, addig egy falat sem csúszna le torkomon, nem mellesleg távol álljon tőlem, hogy megfosszam az ebédjétől. Tudom milyen éhesen kolbászolni az épületben vagy akár csak otthon is. Egye csak meg, én kibírom hazáig. Legfeljebb másfél óra és úgy is végzek.
- Nem, köszönöm. Kétlem, hogy tudnék most enni, de te jobban tennéd, ha bemennél ebédelni. Feltételezem, nem minden nap kaptok pizzát. - mosolygok és fejemmel közben az ebédlő irányába bökök, mert hát arra kígyózik a hatalmas sor.
Zsebemben rezegni kezd a mobilom, de csak rápillantok a képernyőjére. Cherise. Bármennyire szeretnék a kedvében járni, esetleg egy randit nyerni tőle, most muszáj lesz hagynom, hogy a hangpostám vegye fel. Munka közben nem szokásom telefonon csevegni, nem mellesleg kétlem, hogy Zoey-nak imponálna, ha megváratnám a kérdésekkel, amennyiben egyáltalán megengedi, hogy feltegyem azokat.
- Tényleg csak egy interjút akartam. Csak hát... nem ismerem túlzottan és nem vagyok biztos benne, hogy egy a hatvanas éveiben járó, Télapó szerű fickót kellene keresnem. Ugye? - vonom fel bátortalanul szemöldökömet, ugyanis én személy szerint így képzeltem el az igazgatót. Az enyém így nézett ki, bár én nem az Alois-ba jártam, soha nem is akartam. Nem vagyok művészlélek.
Odasétálok Zoey-val a padhoz, ahova ő maga megindult és helyet foglalok, feltéve, hogy ő is. Megköszörülöm torkomat, majd rápillantok.
- Szóval akkor... megengednél pár kérdést? - érdeklődöm újra, reménykedve abban, hogy nem megyek az agyára ezzel. Sosem voltam még diákok közt, még közvélemény kutatáson sem, így nem tudhatom, hogy miképpen viszonyulnak az újságírókhoz. Remélem, nem utálnak minket túlzottan.
mrs. kim jaejoong
Vissza az elejére Go down
Zoey Collins
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Zoey Collins


HSZ SZÁM : 10
KOR : 27

Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér EmptyPént. Nov. 02, 2012 12:58 am

Zoey Collins írta:

TAG

Nathen

WORDS

505

NOTE

- Segíthetek valamiben?

CLOTHES

Ez van rajtam.

Made by @SCOTTEE

Don't you ever wonder how we survive?
Well, now that you're gone, the world is ours,
- Igen, komolyan mondtam. Pont most ment el. - ismételtem meg, hitelesítve az előbbi mondatomat. Imádtam az igazgatót talán azért is tartottam mindig számon, hogy mikor, merre, hogyan. Hálás vagyok érte, hogy létrehozta álmaim iskoláját. Nem tudom, és nem is akarom magam elképzelni rendes diákként. Nem nekem való a normális iskola. Ahol megmondják mit vegyél fel, mit gondolj és még sorolhatnám napestig a dolgokat amiket nem szeretek a rendes iskolába. Talán azt, hogy minden iskola egyforma., és jó az, hogy végre van egy olyan iskola ami nem normális? Lehet, ki tudja? De a lényeg, hogy imádtam ezt a helyet. Elvarázsolt engem, mint az olvasót a Harry Potter világa. Kalandos, jó olvasmány és nagyon érdekes. Talán az igazgató a Roxfortról mintázta az Aloist. Olyan órákra járunk amilyenre akarunk, s így tovább. Úgy elkalandoztam magamban, hogy mondandója végét nem is hallottam rendesen.Ez a baj velem, könnyen elkalandozom.
- Én tényleg nem vagyok éhes, biztos nem kéred? Minden hétfőn pizza nap van, kicsit uncsi már. Amúgy is órán ettem meg az egyik perecemet. Igen, tudom nem volt szép dolog, de akkor nagyon éhes voltam. - mondtam mosolyogva, majd leültem a padra.
- Szívesen adok neked interjút, elvégre az embertársainkon segítenünk kell, nem igaz? >- kérdeztem vissza mosolyogva, majd elkezdtem körbe nézni. A bandám nagyba falta a pizzát kint a szabadban a fa alatt. Nem akartam most ott lenni, valahogy olyan jó volt, hogy itt ülhetek bent. Talán azért nem akartam kimenni, mert ott volt az aki tetszett nekem... Ő... Sóhajtottam egyet, mire a mellettem ülő Nathan felkapta a fejét, s még mielőtt kérdezett volna valamit annyit mondtam, hogy semmi bajom sincs. Mosolyogva vártam az első kérdéseit, miközben elővettem a telefonom és megnéztem még mennyi idő volt a szünetből. Utána pedig szabadon vagyunk engedve, szóval időm mint a tenger erre az interjúra. Táskámat leraktam a földre, és hátradőltem.
- Na, mi az első kérdésed? -kérdeztem érdeklődve.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Előtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Előtér   Előtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Előtér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Előcsarnok-
Ugrás: