Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Folyosó EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Folyosó EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Folyosó EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Folyosó EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Folyosó EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Folyosó EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Folyosó EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Folyosó EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Folyosó EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Folyosó

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Black Rose
Mesélő
Mesélő
Black Rose


HSZ SZÁM : 42

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Folyosó   Folyosó EmptyKedd Okt. 02, 2012 10:42 am

Folyosó, ahonnan a könyvtár, az erkély és minden más megközelíthető.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hamilton
Diák táncszak második év
Diák táncszak második év
Nicole Hamilton


HSZ SZÁM : 6

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó EmptyPént. Okt. 19, 2012 6:50 am

csinálj úgy, mintha szeretnél
mintha valamit tehetnél.

Várom, hogy hívjon. Szinte minden este úgy alszok el, hogy reménykedem a holnapban, ami talán egy hívást tartogat számomra Tőle. Annyira naivnak érzem magam és kicsit idiótának is, ilyenkor. Belezúgtam egy nálam tíz évvel idősebb pasiba, aki ráadásul a tanárom, piszok jóképű és természetesen barátnője van. Talán már jegyben is járnak, amiben nem lehetek biztos, hiszen rég nem beszéltünk. Nem szólunk egymáshoz, van, hogy rá sem nézek, mikor elmegyek mellette a folyosón. Kíváncsi vagyok, vajon őt is annyira zavarja-e ez az egész, mint engem. Biztos, hogy nem. Neki biztos könnyebb volt túllépnie rajtam, egy tinilányon, akit érzelmi akadályok nélkül megdugott - többször is -, aztán le sem sz*rta a fejét. Én voltam a hülye. Joggal neveznek butának a barátnőim és joggal mondják, hogy magamnak okoztam ezt a "sebet" a mellkasomon, ami folyton hasogat, mikor csak meglátom Luke-ot a barátnőjével. Annyira szép nő és annyira... annyira egymáshoz valók! Meg sem közelítem azt a szintet, amit Luke valószínűleg elvár és amire igényt tart. Hogy jelenhetne meg bárhol velem, mikor rögtön levágná az egész társaság, hogy gimnazista vagyok? Hogy fogadná el ezt a társadalom? Messzire gondolkodom. Mindig ez van, ha felötlenek bennem a régi emlékek. Sosem voltunk MI. Sosem jelentett semmit az egész.
A tükörbe pillantok, az arcom furcsának tűnik, ráadásul mintha halványan lila karikák is görögnének szemeim alatt. Halvány rózsaszín ajkamba harapva próbálok megbirkózni a látvánnyal.
- Ugye, te is arra gondolsz, hogy milyen pocsékul festesz ma?! - tipeg vadító rózsaszín magas sarkújában mellém barátnőm, Amanda. Szőke tincseinek egy részét átdobja válla fölött, majd megmossa kezeit. Immáron tiszta mancsaival dob csókot tükörképének.
Amanda egy teljesen átlagos lánynak tűnhet mindenki számára, amíg meg nem szólal. Mert ha beszélni kezd, rájövünk, hogy sokkal okosabb és intelligensebb a vártnál, ráadásul őszintébb is. Túl őszinte, ami azt illeti és emiatt nem egyszer kaptunk már össze. Nála aztán tényleg tabu a kegyes hazugság - ami a szívén, az a száján.
- Köszi. Imádom, hogy ilyen szuperül fel tudod dobni az embert. - eresztek meg egy műmosolyt, ami végül természetesen komorságba fordul. Hátat fordítok a tükörnek, mert bármennyire is fáj hallani, amit Amanda mond, igaza van.
- Jobb lenne, ha hazudnék? De tudod, mit? Mindegy. Akkor vedd úgy, hogy azt mondtam, űberdögös vagy. - forgatja szemeit, majd megigazítja fekete blézerét. - Na, megyek, Szivi! Magyarom lesz és még egy árva szót sem tudok az időmértékes verselésről... vagy mi a francról. Puszillak! - kacsint rám, majd egy halvány mosollyal meggyvörös ajkain, kisétál a mosdóból.
A csend körbeölel és megfojt. Illetve, meg kíván fojtani, azonban keményebb fából faragtak annál, minthogy hagyjam kinyírni a magány által magamat. Egyébként sem vagyok teljesen egyedül, hiszen Evie-re mindig számíthatok, ellenben az Amanda-féle barátnőimmel. Ők inkább csak azért vannak velem, mert az anyagi helyzetünk egy és ugyanaz, így a szülei és az én szüleim jóban vannak... természetes, hogy ezáltal nekünk is puszipajtásoknak kell lennünk. Végül is, nem zavar a jelenléte. Kedves lány, bár kicsit elkényeztetett és ez a modorán is látszik.
Mély sóhaj szakad fel ajkaim közül. Öt teljes percig időzök még bent, majd kilököm a mosdó ajtaját és lassan indulok el a termünk felé. Tulajdonképp, nincs órám. Azaz, lenne, de a tánc- és dráma tanárom beteget jelentett, így elmarad. Szóval, marad negyvenöt percem a semmittevésre. Hát nem fantasztikus? Fekete színű cipőm talpa nem ver visszhangot, kezd viszont kényelmetlen lenni. Sietek, de fogalmam sincs, hova. Jó most kicsit egyedül lenni és nem Luke-ra gondolni. Na, tessék. Már megint eszembe jutott.

lucas monroe.
560 words
Vissza az elejére Go down
Xenia Hansen
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Xenia Hansen


HSZ SZÁM : 9
KOR : 29

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó EmptySzomb. Jan. 05, 2013 1:32 am


TO: Adél -- Ruha: EZ -- Jegyzet: remélem megteszi

    A téli szünet olyan gyorsan röppent el, mint még soha... nem tudom, hogy mehetett el ennyire... kurva gyorsan. Valahogy nem vártam. Szerencsére, még van pár nap a suli ismételt kezdetéig, úgyhogy addig is kiélvezem az életet, ezt a két napot. Szombat. A legjobb nap a hétbe. Amikor semmit nem kell csinálni szinte. A legtöbb diák hazamegy, én nem. Én átlagba mindig itt vagyok és nem nagyon szeretek haza menni. A családom... kaki. Nekem nincs rendes családom. Tökéletesen megvagyok itt.
    Az igazság az, hogy Dave... meg velem... fogalmam sincs, hogy mi van. Egyelőre nem láttam, vagyis most nem láttam... már egy ideje. Nagyon eltűnt, biztos koncertezik vagy hasonló, de azért nem bántam volna, ha küld egy sms-t vagy felhív. Nem értem én. De azért nagyon hiányzik.
    Elő is kapom a telómat, mivel nem akarom, hogy aztán az legyen, nem jelentkeztem neki, és írok egy smst, amelyben közlöm vele, hogy ma találkozója lesz velem, este egy buliban és ha nem jelenik meg, akkor megharagszom. Persze csak hülyéskedésből írtam így az egészet... szeretek vele hülyéskedni.

    Félek... még mindig nem álltam le teljesen amúgy a droggal, ami részben jó, részben meg nem. Számomra annyira nem, de igyekszem Dave tanácsit meghallgatni és leállni vele. Persze nem úgy megy az. Mások azt mondják, mert ha akarom lebírom tenni. Ja... de nem egy csettintésre. Ez van. Még mindig lövöm magamat, de már kevesebb cuccal és ritkábban mint azelőtt. A kezemen persze végig a pulcsi ujja, hogy még véletlenül se látszódjon a dolog. Soha senki nem húzhatja fel azt a pulcsit... ja de, Dave! Más nem tudja, mi a helyzet velem...

    Úgy döntöttem, hogy sétálok egyet, mielőtt elindulok valamit csinálni. Igazából fogalmam sincs, mit csinálhatnék a délután folyamán. Minden olyan kihalt... meg... minden. Azért hátha találkozom ismerőssel, akivel el tudom ütni az időt.

Vissza az elejére Go down
Adél Meester
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
Adél Meester


HSZ SZÁM : 3
KOR : 29

Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó EmptySzomb. Jan. 05, 2013 4:00 am

Vége,a téli lazulásnak.Holnaptól kezdődik minden előröl
El sem hiszem,hogy az egész téli szünetem azzal telt el,hogy otthon beroskadva betegeskedtem.....Na,de se baj!Gondoltam bemegyek a suli könyvtájába és olvasom egy kicsit.
Imádok olvasni,hihetetlen a könyvek varázsa.Olyan magával ragadóak a címek,persze már amelyik.De a nagy része.Elég fáradt vagyok megyek és iszom egy kávét.
Még egy baráttal sem tudtam beszélni mert elment a hangom. Hála Istennek,most már minden oké.
Végre el mehetek arra a modell felkérésre amit nem rég küldtek. Kezdődhet a meló .Bár ezt szeretem csinálni. Azt hiszem az éneklés és a modellkedés az életem.Soha nem akarok vele felhagyni.
Ha bele gondolok annyi mindent el kell intéznem de semminek nem bírok neki kezdeni.Szörnyű....
Beszélnem kéne az egyik modell sráccal mert elég feltűnően nyomul és ez egy kicsit zavaró.Na meg aztán be kellene néznem a szüleimhez. Meg kellene látogatnom az öcsémet,Jasper-t.
Ép a folyosón sétálgatok amikor Xenia jön velem szembe.Elég fáradtnak tűnik.
-Szia,hogy vagy? Rég láttalak.
Mondtam neki mosolyogva.
Adok neki két puszit az arcára.
Bár ki ne lenne fáradt amikor ilyen rövid volt ez a hülye szünet? Rajtam már ez az üveg kávé sem segít...kellene nekem valami amitől fel frissülök
Persze nem drog ! Ahoz a szeméthez soha nem nyúlnék.Inkább leszek örök életemig fáradt és nyúzott mint sem,hogy egyszer is kipróbáljam.Szerintem aki szedi vagy nem is tudom mit csinál vele annak lelki problémája van.De biztos nem könnyű leállni róla egy olyannak aki már egy ideje szívja.
Egy telefon hívás.Hmmm....Ki lehet?
-Ne haragudj,mindjárt jövök.
-Háló?
-Szia apa. Hogy vagy?
-Micsoda? , de miért? Oké,rendben....
-De arra gondoltam,hogy...jó sietek..
Visszamentem Xenia-hoz,ledöbbenten és elkenődve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosó   Folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Keleti szárny-
Ugrás: