Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Ebédlő EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Ebédlő EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Ebédlő EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Ebédlő EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Ebédlő EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Ebédlő EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Ebédlő EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Ebédlő EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Ebédlő EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Ebédlő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Ebédlő   Ebédlő EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:08 am

Az előcsarnokból egy igen nagy faajtó vezet be az ebédlőbe. Szinte minden diák és tanár ide jár le ebédelni. A koszt persze jó, híres szakácsok főznek az Aliosban. A terembe bármikor be lehet menni, egy kis pihenésre vagy esetleg valami harapnivalóra, mivel az ebédlőben vannak különböző automaták is.
Az asztalok hosszú sorokban helyezkednek el.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Armie Cavill-Devereux
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Armie Cavill-Devereux


HSZ SZÁM : 6

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:45 am

Sam tanár úrnak


Furcsán izgatott lettem, amikor a mai történelem óránk után a tanár megkért, hogy ebédeljek vele. Mint egy kisgyerek, aki új játékot kapott. Persze, átfutott a fejemen, hogy talán tiszteletlen voltam vele szemben, de azért előbb figyelmeztetést osztott volna vagy egyből az igazgatóhoz küldene... Meg, nem igazán tudom, hogy megy ebben a suliban az ilyesmi. Tudom, elég gáz, de nem olvastam el a szabályzatot, apám hiába nyomta a kezembe. Talán túlságosan is lazán kezelem azt, hogy ebből a szempontból protekciós vagyok, hiszen apám is itt dolgozik.
Valahogy nem tudtam elképzelni Sam tanár úrról, hogy nagyon a lelkére venne egy-két megjegyzést. Egyébként, szerintem egész jól kijöttem a tanárokkal, na meg a törivel is. A régi sulimban nem volt éppen a kedvenc tantárgyam, de most kifejezetten tetszik az újdonság.
Amikor beléptem az ebédlőbe, hosszú sor állt már, és sok asztal már teljesen betelt. Alig bírtam kivárni a sorom, de aztán végre valahára én következtem. Vettem egy tálcát, amire rápakoltam két szendvicset, és egy szelet csokit, na meg persze a szívószálas üdítőt, amiről még most sem bírok leszokni, hiába vagyok nagyfiú.
- Üdv tanár úr! - köszöntem, amikor megtaláltam az asztalt, és engedélyre nem várva, kihúztam a szemközti széket, hogy leüljek. - Mi az a bizonyos dolog, amiről szó van? - Kibontottam az üdítőt, és belenyomtam a szívószálat a számba, miközben kérdőn néztem a férfire.
Vissza az elejére Go down
Sam McCormack
Tanár
Tanár
Sam McCormack


HSZ SZÁM : 3

Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő EmptyPént. Okt. 19, 2012 11:58 pm










Armie & Sam



Szerencsére a mai óráimat befejeztem. Ennyire fárasztó napom az utóbbi időben nem volt. Az igazság az, hogy még az öcsém is lehúzott, úgyhogy most fejfájósan és reménykedve, hogy ma tudok már egy kicsit pihenni, az ebédlőbe veszem az irányt. Az elsősök be vannak rezelve, a felsőbb évfolyamosok meg a határokat feszegetik nálam. Nem fog menni, nem éri meg próbálkozni.
A szokásos cucc van rajtam, egy ing, félig legombolva, fekete nadrág jelenleg egy fehér öv kíséretében és egy fekete zakó. Ma is mint mindig nagyon fessnek nézek ki, imádom amikor jól festek. Kicsit egoista vagyok ha a kinézetemről van szó, de ez már más tészta. Zsebbe dugott kézzel sétálok végig a folyosón, néhány diáknak biccentek, már azoknak, akik köszönnek, majd benyitok az ebédlőbe. Körülnézek. Szerencsére nem túlzottan nagy a tömeg, így tökéletesen meg bírom ejteni a mai kaját, lehetőleg egy unalmas kolléga nélkül. Remélem senki nem jön boldogítani. Sikerül leülnöm és elmerengenem azon, hogy mit is egyek, csak éppen egy pohár üdítőt öntöttem magamnak, amikor az egyik -megjegyzem egyik kedvenc- diákom ül le velem szemben. Az egyetlen egy diák, akit szinte birok az iskolából. Ő volt az akin láttam, hogy érdekli a töri és hogy nem fél tőlem. Szinte az egyetlen. Ezt kijelenthetem. Büszke vagyok rá és van hozzá egy feladatom. Igen, meg is feledkeztem róla, hogy ezt még ma jó lenne közölnöm vele.
-Szép napot, Mr.
A diákjaimat általában magázom, de csak egy ideig, aztán már ismét a tegezésre állok át. Mikor hogy, milyen kedvem van... nálam minden kedvtől függő. Kortyolok egyet az üdítőmből, majd hátradőlök a székben. Kényelmes.
-Nos, észrevettem, hogy szereti a történelmet. Sőt... mivel maga a legjobb tanítványom, -igen ezt csak így bejelentem - ezért azt szeretném, ha elvállalna egy versenyt, persze ha ideje van rá.
Nálam sosem titok, hogy kit szeretek is kit nem. Igaz, hogy nem illik ezt csinálni, de nem érdekel, nekem megvannak a kedvenceim és annyi! A többiekkel sincs kivételezve, mindenki azt a jegyet kapja amit érdemel, csak őket bírom és velük akár még sörözni is elmegyek ha úgy jön. Elég egy bonyolult jellem vagyok, de meg lehet szokni. Akár hiszitek akár nem, nekem is van szívem valahol mélyen.



tagged: armie | outfit: ez | notes: remélem megteszi Smile




cassie at atf.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ebédlő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ebédlő   Ebédlő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ebédlő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Előcsarnok-
Ugrás: